Co nám napsali klienti – zkušenosti v roce 2021

logo-hlubinna-terapie

Zde je výběr z mailů od našich klientů. Na této stránce samozřejmě neuvádíme žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkujeme!

 

Zasvěcení do 2. stupně Reiki – významná zkušenost

Zasvěcení prožije každý jinak, může se stát, že člověk nic necítí. Není to pro výsledek důležité. Když se ale stane něco takového, o čem napsala další klientka ještě v noci hned po zasvěcení, je to nezapomenutelné.

Reiki zasvěcení“Krásný večer, nedalo mi to a musela jsem Vám ihned napsat. Dnešní zasvěcení bylo něco naprosto úžasného. Lehla jsem si, přikryla jsem se dekou a okamžitě jsem začala cítit teplo na dlaních. Všechny ty energie jsem cítila snad mnohonásobně silněji, ale co mě nejvíce překvapilo bylo něco jakoby vzkaz nebo uvědomění. Nebyla to slova, ale pocity, které jsem si tak nějak přeložila do slov. Dalo by se přirovnat k tomuhle citátu: „Majáky neběhají po moři, aby zachraňovaly lodě. Prostě jen pevně stojí a září.“ Ten maják jsem i viděla a slyšela jsem u toho pláč mého syna. Snad tahle kombinace (nebo nevím co) mi neuvěřitelně otevřela oči, uvědomila jsem si tolik věcí, dostalo se mi tolik “aha”, až mi to připadalo jako nějaký sen, kde otevírám jedny dveře za druhými. Takže děkuji, děkuji, děkuji. Bylo to opravdu velké.

 

Úleva po odvedení duší zemřelých

“Dobrý den, moc děkuji.. já  se toho bála,  že  pokud zemře.. zůstane v domě. Včera když  jsme přijeli, šla  jsem na pozemek a dřív  jsem se tam necítila úplně dobře.. A včera  i ráno dnes jsem se usmívala. Měla  radost,  dá se tam dýchat.. I v domě,  dříve úzkosti a pocit,že  tam někdo je.. a teď jakoby ty zdi začaly  dýchat,  tím  pádem  je tam krásně,  klid.. A musím  Vám  moc poděkovat,  měla  jsem tlak na prsou, bolest žaludku, a tíhu  na ramenou jakoby… a je to pryč. Celkově jak jsem se tam bála, tak dnes mi po hodně  dlouhé  době krásně spalo /akorát  mě  bolela hlava, a v bedrech/.. ale to s tím  asi nesouvisí. Moc Vám děkuji.”

 

Další zkušenost se zasvěcením do Reiki na dálku

Toto zasvěcení je v mých službách už naprostá klasika, ale ohlasy mě vždy potěší.

“Chtěla bych Vám moc poděkovat za zasvěcení. Bylo to opravdu zajímavé a moc příjemné. Přišlo mi, jako by tělo bylo v hluboké meditaci, celé doslova vibrovalo a zářilo. A já byla zároveň plně při smyslech a jen jsem vnímala, kam zrovna proudí energie.

S partnerem jsme už zkoušeli, jestli ruce opravdu hřejí. Já to tedy ani zkoušet nemusela, cítila jsem to a přítel byl překvapený, jak moc ty ruce byly teplé…”

S dětmi často pracuji bez přítomnosti jejich i rodičů

Práce naslepo – s dětmi, se kterými lze jen sotva rozebírat jejich duchovní záležitosti a minulá vtělení, pracuji v jejich nepřítomnosti. Pokud to mám schváleno, mohu pracovat i bez rodičů. Což byl i tento případ.
A pak už jen vyčkávám, jaká bude odezva, protože při této práci jsem odkázán skutečně jen na duchovní komunikaci, které totálně důvěřuji. Dnešní odezva:
Dobrý den, velice, opravdu velice Vám děkuji. Syn se cítí skvěle, plný energie, volně… Mám Vám od něj vyřídit poděkování. Jsem nadšená, dějou se zázraky přímo před očima 🙂 Děkuji, děkuji.”

Zkušenost s videem na odstranění prokletí

Tento mail jsem dost zkrátil a vynechal všechny osobní detaily pisatele. Jedná se o video, kde mé Vysoké Já odstraňuje prokletí.

V dalším mailu mi tento pán napsal, jak moje práce koliduje s učením církve, přesto ji uznává a cítí, že mu pomohla. Potěšilo mě to, jak jinak.

léčivé video - přitahování hojnostiDěkuji Vám za léčivé video, které odstraňuje prokletí. V domě ve kterém od mládí žiju, jsem vždy pociťoval neskutečný duchovní tlak. Po mých modlitbách proti všem mocnostem zla a démonům ve jménu moci Ježíše Krista se mi hodně po duchovní stránce ulevilo. Přesto jsem stále v oblasti duše (mysli a rozumu) prožíval dlouhé roky zoufalství a beznaděj, které jsem třeba jinde ve městě K. neměl, ale tady v tomto domě jako bych byl pod černou temnou dekou, kterou se nedá z mé hlavy odstranit. Nechápal jsem nikdy, proč to tak je, chtěl si pořídit byt, abych tady nemusel v důchodu žít. Dům byl stavěn mým pradědou v roce 1935, za války v něm moje babička vychovala sama 4 děti, manžela jí vzali do koncentráku Němci a moje mamka se s mým tátou rozvedla a jeden z hlavních důvodů byl také tento dům. Táta z něho od svatby utíkal a nikdy s mámou pořádně intimně nežili…

Jsem věřící člověk… prožil jsem silně tzv. duchovní znovuzrození a 12 let byl členem XX církve. Ale to nikdy nevyléčilo duševní tlak na mou mysl v tomto domě. Cítil jsem se třeba v koupelně a chodbě… v tlaku, beznaději a zoufalství – považoval jsem to za příčiny prokletí… Nechápal jsem to vůbec a nikdo kolem mne, ale jsem na tyto věci hodně citlivý, vnímal jsem je, nerozuměl jsem jim, ale přemýšlel o nich, a to mne asi dovedlo až k dnešní zkušenosti.

Poslouchal jsem dnes na seznamu a YouTube náhodně video o vyvádění duší a pak našel vaše léčivé video o odstranění prokletí, krátké jen 4 minuty. Poslouchal jsem ho s vírou, že mi třeba může pomoci, a já to teda vůbec, ale vůbec nechápu, já jsem opravdu prožil nějaké duchovní a duševní uvolnění z tlaku, který jsem i dnešní večer měl a teď ho nemám….. nerozumím a nechápu, jak je to možné.

Pastoři se tady za mě modlili, prosil jsem je o modlitby za tento dům, byli tady, modlili se za mne i dům, ale nikdy mi nikdo nepomohl z duchovního tlaku zoufalství až deprese a beznaděje v mé mysli… no až dnes to vaše video.

Slyšel jsem stovky kázání z Božího slova, Bibli docela rozumím a beru ji jako Boží slovo, ale je asi i něco víc, co v Bibli není popsáno, a nevyučuje se proto a lidem tito vůdci – pastoři církvi nedokážou dnes pomoci v oblasti duchovního a duševního uzdravení. Takové mám dlouholeté zkušenosti které vnímám jako věřící člověk…

Určitě by to pro mne byly moc zajímavé chvíle povídat si o věcech, které dnes možná nechápu a nepřijímám…, ale které cítím, jak mi dnes hodně pomohly.”

 

Toto byl opravdu zázrak

Musím uznat, že s tímto klientem jsem se cítil skoro bezmocný. Opravdu jsem měl pocit, že mu pomoct nedokážu. Po týdnu jsem ale dostal tento mail:

„… Ještě něco k minulé terapii. Možná jsem vypadal zmateně a nedokázal jsem to pochopit, ale stal se zázrak. Nevím přesně, co se stalo, ale výsledek terapie je pro mě něco, v co jsem už ani nedoufal.

Takový klid a radost jsem ještě necítil. Vaše práce je neskutečná. To, co mě trápilo, najednou není, rozpustilo se to doslova a já jsem najednou v důvěře, že vše je, jak má být. A najednou si dovoluji nemít kontrolu nad budoucností a těším se z toho, co mám.

Ani nevím, co na to říct. Terapie u Vás byla něco, co jsem si pro sebe přál udělat.

Velký respekt a díky Vám.“

 

Pochvaly, které mě vždy zaskočí

Dostal jsem v posledních dnech pár silných pochval, vždy mě to trošku zaskočí, ale pak to hned přijmu (Vždyť jsem si to kdysi čistil, že? Takže musím…). Jednu jsem dostal písemně, tak se podělím:
 
“Pavle veľmi dobre sa mi s vami komunikovalo.. Máte v sebe.. Hm.. Dobro… Som rád že robíte.. To co robíte… Pomáhate a dávate ľuďom nádej že nájdu sami seba.. Že ich život bude zmysluplnejsi… Myslím si ze človek vie v sebe vypátrať v com je problém… Len sa toho boji… A odmieta to akceptovať… Ste veľmi láskavý človek…. A.. Ďakujem za stretnutie s vami.. Zostaňte vždy férový a úprimný…”

Po zasvěcení do Reiki na dálku měla klientka zvláštní zážitek

Tohle se vám bude líbit, zkušenost se zasvěcením do Reiki, tentokrát pro matku a dceru zároveň. Dvojicím nabízím slevu, což se dozvíte v mém ceníku. Zasvěcení jsem zahájil přesně ve 21 hodin, jak bylo domluveno předem. Z popisu zjistíte, že každý člověk má při zasvěcení zcela jinou zkušenost, to je naprosto v pořádku a na kvalitu zasvěcení to nemá žádný vliv.
 
zkušenost Reiki Pavel Kaiser“Dobrý den Pavle, obě moc děkujeme za zasvěcení. Dcera bydlí 35 km ode mne.
Já jsem už 5 minut před 21h cítila brnění v celém těle. Lehla jsem si do postele a chvílemi se musela vrtět, jak moc to brnělo. Po 21h jsem to cítila už jen v celých rukách. Asi po 10 minutách jsem měla pocit, že dcera leží vedle mě.
 
Překvapeně jsem otevřela oči a podívala se, ale samozřejmě jsem byla sama. Ale ten pocit byl dost silný. No a pak jsem usnula.
 
Vzbudila jsem se ve 23:16h, překvapená, že spím. Strašně jsem chtěla zasvěcení procítit a vůbec nechápu, že jsem usnula. Teď se tomu směju.
 
Překvapila mě ale jiná věc. Mám celkem silnou artritidu v prstech na rukách. Už 2 roky mám po ránu ztuhlé klouby na rukách a poslední rok se to hodně zhoršilo, takže mi trvá každé ráno okolo půl hodiny, než rozhýbu prsty. Nedokážu si vždycky otevřít ani dveře nebo vytáhnout rolety, musím to dělat jakoby celými dlaněmi, protože prsty mám natažené jak dráty.
 
No a já se dnes ráno vzbudila a úplně v klidu jsem sevřela ruce do pěsti. Ještě jsem si překvapeně řekla : “Jééé, jak to, že se mi hýbou prsty?”
 
Až mě to rozesmálo. Ale možná to byla náhoda. Každopádně, jestli mi Reiki na artritidu pomůže, budu vděčná.
 
No a dcera prý asi 5 minut po 21h cítila jakoby teplo a lehké brnění v dlaních, trvalo to asi 5 minut a pak už nic. Ale je také spokojená a teď už budeme zkoušet, učit se používat Reiki a sbírat zkušenosti. Takže ještě jednou za nás obě děkuji.”

Zkušenost klientky s duchovním léčením skrze Vysoké Já

zkušenost s metodou SRT“Milý Pavle, po našem setkání a práci jsem byla moc zvědavá, jak se to ve mně bude dál vyvíjet. A je to pro mě nesmírně zajímavé. Pořád je mi záhadou, jak přesně to funguje, protože podle mých dosavadních zkušeností vždy zůstal podobný způsob práce (kdy se komunikovalo s vyššími sférami a anděly apod.) spíš u zbožného přání, než aby se reálně něco změnilo.
 
Pravda ale je, že když se nacítím na ta přesvědčení, která jsme spolu čistili, náboj už tam jednoduše není. Ta úleva od zmítání se mezi životem a smrtí v úplném osamění… je neuvěřitelná.
 
Rovněž je pravda, že u některých přesvědčení se část náboje jakoby vrátila, ale vede mě to k jiným souvislostem, nebo je to cítit trochu jinak. Ukazují se mi další témata, která na to úzce navazují. Přesně, jak jste mi to popisoval. Proto bych se s vámi ráda domluvila na další terapii…”

Zkušenosti – čtení z kroniky Akáša – Tamara Kaiserová

Toto jsou zkušenosti se čtením z Akáši, které provádí moje partnerka Tamara. Její stránky jsou www.ctenizkronikyakasa.cz.

zkušenost - čtení z kroniky AkášaDobrý večer paní Tamaro, děkuji za vaši pomoc. Čtu si zprávu, vstřebávám to. Je to pořád čerstvé, ale mám takový vnitřní pocit uvolnění. Nevím jestli je to úplně přesné vyjádření, vnímám jako by se mi otevřel blok a odplouvaly nečistoty nebo něco takového.

Milá paní Tamaro, velmi děkuji za inspirativní čtení. Úplně mě to dojalo, jako když píšete o mně, jako byste mě znala. Nalila jste mi elán, energii, že mám pokračovat, že to má smysl a ne se pomalu zasouvat do ulity. Je to nakopnutí, které jsem potřebovala. Nic se neděje náhodou, mělo to přijít teď, tak to od Vás přišlo. Já si to budu číst jak meditaci. Opravdu moc děkuji,  pomohla jste mi v mém myšlení. Je to, jako byste mi promlouvala do duše a já to tak přijímám a vnímám. Prostě mám radost.

Čtení od Vás mi dodalo sílu a obrovský klid na duši. Je to pro mě moc důležitý milník v životě. Hodně mi toho došlo a ještě dojde. Na stoticíckrát děkuji Bohu za to, že máme mezi sebou takové prostředníky mezí ním a fyzickým světem. Moc mi to pomohlo. Vždycky jsem měla pocit, že jsem horší než ostatní, i když jsem se s tím snažila pracovat. Teď už ho nemám.

Dobrý večer pani Kaiserová. Vašu poslednú správu som si niekoľkokrát prečítal. Akorát som dnes tak uvažoval a uvedomil som si, čo pre mňa znamená to, čo pre mňa vlastne robíte. Ma to pre mňa asi nevyčísliteľnú hodnotu. Vďaka Vám, Vašim správam, ale aj veciam, čo mi píšete na moje otázky, sa dostávam k veciam, ktoré sú pre mňa ako keby nové, a môj život sa stáva lepším a vnímam, že sa vraciam k “sebe samému.” Chcem Vám za toto všetko vyjadriť moju obrovitánsku a ohromnú vďaku.

Dobrý den, paní Kaiserová, děkuji za vaše čtení. No byla to trefa do černého! Úplně jsem se viděla. Můžu napsat trochu s klidem až dneska. Dostavily se snad všechny negativní pocity. Vztek, pláč, lítost, stud. Jednou jsem málem omdlela. Trochu se začínám uklidňovat a myslím že to je na dobré cestě.

Dobrý den, paní Tamaro. Jste dokonalá mistrně v tom, co děláte. Skutečný prostředník Boha, který dokáže popsat slovy, co se nám Vašim klientům nedaří zdaleka s takovou přesností. Děkuji za to, jak nám pomáháte. Určitě potřebuji ještě pokračovat dál do hloubky. Váš návrh rozhodně příjímám. S radostí a pokorou.

Myslím si, že to načtení má velký význam právě v tom, aby se ze mě začaly uvolňovat různé emoce, nejen vůči mužům. Abych dokázala už přijmout samu sebe, skutečnou, jaká jsem.
Chvílemi mám pocit, právě při různém uvědomění, jakoby ze mě lezl “pěkný hnus”. Není to nic příjemného, ale je to osvobozující. Dýchání se mi hodně uvolnilo.

…A som nesmierne vdacna, pretoze vazne taketo veci potesia, ked su rychle odpovede. Pravdaze budem si to vsimat, ako sa citim. Po tomto citani, a to som vcera precitala len dvakrat, ale som nesmierne uzasnuta, pretoze mam cistu hlavu a uz nevnimam svoje vnutro ako predtym, tak som sa aj tesila spat, aj ked vela som nenaspala, len 5 a pol hodiny, ale citila som sa dobre a preto som aj chcela rychlo vstavat…

zprávu jsem pročetla celou a vše je pochopitelně a krásně srovnané, ulevilo se mi i při prvním čtení., zprávu beru jako milosrdný dar… Samozřejmě si zprávu přečtu vícekrát, tak jak bylo uvedeno, abych ji zcela uchopila… moc Vám děkuji za čtení…”

 

První dojmy po zasvěcení do Reiki 1. stupně

zasvěcení do Reiki “Dobrý den, Pavle, mockrát děkuji za zaslání certifikátu a také za nádherné zasvěcení. Musím říct, že nic podobného jsem v životě nezažil. Snažil jsem se od toho neočekávat nic, přesto podvědomě jsem přemýšlel nad tím, jaké to asi bude. To, co jsem zažil, nedokážu popsat a zatím jsem nikde ani neslyšel ani nečetl, že by to tak u někoho proběhlo.

Zpočátku to bylo zvláštní, jakoby nějaká síla vedla mé ruce na mé tělo do oblastí čaker, celé to bylo neuvěřitelné a měl jsem pocit tepla v místě dotyku, jako by pronikalo hluboko do těla. Zatím mám zkušenost pouze na sobě, ale rád bych to vyzkoušel co nejdříve i na někom jiném, samozřejmě po svolení…”

 

Zkušenost studentky se systémem SRT

zkušenost SRT - thyně„Moje tchyně měla hodně sníženou imunitu, celkem dlouho a do toho se ji přidal zápal slinné žlázy. Byla v nemocnici, vyčistili a potom doma byla jak bez života. Jako by se jí ani nechtělo žít, za všechno se omlouvala, málo mluvila… Zeptala jsem se jí na čištění, kývla ano, i Vysoké Já mi to povolilo, no a navedlo mě to na vnitřní archetypy a pak na vnitřní dítě. A to byl mazec. Bylo to ještě v srpnu 2020 a od té doby je moje tchyně úplně jiný člověk.

To antibiotika neudělala. Veselý hlas, neslyším ji se litovat se přijímá věci tak, jak přicházejí, a tohle coronové období prožívá v klidu. Často si telefonujeme, já i muž, a to jsou ty telefony úplně nabíjející. Muž říká že to je neuvěřitelné, jak je jiná. A já si myslím, no vida SRT a vnitřní dítě… Takže děkuji za možnost se SRT naučit.

 

Můj život se skutečně zlepšil

Terapie Pavel Kaiser - zkušenost“V listopadu 2020 jsme spolu měli online schůzku, čištění metodou SRT. Řešili jsme hlavně můj strach z uzavřených prostor a k tomu připojený strach jít někam na veřejnost atd., a tedy i návštěvu zubaře, kterou jsem odkládala několik let…
 
Víte, tajně jsem doufala, že to čištění zařídí, že se k tomu zubaři budu vyloženě těšit… no, tak to neklaplo… Ale bez nadsázky musím říct, že nebýt našeho setkání a Vaší pomoci, nikam bych nešla a radši brala brufen.
 
U zubaře jsem byla dnes již podruhé, a i když jsem se bála a měla stažený žaludek, tak jsem tam prostě šla.
Můj život se skutečně zlepšil. Nevím, čím je to zapříčiněné, ale “shodou náhod” jsme začali i s partnerem více a lépe komunikovat a i já sama si dopřávám v životě více radosti a více vnímám, co je pro mě v životě důležité.
 
Možná je to i touto dobou, která k podobnému přemýšlení vyloženě vyzývá.
Chtěla bych Vám poděkovat za Váš čas a Vaši pomoc. Bylo to pro mě jako podání ruky, abych mohla vstát z toho bahna, kam jsem spadla, a jít zase dál svou cestou.
Moc děkuji. Mějte se krásně…”

Zkušenost se zasvěcením do K-Reiki 2. stupně

Tato zkušenost je pro mě zajímavá tím, že jsem v ní dostal určité potvrzení. Detaily neprozradím, ale je to tam!

“Krásný den Pavle, … pravdou je, že jsem po zasvěcení vše nějakou dobu musela vstřebávat… Zasvěcení do II. stupně bylo něco neuvěřitelného… Já jsem si teda předtím řekla, že se na nic nebudu fixovat a nebudu to “hrotit”  jak u I. stupně. Takže to nakonec dopadlo tak, že jsem na naši domluvenou středu málem i zapomněla!

Nicméně, úplně přesně jsem cítila moment, kdy zasvěcení začalo! Jako by mě někdo hodil někam úplně jinam.. Ruce mě pálily, až to bylo nepříjemné, a opět jsem viděla hvězdnou oblohu, když jsem měla zavřené oči… Čistá mysl, uvolnění, až mě napadlo, ´Jestli já se nevznáším’?

Bylo to krásné, přátelské, jemné… Ale stejně to bylo jiné než předtím. Předtím jsem cítila úlevu na duši – to odpuštění, které jsem si dala… Teď jsem cítila úlevu na fyzické úrovni – konkrétně od bolesti.

Asi měsíc a půl (před zasvěcením) mě trápila intenzivní bolest v pravém koleni, kulhala jsem a opravdu ta bolest byla občas veliká. Omezovalo mě to celé v běžném fungování…

Během zasvěcení nastal moment, kdy jsem viděla do kruhu spojené ruce (jako když si děláte otisk dlaně) a pak jsem je cítila. Dvakrát lup-lup v koleni, až mi ta noha škubla a chlad… a následně příjemné teplo, ale co víc – úleva! Jako by ta bolest cestovala po těle v podobě chladu a v jednom místě nakonec úplně vystoupila ven. Od té doby koleno NEBOLÍ! Jako kdyby ke mně přišly tři světla (osoby) a dávaly mi Reiki…

Občas se mi sem tam v myšlenkách míhaly symboly – egyptské symboly, hieroglyfy – dodnes hledám význam, co by mi to tak mělo říct…

No, zase se už moc rozepisuji a bylo by to asi na dlouho – tak to zkrátím a chtěla bych Vám ze srdce poděkovat! Protože opravdu jsem ráda, že mi Vás něco poslalo do života. Až se situace (s covidem) vrátí do normálu a budete mít někdy (konečně!) kurz opět v Praze, hrozně ráda bych přijela Vám osobně poděkovat a obejmout!!!

Mějte se krásně.”

 

Zkušenost klientek se čtením z kroniky Akáša (provádí Tamara Kaiserová)

Zkušenost - čtení z kroniky Akáša - Tamara KaiserováČtení z kroniky Akáša je v zásadě dvou druhů:

1. Čtení za účelem odstranění nějakého bloku pochopením příčin z minulosti. To je nejběžnější.

2. Inspirativní čtení, při kterém se člověk dozví něco o svých skrytých talentech, které by mohl v tomto životě rozvíjet.

Dva ohlasy na oba typy čtení následují:

“Paní Tamaro, děkuji za vaši pomoc. Čtu si zprávu, vstřebávám to. Je to pořád čerstvé, ale mám takový vnitřní pocit uvolnění. Nevím, jestli je to úplně přesné vyjádření, vnímám, jako by se mi otevřel blok a odplouvaly nečistoty nebo něco takového.”

“Milá paní Tamaro, velmi děkuji za inspirativní čtení. Úplně mě to dojalo, jako když píšete o mně, jako byste mě znala. Nalila jste mi elán, energii, že mám pokračovat, že to má smysl a že se nemám pomalu zasouvat do ulity. Je to nakopnutí, které jsem potřebovala. Nic se neděje náhodou, mělo to přijít teď, tak to od Vás přišlo. Já si to budu číst jak meditaci. Opravdu moc děkuji, pomohla jste mi v mém myšlení. Je to, jako byste mi promlouvala do duše a já to tak přijímám a vnímám. Prostě mám radost.”

 

Zkušenost klientky s odvedením přivtělených duší

Toto je výtah z mailu klientky, u které jsem odváděl několik přivtělených duší.

“Vážený pane inženýre, ani netušíte, jak Vám chci co nejupřímněji poděkovat. Jsem z toho překvapená, i když ve skutečnosti jsem už dlouhodobě bojovala s tím, že se se mnou něco nedobrého děje. Ty duše sedí, jsou to duše z rodiny příbuzných. Odešli postupně náhle a nečekaně, ve velké strasti a trápení. A relativně mladí. Se všemi jsem byla v dobrém kontaktu. Oni mě brali jako někoho, kdo si v životě dobře vede, má se dobře, život je mu nakloněn…

Končím s pozdravem a velkými díky za Vaší pomoc. Jsem opravdu ráda, že jsem zavolala právě Vám.”

 

Mimořádná zkušenost po zasvěcení do Reiki na dálku

Toto je rozhodně velmi výjimečný zážitek při zasvěcení do K-Reiki, které provádím na dálku.

“Dobrý deň p. Kaiser, zkušenost zasvěcení do Reiki na dálkumožno sa rozpíšem trošku viac ako by bolo vhodné, ale email toho znesie veľa a predpokladám že vy tiež 🙂.

Čo sa týka včerajšieho zasvätenia u mňa to skončilo presne o 23 hodine 🙂. Pri prvom zasvätení som necítila ani nevnímala nič. Chcela som však vyskúšať ako mi to funguje, tak som si našla ,,pokusného králika” 🙂, známeho, o ktorom som vedela že má problém a čuduj sa svete zafungovalo to na prvý krát a na diaľku. Bol to skvelý pocit a pritom som nezadávala ani žiadne symboly / ani ich nezadávam/, len som poprosila Boha Otca o uzdravenie.

Postupom času sa mi samé ruky začali akosi hýbať a otáčať a ja som vôbec nevedela čo robím /a neviem to ani doteraz 🙂/ , ale liečenie fungovalo a funguje.
Pýtala som sa Vysokého Ja či niekedy porozumiem tomu čo robím a odpoveď bola Áno. A presne tak sa aj dialo.

Začali ku mne chodiť videá na YouTube kde taký indický šaman robil presne to čo ja, potom činský liečiteľ to čo ja, dokonca je tam taký známy naprávač kostí a aj ja som presne takými ťahmi napravila zaseknutú chrbticu, etc., a jasné že nie ja, ale rozumiete mi 🙂, aby ma zase moje VJ nepokarhalo za duchovnú pýchu🙂, je to bomba 🙂.

Pri včerajšom zasvätení som celé dve hodiny pracovala rukami, ako pri liečení /možno preto vás boleli ruky🙂/. Rozdiel bol v tom, že sa objavili nové prvky pri práci /iné ohnutie rúk, prstov, etc./ a načas sa mi vrátilo ,,pichanie” také ako tisíc ihličiek do rúk, ale potom to pominulo. Takže veľmi sa teším ako to bude fungovať teraz.

Verím, že aj po čítaní z Akáše od p. Tamary a očistení všetkých blokov mi vesmír dovolí naplniť moju víziu ,,liečiteľa, radcu a mága”, teda ak mám použiť termíny z tabuľky 8A 🙂. Je úplne fascinujúce ako sa dá spojiť práca SRT, komunikácia s VJ a práca s energiou…

Takže svoj email ukončím asi takto. Aj keď mám občas ešte pochybnosti či pracujem s SRT správne, či naozaj dobre rozumiem môjmu VJ, či robím všetko tak ako to odo mňa chce Božia energia, ktorá cezo mňa prúdi, či som dostatočne fundovaná, etc., tak napriek všetkému som s najväčšou pokorou v srdci a úprimnosťou vďačná vesmíru, že ma doviedol k vám a práve k vám 🙂. Ďakujem Vám. Ešte raz vďaka, s úctou…”