cteni-z-kroniky-akasa

Čtení z kroniky Akáša – zkušenost pětiletého Marka

logo-hlubinna-terapie

Čtení z kroniky Akáša – zkušenost pětiletého Marka a jeho maminky

O čtení z kroniky Akáša jsem již psal ve svých dřívějších článcích. Sám jsem touto formou několikrát vyřešil věci, které mě aktuálně zajímaly a tížily, a jsem za to velmi vděčný.

V dnešním článku, který by se dal nazvat třeba i „Spravedlnost existuje„, vám chceme ukázat zkušenost jednoho klienta, který obdržel čtení z kroniky Akáša. Jeho situace ještě není zcela vyřešena, ale přesto jsme měli velkou radost z ohlasu, který nám po několika týdnech přišel od jeho maminky. Jedná se totiž o nemocného pětiletého chlapce. Jeho maminka nám popsala své zkušenosti, který budou jistě zajímavé i pro vás.

Marek o tom, že proběhlo čtení z kroniky Akáša, nemá ani tušení. Přesto na čtení reagoval. Je to pro nás tedy potvrzení toho, že čtení z kroniky Akáša působí i na úrovni duše, dokonce i když klient nedostane informace na vědomé úrovni.

 

Poděkování od maminky klienta

S dovolením bych začal od konce – jedním z dopisů od maminky klienta.

„Vážená a milá paní Tamaro, jsem moc ráda, že jsem Vám mohla napsat dobré zprávy. A jsem také ráda, že Vám mohu poděkovat za vše, co jste pro mě a mého syna udělala. A musím říct, že mi Vaše čtení jako vedlejší produkt přineslo ještě další důležité poznání… Poslední měsíce pro mě byly psychicky velmi náročné, opakované dlouhé hospitalizace se synem, jeho nelepšící se stav, resty v zaměstnání… prostě a jednoduše – byla jsem uzlík nervů na své dcery. Především M. – dvojčátko od Marečka – ona je velmi milá a snaživá holčička, ale zároveň neuvěřitelně zbrklá a zrychlená… a já na ni teď neměla trpělivost a velmi často vypěnila… když jste popisovala ten minulý život, kde zřejmě M. byla Marečkova asistentka, stála při něm, i když nedělal dobré věci… uvědomila jsem si, jak úžasná je, a to nejen ve světle minulého života, ale především toho současného. Viděla jsem v tom čtení strašně moc paralel… Marek je vlastně od narození takový náš mimozemšťan – od miminka byl jiný, náročnější na naši pozornost, ve školce měl potíže s vrstevníky i s učitelkami… a M. jako jeho věrný průvodce mu neustále stojí po boku, vysvětluje, snaží se urovnávat situace, které nastávají… a toto jsem si uvědomila v tak silné intenzitě, že jsem se až zastyděla.

Děkuji moc za Vaši práci a přeji jen a jen to dobré.“

 

Komunikace s maminkou malého Marka, o němž je celý příběh

„Dobrý den, … mám tři malé děti. Letos nás postihla velmi těžká situace. Onemocněl můj pětiletý syn – ze dne na den začal mít potíže s chůzí (porucha rovnováhy, citlivosti končetin, polohocit, meningeální syndrom). Po sérii vyšetření se zjistilo, že jde o akutní polyradiculoneuropatii na podkladě autoimunitní reakce. Po měsíci v nemocnici jsem na základě doporučení lékaře odjela se synem do lázní, kde se úspěšně zotavoval, když po dvou týdnech opět přišly zmiňované příznaky a my se vrátili do nemocnice. Zde dostal další léčbu, na jejíž efekt nyní čekáme. Bohužel k významnému posunu nedošlo. Jsem z toho dost bezradná. Syn je z dvojčat a narodil se předčasně. To období po porodu bylo těžké, … po překonání nejhoršího jsme řešili rozsáhlý hemangiom na hlavičce jeho sestřičky, poté následovaly potíže s vývojem u syna… dlouho jsem s ním cvičila Vojtovu metodu… a když jsme se tak nějak vyhrabali z nejhoršího, onemocněla jsem já… a opět, když se situace zharmonizovala, je zase nemocný syn… Tak si říkám, že něco není v pořádku… že se nám těch věcí děje strašně moc. Ze své nemoci jsem se velmi obohatila a dnes říkám, že jsem vděčná za to, jak mi v konečném důsledku obohatila život… pochopila jsem mnoho… pochopila jsem, co znamená přijetí… Myslela jsem si, že mi moje nemoc měla něco ukázat a že jsem to pochopila. Ted mám ale pocit, že jsem stále nepochopila vše, co bych měla, že mi něco má stále dojít. Jenže mi to nedochází. Můžete mi nabídnout nějakou pomoc?

 

Této paní jsem po testování doporučil čtení z kroniky Akáša. Měla k tomu pár dotazů.

„Můžete mi prosím vysvětlit, jak celá záležitost probíhá? Potřebuje Vaše žena ode mě něco? Nějaké údaje? Zítra nastupujeme se synem k další hospitalizaci. Není to třeba problém, že budeme v následujících dnech pobývat takto mimo domov?

Chápu správně, že dostanu zprávu, tedy popis některého z mých minulých životů, který by mohl být příčinou našich opakujících se potíží v tomto životě? Já si tuto zprávu přečtu a na závěr poprosím o pomoc?  Myslela jsem si, že poznat své minulé životy lze jen přes vlastní vzpomínky při regresní terapii. Můžete mi to trošku blíže vysvětlit?“

 

Jak tedy čtení z kroniky Akáša probíhá

„A jak to probíhá… Žena se napojí na Akášu – jak to dělá, to se neptejte, má na to talent a výcvik :-). To je možnost, jak se na minulé životy podívat, aniž by byl klient přítomen. Důležitý další rozdíl od regresí je v tom, že ženě se vybaví život, který je pro daný problém opravdu zásadní – jde hned „k věci“. Je to tedy od regresí v řadě věcí odlišné, i když cíl je samozřejmě stejný. A skvělé je, že žena není zatížena žádnými zábranami, což u klienta může nastat, takže může mít problém nebo strach se do minulosti podívat.

Když uvidí patřičné minulé životy (někdy jeden, někdy více, to se ukáže až při práci), do podrobností zjistí, co se tam dělo. Nejdůležitější pak je, že na konci požádá o vyléčení situace. Tuto prosbu směřuje ke svému Vysokému Já, můžeme-li to tak nazvat. Někdo by řekl k Duchu, někdo možná k Pánům karmy…  Konkrétní příklad z toho, jak to probíhá, najdete na mém webu – článek o tom, jak jsem se zbavil alergie na kouř.

Na závěr vše dostanete písemně, abyste tomu mohla porozumět i na vědomé úrovni.

Ještě dodám, že klient nemusí o pomoc prosit, to už je součástí čtení z kroniky Akáša a udělá to Tamara. Klientce jsme po testování doporučili udělat čtení z Akáši zvlášť pro ni a také pro syna. Někdy je třeba čtení rozdělit na více částí. Je zde totiž podstatné, jaké si člověk stanoví zadání a co přesně chce řešit.

Klientka tedy využila čtení z kroniky Akáša nejprve pro sebe, protože si přála pochopit příčiny a souvislosti s minulými životy. Potom nám napsala:

Vyřiďte prosím Vaší ženě mé velké díky. Budu moc ráda, když se podívá i na syna. Syn se jmenuje Marek a narodil se jako první z dvojčat. Pět minut po něm se narodila jeho sestřička.“

 

Co ukázalo čtení z kroniky Akáša pro Marka

Jak uvidíte, obrazy z Markových životů byly opravdu zvláštní. Tamara při čtení nijak neovlivňuje to, co by „chtěla“ nebo „měla vidět“… Prostě důvěřuje tomu, že se jí z Akáši ukážou ty informace, které jsou pro klientovo uzdravení v dané chvíli nejdůležitější. Také si samozřejmě uvědomujeme, že počet minulých životů může být ohromný. Čtení ale ukáže jeden, někdy dva či tři životy. Je to tedy jen malá část minulosti, důležitá pro klientovo pochopení.

 

Tamara Markově mamince napsala příběh, který v Akáše viděla.

„Dnes jsem měla celý den pocit, že už bych neměla odkládat „pohled“ na Vašeho syna. Posílám tedy zprávu. Jsou tam záležitosti docela zvláštní, ale na tomto světě se toho děje víc, než si uvědomujeme :-).

Energie, které jsem před čtením u Vašeho syna vnímala, byly tyto: rezignace, odpor, hněv, pocit „proč já, proč nejsem jako ostatní?“, vydělenost, odpojení.

 

První vhled do minulých životů

Vidím vědce, lékaře, biologa (Marek), mám pocit, že je to v USA, v minulém století tak na přelomu 50. a 60. let. Vnímám ho jako velice chladného, pyšného, velice mentálně zaměřeného člověka s vysokou inteligencí. Provádí pokusy na nějaké živé bytosti – není to člověk, vypadá jako bytost z jiné planety. Je to malé stvoření s velkou hlavou, hnědošedé, bez oblečení. Leží na stole v laboratoři a všude na těle má připojené drátky, vypadá to jako při  vyšetření srdce a  mozku, ale je jich mnohem víc… Ten vědec tuto bytost nelítostně zkoumá bez ohledu na to, že je živá. Je to spíše mučení. Je vidět, že bytost velmi trpí, ale vydává jen zvuky, kterým nikdo nerozumí. U tohoto „pokusu“ je také přítomna mladá asistentka lékaře (myslím, že je to Markovo nynější dvojče, sestřička), obdivuje ho a je do něj hluboce zamilovaná. On to ví a lichotí mu to.  Ale najednou jí dojde, je to takový záblesk prozření, co to vlastně dělají, a zaplaví ji zděšení a obrovský stud za sebe i za něj. Nic mu neřekne, ale on to pozná v jejím pohledu – vidí se v jejích očích takový, jaký je – pyšný, krutý, nelítostný. Ale nezareaguje tak jako ona lítostí a soucitem, nedokáže se vyrovnat s pocitem, že není nejlepší a nedělá vše „správně“. Vnitřně se ještě víc zatvrdí a odpojí, ještě víc „zkamení“, uzavře se lásce. Rozejdou se, každý z nich zůstane sám. Ona se za něj ale stále modlí, touží jej „zachránit“.

 

Druhý vhled do minulých životů

Vidím starého Indiána (to je Marek), je v lese, brodí se hlubokým sněhem, je naprosto vyčerpaný. Vydal se na lov, ale ví, že to nezvládne, že to nedokáže. Z jejich kmene zbylo jen několik žen, dětí a starých mužů. Mladí muži a většina kmene padli ve válce s bělochy. Pár těch, kteří přežili, se uchýlilo do hor a on byl vyslán, aby sehnal potravu. Putuje už několik hodin, a nepodařilo se mu nic ulovit. Je velmi unavený, ví, že už je moc daleko a že se nedokáže vrátit, a ani nechce, když nenese potravu. Umírá v lese s hlubokým hněvem v srdci na „přistěhovalce, na cizince“, kteří jim vzali jejich zemi a jejich život.

 

Třetí vhled – kořen všech předchozích událostí a nynějšího stavu

Tohle bylo velice zvláštní, ale nechci nic hodnotit, jen sdělím, co jsem viděla… :-). Vidím nějakou vesmírnou loď, je to hodně dávno, řekla bych na počátcích Země. Vypadá  jako disk, vynořují se další. A pak vnímám, že něco „rozprašují“, je to něco jako energetický virus agrese. Je to forma jejich „odpadu“, něco, co „odklidili“ na své planetě a teď to vysypávají u nás, na Zemi. Berou to i jako formu pokusu – co se bude teď na Zemi dít. Marek je členem posádky jedné z lodí, řekla bych, že je také „vědcem a výzkumníkem“. Berou Zemi, jako pokusný vzorek… Mimochodem ty bytosti vypadají velmi podobně jako ta z prvního vhledu.

Toto je tedy vše. Přeji Markovi a Vám všem vše dobré! Tamara“

 

Markova maminka nám napsala

„Vážení a milí Kaiserovi, děkuji za zaslanou zprávu. Tentokrát mi čtení přineslo extrémně silný prožitek… jsem ráda, že se paní Tamara věnovala mému synovi tak brzo, zvláště, když se ukázalo, že skutečně bylo co čistit…

 Nevím, jestli je to náhoda, ani kdy přesně se paní Tamara mému synovi věnovala, ale zrovna dnes odpoledne cca mezi čtvrtou a pátou hodinou měl Marek obrovský záchvat pláče ze strachu, co ho v týdnu čeká… plakal úplně hystericky, že nechce kapačky, že nechce píchat, že ho to strašně bolí, že už nechce do nemocnice… a když jsem si pak četla ten vhled, úplně mě mrazilo… jako by si měl odžít to, co sám v minulosti působil…

Děkuji za čas i energii, kterou tomu Vaše žena věnovala. V tuto chvíli jsem ráda, že se snad podařilo eliminovat další z příčin současné situace a o tom, co se bude dít dát, Vám třeba zase za nějakou dobu napíšu, až se vše uleží a dozraje.“

Moje poznámka: Ten čas, kdy měl Marek takovou reakci, opravdu odpovídal době, kdy Tamara pracovala.

 

Zpráva od Markovy maminky po uplynutí několika týdnů

„Vážený a milý pane Kaisere, paní Tamaro, uplynul již nějaký čas od naší poslední korespondence a od čtení paní Tamary a během této doby se udála řada událostí. Říkala jsem si, že byste třeba rádi věděli, jak pokračuje naše cesta s Marečkem.

Krátce po čtení pro mého syna jsme podstoupili další vyšetření. Jednalo se o celotělové PET/CT, které se lékaři rozhodli provést na základě nejasností, které vznik a vývoj nemoci provázely. Obávali se, že je v těle nějaké skryté nádorové ložisko, které jim běžnými metodami uniká. Po tomto vyšetření nás propustili domů, s tím, že do další léčby se nebudou pouštět, dokud nebudou známé výsledky. Doma jsem pak každý den pozorovala pokroky, které syn dělal – docházelo ke skutečnému zlepšování během celých tří týdnů, které jsme měli do kontroly. Abych to zkrátila – PET/CT bylo negativní a syn se klinicky velmi zlepšil. Nemáme zdaleka vyhráno, stále bere léky, při jejichž vysazování může onemocnění znovu vzplanout, ale po čtyřech měsících léčení došlo konečně k obratu k lepšímu… a není jistě náhoda, že toto zlepšení nastalo po intervenci paní Tamary.

Říkala jsem si, že jsem velmi vděčná za pomoc paní Tamary, jelikož mi přinesla přijetí, smíření a určitý klid. Ale ona mi přinesla daleko víc.

Ještě jednou vám oběma ze srdce děkuji a přeji jen to dobré.“

 

Závěr příběhu

Tato zpráva nám samozřejmě udělala ohromnou radost, i když Marek není zcela uzdraven. Nemůžeme udělat naprosté zázraky, ale věříme, že každý kus duchovní práce může změnit nejen náš osud v tomto životě, ale hlavně ovlivní všechny budoucí životy naše i dalších generací. Proto stále pracujeme sami na sobě a jsme samozřejmě velice rádi, když pomůžeme i dalším lidem. Měnit lidské osudy je někdy těžká práce, ale současně je opravdu naplňující.

A už jen na okraj… Jsem fandou různých videí o mimozemšťanech na YouTube, a tak mi vhledy do Markových minulých životů dávaly smysl…

 

Pokud cítíte, že vám čtení z kroniky Akáša a poznání minulých životů může pomoct, použijte formulář pro nezávaznou objednávku, který najdete pod ceníkem. Tamara vám ráda odpoví a domluví si s vámi vše potřebné.

photo credit: Evangelio según San Juan 13,1-15. Jueves 17 Abril 2014 via photopin (license)