Co mi napsali klienti v roce 2022

logo-hlubinna-terapie

Zde je výběr z mailů od mých klientů. Na této stránce samozřejmě neuvádím žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkuji!

Vzhledem k tomu, že se těžiště mé práce přesunulo k předávání Božího Slova mým studentkám (a zcela výjimečně i studentům), neuvádím už tolik ohlasů. Práce s Božím Slovem je velmi osobní záležitost, a proto zkušenosti studentů ve většině případů nelze uveřejnit.

 

Zkušenost věrné klientky: Boží Slovo mi pomáhá odvádět zbloudilé duše

A zde je zpráva jedné klientky, pro kterou jsem toho už dělal více a stále se vrací, je spokojená. Tentokrát jsem odváděl duši zemřelého rodinného příslušníka, jehož přítomnost byla v domě cítit ještě dlouho po jeho smrti.

“Dobrý den pane Kaisere, opět Vám musím s velikou pokorou poděkovat, něco se tu změnilo, cítím v sobě vnitřní klid, ptala jsem se syna, tak má taky pocit klidu. Není tu takové napětí, protože se tu pořád něco dělo, takže ještě jednou Vám děkuji. Vážený pane Kaisere, já a celá moje rodina přejeme Vám a celé Vaší rodině šťastné a pohodové svátky vánoční, do nového roku hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, mnoho úspěchů ve vaší profesi…”

 

Čištění nemovitosti na dálku – rodinný dům

“… děkuji Vám za Vaše čištění a doporučení, i za rychlost, s jakou jste se ho ujal. S vašimi poznatky souhlasím. V domě je nyní cítit úplně jiná, lehká a příjemná energie.
S přáním krásných dnů…”

 

Děláte nám radostný domov 🙂

“Dobrý den, vážený pane Kaisere, mnohokrát Vám děkuji za Vaši ochotu, za vše co jste pro nás udělal, samo nebe mi vás poslalo, trvalo mi dlouho, než jsem si Vás vyhledala, a jsem moc ráda, že jsem Vás našla, právě Vy nám děláte radostný domov, bez Vás by tomu tak nebylo. Pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti…”

 

Bez Reiki už si to neumím představit

“Dobrý den, … První zasvěcení jsem si užila, myslím, že od té doby jsem ušla kousek cesty. Bez reiki už si teď běžný den ani neumím představit a cítím se na druhý stupeň…”

 

Zkušenost – terapie Božím Slovem aneb Přítelkyně se diví, je to paráda

Toto je mail od klienta, který dříve bral antidepresiva, ale napsal mi, že ví, “že vše je v něm, že léky nejsou řešení”. A s opravdovým odhodláním pracoval s Božím Slovem, které skrze mne obdržel. Ten mail je radostné čtení pro mne a skvělý výsledek pro klienta!

“Chcem sa poďakovať, ďakujem velice silno, od doby terapie Božím Slovem sa mi dejú často úžasné a veľmi príjemné veci. Keď si neviem rady alebo po česky keď nevím kudy kam—, pýtam Boha o vedení, o pomoc, súčasne si pripomínam, že Búh řídí a OPRAVDU a mi dejú úžasné veci.
Som za to rád a som vďačný Bohu aj Vám za pomoc. Ne pouze za Boží Slovo, ale aj co sme mluvili přes skype, o čem nemám záznam, jenom si spomínam, co jste mi říkal…
Tak hodně se to zlepšuje, aj ten vnútorný pokoj/mír/klid, stále roste a jsem šťastný. Samozrejme musím se víc vracet k Božímu slovu, pamatuju aj napr. na toho krtka na Vaší záhrade, aj sa mi vybavujú iné veci, co sme mluvili… (pozn: to je odkaz na to, že někdy klientům demonstruji Boží Slovo na vlastních a někdy zcela přízemních zkušenostech). To vrstvení a podobné veci fungujú velice zaujímavo ale určite perfektne.
Teraz som bol na otočku za mamou na Slovensku, t.j. 1400 km spolu, plus ešte asi 100 km, autem, a taky, cesta v pohode, vše hladce probíhalo, jenom stále poprosím o Boží vedení, že jsem iba člověk a proste potrebuji pomoc a najednou, alebo o pár minút, hodín, dní, se dejí úžasné věci, že je mi jasné, že lidská mysel nemá šancu to takto naplánovat… Čili je tam Boží vůle. ako mi bylo vzkázano, stačí vpustit Boha do života… Tak ďakujem Vám za všechno, funguje to nádherne…
Stáva sa mi, že občas mám aj stavy mírneho jakoby osvícení, nebo prozření, nebo neco takovýho a cítim klid a pokoj. Přítelkyne taky vidí na mne, že se chovám od doby terapie jinak a taky se diví, jak to všechno hladce najednou funguje, je to paráda.

 

První dojmy a zkušenost po vyčištění rodinného domu

Toto je zkušenost klientky den po čištění nemovitosti.

“… ale když to tak shrnu, bylo mi lépe kdekoliv jinde než doma. Od včerejší očisty se mi dům pozdává klidný a neutrální, jako bych se znovu nastěhovala, po dlouhé době mne překvapil i pocit radosti a pozitivní motivace. Nevím, jak to působilo na partnera, moc se o těchto věcech bavit nechce, ale na mne to působilo zřetelně, dokonce přemýšlím, jestli spousta negací nešly vlastně ode mne….”

 

Měla jsem tu dvakrát pana faráře

“Dobrý den pane Kaisere, ještě jednou Vám za celou naši rodinu mnohokrát děkuji, kdyby nebylo Vás, nebylo by nikoho, kdo by nás těchto problémů zbavil, měla jsem tu dvakrát pana faráře, dům nám dvakrát vysvětil, ani to nepomohlo, jste velmi ochotný, jsme Vám za všechno moc vděční, moc si Váš vážíme a přejeme hodně moc zdraví, děkujeme za vaši laskavost.”

 

Ohlas od spokojené rodiny

“Dobrý večer pane Kaisere, já Vám za naši celou rodinu mnohokrát děkuji, vím, že je to málo za vaši ochotu, vstřícnost, rychlé vyřízení, za všechno úsilí, které jste pro nás udělal, věřím, že ani pro Vás to není jednoduché, DÍKY BOHU ŽE JSTE, Vám i celé vaší rodině přejeme, hodně moc zdraví, štěstí, spokojenosti, ať se Vám daří, smekám před Vámi, ještě jednou děkujeme X s rodinou.”

Zkušenost – další přivtělené duše a cizí entity

U tohoto klienta se jednalo o posedlost a bylo třeba odvést nejen duše, ale i další cizí entity. Trápení, které mu dlouhodobě způsobovaly, zde neuvedu, mail byl velmi osobní. Po očistě mi klient napsal:

“Pěkný večer pane Kaiser-Pavle. Tak jsem se po pár dnech, které nechávám jako přechod v sobě a ujištění pocitů, že vám musím napsat, a nesmírně poděkovat. Děkuji vám z celého srdce, celou svojí bytostí, za uvolnění – odvedení něčeho, co ke mně nepatřilo, a dlouho cítil. O tom, že mě to měnilo, žádná řeč :-))), a že se zase vracím k sobě samému, je nádherné. Máte úžasný DAR té nejvyšší lásky a vědomí – Vesmíru, říkejme tomu jak chcem – Pravda- jak zdůrazňoval Eduard Tomáš, a pomáháte úžasně lidem v jejich cestách za poznáním sama sebe i daru každého v nás. Ještě jednou moc děkuji, a vaše jméno a dar budu šířit dál v tom nejlepším světle! … Jste úžasný člověk, kéž by bylo v tento čas takových více :-)), Mnoho zdraví a štěstí v pomoci druhým.”