Hlubinná terapie PLUS & Spiritual Response Therapy – co mi napsali klienti v roce 2016

Obsah - co zde najdete

edsanimate animation=”fadeIn” delay=”2″ duration=”15″ infinite_animation=”no” animate_on=”” ]logo-hlubinna-terapie

[/edsanimate]

Hlubinná terapie PLUS & Spiritual Response Therapy – co mi napsali klienti v roce 2016

Zde je několik ukázek toho, co mi napsali moji klienti. O zkušenostech s hlubinnou terapií a Spiritual Response Therapy se dočtete také v rubrice Příběhy.

Na této stránce samozřejmě neuvádím žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše dopisy a maily moc děkuji!

 

Tři další zkušenosti – čtení z kroniky Akáša

“Dobrý den, opět velmi, velmi, velmi 🙂 děkuji za čtení.

Tentokrát to pro mě bylo silné, musela jsem to pár dní nechat plynout, než  jsem mohla napsat zpětnou vazbu. Zpočátku jsem měla pocit, že ten “trest” byl strašně nepřiměřený, že v dnešní době by se to snad stát nemohlo., že je více tolerance… Hodně mě oslovilo to vyčleňování sebe sama z kolektivu, viděla jsem v tom svou současnou reakci na část svého okolí v práci…

Tohle čtení mělo obrovskou sílu, myslím, že ještě bude dlouho působit…

“Dobrý den, paní Tamaro, tak píši, jak jsem slíbila, po Vašem čtení jsem měla celý týden husí kůži, opravdu to znamenalo, že něco odchází ven. Měla jsem takový pocit lehkosti, strach prožívám i nyní, ale myslím si podstatně menší a už se mi tak nesvírá hrudník jako dříve a docela mě bolelo v zádech, v kříži a cítila jsem meridiánové dráhy ledvin a močového měchýře, tam jsem mívala bolesti v lýtku asi 10 let a ted to povolilo, ale to znamenalo, že se mi začaly čistit ledviny, také jsem  dostala  odvahu , už jsem na to dlouho myslela se objednat v mém bydlišti k paní, která provádí ….. takže i já vám moc děkuji určitě jsem se díky Vám posunula dál…”

“Vážená paní Kaiserová,  děkuji Vám za dnešní čtení. Připomíná mi to můj pocit – totiž že buď mohu být sama sebou, ale sama, nebo nemusím být sama, ale nesmím být sama sebou. V podstatě je tu strach, že kdybych byla sebevědomá, nemohu mít vztah. Připadá mi, že to s tím čtením souvisí.

 

Moc Vám děkuji za čtení a za váš empatický a kreativní přístup. Je to fantastické. Děkuji moc za poprošení o vyčištění. Zdravím Vás a přeju Vám samé krásné, pěkné a pozitivní věci a krásné dny, naplněné štěstím a láskou.”

Terapie s manažerkou velké firmy

Z této zprávy, kterou jsem dostal několik dní po práci s klientkou přes skype, jsem samozřejmě vynechal konkrétní údaje.

“… Ano, bylo to opravdu velice milé setkání, přiznám se, že jsem z něho měla celkem velké obavy. Nicméně tyto obavy se ihned po spojení s Vámi rozplynuly.

Pane Kaisere, musím Vám napsat.. když jsem vystoupila z auta, poté co jsem se vrátila (do firmy), jsem se cítila.. jak to říct .. taková větší.. co do výška myslím 🙂 jako bych povyrostla, ale spíše hlavně sebevědomím sama o sobě.. jako „jdu ke své (firmě)…”

Prostě paráda a s tím se nesou i moje další pocity od našeho setkání.. mám větší sebevědomí při jednání s klienty, se zaměstnanci… Moc děkuji, cítím velkou úlevu..

Jsem zkrátka nadšená.

Moc ráda bych pokračovala v naší spolupráci, ať již v čištění dalších (nemovitostí), tak i se mnou.. kdyby se zase něco vylouplo..  využití dalších Vašich služeb, které byste mi doporučil, velmi ráda…”

 

Z tohoto mám husí kůži, ještě když to píšu…

Dneska se mi stala velice milá věc. Dostal jsem mail z Dubaje… Poslyšte tedy, co mi dnes napsala slečna, se kterou jsem se v říjnu setkal na kurzu SRT (v rámci mé re-certifikace na učitele SRT):
 
“… Jinak ještě jsem ti chtěla po kurzu zavolat, protože jsem se až po skončení kurzu dozvěděla od Evy, že jsi Pavel K….!!! Moc mě mrzí, že jsem nevěděla už na kurzu, že jsi to ty. Chtěla bych ti velice poděkovat za tvojí pomoc, když jsem byla malá. Řekněme cca před 16ti lety jsem měla strach až fobii z aut, bála jsem se vycházet z domu, psycholožka ani psychiatrička mi nebyly schopné pomoci. Moje mamka za tebou byla se svými problémy na SRT (doporučila jí tě její kamarádka) a přitom se ptala i na můj problém. Jako zázrakem po návštěvě u tebe jsem se přestala bát. Ty jsi se později odstěhoval do Olomouce a doporučil jsi nám M. B.
Jak vidíš, u SRT jsem zůstala, jelikož je zázračné, a doufám, že budu pomáhat lidem tak, jako jsi ty tehdy pomohl mně.Jsem moc ráda, že jsem tě poznala osobně a doufám, že to nebylo naposledy, co jsme se viděli. Přeji ti krásný den…”

Děláte hlubinnou terapii nebo SRT? Mentoring vám může změnit pohled na věc…

Nedávno jsem pochopil, proč může mít tzv. “hlubinná terapie” tak mizernou pověst. Někteří lidé, kteří ji tzv. učí, z ní udělali neuvěřitelný paskvil. Údiv těch, kdo pak zjistí, co ve skutečnosti je hlubinná terapie a jak může fungovat, je tudíž bezmezný. Nemohu tvrdit, že dokážu pomoct každému, ale snažím se metodu nekomolit a naopak ji případně rozvinout ve prospěch klienta. Jinými slovy stále si pamatuji, co mě učili mí učitelé, a neprzním jejich práci. Totéž by se dalo říct o SRT, pravděpodobně v ještě větší míře.
Zde je SMS jako reakce na mentoring:
 
“Ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat… Nic tak plodného jsem dlouho neabsolvovala. Otevřel jste mi nový obzor v hlubince a hlavně nastolil opět ten skvělý postoj sama k sobě. Veliké díky Vám a Vaší práci.”
 
Pokud děláte “hlubinnou terapii” nebo “SRT” a chtěli byste se zdokonalit, můžeme si udělat kurz, nebo se domluvit na mentoringu. Teorie ale nestačí, je třeba důkladná praxe, proto by kurz měl trvat nejlépe sedm plných dní. Jsem ale otevřený i jakékoliv jiné domluvě podle vašich potřeb.
 

Kurzy SRT (Spiritual Response Therapy) se blíží!

Řada mých klientek a klientů zatoužili naučit se také metodu práce s  Vysokým Já, neboli SRT. Mohu s radostí sdělit, že moje obnovená certifikace se snad blíží ke šťastnému konci a kurzy SRT, které jsem v ČR a v SR pořádal jako zcela první učitel a žák Roberta Detzlera, budou opět probíhat. Jedno ale vím určitě – metodu SRT už budu učit jinak než před lety. Čas mě přivedl k novým způsobům práce, novému pochopení, k prohloubení… Uvidíme, budu se těšit!

A zde je úryvek z jednoho mailu:

“Rád bych ještě zmínil další pozitivní změnu a to v energetickém systému, dělám pár cvičení pracujících s energií a vnímám obrovský příval energie po vaší terapii. Moc Vám děkuji za veškerou Vaši práci. Dále se chci zeptat, kdy budete mít termín kurzu metody SRT, vidím v této metodě obrovský potenciál, který mě láká se naučit.”

 

Konečně se cítím jako opravdová žena

Často s klienty a klientkami pracuji na vztahových tématech. Je to dosti složitá tématika, ale daří se. A každá zpráva mě pak potěší. Třeba jako tato:

“Dobrý den pane Kaiser, tak se ozývám z … po vaší terapii. … Přitáhla jsem k sobě úžasného milence, se kterým jsem opravdovou ženou, a oba si to užíváme. Takže zkušenost pro začátek: můj negativní vztah k mužům se vám odstranit podařilo! Co bude dál… čas ukáže. Takže ještě jednou díky a mějte se hezky.”

 

Po čištění domu, který působil jako “svěrací kazajka”

Přístup tohoto klienta  mě potěšil. Po vyčištění nemovitosti se aktivně začal snažit a vzít věci do vlastních rukou. Ideální kombinace. Věřím, že k tomu přispělo i čištění, které bylo v tomto případě asi dost zásadní.

“Dobrý den, mockrát děkuji za Vaše služby a za zprávu o výsledcích čištění. Nějak jsem Vám nestihl ani poděkovat dříve… Na druhou stranu jsem měl delší čas na pozorování. Na sobě pozoruji hlavně kvalitnější spánek. I když spím od soboty o 1-2 hodiny denně méně než obvykle, cítím se více odpočinutý. Ne že bych to dělal schválně, prostě jsem se jen nedostal dříve do postele. Dále mě zaujalo Vaše povídání o domě “svěrací kazajka”. Stává se mi teď, s vědomím toho, co jste říkal, že se snažím domu jakoby vzdorovat a neodsouvat třeba některé činnosti na později 🙂 Vím, že jste říkal, že díky Vašemu čištění by to teď mělo být lepší, ale beru to tak, že je to příležitost změnit přístup u sebe, když jsou teď k tomu lepší podmínky, přece jen jistou dávku flegmatika v sobě mám…”

 

Hlavní postava článku o partnerských vztazích píše první dojmy…

Po každé terapii jsem optimista a věřím, že klient zaznamená v životě pozitivní změnu. Jediné, co mohu udělat, je vytestovat si to na konci terapie a věřit tomu, co mi ukazuje Vysoké Já. Proto jsem vždy velmi rád, když se mi to pak potvrdí. Tento mail mi přišel od mladého muže, který je hrdinou článku o tom, jak klient nemohl po řadu let navázat partnerský vztah.

Ještě podotknu, že klient si po terapii uvědomil další věc, kterou si přál také vyřešit, ale ve srovnání s původním problémem to už byla naprostá maličkost. Většina textu je vynechána.
Také časový údaj jsem uvedl jen obecně, ale jednalo se o roky, kdy byl klient sám a o ženách měl spoustu negativních přesvědčení. Tato jeho přesvědčení po terapii zmizela.

Ještě jednou děkuji za skvělé výsledky, které jsou viditelné již po jednom dni. Vnímám najednou více pohledů od žen. Dřív jsem si na ženách všímal, co mi na nich nesedí a teď hledám na nich to hezké. Při vizualizaci se najednou dokážu vžít do pocitů lásky a ten pocit, jak kdybych šel proti zdi, je pryč. Když si vzpomenu, že jsem sám už řadu let, najednou to se mnou vůbec nic nedělá. To je naprosto úžasné…

 

Klientka napsala Tamaře své poznatky po čtení z kroniky Akáša

V příspěvku jsou vynechány osobnější záležitosti a také zmínky o esencích, které od nás klientka kupuje a užívá.

Dobrý den, paní Tamaro,  zase se ukazuje, jak jste dobrá :-).

Před Vaším posledním čtením na téma vztah k nenarozenému dítěti jsem měla pocit, že se odkryje něco velmi závažného, dokonce snad nejzásadnějšího pro můj život, možná i nějaké prokletí nebo tak něco. Velmi překvapivě se skutečně odkrylo asi nejzávažnější téma, které řeším od dětství, totiž téma vztahu k mým vlastním rodičům, a o proklínání tam také něco bylo. Byl to šok (ten druhý příběh), ale také jakoby ze mne někdo sejmul těžký mrak. Měla jsem dokonce pocit, že tímto se vyřeší i mé problémy v práci. Nedá se říci, že by se vyřešily, ale začala jsem vnímat rozdíly a vše vidět ostře. Jak nespravedlivě nebo neláskyplně se ke mně chovají a že já si to nechám líbit.

 

Pokud jde o esence, tak by se s nadsázkou dalo říci, že sama sebe nepoznávám. Dřív jsem mlčela, teď na drzouny někdy ječím a někdy bez obalu říkám svůj názor. Postupně se učím tyto hranice nastavit samozřejmě a svůj názor říkat klidně. Nejsem si ale úplně jistá, že bez Vašeho čtení by to šlo také tak. Jako by se tam zrušila určitá bránící spodní linka – možná bez toho čtení by to bývalo vedlo k obrovskému vnitřnímu konfliktu. Také už nemám strach, že když vyjádřím svůj názor, někdo mě zabije, vyhodí, znemožní, vyloučí a zničí. Respektive se tento strach hodně zmenšil.

 

Dále – jsem asi dost analytický typ 🙂 a postupně, nečekaně mi dochází spousta věcí z dětství – chování rodičů ke mně, některé jejich výroky, reakce. Obrovským potěšením mi bylo zjistit, že moje máma je obdivuhodná a zřejmě výborně zvládá svoje lekce. Tátu zase líp chápu. Dovolila jsem si luxus nebýt na ně naštvaná a nemořit se přihlouplým opakováním vzpomínek na to, co kdy udělali špatně…”

Šťastné konce po dramatických začátcích a životních zvratech

Jedna moje bývalá studentka z kurzů SRT, které se začal hroutit život v několika oblastech naráz, mě požádala o terapii SRT. Sešli jsme se několikrát a vždy jsme měli pocit, že jsme se dostali hodně hluboko a řešili opravdu zásadní témata. Dnes jsem dostal zprávu, kterou s jejím svolením zveřejňuji. Mám dokonce povolení uvést její křestní jméno – Karolína. Zabývali jsme se mj. i partnerskými vztahy a Karolína se o sobě dozvěděla překvapivé informace, které ji blokovaly. Byla to velmi naplňující spolupráce. Se vztahovými problémy pracuji velmi rád, protože tam je šance změnit lidem výrazně jejich život a to mě baví :-).

„Ahoj Pavle, já mám taky ráda šťastné konce :-). Vypadá to, že je vše na dobré cestě :-P. Ano, dej si klidně můj mail do recenzí, třeba to pomůže někomu rozhodnout se pro terapii u Tebe.

Recenze je 100% autentická a pravdivá. Dávám odkazy na Tvé webovky i svým kamarádům a známým…

Podávám tedy slíbené “hlášení” 🙂

Musím uznat, že SRTčko má opravdu hodně moc do sebe! 🙂 Od té doby, co umřel otec a co jsi ho, mamku i mě vyčistil, cítím vnitřní mír, smíření, vůbec na otce nemyslím… jakože ve špatném… došlo k hlubokému vyčištění našich vzájemných rolí a hlavně k odpuštění… a má to velký vliv na mé vztahy s muži.

Jak jsem Ti už říkala při poslední terapii, ozval se mi jeden muž, se kterým to nejdříve vypadalo naprosto skvěle, pak to dotyčný jakože ukončil (ve smyslu, že bude lepší, když si každý půjdeme svou vlastní cestou), mě to docela zdrtilo… nooo a v sobotu jsme měli rande, byli jsme spolu skoro celý den a úplné souznění… 🙂

Myslím si, že je to mj. velká zásluha čištění, určitě se něco ve mně změnilo a vyzařuji jinou energii a dotyčný muž na to zareagoval. Zpomalili jsme tempo… dnes mi dokonce napsal, že si myslí, že před sebou máme hodně krásného a že není proto kam spěchat.

Ještě jednou Ti tudíž děkuji za všechny terapie!!! 🙂

Měj se krásně a ať se Ti daří…“

 

Rodina našla po odvedení duše zemřelého otce svůj klid

“Ahoj Pavle,  moooc Ti děkuji za vyčištění… opět ses trefil a vnímal a cítil jsi to úplně přesně… Dnes jsme zajely do nemocnice pro věci a do pohřební služby a vše probíhalo v nějakém poklidu… dá se říct, že obě cítíme smíření a víme, že to bylo nejlepší “řešení” pro všechny a taky vysvobození…”

Duše zemřelých často samy neodejdou do Světla

V poslední době jsem pomáhal několika duším právě zemřelých lidí. Tyto duše po opuštění fyzického těla neodejdou, zůstanou a někde bloudí (někdy zůstanou v bytě, kde došlo k úmrtí). Stává se to v případě přirozené smrti, ale i po sebevraždě. Řešil jsem také případ duše, která se po smrti okamžitě přivtělila ke svému bývalému příteli.

Moje čištění je pro tyto duše úlevou, často při něm cítím, jak se energie duše mění a jak se stává jakoby lehkou, až najednou může snadno odejít. Při čištění také často proběhne odpuštění. Duše, o které se píše dále, dokonce prožila odpuštění sama sobě.

Zpráva o odvedení jedné takto bloudící duše:

“Ahoj Pavle, moc Ti děkuji za vyčištění… já jsem to cítila, že tady bloudí, byl úplně zmatený… i pak to, že je vyčištěný… viděla jsem to i na plameni svíčky, který se začal jinak třepotat… i pak to spojení se Světlem… a světlo všude kolem…”

Ohlas na čištění další nemovitosti a rodiny

Tato klientka reaguje na mou zprávu o vyčištění nemovitosti a její rodiny (ke každé zprávě totiž přidávám i hlasový komentář v MP3):

“Víte, narazila jsem na Vás, v podstatě na Vaše webové stránky a nabídku služeb zcela náhodně… ale ono se nic neděje náhodně, že? Nevěděla jsem ale co od tohoto očekávat, ale lákalo mne to  každopádně zkusit… Mohu Vám říci zcela upřímně, že jsem nadšená! Já se již tento večer cítím nabitá energií a pozitivitou! Jsem skutečně jedním sloven nadšená. S takovým zaujetím jsem poslouchala Vaše slova… Neumím to zcela přesně takto vyjádřit psaným písmem.. Nicméně, vše je tak , jak jste popsal! Velmi Vám tímto děkuji. A velmi se těším na další spolupráci s Vámi..”

 

Ohlas na zasvěcení do K-Reiki II. stupně na dálku

Tato paní dostala zasvěcení do Reiki I. stupně před několika měsíci, druhé zasvěcení prožila takto:

“Dobrý den, pane Kaiser, tak Vám chci poděkovat za zasvěcení. Tentokrát jsem dokonce poznala, že už to probíhá 🙂 Bylo přesně 21 hod. a začaly mě dost hřát dlaně. Postupně to zesilovalo až mě trochu brněly ruce až po lokty. To jsem měla už několikrát, když jsem sama Reiki předávala. Tohle jsem cítila určitě 20 minut, potom jsem už dost bojovala s únavou, ale nejsem si jistá jestli to netrvalo ještě dalších 10 minut. Po těch 20-ti minutách už to teplo v dlaních sláblo. Jak dlouho to teda opravdu trvalo? Dnes jsem se ještě nedostala k tomu, abych Reiki vyzkoušela, ale večer je jisty, to se vždycky tulíme s dětma a přitom Reiki proudí ;-)”

Po odvedení devíti zbloudilých duší se v domě zase dobře spí

“V domě se nám zase spí dobře, takže odvedení duší proběhlo úspěšně. Děkujeme!”

 

Po zasvěcení do Reiki a čištění SRT

Tato klientka prošla zasvěcením do K-Reiki I. stupně na dálku (na II. stupeň už jsme také domluveni). Kromě toho jsem pro ni dělal čištění SRT a Tamara také čtení z kroniky Akáša. Dostali jsme pěkný mail, o který se s vámi podělím…

“Jinak mám teď najednou potřebu napsat Vám, že můj duchovní život se opravdu mění. Byla jsem v neděli na tom Andělskem semináři a byl to pro mě silný zážitek. Poznávala jsem se, aspoň částečně a bylo mi tam moc fajn. Andílci ke mě nějak patří, to jsem moc ráda 🙂
Všichni jsme si tam vytáhli jednu kartičku s poselstvím pro nás a já Vám musím napsat, co bylo na té mé: “Vím, že mohu být tak úspěšná, jak budu chtít. Vše, čeho se dotknu, je úspěch. Jsem mezi vítězi. Všude na mě čekají světlé příležitosti. Přitahuji k sobě úspěch a blahobyt na všech úrovních.” Když jsem to četla, vnímala jsem z toho velice silně tu příležitost. To, že jdu správnou cestou. Už se nemůžu dočkat, až se dostanu na ten “správny” kurz (a to bude už brzo!) a budu moct konečně taky pomoct někomu dalšímu. A Reiki vnímám jakou součást toho všeho. Jsem za to tak vděčná! Uvědomuju si, že všechno se dalo tak rychle do pohybu až letos. Až jsem navštívila Vás. No aby se to taky konečně nepohlo, když jste mi pomohl vyčistit tolik věcí z minulosti! Děkuju!!!”

 

Čištění nemovitosti se opět povedlo 🙂

“Dobrý den, myslím, že už je čas reagovat na čištění domu. Cítím čisto, klid a pohodu. Dům jako by nám dovolil řešit věci kolem něj a udělat změny v našich životech. Před tím to z nějakého důvodu nešlo. Stáli jsme na místě několik let. Doufám že to tak půjde dál.”

 

Tři ohlasy a zkušenosti – čtení z kroniky Akáša

“Dobrý den, paní Tamaro, velice Vám děkuji za zaslanou zprávu. Je to skoro, jako byste nás oba znala. Váš rozbor poskytuje i řadu širšich souvislostí. Připomíná mi to román Siddhárta od Hermana Hesse. Na jeho konci se setkají osvícený mnich s mnichem neosvíceným, ale oddaným. Siddhárta požádá neosvíceného oddaného, aby ho políbil na čelo. To se stane a neosvícený uvidí skrze jeho čelo jako skrze průsvitnou slupku celou řeku života…. Taky jsem měla na chvíli pocit, že vidím celou řeku života se všemi těmi příběhy…. Děkuji Vám.”

“Dobrý podvečer paní Tamarka. Ďakujem Vám ale som prekvapená čo všetko som prežila. Ja viem, doba bola taká, ale teraz som v obraze aspom sa teraz na veci môžem dívať inak… No moja minulosť nebola bohvie aká slávna. Teraz mám čo robiť, aby budúci život bol lepší. Vďaka za vašú prácu, pomohla  ste mi. Prajem Vám všetko dobré.”

“Dobrý den, paní Tamaro, velice Vám děkuji za čtení a prosbu o vyléčení. Je moc zajímavé, že stejné pocity, jako jsme měli s partnerem k sobě v minulých životech, máme i v tomto. Taky mě zaujalo, že podobné to je i se vztahem k penězům u mého partnera – po celou dobu našeho vztahu má pocit, že nemá dost peněz, že by chtěl být bohatý a není kvůli mně… Já jsem měla dlouho pocity viny, že není šťastný a že za to můžu já…

A ještě jsem Vám chtěla napsat, že jsem se pokoušela sama jistou technikou rozpomenout se na minulé životy, už je to nějaký čas a viděla jsem, že mě oběsili – od dětství také nemám ráda roláky a cokoliv ke krku – a měla jsem pocit, že jsem s touto smrtí smířená a dokonce cítím, že si ji zasloužím, že je to oprávněný trest a jsem jen celkově moc zklamaná. A často jsem také viděla před sebou prašnou cestu a vůz a já šla za ním – víc jsem neviděla, i když jsem se snažila rozpomenout. Takže jsem zřejmě viděla opravdu něco z mých minulých životů, které jste popsala. Ještě jednou Vám moc děkuji za vše, přeji Vám mnoho štěstí a lásky v soukromém i pracovním životě a mnoho spokojených klientů.”

 

Když je klientka terapii otevřená, jsou výsledky skvělé…

Zrovna dnes jsem si dopisoval s paní, která se obávala, že na ni terapie nebude působit. Moje zkušenost je taková, že člověk má užitek z terapie přiměřený tomu, na kolik je otevřený a odhodlaný ke změně.

Dopis od klientky, která je opravdu připravená a skvěle se s ní pracuje, následuje. A doporučení pro vás – hledáte-li pomoc, buďte otevření, přijímejte ji a udělejte ve svém životě místo pro pozitivní změnu! Pak vám dokážu pomoct opravdu zásadně. S touto klientkou jsme řešili více témat, jedním z nich byly i vztahy s muži, které byly zásadně ovlivněny vztahem s otcem… Během terapie se mi podařilo objevit zásadní příčiny problémů, které klientku doslova šokovaly. Ale jak se dozvíte dále, terapie zapůsobila výborně.

“Hezký večer, Pavle :-),  posílám Ti slíbenou zpětnou vazbu po terapii. Cítím se mnohem lépe, odlehčenější, jako by ze mě spadla nějaká tíha. Také cítím, že se kolem mě energeticky uvolnilo místo… třeba pro toho Pravého :-P. XY (vynecháno) dopadlo naprosto skvěle… už dlouho jsem se s chlapem necítila tak skvěle a uvolněně. Myslím, že je to i zásluha Tvé terapie. Necítila jsem vůči dotyčnému žádnou povýšenost, naopak jsem byla schopna ocenit jeho jedinečnost i kvality…

Cítím, že včerejší terapie byla hodně zásadní a musím uznat, že svou práci děláš naprosto skvěle! Jsi schopen “načíst” a tím i odhalit úplný kořen daného problému a to je myslím jedinečný talent a schopnost! Jen tak dál! Těším se na další terapii… :-D“

 

Klientka, která je opravdu odhodlaná změnit svůj život

Snažím se lidem pomoct co nejvíce na každém setkání, nejraději bych vše zvládl naráz, ale někdy to prostě nejde. A velmi si vážím lidí, kteří jsou odhodlaní na sobě pracovat a pokračovat v terapiích i nadále – jako například tato klientka. Sám na sobě vím, že práce na “osobním rozvoji” někdy vypadá jako nekonečná, ale bez ní to nejde…

“Dobrý den pane Kaisere, jistě jste zvědav, jak pokračuje můj přerod v sebe samu. Musím říct, že jsme posledně udělali fůru práce a konečně jsme se trefili, za což Vám patří mé velké díky!!! Odpadl ze mě velký kus něčeho skutečně odporného!

Situace však není ještě úplně vyladěná, protože už když jsem šla od Vás, začala se objevovat další témata, která zůstala naším přerodem nedotčená a bohužel mezi ně patří i to šílený ………….. Pokud ze mě nejste už úplně vyčerpán, byla bych moc ráda, kdybychom se mohli ještě sejít a pokusili se s tím zbytkem něco udělat.

Moc děkuji a přeji Vám jen samé krásné dny…”

 

Klientka pomýšlela na sebevraždu…

“Dobry vecer p. Kaiser, pisem ako som slubila. Po tom ako sme skoncili hovor som zavolala ……, povedala som mu o vsetkom ako ste mi zachranili zivot a myslim to vazne, … Tu prvu noc som spala kludne ziadne desy som nemala, aj ked este stale citim ze tam nieco je….. ale je to 1000-krat lepsie ako to bolo predtym. Z celeho srdca Vam dakujem a verim, ze sa to bude zlepsovat, ste uzasny clovek.”

 

Klientce se vrátila radost ze života

“Dobrý den, paní Tamaro, 

nejprve Vám chci poděkovat. Čtení z kroniky Akáša mi velice pomohlo. Druhý den jsem vstávala s velkou radostí ze života, manžel mě skoro nepoznával 🙂 Postupem času jsem poznávala, že mi čtení pomohlo i oblastech života, kde bych to nečekala. Celkově ze mě spadl velký balvan. Děkuji! Chtěla jsem se zeptat – můžete se podívat na mé děti…”

 

Ohlas na čtení z kroniky Akáša

“Vážená paní Kaiserová,  moc Vám děkuji za Vaše čtení i za léčení. Pokud to není nemístná zvědavost, mohla bych se ještě zeptat, u koho o léčení žádáte :-)? 

 

Vaše čtení na mne udělalo velký dojem, protože se vyjadřujete způsobem, který je mi blízký a vnímáte věci, které jsou podstatné, a svou zprávu správně strukturujete. Nejde jenom o barvitost popisu, ale o její největší užitečnost pro adresáta a vnímáte věci, které nejsou vidět, a které pak dokážete velmi jemně, vkusně, krásně a výstižně popsat.

 

Jste dobrá a mám z Vás radost.

 

Pokud by to šlo, mohu Vás, prosím, požádat o další čtení?  Děkuji předem za odpověď a přeji krásný den.”

Podrobná zpráva klientky o výsledku čištění domu, ve kterém byly desítky zbloudilých duší

Kromě odvádění zbloudilých duší samozřejmě čištění domu obnáší mnohem více, v tomto případě jsem na čištění pracoval v rámci dvou dnů po sobě.

“Vážený pane Kaisere, moc děkuji za vyčištění domu. Zprávu jsem si několikrát četla, protože je až neuvěřitelné, co všechno v něm krom nás pobývalo a nacházelo.  Není divu, že jste si to čištění musel rozložit do dvou dnů. Asi jste se pořádně zapotil, než jste dům i nás vyčistil.   

Je to už docela dlouho, co jsem se v noci začala budit s pocitem, že musím vstát a odejít z ložnice. Stávalo se to 2 – 4x za noc: prošla jsem se po domě, napila se a za chvilku jsem šla zase spát. Za hodinu nebo dvě se to opakovalo.

Hned první noc (ještě před úplným očištěním domu) jsem spala bez vzbuzení a klidně. Další noci jsou stejné, tak snad to tak vydrží. To si vážně nepamatuji, kdy jsem naposledy spala celou noc.

Asi jako jediná z rodiny vnímám „hustotu“ vzduchu. V době, kdy se u nás zdržoval duch, tak by se dal krájet nožem. Po jeho odchodu (cca před 2 lety) se to po pár týdnech upravilo, ale jak jsem zjistila, tak ne úplně do normálu.

Když jsem po čištění vstoupila do domu, tak jsem hned poznala, že je něco jinak … vzduch byl vážně jiný, svěží, lehký, … líp se mi dýchalo. Rozdíl ve vzduchu pociťuji jen já, ale to mi nevadí.

Syn tvrdí, že žádný rozdíl nevnímá, ale posledních pár týdnů se bál kvůli duchům spát ve svém pokoji.  Už tam 2x spal a zatím dobrý 🙂

Manžel s dcerou nevnímali nic před čištěním, ani po něm.

Se synem jsem si včera v noci povídala o čištění. Vypadlo z něj, že kolikrát ani nemohl vyjít z pokoje, když ráno vstával do práce. Někdy se mu to podařilo až na 5. pokus, protože už prostě musel, jinak by nestihnul autobus. Vaši zprávu nečetl – nechtěl raději ani vědět, co všechno jsme doma měli. Z toho počtu zbloudilých duší byl docela na větvi. On to nejen vnímal, ale často i viděl. Když včera odcházel do pokoje přes chodbu, tak jak otevřel dveře, zase se nám sem jedna duše vloudila – on ji viděl, já cítila (současně). Snažila jsem se ji odvést, ale nevím, jestli se mi to povedlo.

Za čištění jsem vděčná a moc Vám děkuji za všechno.”

 

Čištění domu bylo opravdu poznat

“Dobrý den pane ing. Kaiser, omlouvám, že jsem se dříve neohlásila. Musím konstatovat, že je poznat čištění našeho domu. Já tady cítím více energie, vnoučata se už neboji zůstat sami. Prosím ještě  o kontrolu jak jste slíbil. Velmi, velmi děkuji, přeji hodně hodně sil a Boží ochrany pro Vaši činnost. Samozřejmě činím doporučení svým známým a další rodině.”

 

Čtení z kroniky Akáša (Knihy Života)

Zde je reakce paní, která se v minulém životě “poznala”. Někteří lidé reagují na čtení a čištění okamžitě, někdo potřebuje více času a změny jsou postupné. My sami jsme na jednom našem známém pozorovali neuvěřitelné životní změny a nová rozhodnutí pár týdnů poté, co proběhlo čtení z Akáši. Doslova mu to změnilo směr života. Nemusí to tak samozřejmě být u každého, to slíbit nemůžeme.

“Dobrý den, paní Tamaro, moc děkuji za čtení, hluboce se mě to dotklo, hlavně ten první příběh, u toho jsem měla pocit, že popisuje můj současný život i s těmi pocity. Věřím, že bude líp. Přeji hezký den.”

 

A další krátký mail od klientky, která obdržela již několik čtení z kroniky Akáša, takže s ním má již více zkušeností…

“Milá paní Kaiserová, velice Vám děkuji za úžasnou práci, kterou pro nás děláte, nestíhám napsat víc, ale ze všeho mi běhá mráz po zádech. Až si vše přeberu a srovnám a také najdu delší čas k odpovědi, určitě napíšu víc… Cítím ale vždy hluboké souvislosti s mým životem… Děkuji!”

 

Úspěch terapie vždy potěší

“Dobrý den milý Pavle, Vaše dnešní práce je k nezaplacení, velice se divím jaký skok jsem za dnešek udělal (obnovil  jsem spojení s Vysokým Já (část textu vynechána), zbavil jsem se strachu a vítězím i nad svými negativními programy, krom toho zmizel i pocit zachránit svět prostřednictvím sebeobětování), nevím jak Vám poděkovat, budu na Vás myslet při mých “modlitbách”, přeji více spokojených klientů jako jsem já, děkuji mnohokrát, s láskou M.”

 

Musím držet pohromadě celou rodinu. Je to moje zodpovědnost.

Zde je jen krátký úryvek z mailu od klientky, která na sobě nesla tíhu zodpovědnosti za celou rodinu včetně několika příbuzných. Kromě toho zažívala neúnosné situace s jednou členkou rodiny, se kterou žije ve společné domácnosti. Po hlubinné terapii mi napsala:

“Dobrý den pane Kaisere, je to skoro dva týdny, co jsem u vás byla na hlubinné terapii. Jako vždy to má pozitivní dopad. Konkrétně se opravdu již cítím hodně svobodně, a ne jako otrok. XY byla víc jak týden pryč a včera se vrátila, je protivná, urýpaná, ale vůbec mě to netlačí tak jako dřív, nemám snahu jí sloužit, aby byla příjemná a milá… Takže super stav. Manžel našel práci…

Musel jsem valnou většinu textu vynechat, ale i ta manželova práce je zde velmi důležitá. Dokud klientka nesla zodpovědnost za vše sama, podvědomě manžela do jisté míry blokovala, takže se necítil jako opravdový živitel rodiny – a v práci se mu pak nedařilo, neměl stabilní práci a několikrát nedostal ani zaplaceno. Kouzlo podvědomí… A kouzlo práce se vztahovými problémy.

Čtení z kroniky Akáša

Toto je jedna věta z delšího mailu, který se týkal terapií. Klientka prošla několikrát čištěním SRT a také si objednala čtení z kroniky Akáša:

“Jinak po naší minulé skype terapii a čtení z Akáši se u mě zas mnohé mění a je to skvělé. Rozhodně se otevřela moje duchovní cesta… Děkuji!”

 

Klid a spokojenost po hlubinné terapii

Vyjímám kousek dost dlouhého mailu, který mi klientka napsala po hlubinné terapii. Vzala si pro sebe z jedné terapie spoustu poznatků a uvědomění. Skvělé! A psychiatři prominou…

“Dobrý den, pane Kaiser, chci Vám moc a moc poděkovat za pondělní hlubinku! Už když jsem od Vás odcházela, tak jsem se cítila táááááák krásně klidně a spokojeně 🙂 Takhle jsem se už moooc dlouho necítila. Ten klid a spokojenost se do mě dostává čím dál hlouběji a věřím, že se tam uhnízdí natrvalo 🙂 Děkuju za ně!!!

Určitě mám v sobě ještě další negativní pocity, ale ty už nejsou ani zdaleka tak silné jako to, co jsme teď řešili. Myslím, že postupně se to buď samo zklidní, nebo na tom zapracujem další terapií 😉 Teď už můžou klidně psychiatři složit funkci :-D.”

Zpráva několik měsíců po vyčištění chaty od negativních energií a cizích entit

Tato zpráva mi přišla zhruba pět měsíců po vyčištění nemovitosti, takže je pro mě velmi cenná – není to žádné ukvapené HURÁ, ale popisuje, jak klientka vnímá vyčištění metodou SRT s dostatečným časovým odstupem. Zkušenost s čištěním mám již dlouhodobě, takže pozitivní změny mě nepřekvapují, ale to s rádiem a kamny je pro mě nové. Zmínka o myších mi připomněla zkušenost jiného klienta, kterého opustili po čištění krtci. A vzpomněl jsem si, jak můj učitel Robert Detzler čištěním “odháněl” ze svého domu mravence…

“Dobry den, pane Kaisere, jeste jednou dekuji za cisteni domu. Prvni prozitky jsem Vam nechtela psat, ale protoze se stavaji trvalymi, chci je jiz popsat, nez si natolik zvyknu a budu je povazovat za normalni. O cisteni jsem zadala z duvodu, ze jsem nemohla spat, po cisteni jsem o tom vypravela sestre, ktera tam moc nejezdi, ale zazitek mela stejny, coz jsem ani nevedela, neusnula ani po zmene mist ke spani ani po lecich na spani.

Prvni pobyt pres noc po cisteni byl pro mne velmi pozitivni. Nejen, ze jsem v noci spala kvalitnim spankem, jako bonus pro me bylo to, ze jsem vecer byla uvnitr chaty plna energie a unava na me prisla az ve 22 hod. (Ma obvykla hodina doma). Drive jsem byla po chvili pobytu uvnitr hrozne unavena.

Take me prekvapilo, ze vnimam vnitrni prostor jako mnohem vetsi. Prosim, je tento stav trvaly? Nevim, zda to ma spojitost, ale radio ma lepsi prijem, kamna lepe hori a nez se zase vratily, byly i mysi ubytovane nekde jinde 😀. Dekuji a preji hezky den.”

 

Potěšující zpráva po vyčištění dalšího domu

Každý pozitivní ohlas od klientů mě potěší, tento se týká opět čištění domu. Protože žádostí o čištění nemovitosti přibývá, napsal jsem článek o tom, jak čistím domy nebo byty na dálku.

“Dobrý den. Je to zajímavé. Moc děkuji za obě čištění. Po tom SRT máma říkala, jak cítila dobrou energii. Já se potom cítil velmi uvolněný a tak nějak příjemně celkově. Opravdu si vážím Vaši pomoci a vstřícnosti. Mějte se pěkně…”

 

Ohlas na naši novou službu: Čtení z kroniky Akáša

Tuto službu jsme veřejně nabídli koncem června a zde je jeden z prvních ohlasů. Čtení z kroniky Akáša spočívá (hodně zjednodušeně) v tom, že moje žena Tamara, která na tento druh terapie má mimořádné vlohy, na základě zadání od klientů vidí jejich minulé životy. Tyto minulé životy, ve kterých je příčina současných obtíží, popíše ve zprávě. Bývá to jeden až tři životy. Na konci čtení pak požádá o jejich vyléčení. Výsledkem může být okamžité vyléčení, jako se to podařilo například u mne (napsal jsem o tom článek Jak jsem se zbavil alergie na kouř). Případně dojde alespoň ke zlepšení stavu. Sami máme s tímto způsobem léčení v naší rodině již řadu překvapivě pozitivních zážitků!

Klientka, která nám napsala, řešila zcela jiné téma, které zde nenapíšu… Ještě podotknu, že tato klientka na sobě dost pracuje, takže je vnímavá a na SRT i na čtení z Akáši velmi dobře reaguje.

“Dobrý den milí a skvělí Kaiserovi, děkuji moc za úžasné léčení, já se teda cítím báječně a včera, ještě než přišel email, jsem vnímala, že se něco dost zásadně změnilo, moc děkuji…. Je to teda až neuvěřitelné, ale dává mi to hluboký smysl, rozhodně všechno, včetně toho “finálního” pocitu – jsem špatná, chyba, špatné rozhodnutí, nedokonalost, to mě hodně provázelo a stále nahlodávalo mé další jednání, ve všech oblastech života. Když jsem četla zápisy mých minulých životů, úplně mě mrazilo a dost jasně jsem to všechno viděla a cítila, no, je to síla. A moc zajímavé je také to, že když jsem se zabývala zkoumáním svého vnitřního/totemového zvířete, naskakovaly mi právě obrazy takové nějaké šelmy, pumy nebo bílé lvice. Uf uf, vše je propojené…”

Alergie po SRT zmizela

Přiznám se vám, že s alergiemi moc nepracuji, i když u sebe jsem jich vyřešil několik metodou SRT (třeba alergii na lískové ořechy, ta byla!). Když mě oslovila tato klientka, měl jsem z toho docela trému a moc se mi do práce nechtělo. Objevili jsme ale řadu důležitých přesvědčení ohledně přírody, například “příroda je špinavá” atp. Byla to přesvědčení z dětství, převzatá od rodičů, ale bylo toho k řešení samozřejmě mnohem více. Výsledek se ale dostavil, a tak s radostí publikuji krátký výňatek z dlouhého mailu:

“… Stejně tak vnímám velkou změnu i po SRT minulý týden, včera jsem naschvál šla k jasmínovému keři a čichala ostošest 🙂 a nic! Ještě před týdnem jsem kolem něj procházela s velikým kýcháním…”

Hluboké životní změny po jediné terapii

Jak už jsem napsal vícekrát, nedokážu pomoct každému (a někdy mě to dost potrápí), ale k mé radosti úspěchy hodně výrazně převažují nad neúspěchy. Jeden z dopisů, který mě opět “nakopl”, zde bez úprav a zkracování přidávám. Jsou zde i zmínky o tom, jak se vyřešily problémy s matkou, jak se klientka vyrovnala se smrtí otce a přítele. A všimněte si také, jak se zázračně změnila situace klientky v oblasti partnerství!

“Dobrý den, pane Kaisere,

již nějakou dobu se Vám chystám napsat…jsou tomu dva měsíce, co jsem se s Vámi setkala a setkání to bylo příjemné, přesto, že jsem se o sobě dozvěděla spoustu věcí, které jsem věděla, nýbrž maskovala vším možným a proto následné odblokování a závěr, kdy jsem rozhodná a s úsměvem mě velmi posílil.

Hned druhý den po našem setkání mi starší dvacetiletý syn řekl: Nevím, kde jsi byla a nechci to vědět, ale jsi jiná. Víc se směješ…

Od doby setkání se přihodilo hodně věcí. Ve vztahu s matkou se chovám jinak, netrpím pocity viny, přesto, že máma byla na akutní operaci a v jednu chvíli jsem se o ni bála, nehrála zde roli poslušnost, snaha zavděčit se, byl to normální cit, emoce. Pro mámu je těžší pochopit, že již nepřistupuji na citové vydírání. Zkrátka už nejsem oběť, netrpím. Její postoj, když mě nechtěla, nezměním. Přijala jsem ho. Nedávno mi řekla – že je lepší dcera, která o ni nejeví zájem (moje sestra) než ta, co jí pořád nadává. Byla jsem pro ni k obědu a protože již nečekám na výčet všech nářků, jen věcně oznámím a odcházím.Spíše mě nepřekvapilo, co se skrývá za tou větou o nás, jejích dcerách. 

S tátou jsem uzavřela jakýsi klid a mír a doufám, že si ho již zpět nepřitáhnu. 

Rozloučila jsem se se zesnulým přítelem, společně jsme tehdy odblokovali a uvolnili místo pro někoho dalšího. Ještě, když jsem odcházela od Vás, nevěřila bych, že bych vůbec s někým dokázala tak brzy navázat přátelství nebo něco víc. V tomto směru je mi asi Olomouc osudná, seznámila jsem se s mužem z Olomouce, zcela jiným povahově a komunikativně než byli muži, které jsem dříve potkávala. Známe se okamžik, přesto, jako by jsme se znali už dlouho. 

Co se týče náznaků v podobě snad nějakého tonutí v dřívějších životech, konečně mi nevadí si stoupnout pod sprchu, co teče zhora, zpříma a je mi to takto příjemné. Zvláštní uvědomění, že jsem se jí dříve vyhýbala.

Pane Kaisere, velmi Vám děkuji za snad životní šanci, za širokou cestu, po které jsem se mohla vydat, nevím, jak to přesně nazvat….když jsem u Vás byla, tvrdila jsem, že musím žít (vy jste správně řekl, že kdybych mohla, rozpustím se do té židle, na níž sedím, tak jsem to opravdu měla) a já mám nyní obrovskou chuť žít. Nemám slov, jak to napsat, napíšu skromné ale zároveň veliké děkuji, …”

 

Zpráva po vyčištění dalšího domu

“Dobrý den, vážený pane Pavle, … Chci vám poděkovat za nás všechny, protože když jste provedl to první čištění v útery tak se s náma čtyřma určitě něco dělo. Celou středu jsme zývali a chtělo se nám spát, byli jsme všichni nějak unavení. A když jste provedl to druhé čištění ve středu (to byla opravdu síla) tak mi manželka i děti potvrdily že se s domem něco muselo stát, protože co jsme jen přišli domů tak jsme cítili že se nám hned lépe dýchá a už tady necítíme takový divný těžký zatuchlý vzduch. I když jsme se snažili větrat tak to nešlo odvětrat. Teďkom se nám dých lehce a aj to tady tak nějak krásně voní (takovou novotou). A ještě taková věc, asi cca 4 měsíce se snažím vyhnat krtka z naší zahrady, bez úspěchu, ale od čtvrtku ani jeden krtinec. Za to vám také děkujeme.
A také bych vám chtěl sdělit, že jak jste nám napsal že jsme tady v domě měli astrální bytosti, tak jsme si je s manželkou vyhledali a to jste měl vidět jak nám naskakovala husina. Hlavně když jsme si četli habal germin…”

Ohlas na čištění domu, kde se rodina cítila velmi nepříjemně

Toto byl případ klientky ze zahraničí… V prvním mailu mi klientka napsala (text je zkrácen a vynechal jsem všechny soukromé informace a jména):

“Dobry den, vazeny pane Ing. Kaiser, prosim Vas o Vasi pomoc pri cisteni naseho rodinneho domu (novostavba) i moji cele rodiny. Jiz nejakou dobu se necitim dobre v noci nebo rano mam nekdy zrychleny srdecni tep, mam vnitrni neklid a tres, strach, spatne spim a jsem unavena. Mam porad velky hlad a nekdy me tlaci nebo boli 4. a 5. cakra, nekdy zepredu jindy zezadu jako ,,zablokovana zada”. Lekarska vysetreni nic nepotvrdila. Muj syn chodi do skoly proti hrbitovu a doma mi nekdy rika ,,Mami ja mam pocit jako kdyby me tu nekdo neustale pozoroval“. Muj druhy syn tuto nedeli… mel hroznou paniku a trasl se po celem tele, chtelo se mu zvracet, nemohla jsem ho zklidnit, az potom vycerpanim usnul. Oba moji chlapci maji neustale velky strach v nasem novem dome, kde bydlime jiz treti rok, i ve dne se boji jit sami na zachod nebo si sami hrat ve svem pokoji.”

Provedl jsem tedy čištění celé nemovitosti, kde jsem zjistil, že dům byl postaven na nějakém dosti karmicky zatíženém místě, kde zřejmě zemřelo mnoho lidí. Také mi Vysoké Já ukázalo, že je třeba samostatně vyčistit i pozemek pod domem a kolem domu. Kromě všeho jiného, co jsem čistil (je to práce na pár hodin) jsem v domě našel přes sto zbloudilých duší, což je opravdu hodně.

Pár dní po čištění mi klientka napsala:

“Dobry den, vazeny pane Kaiser, ze vseho nejdriv Vam chci za nasi celou rodinu i nas dum z celeho srdce podekovat, odvedl jste uzasnou praci jsem moc nadsena a moc si toho vazim! V pondeli, kdyz jste nas zacal cistit jsme byli vsichni velice unaveni a ja jsem hned vecer citila vekou ulevu je to uzasny a ja citim, ze jsem to zase ja 🙂 Muj manzel, i presto ze to je jak se rika takovy “neverici Tomas”, mi vcera rekl: “Ja se dnes citim uzasne! Je to tim cistenim?

Deti jsou o dost klidnejsi a v nasem dome citime takove volno a svobodu.

Ohledne toho velkeho poctu zbloudilych dusi u nas jsem o tom dost premyslela, ale historie naseho mesta Z. a jeho okoli je velka a byl tu velky pocet valek a urcite i nestesti s tim spojene, byl tu dokonce i velky pozar, kdy cele mesto shorelo a take misto, kde bydlime je byvala dulni oblast, kde se tezilo hnede uhli.

Ja se Vam velice rada za mesic ozvu na kontrolu a jeste jednou Vam za vsechno moc dekujrme a prejeme Vam krasne dny.”

 

Vnitřní hlasy po SRT zmizely

Toto je pro mne průlomová zpráva od klienta, protože s “vnitřními hlasy” jsem si dříve neuměl poradit. Požádal jsem tedy učitelku SRT z USA o radu a naučil se něco nového (kolik toho ještě neumím???)…

“Dobrý den pane Kaisere, děkuji Vám opožděně za zprávu a za pomoc. Vnitřní hlasy jsou již pryč. Je lépe.”

Reakce na čištění metodou SRT přes skype

“Dobrý večer, ještě dnes odpoledne bych nevěřila tomu, že už večer se budu cítit takhle pohodově, ještě jednou moc děkuji. Mám úplně jinou energii a je mi mnohem lépe, tak uvidíme ráno, ještě se pořádně vyspím :). Moc, moc, moc děkuji, že jste si udělal čas, a doufám, že se někdy potkáme i osobně.”

 

Strach z létání mě úplně paralyzuje

O příběhu této klientky jsem napsal celý článek tom, jak jí manžel koupil letecký zájezd (a ji čekalo šest děsivých letů letadlem). V článku najdete všechny maily od klientky, zde uvedu jen ten poslední:

“Dobrý den, pane Kaiser. Jsem živá a doma :). Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za čištění. Přes den se opravdu litat nebojím. V tom vidím obrovsky úspěch! V letadle jsem schopna se najíst, a to je pokrok s velkým P :)).”

O tom, že to ale nešlo tak hladce, se už dočtete ve výše uvedeném článku.

 

Jak klient vnímá svůj dům po odvedení zbloudilých duší…

“Dobry den pane inzenyre, umlslne jsem pockal dva dny, co to udela. No v pondeli, ten den ocisty jjsem tedy naopak se vratil z prace bez zjevneho duvodu nesmirne unaveny, musel jsem si na hodinku lehnout. V noci jsem pak naopak spatne spal. Ale ted uz je vse v pohode, citim se velmi dobre. Jen doma zvlastni pocit, nas dum mi ted připadá jakysi prazdny.

Dekuji Vam moc za Vasi sluzbu, Vase stranky jsem, priznam se, ani neznal, ted se ale na ne rad podivam. Jeste jednou diky.”

 

I malá věc, jako je odvedení přivtělených duší, může přinést nějaký pokrok…

“Dobrý den, pane Kaisere, děkuji za Váš mail i provedenou práci s dušemi. Je fakt, že počínaje včerejším dnem, cítím postupně obrat k lepšímu. Jako by se znovu probouzím z podivného snu, strach a nejistota ve mně ustupují a mně se daří jasněji myslet. Po deseti dnech, kdy jsem bez léků na spaní nebyla schopna prožít noc, jsem už usnula sama. Jsem vděčná i za takové malé pokroky…”

Zase o jeden vyčištěný dům více…

“Dobrý den milý pane Kaisere, moc děkujeme za čištění. Pozoruji situaci a mám pocit, že změny se ještě budou dít a budeme je vnímat intenzivněji – zatím mohu říct, že mám pocit, že dům se raduje a je takový šťastný, je takový jakoby prázdný – v tom dobrém slova smyslu, jednoduše prostý té negativity, čistý. Opravdu mám pocit ochrany – jakoby nad námi byla průsvitná kopule, která vytváří ochranný štít. Je tu větší klid, mladší syn se začal smát.

Když jsem si procházela Vaše komentáře – uf, to zas byla síla, ale dost to odpovídá tomu, jak to tu bylo, těžká deka, těžké stavy. Označení narkotický dům jsem si vyhledala, no, je to přesné… a život podporující na 25% – už se nedivím, že se tu děly takové věci.

Starší syn včera neskutečně vyváděl, tak jsem si říkala, co to je za reakci na pozitivní změnu!? Ale dnes je klidnější, tak to taky beru jako dobrý ukazatel. A věřím, že příští týden se nám to podaří zas posunout dál, už se mooooc těším 🙂

Napíšu ještě, až se v novém domě lépe “usadíme”, ale změnu cítím, rozhodně jsem sama klidnější a nemám zvláštní pocity strachu nebo úzkosti, které mě občas přepadaly bez důvodu. Přijde mi, že tu jsme konečně sami za sebe. Hurá!”

Učím se přijímat život, jaký je

Toto je mail z 11. 5. 2016:

“Dobrý den pane Kaiser, byl jsem u Vás v březnu na terapii a rád bych Vám pověděl, jaký měla dopad a jak to se mnou vypadá.

Řešili jsme spolu „Nejistota, strach z lidí“, byla to docela dlouhá terapie a i přesto jsme ji ještě museli ukončit maličko předčasně. Nyní, po již dostatečném odstupu mohu s jistotou říci, že problémy, které jsem před terapií měl a na které jsme spolu během rozpomínání narazili, jsou pryč. Některé věci jsem si ještě vnitřně dořešoval i nějakou dobu po terapii, ale nyní je to již stabilní a moje neustále přemýšlející hlava už má klid, nepřetahuji na sebe bolest druhých, nemám z nich strach a jsem sám sebou. Učím se přijímat život jaký je a být jeho přirozenou součástí.

Tímto bych Vám chtěl za Vaši pomoc srdečně poděkovat a popřát hodně štěstí a úspěchů v pomoci dalším.”

 

Masérka, která na sebe přetahovala přivtělené duše z klientů

O tom, že duše si člověk vlastně přivtěluje sám, jsem už možná psal ve svých článcích. A stále to zdůrazňuji klientům… Máte přivtělené duše? Pak jste si je k sobě přitáhli sami! Důvody, proč si duše lidé přitahují, dokážu odstranit. Tato klientka, které jsem zjistil a odstranil důvody, proč na sebe přebírala nejen duše, ale i problémy svých klientů, mi po několika týdnech od čištění napsala:

… (část mailu vynechána) … “Mně jste “opravoval” i program na jejich přitahování, pracuji jako masérka a kosmetička a psal jste mi, že by se mi mělo lépe pracovat. Tak musím říct, že opravdu to je o něčem jiném, asi už mi hlavně zdravě záleží na dobře odvedené práci a už se tak nezabývám i životem zákazníků, je jejich a ne můj… Myslela jsem to dobře, ale zřejmě to nebylo dobré a stálo mě to dost sil. Takže Vám ještě jednou velice děkuji, mějte se moc hezky a přeji Vám hodně slunečných dní:-).”

 

První SMS po zasvěcení do Reiki na dálku

Jak víte, nabízím zasvěcení do Reiki na dálku – má to několik výhod, jako je nízká cena a možnost nechat se zasvětit do Reiki bez nutnosti kamkoliv cestovat. Vše proběhne v teple domova… Jedna ze zasvěcených klientek nejprve měla pocit, že “nic necítí”. Ve večerních hodinách přišla krátká SMS:

“Dobrý večer, tak teď se mi Reiki rozjela. Já mám takovou radost, že jsem Vám to musela napsat hned :-).”

Takže i tato paní se přesvědčila, že jsem měl pravdu, když jsem jí tvrdil, že zasvěcení do Reiki funguje prostě vždy.

 

Záchvaty zuřivosti pod vlivem spousty přivtělených duší

Toto byl případ klienta ve velmi těžkém stavu v psychiatrické léčebně, detaily musím vynechat, … Objevil jsem u něj spoustu (!!) přivtělených duší, takže jsem je odvedl do Světla. Žádná další terapie zatím neproběhla, bral jsem to jen jako první pomoc. Jeho maminka, které záleželo hlavně na tom, aby mu lékaři nedávali elektrošoky, mi za dva dny napsala:

“Dobrý večer p. Ing. Kaiser, v prvom rade sa Vám chcem z úprimného srdca poďakovať za pomoc, dnes už to bol môj synček, ktorý ma objal, pritísol, ako kedysi, a po veľmi dlhej dobe mi povedal aj mama. Skutočne Vám neviem ako sa poďakovať a ak môžte pokračovať v čistení, súhlasím so všetkým, odstráňte všetko zlé, aby sa to už viac nikdy nevrátilo, prosím Vás pokračujte ďalej v čistení. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za pomoc.”

Mimochodem k těm elektrošokům… Můj učitel Robert Detzler nás učil, že elektrošoky zničí člověku jemnohmotná těla. Poté se tato poškození mohou projevit na fyzickém těle v další inkarnaci. Myslím, že odvedení duší je proti tomu neskonale jemnější – a pokud pomůže, může být člověku ušetřena spousta trápení, které ani nedokážeme dohlédnout.

 

Výrazné zlepšení po odvedení přivtělených duší do Světla

Dopis od klientky, které pouhé odvedení duší udělalo dobrou službu. Ne vždy je to tak snadné, ale toto samozřejmě potěšilo!

“Vážený pane Kaisere, moc Vám děkuji za pomoc. Změna je opravdu velká. Tolik energie jsem neměla, ani nepamatuji. Největší rozdíl cítím hlavně ráno, kdy mi bývalo vždy špatně a dlouho jsem se probouzela. Teď mám jakoby čistou hlavu a lehké tělo a hlavně, už od rána dobrou náladu. Je to opravdu úleva. I během dne se mi zatím nestalo, že bych usínala, jako předtím. Moc doufám, že to takto už zůstane. Ještě jednou Vám za vše děkuji a přeji Vám, ať se Vám daří.”

Veliké poděkování po odvedení přivtělených duší a dalším čištění

Tato klientka přišla původně proto, že měla pět přivtělených duší a vnímala, jak ji blokují. Při práci jsme ale narazili na další důležitá témata a nakonec jsem si klientce dovolil předat pár dalších informací, které ji, jak je vidět, velmi “nakoply”. Text je zkrácen o věci, které jsou pro klientku příliš osobní.

„Zdravím Pavle, jsem neskutečně ráda, že Vám můžu napsat to, co Vám teď napíšu. 🙂

(… vynecháno mnoho textu …)

Ale co je možná snad ještě důležitější – dneska jsem byla v daleko větším klidu než včera, začala jsem mít pocit, že je všechno v pořádku a bude v pořádku. Začala jsem zase věřit sama sobě a začala jsem se zabývat tím, co jste říkal o té práci. Věděla jsem, že mě to k realitce netáhne, že mi tam spousta věcí vadí, ale jak jsem byla v takovém tom klidu (já vím, že ten klid opakuju pořád, ale je to fakt jiný stav než předtím), tak mě najednou osvítilo, vyskočila jsem z pohovky s takovým tím stylem “ano, to je přesně ono!!!”. Napadl mě úplně jiný způsob, jak tu práci dělat, zalezla jsem okamžitě s notebookem do ložnice a narychlo vytvořila úplně nové stránky, které nabádají k jedné jediné věci – dělat tuto práci srdcem. Nemovitost není pouhá věc, která se musí prodat. Nikdo ji tak nevnímá – a majitel už vůbec ne. Napadl mě přístup k práci takový, díky kterému si tu práci můžu zamilovat.

A nikdo mi nevymluví, že za toto vděčím právě Vám. Tohle není o tom, že bych Vám přikládala falešné zásluhy, já se opravdu po včerejšku vnímám tak, jako bych měla čistější mysl. Dokážu se nadchnout, dokáže mi to myslet, sebevědomí už taky není tak v háji, jak bylo…

Dvakrát jsem se s Vámi setkala a dvakrát jste mi dal mnohem mnohem víc, než jsem si dokázala představit. Poprvé jste mi dal obrovský dar, díky kterému jsem mohla daleko intenzivněji vnímat energie kolem sebe. Přestože přímo reiki na sobě prakticky nedělám, začala jsem naplno využívat to, co jsem díky Vám získala navíc. Včera jsem od setkání očekávala, že se setkáváme proto, abychom pomohli pěti dušičkám, které to potřebují. Kromě úžasného pocitu uspokojení, že se Vaše práce povedla, jsem získala něco, co nedokážu pojmenovat, ale díky čemu jsem dnes šťastnější a hlava je plná nových nápadů. A za tohle Vám z celého srdce moc a moc děkuji.

Často se na Vás odkazuji, když mluvím s jinýma o těchto věcech, vždycky říkám “Pavel…” a oni “Jaký Pavel?” “No Pavel Kaiser, já vám pošlu odkaz…”. Vím, že dělám správně, protože Vy si zasloužíte ty nejlepší reference. Jste skromný člověk, přesto lidem darujete tolik,… přitom z Vás cítím jednu velkou pokoru. Děkuji svému andělíčkovi za to, že mě k Vám tehdy přivedl. Jste úžasný člověk.

(… a ještě mnoho vynecháno …)

Vám prozatím přeji krásný, moc krásný den, ještě jednou neskutečně moc děkuju a přeji Vám co nejvíce spokojených klientů, ať je každý spokojený tak, jak jsem teď spokojená já. :)“

 

A zase jedno čištění bytu a jeho obyvatel

Vyčistil jsem další rodině byt, kde byly zbloudilé duše, prokletí, ale spousta dalších negací. Vysoké Já si s tím naštěstí umí poradit, a to na dálku – nikam necestuji, byt nemusím vidět, stačí mi jen adresa. A k tomu přidávám základní čištění obyvatel bytu…

“Dobrý den, pane Kaiser, moc děkuju za mail a hlavně za čištění!!!

Co se týče mých pocitů při čištění, tak mě trochu rozbolela hlava. Nic hrozného, žádná migréna, jen taková slabá tupá bolet ve spáncích a vzadu na zátylku. A uvědomila jsem si, jak mě zebou nohy! Později mi byla i trochu zima. A ještě se mi maličko motá hlava.

Při čtení těch programů, co jsme tu měli, mi naskakovala husí kůže. Přesně jak jste to napsal – ta energie z bytu na nás přímo sálala. Aspoň já to tak vnímala. Lhostejnost, ničící – tak to jste se trefil přímo do černého. Nebylo to tu pěkné 🙁 …  A sebeobětování, tak to u mě bylo na 100 %.
Astrální bytosti – já to neuměla pojmenovat, popsat. Ale “něco” jsem tu cítila, hlavně v noci to bylo skoro až hmatatelné. Jako by to “zhoustlo” nebo co. Jsem zvědavá, jaká bude dnešní noc :-).

A teď to čištění obyvatel bytu…  U manžela mi až zatrnulo s tou sebevraždou. A vlastně jsme ji měli všichni kromě D. Tak si říkám, co to asi znamená? … Každopádně jsem moc ráda, že je to pryč!!! Prokletí jsme byli všichni. Nevím, jestli jsem “zaujatá”, ale mám pocit, že to pocházelo hlavně od …

Ještě jednou děkuju za pomoc! Já si jdu vzít ještě mikinu, je mi pořád zima a budu si užívat tu kouzelnou energii bytu a těším se, jak na to budou reagovat kluci…”

 

Chcete změnit chování svých rodičů? Změňte sebe…

Probírali jsme s jednou klientkou obtíže s jejími rodiči, kteří ji používali tak trochu jako hromosvod. Objevili jsme k tomu spoustu důvodů, ale řešili jsme samozřejmě pouze klientku a její podvědomé programy. Loučili jsme se s tím, že bude zajímavé sledovat, zda se něco v chování rodičů změní, zda budou nějak reagovat. A zde je úryvek z mailu:

“Dobrý den, pane Kaisere,

děkuji moc za pátek… vím, že jste to říkal, ale musím Vám potvrdit, že “to” fakt funguje – rodiče mi ani jednou za ty tři dny nepřipomněli (… vynecháno …) a dokonce v sobotu ráno, když byl taťka zase bezdůvodně naštvaný, tak jsem ho tentokrát nechala být a nesnažila jsem se ho povzbudit (což mělo v minulosti vždycky za následek, že se pustil kriticky do mne) a kupodivu za chvíli přišel za mnou a začal mi vesele ukazovat svoji vojenskou knížku a byl úplně rozzářenej spokojeností – když přišla moje dcera, tak jen zírala a pak se mne ptala, co se dědovi stalo, že takhle ho ještě neviděla…

Takže děkuji moc a moc, úplně jste mi změnil pohled na život a budu se snažit, abych si ho zase “nezavařila”.

Posílám Vám “energetickou pusu” a přeji krásné dny.”

Po odvedení duše zemřelého někdo necítí vůbec nic. A někdo…

Stále lidem vysvětluji, že nemohou od pouhého odvedení duše zemřelého člověka do Světla očekávat zázraky. Kdyby odvedení přivtělené nebo zbloudilé duše řešilo vše, byl bych asi světoznámý zachránce všech. Tak to ale není.

Někdy ale “pouhé” odvedení duše způsobí opravdu celou řetězovou reakci. Tak tomu bylo i v následujícím případě…

Klientka se na mě obrátila s tímto problémem (v korespondenci je samozřejmě spousta věcí vynechána, pro ilustraci to ale určitě bude stačit):

Klientka: „Dobrý den, na základě Vašeho článku v Ezoterice jsem si dovolila Vás oslovit. Dne …..  mi v nemocnici v ………. umřela moje maminka. Všechno začalo před Vánocemi a šlo to takovým způsobem, že se z toho do dnes nemohu vzpamatovat. Byla to shoda různých náhod a protivenství osudu, že to nakonec úplně vyřízená vzdala…

Po její smrti se potýkám s dost zvláštními jevy, které si nedokážu vysvětlit jinak, než že je stále s námi a chce nám něco říci, nebo to chce mít pod kontrolou. Kromě toho, že mi dosloužilo mnoho elektrických přístrojů, že se mi občas zdá, že se kolem mě něco mihlo, že se občas chovám anebo říkám, co říkala ona, tak se potýkám s řadou zdravotních problémů, které jsem dříve neměla a kterými v daleko horší míře v posledních třech měsících trpěla máma. Chtěla bych, aby pokojně odešla, tam, kde jí bude dobře a nechala mě už žít po svém…

… Jestli je to možné, tak mi prosím pomozte.“

 

Pavel Kaiser: Moje odpověď samozřejmě byla, kromě jiného, že duši mohu odvést do Světla. Byly k tomu další informace, které zde neuvedu…

 

Klientka: „… Proto Vás prosím, zařiďte vše potřebné k odvedení duše mé maminky. Sice její energie trochu slábne, ale i můj syn ji vnímá, a ten na nějaká duchovna nevěří už vůbec…“

 

Pavel Kaiser: „Dobrý den, platba dorazila, děkuji. A vyčištění, vysvobození a odvedení duše do Světla jsem právě provedl. Měl jsem při tom takovou symbolickou vizi – starší žena si sedá, pokládá ruce do klína a zavírá oči s pocitem ´teď si konečně mohu odpočinout…´.“ (A tento obraz se skutečně potvrdil, čtěte dále).

 

Klientka: „Vážený pane Kaisere, včera dopoledne jsem spala po noční směně, v bytě už nepociťuji žádné zvláštní projevy, s maminkou jsem se usmířila již dávno, vyřídila jsem skoro všechny věci, které bylo potřeba vyřídit. Začala jsem pracovat na…. (…). Umístila jsem její urnu do pronajatého kolumbária a definitivně se rozhodla, že podám stížnost na několik postupů zdravotnického zařízení, kde byla opakovaně umístěna. Přinejmenším dva z těch postupů vedly bezprostředně k její smrti a ona si přála, po tom prvním, abych to tak nenechala a něco s tím dělala. Nechtělo se mi do toho a ani jsem na to neměla sílu, teď již jsem začala zjišťovat možnosti a podnikat kroky. K tomu jsem se definitivně rozhodla včera ráno, takže to byla asi poslední věc, co ji trápila. To že si dala ruce do klína a zavřela oči, je pro ni dost typické. Děkuji…“

 

No a to je konec příběhu. To „včera ránobyl čas, kdy jsem odvedl duši do Světla! Tento výsledek mě velmi potěšil. Moje práce je opravdu nesmírně zajímavá – dělám, co mohu, a pak se někdy nestačím divit, jak na terapii lidé zareagují a jak se někdy začnou aktivně měnit. Kéž by to tak bylo co nejčastěji!

 

Něco mě nechce pustit, drží mě to zpět

Toto byl tedy nesmírně záhadný případ, se kterým jsem si dlouho nevěděl rady. Klientka stále říkala, že i po několika úspěšných terapiích, kdy si pochvalovala změnu v řadě oblastí svého života, ji stále něco “drží zpět”. Protože na tyto záhady je podle mě nejlepší použít hlubinnou terapii a ponořit se do hlubin podvědomých programů, udělali jsme to i v tomto případě. Dnešní SMS mě extrémně potěšila – je to opravdu “historická událost” a zásluhu na tom má samozřejmě i klientka, která byla odhodlána problém překonat.

“Mám pocit, že jsme trefili hřebíček na hlavičku a vše, co mě drželo, je pryč. Děkuji velice a těším se na další návštěvu.”

 

Příprava na porod, odstranění bloků a strachů z porodu atd.

Všem ženám bych velmi rád doporučil terapii v době, kdy plánují otěhotnět. To je ovšem jen zbožné přání a většina věcí se řeší až za pochodu, tedy v průběhu těhotenství. Je to velmi důležité, protože jinak se neřešené záležitosti předávají z generace na generaci. S jednou klientkou jsem zpracovával strach z porodu (po předchozích drastických zkušenostech) a jiné věci, celkem dost vážné. Detaily musím vynechat. Klientka mi po čase napsala:

“Já se mám velmi dobře, cítím se silná, klidná, taková dobře motivovaná a… jak to říct, odhodlaná a… to slovo silná je asi nejvýstižnější. Jsem trochu nervózní z toho, kdy přijde porod, ale to je asi přirozené 🙂 Vše vypadá v pořádku, i mi přicházejí různé indicie o tom, že vše proběhne dobře… Na děťátko už se moc těším.

Myslím, že naše terapie přispěla k mnohým změnám v mém životě – osobní vnitřní pocit a to, jak se projevuje navenek, je to nejdůležitější, ale můžu říct, že se mi otevírají i brány hojnosti – kromě práce se věnuji… (vynecháno), teď se to nějak rozneslo do světa, a tak jsem měla několik moc příjemných zakázek…”

 

Vyčištění domu a zrušení programu sebevraždy jeho majitelky

Jen na vysvětlení… Když čistím někomu nemovitost, např. prokletý dům, zbloudilé duše, ale i mnoho dalších negací, přidávám k tomu jako “bonus” i určité čištění všech obyvatel domu. A zde je zpráva od paní, které jsem dům čistil předchozí večer a pak dopoledne. Podvědomý program sebevraždy je jedním z těch, které obyvatelům domu čistím. Přečtěte si, co k tomu paní napsala…

“Dobrý den, velmi Vám děkuji za to, co jste pro nás udělal. Od včerejšího večera cítím cosi. Nejprve to byla lítost, slzy atd. – to bylo včera večer. Dnes kolem polední hodiny nadšení, elán, přemýšlení o tom, co kde a jak uděláme. Když to shrnu, tak probuzení z jakéhosi útlumu, nezájmu, v podstatě jsem neměla chuť nic už tady dělat. Mám pocit, že dům svítí. A tím pádem i já. Teď jsem na váhách, zda takovýto dům prodat či ho zkusit zachránit. Jsem přesvědčená o tom, že on si to po tom všem zaslouží. Co se týká mých pocitů (sebevražda), naprosto přesně jste se trefil. Ve své podstatě by to vyřešilo veškeré finanční problémy a oddlužení dětí. Děkuji Vám za to, že jste to zrušil. Miluji svůj život, svoje děti i tento dům. Nechám volný průchod tomu, co se má stát.

Ještě jednou velké díky, opravdu je znát obrovská změna. Přeji Vám krásný den.”

A vyměnili jsme si ještě jeden mail, kde paní napsala:

Nedokážete si představit, jak se cítím. Spadl ze mě obrovský kámen a chce se mi tančit :-).

Musím říct, že už na takových zprávách nejsem závislý (což jsem v minulosti byl!), ale vždy mě nesmírně potěší. Neumím pomoct každému, ale z dobrého díla mám vždy velikou radost.

 

Strach ze znásilnění, nechuť k sexu a další témata – zpráva o čištění metodou SRT

“Dobrý den, pane Kaisere, ještě jednou Vám moc děkuju za čas, který jste mi věnoval. Stále vstřebávám všechno, o čem jsme mluvili, a hlavně se nepřestávám divit té nesmírně pozitivní změně, která u mě nastala. Jak kdyby ze mě někdo sundal těžký balvan :).

Včera jsem byla dost unavená, ale psychicky v naprostém klidu a harmonii. Žádné tíživé myšlenky, a že jich předtím bylo. Chvílemi jsem mívala pocit, že mi praskne hlava, a najednou je to všechno pryč.

Pochopila jsem konečně, odkud se braly nevysvětlitelné negativní pocity vůči sobě a lidem, které jsem si vyčítala a vinila se za ně, ale zároveň nešly nijak odstranit. Když přemýšlím nad tím, co jste mi vytestoval, už se mě to nedotýká a vidím to jakoby z odstupu.

Taky už vůči sobě necítím nenávist, jsem tak nějak vyrovnaná :).

Změna nastala i v tom, jak vnímám partnera po všech stránkách. Blok v intimní oblasti je pryč a celkově jsem k němu otevřenější. Úplně se změnila dynamika energií mezi námi, pozitivním směrem samozřejmě.

Předpokládám, že si to časem sedne a asi se ještě vynoří nějaká témata k řešení, ale na to je čas. Jsem šťastná, že jsem se s Vámi setkala. Vřelé díky a přeji krásné dny.”

 

Vyčištění starého mlýna a přilehlých pozemků

Toto je reakce klientky na čištění její nemovitosti včetně přilehlých pozemků. Zde jsem klientce po čištění sdělil mimo jiné i následující:

“Při čištění pozemků jsem měl objevil mimo jiné i prokletí. Netestoval jsem jejich počet, někdy jsou jich stovky, někdy tisíce… A ještě bych vám rád řekl, jaký jsem z toho měl celkový pocit při čištění. Cítil jsem to tak, jako že – a bude mě zajímat, jestli mi tento pocit potvrdíte – jako byste žili v tom domě, ale měli pocit, že ty okolní pozemky nejsou až tak úplně vaše. Jako kdyby mezi vámi byla bariéra a nebyl to jeden celek. Jako byste to nedokázali přijmout za svoje a vnímat pozemky jako harmonickou součást domu. Takže to byl takový můj pocit, při čištění to potom zmizelo, jako by se vše propojilo, slilo do jednoho celku…”

Pak mě potěšila odpověď klientky, která přišla ještě tentýž den (a povšimněte si, že i tato klientka popisuje něco, co je v další zprávě hned pod touto!):

“Předně velmi děkuji za Vaši dobrou práci. Už dneska ráno, aniž bych ještě věděla, že na domě budete dnes pracovat, jsem vstávala ve zcela jiných energiích – mnohem veseleji a pozitivněji naladěná než jiné dny. Až do odpoledne mi pořád bylo takto skvěle, pak na mě padla velká únava. Teď po přečtení a poslechnutí Vaší zprávy mám mírnou zimnici a cítím se hodně vyčerpaně, což přikládám změnám v energiích kolem mě.

Z domu jako takového cítím přívětivost, vlídnost a nevím, jak to popsat – jako by se změnila hustota vzduchu uvnitř, byl o něco hustší, příjemnější. Myslím, že i trochu jinak vnímám barvy v domě. Uvidím, jaké přijdou další dojmy, jak jsem teď unavená, cítím se, jako by mě prostředí v domě objímalo a chovalo… Je to zvláštní změna a určitě k lepšímu. Jak se snažím popsat svoje pocity, několikrát mě napadla jednoduchá věta “Je mi tu dobře”.

Velmi zajímavé je pro mě vytvoření Vysokého Já domu – nikdy mě nenapadlo že by něco takového dům potřeboval, a moc se mi to líbí.

Děkuji také za pohled na okolní pozemky – vidíte to správně, že jsme se dosud cítili od nich odděleni – a také děkuji za čištění členů rodiny…”

 

Po odvedení zbloudilých duší se dům prosvětlil

Takovýto mail potěší vždy. Jen doplním, že duše z domů nevyháním, ale prosím o jejich čištění, vysvobození a odvedení do Světla. Takže s nimi nebojuji, jen se jim snažím pomoct s odchodem tam, kde – jak věřím – mohou pokračovat ve svém duchovním vývoji a chystat se na další inkarnaci…

“Vážený pane Kaisere, 6. 2. 2016 jste ode mne z domu vyháněl duše a astrální bytosti. Ještě než jsem Váš e-mail přečetla, jsem věděla, že už na očistě domu pracujete. Bylo to znatelné, dům se prosvětlil, měla jsem pocit, že je mi doma mnohem lépe, a cítila jsem svobodu, harmonii a takovou zvláštní vlnu radosti. Měla jsem zrovna těsně před porodem, tak jsem byla velmi ráda, že se to tak hezky stihlo pročistit. Děkuji moc.”

 

Závislost ve vztazích – čištění metodou Spiritual Response Therapy

Toto je část mailu od klientky, která prošla čištěním vztahových záležitostí pomocí SRT. Problém byl zhruba tento: “Každému se obětuji a už jsem z toho úplně vyčerpaná.” K tomu jsem klientce objevil, že je závislá v partnerských vztazích, což považuji vždy za vážný problém. Takže jsem čištění zaměřil i na toto.

Nemohu uvádět další souvislosti, ale snad i tak poznáte, že se po čištění všelicos změnilo…

“Dobrý den. Tak jak se daří? Byla jsem taková uvolněná, v klidu až do doby, kdy mě večer vytočil syn. Byla už to jeho poslední pověstná kapka. Tak jsem ho po x letech opravdu na férovku vylískala. To byla ta milost a něžnost. To jen tak na okraj. Pak mi ho bylo líto, protože má nějaké trápení, s něčím se mi svěřil a hned jsem věděla, že požádám o pomoc XY. Jde o nějakou duchovní cestu, a jak jsem vám říkala, XY se tím zabývá. A teď to pozitivní. Věděla jsem, co udělám, ale nejlepší na tom bylo, že mi nenaskočilo milion odpovědi, proč bych neměla. Prostě žádný strach, žádná obava, tak jak to bývalo. … (část textu vynechána) Jsem vyčištěna i z bolesti, kterou jsem v sobě měla. Tak nějak to cítím, čekám, co dalšího se ještě objeví. Mockrát děkuji, doufám, že ku prospěchu. Zatím to tak vypadá.”

 

Schizofrenie: Blýská se na lepší časy?

Nikdy jsem se netajil tím, že se schizofrenií jsem dosud neměl valné úspěchy. O to více mě potěšil mail této paní, jejíž dceři jsem udělal odvedení devíti přivtělených duší a pár dalších astrálních entit. Všimněte si věty, která je v textu zvýrazněna… Před odvedením přivtělených duší jsem paní také oprakovaně upozornil, že opravdu nemohu zaručit, že to samo o sobě dceři prospěje. Ale stalo se…

“Dobrý den, jen Vám chci poděkovat, dcera se cítí líp, teda aspoň podle toho, co mi tvrdí, sama za mnou přišla, že se najednou cítí o dost lehčeji. Neřekla jsem jí o Vás a Vaší pomoci. Sleduji, že jiná je, teda prozatím. Moc Vám i tak děkuji. Ani nevíte, jak by se ulevilo i mně, pokud by to aspoň trošku pomohlo, navíc je mi jasné, že vše nejde vyřešit hned teď. Určitě s Vámi v kontaktu zůstanu, budu se těšit i na další spolupráci s Vámi. Moc moc děkuji a přeji krásný den.”

 

Hodně srandy po vyčištění bytu v Olomouci 🙂

“Vážený pane Kaiser, chci Vám poděkovat za minulé čistění bytu i mé rodiny. Já osobně se v bytě cítím opravdu výrazně lépe!! Na základě Vašeho doporučení si u Vás závazně objednávám kontrolní čistění bytu a opět i celé mé rodiny. Zašlete mi také, prosím, hodnocení kontrolního čistění.  Opravdu se těším na další spolupráci. S pozdravem a přáním hodně srandy :))…”

 

Ohlas na vyčištění metodou Spiritual Response Therapy – prokletý byt v Brně

“Dobrý den pane Kaisere 🙂 zdravím Vás v novém roce 2016 a přeji spoustu spokojených klientů a zdraví !!! Mezi spokojené patřím i já a moc děkuji za Vaši práci. Vztahy s manželem i s pejskem se nám podařilo po Vašem zásahu v novém bytě vrátit do původní pěkné roviny. Já mám sice stále trošku potíže se ……., ale to mě provází od operace. Ostatní problémy, které jsme měli před čištěním, jsou pryč :-)! Každopádně se připomínám a prosím o kontrolu bytu,  jak jsme se domluvili…”

 

Poděkování – zkušená kartářka Martina Vega

Dobrý den, hrozně moc děkuji za paní Kartářku. Je to úžasný člověk, který opravdu otevře oči. Nějaké věci se mi spojily s tím, co mi říkaly minule dvě paní kartářky, ale jinak se to nedá srovnat. Miluji numerologii, čísla nelžou. Hodně věcí jsem věděla, ale spíš neposlechla vlastní hlas. Což i paní Martina říkala, že jsem hodně intuitivní člověk. Jen jsem asi potřebovala, nebo ne asi, ale určitě někoho, kdo mi konečně řekne, abych ten vnitřní hlas poslouchala. Od našeho telefonu se dějí věci, že se nestačím divit. Konečně už jsem zase ta holka s úsměvem. Tím bych Vám a paní Martině chtěla moc poděkovat. Jste úžasní, děkuji. Přeji krásný zbytek víkendu. Spokojená XY.

 

Mail klientky, u které jsem před terapií netušil, jak jí pomoct

S touto klientkou jsem řešil velmi nezvyklý problém. Jak sama píše, hledala řešení asi deset let a neúspěšně. Ještě před začátkem terapie jsem neměl tušení, jak to uchopit a jak jí pomoct. Opravdu jsem pochyboval. Musel jsem spoléhat jen na to, že až začnu pracovat s Vysokým Já, na něco přijdu.

Dnešní mail mě samozřejmě velmi potěšil…

Ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za páteční terapii. Možná jste měl pochybnosti, ale já věřila, jako za těch posledních 10 let hledání a zkoušení kohokoli jsem věřila, že mi pomůžete. Mohu Vám říci, že v pátek jsem udělala tolik práce, jako za posledních několik let ne, sobota i neděle byla taky skvělá, je vidět, že něco se změnilo, “ale” stále tam nějaký střep zůstal. Určitě bych se s Vámi ráda ještě spojila jednou, ale momentálně vůbec nevím, co bych Vám měla říci. Jen to tak nějak cítím, že to ještě není úplně to ono a nevím, jak se pracuje, když nevím, co bych řekla :-).

Každopádně Vám mnohokráte děkuji, jste SUPER !!!

 

Zklamal jste mě, jak vám má člověk věřit??

Jedna SMS od klienta, který nechce platit za odvedení přivtělených duší 250 Kč. Proč už to nedělám zadarmo? To jsem objasnil v článku o přivtělených duších.

… jste mě velmi zklamal. V článku píšete, že odvádění duší děláte zadarmo. A pak si píšete o peníze?? Jak vám má člověk věřit? Opravdu jste zklamal a naštval. Nashle.

Tak snad mohu dodat jediné, věci se vyvíjejí a ceny také, to, že jsem dlouho duše odváděl zdarma, byla má dobrá vůle. A když to přestalo být únosné, musel jsem to změnit. A kdyby klient nahlédl do mého ceníku, měl by hned jasno.

 

Odvedení duše babičky do Světla

“Chtěla bych Vám alespoň s velkým zpožděním moc poděkovat za odvedení duše mojí milované babičky do Světla. Po Vaší zprávě, jakobych prožila její odchod ještě jednou, měla jsem pocit, že až tehdy jsem ji doopravdy ztratila. Potom se mi ale velmi ulevilo a daleko snáz jsem se s jejím odchodem smířila.”

 

Reakce terapeutky, která kdysi chodila snad na všechny mé kurzy a nyní absolvovala hlubinnou terapii

Tato mladá avšak zkušená terapeutka přijela na hlubinnou terapii, protože jsme si psali a mně se podařilo “strefit se” do jejího tématu. Usoudila tedy, že to bude stát za tu cestu. Potěšilo mě to, protože sama dlouhé roky dělala terapie, učila kurzy, vychovala spoustu dalších terapeutů, zasvětila spoustu lidí do Reiki…

Pár dní po hlubinné terapii mi napsala své pocity:

Když člověk dlouho vede válku proti životu a pak najednou přijde mír, tak teprve po složení zbraní zjistí, jakou zkázu válka způsobila. Vidí oběti konfliktu a devastaci… Některé věci člověk neuklidí a některá zranění nevyléčí, ale musí se o to pokusit. A možná zmrzačení a jizvy zůstávají, aby se nepouštěl do konfliktů, které v jakémkoliv duchu a v jakémkoliv jméně zanechají jenom devastaci… Až když jizvy zmizí, tak se člověk naučil být v souladu se vším. Smrt je sice někdy dar, ale je to taky útěk, aby člověk nemusel uklízet spoušť, kterou sám způsobil. Možná se tu všichni učíme postavit svůj život na pevných základech. Bolest a utrpení jsou možná v nějaké míře poučné, ale láska a štěstí nás podporuje v tom být tou nejlepší verzí sami sebe. Můj mistr Pavel Kaiser mi dal před mnoha lety pevné základy, na kterých můžu stavět, a dnes mi taky dal možnost dát pevné základy i mému životu. Děkuju! A jestli mi někdo ukázal v čem je práce, kterou děláme, důležitá a má nevyčíslitelnou hodnotu, tak je to v tom, co se děje po terapii nebo kurzu, který odučíme. Dáme volbu a možnosti, co s tím kdo udělá, je na něm. Někdo se té možnosti chopí a je za ni vděčný, protože nevěděl kudy kam a tápal ve tmě. Někdo možnosti nechá ležet ladem a svobodně se rozhodne setrvávat v utrpení. My nemůžeme ovlivnit to, jak s tím klient naloží, protože tu nejsme od toho, abychom druhé nutili k transformaci. My jsme tu od toho, abychom ukazovali možnosti…

Na mou poznámku, že mi tím paní dala odpověď na to, zda byla spokojena, ještě doplnila:

Jsem moc spokojená. Ještě jednou děkuju! Srandovně jsem Ti opakovala, jak jsem ráda, že už tuhle práci nedělám, nicméně mi po terapii došlo, proč je důležitá. Možná nejde pomoci všem, ale jsou Ti, kterým dá možnost být spokojenější sami se sebou a svým životem, a to vždycky stojí za to. Myslím si, že by asi terapeut měl sám čas od času projít pod rukama toho, kdo ho do jeho práce namotivoval v první řadě. Už na prvním kurzu u Tebe kdysi dávno jsem věděla, co chci dělat! A je fakt požehnání mít dobrého mistra! A já ho mám! Ještě jednou moc děkuju za vše!

No tak to vidíte, těžká zkouška mého ega :-). Ale bez přehánění jsem nesmírně rád, že toto ocenění přichází od člověka, který sám hodně pomáhal druhým, takže si dokáže představit, jak to vypadá z obou stran “barikády”. A současně je to tak trochu i odpověď na to, jak je možné, že se výsledky u různých klientů tak výrazně mohou lišit. Je to v tom, jak se kdo snažíme, jak jsme otevřeni pozitivním změnám, jak moc (nebo málo) přebíráme zodpovědnost za svůj život…

Po dalších dvou dnech přišla ještě krátká zpráva:

Mám fakt jiný přístup k věcem. Mám z toho radost!

 

Odvedení přivtělených duší

Už to skoro vypadá, že nedělám nic jiného, než odvádím přivtělené a zbloudilé duše… Není to tak, ale počet lidí, kteří s dušemi mají problém, je překvapivě vysoký, to jsem si nikdy neuměl představit. Sám jsem v minulosti duše zemřelých přitahoval, takže vím moc dobře, jak to s člověkem někdy může zacvičit. Současně vím, že se tato “přitažlivost” pro duše dá vyřešit.

Mimo jiné i počet žádostí o pomoc je důvod, proč již nejsem schopen nabízet tuto službu zdarma jako dříve – bylo tak moc lidí, kteří se na mne obraceli, že mi to úplně přerostlo přes hlavu. Byl jsem maily doslova zavalen a prostě jsem již nestíhal dělat nic jiného. Proto jsem musel přistoupit k tomu, že služba už není zdarma. To je tedy moje vysvětlení pro ty, kdo někde na internetu četli, že odvádím duše zdarma.

Zde je dopis od paní, které jsem také odvedl pár duší…

Dobrý den, děkuji velice, chtěla jsem Vám napsat, že jsem se krásně v noci vyspala a krásně se mi uvolnila záda – najednou nebolí a nemám ztuhlou šíji. I na prsou jako kdyby se mi najednou lehčeji dýchalo, už tam nic netlačí. To je úžasný pocit 🙂 A taky cítím takový krásný hřejivý pocit po těle, nic mě nestudí. Před tím jsem se v noci poslední dobrou už pořád budila, škubala sebou, nemohla dýchat, strašně mě bolela záda, hlava, o únavě až depresi ani nemluvím. Ano, musím říci je mi podstatně lépe :). Kéž by se mi už nikdy nic takového nepřihodilo… Myslíte, že se čistá aura dá udržet?

Moje doporučení k udržení čisté (spíše co nejčistší) aury a “vysokých vibrací” je zahrnout do svého života užívání esencí. To jsou vlastně “vibrace a informace v kapkách”, tedy prostředky, které slouží k harmonizaci psychiky i těla. Je to nesmírně jednoduché, nemusíte nikam cestovat, nemusíte platit za terapie, máte u ruky svého “terapeuta v kapkách”. Podívejte se na širokou nabídku esencí v našem e-shopu firmy Esence pro Váš život, s.r.o. S výběrem esencí umíme poradit i na dálku, protože dokážeme vnímat vaše energie. Podle toho doporučíme vhodné kapičky nebo oleje.

 

Odvedení zbloudilých duší z bytu

Tato klientka mi v úvodním mailu napsala, že její kamarádce se dějí hororové scény. Zbloudilá duše, která s ní přebývala, jí dělala opravdu velmi nezvyklé a nepříjemné věci. V bytě se pohybovaly předměty, zapínaly se spotřebiče, otevírala se okna atp. Někdy to může být případ pro exorcistu, ale v tomto případě stačilo to, co umím udělat i na dálku prostřednictvím Vysokého Já…

Dobrý den, moc Vás zdravím. Na podzim jsem si Vás dovolila kontaktovat ohledně zbloudilé duše, která ztrpčovala život mé kamarádce. Slíbila jsem, že se ozvu, jak vše dopadlo. S kamarádkou jsme se ted přes měsíc neviděly, tak se omlouvám, že píšu až teď. Každopádně doma mají klid, nikdo tam “nestraší”. Tak moc děkujem za pomoc. Krásný den, s pozdravem klientka z Brna.