Koronavirus

Koronavirus? 2 léčivá videa: Zbavte se strachu a posilte svou imunitu.

logo-hlubinna-terapie

Strašák jménem koronavirus…

Všude slyšíte, čtete i vidíte zprávy, které šíří strach ze slova, které ovládlo celý svět: koronavirus.

Sám se s tímto tématem stále setkávám a vzhledem k tomu, že snadno přijímám negativní programy a sugesce, musel jsem se také čistit.

Rozhovory s lidmi, kteří cítí strach z nákazy, mě inspirovaly k natočení dalšího léčivého videa.

Předchozí videa najdete s pomocí lupy nebo na tomto odkazu.

Že se daří šířit strach z koronaviru, mi potvrdila například jedna klientka: “Šla jsem s kamarádkou na kávu, chtěla jsem ji obejmout, ale odmítla to. I ruku se mi bála podat.”

Sám jsem už potkal cestou z kurzu SRT na Slovensku pár mladých lidí, kteří měli přes obličej roušky. A musím uznat, že psychologicky to působí. Minimálně se člověk musí skutečně zamyslet nad tím, zda se bojí, nebo ne.

Dnešní krátký článek a hlavně léčivé video je pro ty, kdo si uvědomili, že strach z koronaviru působí i na ně. Samozřejmě že za tím vším, co se děje, je hlavně strach ze smrti, ať si to uvědomujeme, nebo ne. K tomu jsem přijal krátké ale velmi zřetelné poselství.

 

Poselství mého Vysokého Já pro všechny, kdo se chtějí chránit před epidemií

“Užíváte strach jako nástroj moci. Celá virová válka je uměle vytvořena. Tíha strachu uvádí úřady do boje.

Vy čekáte pomoc zvenčí, ale to nebude nikdy fungovat.

Už byly horší epidemie, a vy jste jim takový význam nepřikládali.

Lidé jsou velmi ovladatelní, když jsou ustrašení.

 

Čištění bude zaměřeno na vyloučení těch strachů, které souvisejí s epidemií. Je to hlavně strach ze smrti.

Je také třeba čistit to, že věříte vaší vládě, že jste chráněni. Jedině vy sami se můžete ubránit.

Svazují vás negativní zprávy a víra, že jste ohroženi.

 

Vše, co bylo uvedeno v Poselství, vám Vysoké Já vyčistí. Pusťte si k tomu následující léčivé video.

 

Vysvětlení toho, jak léčivé video funguje

 • Čištění proběhne pouze s vaším vnitřním souhlasem.
 • Video nemůže mít žádné negativní vedlejší účinky.
 • Toto léčivé video je dárek, který mé Vysoké Já nabízí jako pomoc všem, kdo o to projeví zájem.
 • Pokud si časem uvědomíte, že opět cítíte vliv strachu, můžete si léčivé video pouštět bez omezení opakovaně.

 

Léčivé video pro zbavení se strachu z nákazy koronavirem

 

Jak snadno docílit toho, aby váš imunitní systém fungoval na 100 %

V tomto videonávodu se dozvíte, jak svůj imunitní systém probudit k životu, aniž byste museli do lékárny :-).

Při natáčení jsem se na chvíli zamyslel a uteklo mi počítání. Pozorní si tedy všimnou, že namísto 19 x jsem poklepání udělal 21 x, ale to vůbec nevadí, 19 je správně.

V úvodu videa také proběhne krátké čištění bloků, které váš imunitní systém blokují na úrovni podvědomí. Princip je stejný, takže i toto léčivé video bude působit, jen pokud s tím vnitřně souhlasíte. Pokud o čištění skrze Vysoké Já nemáte zájem, klidně si video pusťte a počkejte si na návod, jak efektivně a skutečně snadno probudit svůj imunitní systém.

Postup je třeba opakovat, imunita se prudce zvýší už po první aplikaci, ale po čase se tělo zase částečně vrátí do původního stavu. Opakováním postupu však docílíte dalšího zlepšení a časem se dostanete na skutečně 100% fungování imunity!

Moji studenti kurzů SRT si mohou svůj imunitní systém otestovat před a po. Stačí se ptát Vysokého Já: “Na kolik % funguje můj imunitní systém?”

 

Léčivé video a videonávod, jak snadno a bleskově posílit imunitu

 

Budu rád, když i pod toto video připojíte svůj komentář, zkušenost atp.

Práci s Vysokým Já rád naučím i vás, stačí vybrat si z nabídky mých kurzů práce se systémem SRT.

Děkuji, pokud doporučíte tento způsob, jak vyřešit svůj strach ze smrti i ostatním, pro které je koronavirus bolavým tématem. Odměnou mi bude i to, když budete léčivé video sdílet na sociálních sítích. Tlačítka tu na to máme :-).

Ilustrační foto použito z Pixabay.

7 názorů na “Koronavirus? 2 léčivá videa: Zbavte se strachu a posilte svou imunitu.”

 1. Dobrý den pane Kaiser, úplně jsem se lekl, že jste napsal, že snadno přijímáte negativní programy a sugesce. Ve Vašem případě bych tomu nikdy nevěřil, tohle se týká lidí, kteří na sobě nepracují, nečistí se, ovlivněni energeticky i postuláty, programy tam proudí také samozřejmě, určitě víte, o čem mluvím, běží to většinou nevědomě, vědomě je to černá magie. Ale že Vy, nevěřím, nevěřím 🙂 🙂 🙂

  1. Martine, ono je to celkem jednoduše vysvětlitelné. Prací s energiemi, kterou dělám od 90. let, se mi vyvinula velká citlivost, která je pro mě při práci s lidmi na kurzech i během terapií velmi užitečná a díky ní se “nořím” často hodně hluboko. Nicméně to, že se vžívám do lidských bolestí a trápení, se projevuje i tím, že na mě silně působí i to, co si až tak nepřeju. Možná mám rezervy, zkontroluji si to. Ale vím, že na mě silně působí hypnóza, mám pár kurzů a mám to vyzkoušeno. Jsem proste hypnabilní, to buď je, nebo není, ale jestli to jde ovlivnit, to jsem nezvažoval. Když slyším negativní informaci, vnitřně ji chci odmítnout, ale ne vždy se podaří, a tak ji přijmu, zejména když pochází ze zdroje, kterému důvěřuji. Jenže, naštěstí, na to mohu brzy přijít a vyčistit se od ní. Děkuji za Váš názor, dnes si to proberu se svým Vysokým Já a napíšu sem, co se dozvím. Ať se Vám daří! Pavel

  2. Martine, tak se ptám svého VJ, jak je to s mou ovlivnitelností. Dozvídám se, že… Moje citlivost je pro mou práci velkou předností. Jsem skutečně ovlivnitelný, pokud mě ale ovlivňuje ten, komu věřím. Toto se nedá považovat za negaci, takže to ani nelze čistit. Hlavním úkolem je zůstat vědomým, tedy rozlišovat, komu dovolím mě ovlivnit a komu ne. Za mě tedy dobrá informace, děkuji, že jste mě na toto téma navedl. Jak říkám ve videu, pořád se rád učím a zkoumám kdeco, tak jsem se takhle při sobotě zase něco dozvěděl. Mějte se blaze! Pavel Kaiser

  3. Teď nevím, kdo to říkal, myslím Maharádží, že úmysl ovlivnit je velmi zlý úmysl, když Vás má někdo rád či Miluje, nechce Vás ovlivňovat v sebemenší míře, v žádném ohledu, je to narušení svobody a autonomního bytí. Když já cítím úmysl ovlivnit, ihned se uzavírám, to světlo nedělá, jen temnota, světlo může mít úmysl ovlivnit/zastavit negativní děj, ale je to spíše zásah. Ono toho energetického ovlivňování ze strany mnoha jedinců je v tomto světě naprosto bohužel normální, nevědomá černá magie, člověk musí být velmi obezřetný a dokonce si dovolím tvrdit, že čím větší světlo jste, tím tyto úmysly jsou častější. Jsou to asi právě ty zkoušky od Boha, aby si člověk uvědomil, jsi autonomní čistá nádherná bytost, nikdo tě nemá právo ovlivňovat, nedovol to, koukej na to, co to způsobuje. Pracuj na své integritě, to jsou body, které mne na to napadají a týkají se prakticky všech. Tak to cítím. Taky přeji krásný den a mnoho duchovního odpočinku.

  4. Martine, děkuji, myslím, že vše ovlivňujeme bez ustání, jinak to ani nelze, a proto se snažíme ovlivňovat jen pozitivně. A bohužel to taky někdy nezvládneme, ale snaha se cení :-). Jsem rád, že jste nablízku, netušil jsem, že mě i po letech sledujete. Mějte se blaze! Pavel Kaiser

 2. Dobry den, Pozeram rada Vaše prispevky a napady do cisteni. Nova praca s kyvadlom a nieco naviac je horsie ako SRT. Obsahuje napojenie aj cistiace formulky. Drzim palce, Miriam.

 3. Jako vždy jsem si video pustil hned po natočení i pro sebe a je to fakt zajímavé, i u mě jsem cítil, že mě Vysoké Já čistí. Těším se na vaše komentáře! Pavel Kaiser

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *