Warning: Undefined array key "id" in /www/doc/www.bozislovo.info/www/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/opengraph/class-image.php on line 130

Terapie – léčení Božím Slovem (dříve terapie SRT)

logo-hlubinna-terapie

 

Téměř 21 let jsem pracoval systémem SRT (Spiritual Response Therapy), ze kterého jsem po mnoha letech vytvořil zcela nový způsob vedení terapie. Byl jsem svými duchovními učiteli veden k tomu, abych tento způsob nazýval léčení Božím Slovem. Je to jiný a podstatně přímočařejší a hlubší způsob duchovního léčení. Díky tomu již systém SRT nepoužívám, ani jej už nevyučuji.

 

Ceník terapií – léčení Božím Slovem

TerapiePopisCena
Terapie - léčení Božím SlovemPoradenství - kompletní terapie - prostřednictvím Božího Slova. Práce na dálku přes skype, Viber (nebo v nouzi i telefon, spojení s kamerou je ale podstatně lepší).1.900.- Kč/jedna terapie. Téma terapie si ujasníme před fakturací, poté bude následovat fakturace a domluva termínu.
Dvě terapie - léčení Božím SlovemPoradenství - DVĚ kompletní terapie - prostřednictvím Božího Slova.3.500.- Kč (úspora 300.- Kč).
Tři terapie - léčení Božím SlovemPoradenství - TŘI kompletní terapie - prostřednictvím Božího Slova.5.200.- Kč (úspora 500.- Kč).

 

Objednávka terapie – léčení Božím Slovem