Spiritual Response Therapy & Čtení z kroniky Akáša & Hlubinná terapie PLUS – co nám napsali klienti v roce 2018

logo-hlubinna-terapie

Zde je několik ukázek toho, co nám napsali klienti. Na této stránce samozřejmě neuvádíme žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkujeme!

 

Další ohlasy na kurzy SRT

Dlouho jsem se odmlčel, ale příznivé ohlasy na kurzy přicházejí stále. Jen je nestíhám zveřejňovat. Dnes tedy aspoň jeden z mnoha:

“Zdravím Vás Pavle, chcem sa Vám ešte raz veľmi srdečne a s veľkou vďačnosťou poďakovať za to, čo robite, som vďačná neskutočne za to, že ma moja alternatívna cesta dostala opäť k vám a Vaše smerovanie, alebo návod odkiaľ sme a kam smerujeme. Nebyť p. DETZLERA, KTORÝ NÁM SPRÍSTUPNIL TÚTO METÓDU A Vás ako skvelého pokracovatela tejto takzvanej očisty ešte tu na zemi, za co neskutočne ďakujem, ani neviem nájsť vhodné slová ktoré by to vystihovali v ľudskej reči.

SRT II v B. bol pre mňa znovuzrodenie, aj keď vyplávali neskutočne veci na povrch, ktoré boli zavreté v 13. komnate, ale ten pocit oslobodenia je neskutočný. Ešte raz veľká vďaka.

A len ako pokrok vo vzťahu, mozem oznámiť ze nemám problém otca môjho dieťaťa osloviť muž môj, načo on reagoval úplne prekvapene a úžasné, moja milovaná žena, tak uvidíme, ako sa to všetko vykristalizuje, nakoľko váš poznatok o stoličkách v srdci sa stal u mňa prím, ďakujem.

Prajem Vám len to naj… co sa da priať pre tak skvelého človeka, ktorý pomáha ostatným a otvára cestu poznania a našej evolúcie, pre ktorú sme tu prišli. S láskou krásnych zážitkov prajem z celého srdca a duše.”

 

Partner nic nevěděl, ale vyčištění domu poznal

“Dobrý den, v úvodu bych chtěla moc poděkovat za práci. Zrovna jsme se vraceli domů a ani jsem nevěděla, že jste mi už poslal zprávu o vyčištění, ale poprvé za celou tu dobu, co tady bydlíme, se mi vracelo opravdu lehce. Nijak jsem se nezmiňovala partnerovi, co jsem nechala dělat, abych pak mohla po pár dnech posoudit i z jeho strany, jak se cítí, protože děti jsou malé a ještě toho moc nenamluví, každopádně tu první noc měl syn opravdu divoké spaní a to až tak že doslova křičel ze spaní bylo znát že má zlé sny a cca od 1 ráno spal tak že jsem ho držela v náručí, a i přesto se mlel, ale aspoň už neplakal, jinak je to dítko co spinká klidně.

Teď o víkendu jsem se ptala partnera, jak se cítí tady v tomto bydlišti, a tak mi odpověděl, že teď konečně dobře a že se i těší, když se vrací z práce, že ještě nedávno tomu tak nebylo a chvílema se cítil vyloženě zle z představy, že sem má jet, ale že neví, čím to, jestli tím, že jsme tento měsíc udělali podstatnou část práce okolo domu 🙂

Tak jsem mu pak řekla o co jsem Vás požádala. On, jak často říká, že tomu naprosto nerozumí, ale když to funguje a pomáhá, tak se tomu nebrání 🙂

Co se týče mé osoby, tak mohu potvrdit, že návraty jsou mnohem veselejší a ani se necítím nevítaná, těžko se to popisuje, ale byly momenty, kde jsem se cítíla chvílema až tak, že jsem měla pocit, že mi jde zde o život…

A ano, vím, že SRT se dá krásně využít i a asi hlavě i pro osobní potřebu, mám v plánu na kurz jít, i když letos to už nestihnu, ale budu sledovat Vaše stránky a řekla bych že se ještě uvidíme.”

 

Dopis od absolventky kurzu SRT

“Dobrý den, Pavle, děkuji moc za článek, ještě jsem se k němu nedostala, ale těším se na něj. Poslední dobou na Vás často myslím – v souvislosti s tím, jak jsem vděčná za SRT a to, že jsem u Vás prošla tolik terapií a nakonec se ho i naučila. Je to opravdu úžasná metoda, která mě nepřestává překvapovat – abych byla přesnější, práce s Vysokým Já a vedení od něj, mě nepřestane překvapovat. Už tolikrát jsem při čištění užasle hleděla, jak mi ukazuje cestu a opravdu smysluplně ukazuje, co je potřeba udělat. Je to skvělé!

Děkuji, přeji krásné dny a moc Vás i Vaši ženu zdravím!”

 

Konečně to nebyly vyhozené peníze jako v cizině

Tohle by se vám mohlo líbit… Jen jsem z mailu musel vyhodit konkrétnosti, aby nikdo nevěděl, kdo mi to napsal :-).
 
“Dobrý den Pavle,
 
Ještě jednou Vám dekuju za Váš čas a za to jak jste mě provedl metodou SRT – do té doby mně neznámou.
 
Ve čtvrtek kdy jsme měli skype jsem byla tak unavená ze jsem dala syna spát a sama zalehla v půl osmé a spala až do rána!
 
První dojmy když se dívám na ty otázky typu “chci být nemocná”, “chci se mstít sobě a svým rodičům” atd tak kde predtim bych odpověděla 100% tak teď se na to dívám a říkám si co je to za hovadinu (pardon) – proč by někdo chtěl být nemocný či se mstít? A vůbec za co?
 
Ale taky na mě padla jedna jiná myšlenka – a to je ze bych chtěla žít zpátky v Čechách nebo i na Slovensku. I když jsem se odtamtud teď vrátila z dovolené a byla rada když jsem přistála v X., tak mi to teď přijde jako když ziju v (cizí zemi) jak v exilu který už ale není nutný. Už je po válce a už je zase dobře. Dává to smysl? Teď jsem vyšla na zahradu a říkám si “hezký ale žít bych tady nechtěla” což je trochu problém neboť tu ziju, studuju na universitě a mám tu rodinu!
 
Vnitřně cítím ze mě čeká spousta zajímavých momentů a rozhodnutí a i když zatím vůbec netuším kterým směrem se věci hýbnou tak jsem pozitivně napjatá :))
 
A taky když jsem otevřela šuplík s papirama z nemocnice ohledně (nemoci) atd tak jsem si říkala “Ježíš co to tady furt dělá, to už mužu dávno vyhodit!” – ale samozřejmě ještě nic nevyhazuju – čekají mě další vyšetření a dokonce i pobyt v nemocnici tak zatím ještě pálit nic nemůžu 🙂 ale jsem zvědavá jak moje (části těla) zareagovaly na SRT a jak se budou hodnoty lišit od minule.
 
Když si uvědomím kolik peněz jsem utratila za soukromý counselling tady v (cizí zemi) kde mi stejně nikdo nerozuměl tak kde tamto byly vyhozené peníze tak vaše metoda byla zatím ta nejlepší osobní investice jakou jsem kdy udělala.
 
Ještě jednou moc dekuju a přeju krásný víkend s trochou deště!
 
S pozdravem Chtěné dítě X”

Příjemný prožitek zasvěcení do Reiki na dálku

Tohoto klienta jsem zasvěcoval na dálku a bylo to velice příjemné. Byl jsem tedy zvědav, jak zasvěcení prožil on. Napsal mi k tomu toto:

“Dobrý den, bylo to skvělé. Ve 20 hod jsem si šel na chvíli zdřímnout. Už v půl deváté jsem začal cítil velké teplo na různých částech těla. V 9 jsem už seděl na židli a energie proudila na různých místech velice silně a přesouvala se po těle s různou intenzitou… Po 3/4 hod. jsem měl pocit, že je zasvěcení u konce, a přesunul se do postele. Hned jsem usnul a po chvíli jsem měl pocit, že snad ještě pokračuje – nebo doznívá…

Byl a je to skvělý zážitek. Cítím se skvěle, plný energie. Věci okolo mě příjemně plynou… a problémy, kterým jsem se dlouho věnoval, se “tak nějak” řeší skoro samy… DĚKUJI S ÚCTOU…”

 

Manžel stáhl žádost o rozvod

“Dobrý den, pane Kaiser, píšu slíbenou informaci po terapii SRT.

Musím říct, že se konečně cítím na světě tak, že sem patřím. Také zmizely pocity “smrti”.

Už není ani ta divná vazba k manželovi. Cítím se celkově mnohem líp a ještě jednou moc děkuji.

Dnes měl být rozvod, ale manžel žádost stáhl. Den před tím jsme spolu konečně po více jak půl roce mluvili.

Jsem přesvědčená, že vše je výsledkem terapie SRT. Mějte se hezky…”

 

Vrátila se mi dětská radost ze života

“… moc děkuji za Váš čas a za to co děláte a jak to děláte, protože to dává opravdu smysl. Jsem ráda, že pracujete na dálku a zároveň za takto lidové ceny, a tím pádem jste dostupný pro ty co to opravdu potřebují. U mě už to bylo za pět dvanáct. Vypadalo to, že manžel bude muset za mne převzít péčí o dítě, a to by byl pro nás měsíčně hluboký propad v příjmech.

Cítím se už teď výrazně lépe, jako bych se probudila z nějakého 15 let trvajícího špatného snu a vrátila se mi ta dětská radost že života. 🙂

 

Zbavil jste nás asi nějakého “smraďocha” – zajímavá zkušenost s odvedením zbloudilých duší

“Dobrý den pane Kaisere, musím se s Vámi podělit o první dojmy z příchodu domů. S bytem byla ta potíž, že smrděl. Paní před námi měla psa a nevím, zda v bytě kouřili. Nebo jak dlouho byl byt nevymalovaný. Při prohlídce jsme si toho odéru nevšimli.

Když jsme oškrábali a vymalovali obývák, ložnici a kuchyň, tak se stav o poznání zlepšil, ale pořád byl cítit. Vymalovali jsme zbytek (chodba, koupelna, WC), ale po příchodu byl vždy cítit jakoby kouř z cigaret, resp. popelník. Bylo to cítit jen v chodbě. V obýváku a ložnici ne.

Včera jsem přišla domů a byt voněl krásně svěže. Ačkoliv nebylo z čeho, protože jsme měli zavřená okna. A ani k tomu není žádné racionální vysvětlení. Evidentně jste nás zbavil nějakého smraďocha.

Určitě se ozvu. Nájem platíme my, a ne cizí entity:-) Je pro nás prioritou žít v harmonickém prostředí.

Ještě jednou děkuji a mějte se hezky. Budu se těšit na další spolupráci.”

 

Po čištění domu jsem vysadila léky, všichni spíme a jsme klidnější

“Dobrý den pane Ing.Kaisere, velice Vám děkuji za kontrolu čištění domu.

Velikou úlevu jsem pocítila, když to byl skoro měsíc od vyčištění domu. Strachy zmizely, spíme všichni a hlavně jsem ze dne na den vysadila léky na psychiku a do dnešního dne jsem se k nim nevrátila. Jsme všichni klidnější a veselejší. Moc Vám děkuji za pomoc a budeme se dům snažit udržovat nejen od nepořádku, ale i třeba jinými metodami na udržení dobré energie.

Mějte se krásně!

 

Změnu jsem opravdu poznala

“Dobrý den pane Kaiser, omlouvám se, že na Váš e-mail odpovídám až dnes. V první řadě bych Vám chtěla z celého srdce poděkovat za Vaši práci a ochotu. Velmi si toho vážím.

Chtěla jsem si nechat trochu časový odstup a pak se podívat zpět, jestli poznám nějakou změnu. Dnes můžu říct, že se opravdu cítím lépe, mám jaksi volnější, svobodnější hlavu, už se mi tam nehodí ty emoce, hlavně negativní, jako dříve. Také energie mám více. Se spaním jsem nikdy problém neměla, spíše naopak se mi chtělo spát pořád. Zdravotní problémy (kolena, kyčle, záda) přetrvávají, ale to se dalo očekávat, chce to čas.

Pokud byste měl nějaký volný termín na jinou vhodnou terapii (chtěla bych spojit hlubinnou terapii s Akášou) tak mi prosím dejte vědět. Určitě mám v sobě spoustu blokád, které si neseme skoro všichni celý život jako závaží v batohu sebou.

Tak uvidíme, nechávám to na vesmíru, to je prý jediná firma, která funguje na 100%.

Ještě jednou Vám moc děkuji. Mějte se krásně.”

 

Spokojená klientka a studentka SRT nám napsala…

“Milý Pavle, vážená paní Tamaro, předem mého psaní bych vás oba chtěla pozdravit, popřát hodně zdraví a radosti, a hlavně poděkovat za vše, co jsem mohla s vámi prožít a pochopit. Díky Akáše jsem zůstala naživu, odešlo několik chorob a přišla naděje a radost ze života.

Na kurzu SRT jsem dostala do rukou mocný nástroj a… ještě jsem ho neodložila. Na začátku mi to moc nešlo, na 14 dní jsem se úplně zablokovala. Pak mi to A. odtočila a od té doby pořád točím. Kočky jsou na mě naštvaný, protože místo luxování, veselého povlíkání a drbání u televize, celý večer poléhávají na topení a poslouchají tiché mumlání. Mumlám ráno, mumlám večer. Hodně mi pomohla skupina na FB, doplnila jsem si tam nějaké věci…

Myslím, že mi to pomohlo v jedné věci: Seděla jsem v čekárně u doktorky, měla mi změřit tlak. Požádala jsem VJ o snížení tlaku, srovnání tepu a celkovou úpravu. Najednou se mi ulevilo, přestala mě tlačit hlava a bylo mi fajn. Paní doktorka mi naměřila 130/85, EKG vzorový…

… Prostě jsem nadšená a těším se na pokračování kurzu.”

 

Ohlas na kurzy SRT I. stupně

“… Jinak vám děkuji za kurz SRT. Musím říct, ze kurz přinesl řadu změn v mém životě. Pochopila jsem spoustu věcí a věřím, že mně pomůže posunout se dál.”

“… Na závěr bych ráda řekla, že s SRT pracujeme velmi často, je to skvělý nástroj ke všemu. Jsem ráda, že jsme ho absolvovaly. Máme od vás knížku Osvobození duše, prodal jste nám tu úplně poslední a je úžasná, musím říct. Včera jsme si objednaly i knihu Duchovního léčení, tak se na ní taky těšíme a na práci s ní…”

 

Odmítání jídla a životní apatie

“Dobrý den pane Kaiser, rád bych Vám ještě jednou poděkoval za pomoc pro mne a hlavně pro syna.

Hned následující den ve středu, po Vaší SRT, byl syn po dlouhé době opět přirozeně spokojený až šťastný. Já jsem si toho všiml nejvíc, manželka ještě nepřikládala terapii takový význam. Následně čt-pa se mírně vrátila horší nálada, ale celkově po čtrnácti dnech jsme velmi mile překvapeni.

Synovi se vrátila chuť do života, sportu, má různé přirozené aktivity a zábavu u které se přirozeně raduje. Přes velikonoce jsme byli na horách, kde jsme si užívali poslední lyžování.

Největší změna je v jeho přístupu k jídlu, kde už si konečně nezapisuje, co kdy sní a jaké jsou čeho hodnoty, ale postupně si začal “užívat” i jídlo a sní toho opravdu daleko víc a zcela přirozeně…

Ještě jednou díky, že jste se mně věnoval.”

 

Poděkování za zasvěcení do Reiki na dálku

Tento způsob zasvěcení jsem začal nabízet už v době, kdy o tom na internetu v podstatě nebylo nic k nalezení. Dnes se to považuje za normální, když jsem začínal, tak i někteří mistři Reiki tvrdili, že to “nemůže fungovat”.

Napadlo mě, že by zasvěcení na dálku bylo skvělé pro lidi, kteří nemohou cestovat, nemají čas na dlouhé kurzy a podobně. Zasvěcení se osvědčilo (zasvětil jsem takto hodně přes tisíc lidí) a dostal jsem na ně například takovýto ohlas :

“Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať za zasvätenie do Reiki I., bol to neuveriteľný, neopísateľný pocit… Precítila som fyzicky prúdenie energii… niečo fantastické… slovami neopísateľný pocit 🙂 ĎAKUJEM :-)”

Dovolte mi k tomu ještě poznámku. Při zasvěcení do Reiki NEMUSÍTE NIC CÍTIT. To není podmínkou úspěchu! V tom, jak lidé prožívají zasvěcení, jsou ohromné rozdíly.

 

Zpráva po necelém čtvrt roce od vyčištění firmy

“Dobry den, pane Kaisere,

na konci listopadu jste nam delal cisteni firmy. Mela jsem se sama prihlasit s prosbou o provedeni kontroly, tak si ted myslim, ze uzral cas, a timto jsem Vas chtela o kontrolu nase stavu pozadat.

Nevim, na kolik si pamatujete, o cem jsme si psali konkretne. Vase leceni mela urcite velky vliv na vnitrni zivoty nas vsech, na celkove zklidneni nas vsech a situace. Nase tema podle Vas bylo tema viny, tak to si myslim, ze sedlo a prave odpoutani se od ni nam asi dovolilo zit svobodneji a jaksi lehceji a snad i lepe komunikovat. Jaky to melo vliv na samotnou firmu, se mi tezko posuzuje. Myslim v prosinci firme priklepli nejake vetsi zakazky pro mesto a nas kraj. Ale to bylo v jednani uz nekolik mesicu. Videno pohledem celeho roku se firme dari kazdym rokem lepe a lepe. Z tohotu pohledu muzou byt panove pry spokojeni. Zadne velke nebo vetsi zmeny se nekonaly, ale i tak jsem ja svym zpusobem spokojena. Tak tady ve S. se novy rok rozbiha dost pomalu, tak uvidime…”

Dál dopis obsahoval už příliš konkrétní informace, takže je nemohu zveřejnit.

 

Moc obdivuji vaše schopnosti… (Tamaro)

“Dobrý den, paní Kaiserová, sice je to jen pár dní od čištění (pozn: od čtení z kroniky Akáša), ale chci Vám dát vědět, že se cítím velmi dobře, zaprvé se cítím šťastnější a od soboty cítím jakousi úlevu a touhu po životě (ač to asi zní uměle – či jak bych to popsala) a co je to nejhlavnější, od čtvrtka jsem ani jednou nepoužila astma-sprej a ani jednou se nevzbudila mezi 4. – 5. hodinou ráno. Budila jsem se každý den v tuhle hodinu a špatně se mi dýchalo. To je pryč. I jsme měli zapálený krb a vůbec mi to nevadilo.

K tomu se změnilo ještě pár věcí, které nevím, jestli jsou náhoda, nebo s tím vším souvisí, ale náš britský kocour každý den budil mého manžela mezi 4, – 5. hodinou (občas i před čtvrtou) a “terorizoval” ho tak dlouho, dokud nevstal. V sobotu jsem se vzbudila v půl sedmé a oba spali (kocour spí s námi v posteli 🙂 ), to samé v neděli. V pondělí ani dneska ho taky nebudil. Máma mi v neděli říká, “ty, já od včerejška cítím úlevu i takovou radost ze života” 🙂 A kolegyně, která mi v době Vašeho čistění řekla, že cítí kouř, dneska najednou říká “já jím všechno, co ale totálně nesnáším jsou indická jídla” 🙂

Těším se, že to tak bude dál, anebo ještě lepší :), moc mě to trápilo. Mockrát Vám děkuji. Moc obdivuji Vaše schopnosti.”

 

Tamara se při čtení z Akáši “zase strefila”

“Dobrý den, paní Kaiserová, velmi pěkně děkuji za čtení i čištění. Obdivuji, jak krásně a detailně dokážete událost popsat. Asi jsem toho stihla hodně, minule Haiti, teď Indie 🙂

Těším se, že se to vše zlepší. Zatím mohu jen říci, že mne dopoledne přepadly bolesti v podbřišku, nebylo mi moc dobře a velmi mě chvíli pálily oči. A nevím jestli to byla náhoda, ale moje kolegyně v jednu chvíli tvrdila, že cítí kouř i když nebylo odkud (tak jsem radši nic nekomentovala) 🙂  Do pocitů jste se myslím přesně trefila, když nad tím uvažuji, tak mi to začalo před 10 lety (když jsem se vdala) a v určitých obdobích se to stupňuje, či ustupuje. Poslušnost, nesvoboda, potlačení pocitů či přání, umět žít… to je mé stálé téma. Ještě mě napadlo, že největší problém mívám mezi 4. až 5. hodinou ráno (jak jste psala “když se nad obzor vyhouplo slunce….”).

Určitě se Vám za pár dní ozvu, co se změnilo…”

 

Spokojená studentka z kurzu SRT I. stupně

“Vážený pán Pavel,

Už dlho sa Vám chystám napísať, je to neuveriteľne, ako SRT funguje! Po Vašom vyčistení strachu z lietania počas kurzu som v septembri absolvovala dovolenku, kam som letela 4 hodiny, všetko prebehlo bez problémov, vôbec som nemala strach a na rozdiel od minulosti mi pri turbulenciách vôbec nebusilo srdce a nepotila som sa. Tisíckrát vďaka!

Takisto v praktickom živote si pomáham tým, čo som sa naučila na kurze v X. Je to zaujímavé, ale spočiatku keď som čistila auto pred nejakou cestou, stalo sa nám napríklad to, že pred výjazdom na diaľnicu nám odpadla poznávacia značka (nikdy v minulosti sa nám nič podobne nestalo), inokedy sa zas vybila batéria, atd. Vysvetľujem si to tak, že sme unikli niečomu horšiemu….

Žiaľ, v práci som taká vyťažená, že sa čisteniu nemôžem venovať toľko, koľko by som chcela, ale to, čo som robila naozaj funguje. Mám pocit, že aj moj vzťah so synom sa trochu zlepšil.
Som Vám za sprostredkovanie týchto poznatkov i praktik veľmi vďačná.

Ešte raz Vám srdečne za všetko ďakujem.”

 

Jak klientka vnímá čtení z kroniky Akáša s odstupem času

Někdy Tamaře píší klientky s odstupem času a docházejí k závěru, že ve čtení z Akáši toho pro ně bylo mnohem víc, než původně tušily. To je také případ této klientky.

“Dobrý den paní Tamaro,

s odstupem od Vaší zprávy ze září již několik dní myslím na to, že Vám napíši. Když mi Vaše zpráva tehdy přišla, byla jsem upřímně zklamaná jejím obsahem. Čekala jsem nějaký problém s muži v minulém životě ve významu ublížení, zrady či něčeho podobného, ale Vaše čtení bylo o zodpovědnosti. Nezapadalo mi to. V tu dobu jsem procházela hlubokou depresí, kterou spustil dle mého názoru vědomý muž, který mi vešel do života a během dvou měsíců mě svým “neukončením” (ne)vztahu vrhl rovnou na dno mého doposavadního života.

Trvalo to, ale nyní jsem už nějakou dobu na opravdové cestě k vědomému životu, pochopení a celkovému hlubšího prožívání a přemýšlení o životě, tomto i předchozích. Absolvovala jsem i regresní terapii a tzv. vhledy, které mne na cestě také posunuly dál, co se týče pochopení duše a životů. Do toho všeho mi začalo zapadat Vaše čtení z Akášy, kdy jsem došla k tomu, že jedním z mých problémů i v tomto životě je nezodpovědnost.

Když jsem zmínila nezodpovědnost před mými přáteli či rodiči, tak mě předsvědčovali, že vzhledem k tomu, co jsem za svůj život už zvládla a zvládám nadále, jsem naprosto zodpovědná. Já ten pocit ale neměla a až díky posunu v osobním rozvoji a spojení s informací od Vás jsem schopna tuto informaci zpracovat dál.

Chci Vám tedy znovu poděkovat, už to zapadlo, jak má.