Co mi napsali klienti v roce 2020

Obsah - co zde najdete

logo-hlubinna-terapie

Zde je výběr z mailů od našich klientů. Na této stránce samozřejmě neuvádíme žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkujeme!

 

Dvě zkušenosti se zasvěcením do Reiki

Nejprve zpráva k zasvěcení manželské dvojice (to je moje nová cenově silně zvýhodněná nabídka – zasvěcení dvojic) a druhá zpráva je od paní, která se nechala zasvětit, aby mohla dávat Reiki sobě a svému miminku.

Reiki pro dvojice

“Přeji příjemný večer, Pavle. Děkujeme mnohokrát s manželem za společné zasvěcení. Byl to velmi příjemný jedinečný zážitek. Cítím se krásně vyklidněná, vnímám podstatu, ostatní je pomíjivé, krásný pocit klidu. ❤️ Vzájemně si předáváme Reiki, i dcera (6 let) si sama říká o Reiki. Je jí to velmi příjemné. Syn (téměř 3 roky) nechce 🙂 . Je to báječný, děkujeme, děkujeme za náš společný certifikát❤️.”

 

“Dobrý den Pavle, omlouvám se za zpoždění, ale dávala jsem si nějaký čas na vyzkoušení, aby ten feedback byl trochu relevantní. Zatím tedy nemůžu říct, že bych měla 100% jistotu, že při používání reiki mám nějaké konstantní vjemy v rukou, ale stále častěji při používání vnímám v dlaních určité mravenčení, někdy tedy až trochu i bolest, takže snad je to tedy ono 🙂 Ohlas od ostatních je také kladný, a to, že ruce velmi hřejí, takže sice já to teplo samotné nevnímám, ale zdá se, že vše funguje. Věřím, že časem a dalším používáním se to bude jen zlepšovat :)”

 

Děkuji celému Vesmíru, že mi Vás postavil do cesty

Úryvek z mailu od studentky kurzů SRT, která se nechala zasvětit do I. stupně Reiki na dálku. O tom, co takové zasvěcení obnáší, pojednává můj článek.

“Pavle, děkuji celému Vesmíru, že mi Vás postavil do cesty. Vašim prostřednictvím jsem již podruhé obdržela dar, jehož hloubka se ani nedá popsat. Zasvěcení bylo tím nejúžasnějším zážitkem, co jsem zatím prožila.

Z počátku jsem cítila mírné mrazení v rukou a nohou. Potom mi ruce začaly těžknout a cítila jsem, jak se mi v pravé ruce zhmotňuje obrovská energetická koule, která stále rostla. Poté se začala vytvářet i v levé ruce a pak jako kulový blesk projela až rovnou do Srdeční čakry, kde vybuchla.

Dostavil se naprosto upokojující pocit, který mne přemístil do jasně bílého nekončícího Prostoru, který byl vyplněn bílým oparem. Cítila jsem se naprosto svobodně a odevzdaně. Uprostřed tohoto Prostoru jsem cítila, jak mi postupně všemi čakrami prochází energie, která jakoby lámala zámky. Stále se zvyšující tlak v hlavě náhle zmizel, když se energie dostala až ke Korunní čakře.

Po zasvěcení jsem se cítila plná radosti a lásky, to, co mne tížilo, zmizelo a já jsem měla pocit, že jsem zase tou veselou spontánní holčičkou, kterou jsem kdysi bývala.

Během těchto dvou dnů jen lehce objevuji tento dar, zatím jen opatrně rozbaluji papír. Když požádám o Reiki, tak mi začne příjemně brnět tělo. Přiložím ruce se záměrem poslat energii, kam je třeba, a v mysli si vybavím první symbol. Po chvilce začínám cítit, jak mi postupně chládne horní strana ruk a začínají pálit dlaně. Jako kdybych se vrátila z mrazivé zimy a sáhla na

Drozžhavený sporák. Poté mi se mi vytváří tlak na Srdeční čakře a zase se ocitnu v tom bílém Prostoru. Ne tak silně a zřetelně jako při zasvěcení, ale cítím, že mne obklopuje. I když naprosto zřetelně vnímám okolí, tak se cítím jako v jiné dimenzi, která mne naplňuje radostí.”

 

První reakce na nabídku zasvěcení do Reiki pro dvojice nebo páry

Chtěl jsem nějak zpříjemnit lidem dobu COVIDovou a napadlo mě nabídnout zasvěcení do Reiki na dálku pro dvojice nebo páry, přičemž toto zasvěcení je ještě více cenově zvýhodněno. Reiki je úžasně příjemná a může přispět k utužení vztahů nejen mezi dospělými, ale například i mezi rodiči a dětmi. Zde je reakce klientky, která tuto nabídku využila hned první den.

“Ráda bych Vám poděkovala, vyřešil jste mé trápení ohledně zasvěcení, cítila jsem, že nazrál čas… Jenže jsem se obávala, abychom se s manželem neoddálili. Vůbec, ale vůbec mě nenapadla tato geniální varianta, nechat se zasvětit společně. Manžel nadšeně souhlasil. Uvědomila jsem si to božské řešení, když jsem četla Váš příspěvek na Fb ohledně párů. O tom neskutečném bonusu ani nemluvím. Děkuji, že jste❤️.”

 

Ne vždy jde SRT hned hladce, ale kdo vytrvá, uspěje

“Dobrý den Pavle,

to, že již úspěšně několik týdnů praktikuji SRT, již víte přes facebook. Chci vám ještě ozřejmit, co k tomu pomohlo, protože se můžete setkat s dalšími studenty, kteří můžou mít podobné překážky jako já. V první řadě jste to byl VY a to, jak k SRT přistupujete, to, že jsem od Vás z předešlých terapíí věděla, že SRT funguje, to, jak jsem na FB viděla, jak vedete další a další kurzy a studenti píší, jak jim to funguje a mění život k lepšímu, to vše mě přesvdčovalo o tom, že to funguje a že musím vytrvat a najít svoji cestu.

Určitě pomohly i čištění, co jste pro mě udělal, a dále pak esence, hodně zlomová vůbec pro mě v životě je esence Saint Germain, ještě ji stále užívám. Oprostit se od starých vzorů myšlení a chování, no pecka. A poslední “esencí” v mém průlomu byla moje máma, která se dožadovala čištění, i když věděla, že se tomu aktivně nevěnuji, dostrkala mě k tomu, a i když to bylo zdlouhavé a vyžadovalo to spoustu trpělivosti, podařilo se nám první čištění, byla jsem z toho nadšená, a tak jsme pokračovali dál, pomohla jsem pak i mé sestře a tchýni a něco málo i pro sebe.

Co se týká čištění sebe, tam mám ještě dost potíží s objektivností, ale také na tom pracuji.

A málem bych zapomněla zasvěcení do Reiki, to mi pomohlo nejvíce v tom, že už teď krásně vnímám energie, a tak cítím, kdy jsem napojená na VJ a kdy se to spojení přeruší, to bylo dost klíčové. Měla jsem vždy strach, že budu pracovat a uprostřed čištění příjdu o napojení a pak můžu mít špatné odpovědi, teď však poznám i podle kyvadla, kdy dojde k rozladění a ihned se vracím na začátek a celý proces napojení si projdu krok po kroku. Během jednoho tématu se mi to stává vícekrát, ale říkám si, že čím víc budu čistit, tím lepší to časem bude. Pevně doufám a přeji si, aby listopadový kurz SRT II. proběhl dle plánu…”

 

Zkušenost studentky ze zasvěcení do Reiki na dálku (1. stupeň)

“Krásný den Pavle, … (zde je popis toho, jak děti včas neusnuly)… Co když se vzbudí a já nebudu mít klid?”, tak přesně to jsem si přivolala a stalo se…
 
Nakonec jsem “ulehla k nim” do stejné místnosti a začala asi 21:05. Došlo mi, že to tak prostě asi má být, aby u toho ty moje dvě srdce byly se mnou… Takže úplný 100% klid nebyl, ale my máme kousek od domu spád z rybníka a za dešťů tu krásně zpívá potůček, takže jsem se začala soustředit na ten šum vody.
 
Já nevím, jestli to bývá pravidlem, nebo jestli jste zvyklý, že Vám to Vaši studenti píší… ale já jsem včera večer vážně NĚCO cítila.
 
Hodně jsem cítila své ruce – a nemohla s nima pohnout, jako by byly z betonu… chvíli lehce mravenčily, hřály, pálily. Vlastně podobně jsem to měla při hypnoze, kdy jsem “vnímala”, ale nemohla se hýbat.
 
Pak brněla chodidla. Ani nevím, jak dlouho to bylo, ale měla jsem pocit, jako by na čase vůbec nezáleželo.
 
Ke konci jsem cítila tlak v zubech a neskutečně krásný pocit na hrudi. Takový volný.
 
Mám pocit, že mi zmizelo jedno mé trápení a pocit viny, který jsem si jednou sama dala.
 
Hlavu jsem měla čistou a pak najednou bum, nějaká myšlenka, nebo věta, vzpomínka.. a pak zase nic, čistá mysl. Možná mi to neuvěříte, ale viděla jsem (přes zavřené oči) noční oblohu a zářit hvězdy!!! A lehkou mlhu..
 
Chtěla bych Vám moc poděkovat, protože TOHLE pro mě hodně znamená. Mějte se krásně, já se Vám určitě a ráda zase ozvu.”

Zkušenost SRT – čištění malého dítěte na dálku

U velmi malých dětí výjimečně pracuji bez přítomnosti matky a nechám se vést svým Vysokým Já. Není zde jak provést s dítětem úvodní rozhovor. Vždy postupuji v souladu s doporučením Vysokého Já. V tomto případě jsem měl povoleno pracovat bez dítěte i bez matky. Ohlas klientky mě velmi potěšil, i když je stále co zlepšovat.

“Dobrý den pane Kaiser,

moc děkuji za celou svou rodinu, že jste nám pomohl. Po vyčištění jsem se odmlčela a vnímala sebe, svého přítele a svou dceru a to, co se kolem nás děje. Mohu říci, že cítím mnohem více energie, jde mi vše lépe od ruky a mnohem rychleji, zvládám toho mnohem více než dříve, neřeším jestli si někdo myslí to či ono anebo ohledně dcery, že se jinak verbálně projevuje, začalo mi to být jedno, jestli někomu připadá něco divné nebo nevhodné, vím, že lidé kolem nás toto nechápou a nikdy nepochopí, pokud tomu nejsou nakloněni nebo nemají vlastní zkušenost, takže šetřím svou energii a nevšímám si toho, ted již vím, díky Vám a ….., jak to všechno je.

A vnímám dceru jako zdravou, naprosto úžasnou bytost, kterou miluji nadevše, už vím, proč je pro mne a přítele božím darem, cítím, že po čištění se láska k mé dceři ještě více prohloubila a vím, že ona ví, že nastala změna, kdybyste viděl její oči, vidím, že mě začala jinak vnímat, dívá se mi déle do očí než dříve a její oči se smějí, často mne velmi pevně objímá a říká, jak mě má ráda, těším se na každou chvíli s ní, věnuji ji více času než dříve, jakoby mi přestalo vadit, zda stihnu tu či onu práci, mám větší radost ze života a to samé vnímám u dcery. A musím říct, že i komunikace, co se týče nás dvou, mi najednou připadá jiná a mnohem jednodušší , ne že by dcera více mluvila, v tom se to nezměnilo, možná řekne pár slov navíc, ale jakoby mě začala vnímat jinak, stačí, když jí něco řeknu jednou, dvakrát, jako kdyby pochopila změnu, která proběhla díky čištění…”

 

Náš dům jsem nenáviděla

Toto je ohlas klientky na čištění nemovitosti.

“Dobrý den, Pavle, z hloubi našich očištěných dušiček Vám moc všichni děkujeme za čištění domu. Ten rozdíl je téměř hmatatelný. Náš dům jsem nenáviděla. Den po čištění, když jsem jela domů jsem si pomyslela, jak ten barák nenávidím. Hned mě napadla myšlenka, že to není tím domem. To se mi ještě nestalo. Cítím se teď volná, klidná, vyrovnaná, optimistická. To jsem nikdy nebyla a ani jsem nevěděla, že se tak dá cítit. Perfektní efekt. Ten název programu, který náš dům měl byl naprosto přesný.

Ještě jednou Vám moc děkuji za celou rodinu!!!

Krásný den a budu se těšit, že se zase setkáme na Vašem pokračovacím kurzu.”

 

Byt, který nešlo pronajmout…

Studentka z mého kurzu SRT mi napsala, že se jí vůbec nedaří pronajmout byt. Poradil jsem jí, v čem je zádrhel, aby si to v rámci sbírání zkušeností vyčistila sama. Výsledek?

“Dobrý den Pavle, ještě jednou bych chtěla poděkovat za pomoc, už jednáme o podpisu smlouvy se zájemcem, to, co se dělo po pročištění pomoci kyvadla, je neuvěřitelné… neuvěřitelný nával zájemců… denně několik… Jsem z toho úplně hyn, co všechno si v životě takhle nevědomě blokujeme? Mejte se krásně.”

 

Celý život jsem žila jako služka

“Dobrý den, pane Kaisere, chtěla jsem Vám velmi poděkovat za léčení, které bylo skutečně velmi hluboké a osvobozující. Poté jsem usnula naprosto hlubokým spánkem, asi 3 hodiny, vůbec jsem nebyla schopná jít odpoledne do práce. Ale ten pocit uvolnění a osvobození byl neuvěřitelný. Sice mi v hlavě ještě rezonuje slovo “služka”, ale ono to tam bylo tak dlouho a asi hodně hluboko, takže nevadí. Ale pocit klidu a především přijetí a sebedůvěry je úžasný.  Přeji Vám krásné dny a se srdečným poděkováním…”

 

Čistíme se vrstvu za vrstvou…

Věci k nám v životě přicházejí ve vlnách, já tomu říkám, že s klienty čistíme jednotlivé vrstvy. Další vrstvu si člověk uvědomí, až když opadnou problémy, které do té doby byly důležitější.
 
Může to vypadat například takto.
 
“…s více jak půlročním odstupem bych Vám rada napsala par vět. Po spolupráci s Vámi tento víkend skončila rekonstrukce našeho domečku. Vzdy, když se to pohlo kupředu, jsem myslela na vaši práci. Moje dcera potkala partnera, se kterým by mohla mít opravdu hezky život. Manzel získává nový pohled na život a lepší se všechno, v čem selhával.Tesime se všichni dobrému zdraví.Tlaky zvenčí jsou pryč.
 
Kdyz se pomalinku věci uklidnily, a já jsem za ne nesmírně vděčná, začala jsem si v tom klidu uvědomovat postoj lidi vůči mně. Na známé i neznámé jsem zvykla. Jenze teď to mám uvnitř rodiny…”

Mám pocit, že jsem se konečně našla! Systém SRT mě naprosto uchvátil.

“Milý učiteli SRT, děkuji za obsáhlý příjemný mail, zase jsem se pobavila, ostatně jako celý víkend.

Víkend prožitý s partou stejně naladěných a smýšlejících lidí, byl pro mne jedním velkým příjemným sdílením. Miluji tato setkání, cítila jsem se naprosto skvěle, navzdory sobotní
“orvanosti” 🌞. Také následné rozloučení a ukončení bylo pro mě težké, nelehko se mi odjíždělo domů.

Startující víkend s SRT mi přinesl obrovskou radost, mám pocit, že jsem se konečně našla. Systém mě naprosto uchvátil, nestačím se divit tou genialitou, přináší mi to obrovskou svobodu, spousty doposud potřebných čístících terapií pro mě a mou rodinu nyní odpadá. Mohu se spoléhat sama na sebe a pomoci si sama. Úžasné. Děkuji Vám za to. Vnímám u Vás obrovský dar, kterým předáváte na kurzech ten poklad skrývající se v SRT. Svým osobitým, příjemným, pohodovým, profesionálním, žertovným způsobem, dokážete předat nemožné. A toho si nesmírně vážím a cením, děkuji z celého srdce ♥.

Mám pocit, že jsem tomu dokonale propadla, čistila bych nepřetržitě, kdyby to šlo. Je to prostě Boží, žeru to. “SeReTění” mě prostě baví, a to je přesně to, co jsem potřebovala. Projela jsem děti, co šlo, ještě potřebuji doladit. Naprogramovaná témata, programy, zdraví. To samé u sebe, včetně všech těl. Manžela kompletně. Byt jsem kontrolovala, protože mám už nějaký čas podezření, ačkoliv jsme před nějakým časem s A. komplet čistili…”

 

Dalších 5 vteřin slávy… Ze SMS komunikace s klientkou, která prošla čištěním před pár dny

“Dobry den, doufám ze nevadí, ze Vám píšu, jen jsem chtěla znova poděkovat a podělit se o par věci.

Dnešek je hrozne zvláštní. Cítím se jinak, hrozne pritomne.. mlha je pryč. Nervozita je pořad, ale už to není takové ohlusujici. Nevím, jak popsat to, jak se dneska cítím. Ale nejlíp to vystihnu tím, když řeknu, ze nepoznavam sama sebe…Vaše práce je ohromující.

“Moc děkuji za zprávu. Vždy mě to těší. A víte, že kdybyste chtěla, můžeme pokračovat. Udělala jste mi radost, usmívám se. Tak se mějte blaze!! Pavel Kaiser”

“Máme radost oba teda. Já po dlouhé době.”

 

Otočte mi život naruby a budu spokojená

S klientkou jsme hovořili o jejích tématech a nakonec jsme došli k tomu, že toho je TOLIK, že budeme muset otočit vše úplně naruby. Po čase jsem pracoval i s partnerem a dostal tuto zprávu. A je naprosto skvělé, že klientka po SRT čištění přistupuje ke všemu takto vědomě a posiluje tím celý proces!

“Milý pane Kaisere,

v první řadě bych Vám chtěla poděkovat za nás oba s partnerem. Byť vše ještě dobíhá a troufnu si říci, že ještě “dobíhat” nějakou chvíli bude, tak se nám oběma jednoznačně lépe, volněji a více zlehka dýchá. “Aha” momenty přichází každý den a jsem velice vděčná za každý takový, i když se třeba jedná jen o malinké pochopení souvislostí v té ohromné provázané pavučině. A kam to všechno vlastně povede, se uvidí :-)…

Stále pozoruji každodenní situace, které ve mně vždy vyvolávaly různé nepříjemné pocity a najednou je nepociťuji nebo pozoruji, že se uvnitř usmívám a mnohdy i doopravdy, když se vlastně neděje vůbec nic z toho, na co jsem byla celé roky zvyklá. Čekám, kdy to přijde a ono asi opravdu nic a nebo jen jakoby z dáli by chtělo a ozvěna lehce doléhá, každopádně velmi rychle zase odezní.

A i když ještě cítím mnoho svých slabých míst, chyb a dalších ne úplně ideálních nastavení a programů, i přes to se dokážu dnes mnohem více a déle udržet v nadhledu, větším klidu a zkrátka vím, že nejsem sama, dává mi to smysl a jsem šťastná a vděčná za to, že o něco víc vím, rozumím, chápu, mohu se díky tomu všemu hnout z místa, ze kterého jsem se už dlouhou dobu nemohla dostat a nevěděla jak dál a také mám “jen” ze všeho větší radost a méně výčitek a přemýšlení, co kdyby se to náhodou někomu nelíbilo. Děkuju…

V neposlední řadě mám radost a úsměv na tváři z toho, že jsem Vás “konečně” objevila. Těžko se to vysvětluje, ale Vy to chápete :-)…

Přišlo mi až líto, že jsem absolvovala kurzy a zasvěcení do Reiki někde jinde a ne u Vás, ale bylo a je to tak, jak mělo. Každopádně když jsem se o Vás dozvěděla a následně si přečetla informace o Vás a o metodě SRT, cítila jsem, že bych kurz ráda absolvovala, že je to něco, co cítím jako mně velice blízké a co bych skutečně chtěla… Mé programy ale hovořily, že zatím nemohu a musím počkat, protože hromada důvodů především kvůli svým nejbližším, které bych tím ty 3 dny ovlivnila v mých očích negativně, jelikož bych o ně nepečovala a raději se věnovala sama sobě. Abych se ale dostala po té své omáčce k jádru věci: Již druhý den po našem “Skypovém setkání” a Vašem čištění mi začal celý kurz tak moc vrtat v hlavě, že jsem věděla, že chci vlastně hned a včera bylo pozdě :-).

Na co budu dalších X let čekat, když jsem konečně našla to, co cítím, že skutečně moc chci a je to ono a stále jsem to “spojení a napojení” hledala, nenacházela, točila se v kruhu a před nedávnem vlastně konečně dospěla do stádia, že čím více budu tlačit na pilu, tím méně docílím, protože má vše svůj čas a já toho mám na zpracování ještě skutečně velkou hromadu… Jakmile jsem rezignovala a “pustila to”, přišel dárek a možná jeden z těch životně největších a nejdůležitějších. A to všechno ve skutečnosti ale nevnímám s nějakým ohromným očekáváním, vůbec ne, jen z toho mám upřímnou vnitřní radost, ať mi to přinese cokoliv.

Díky Vašemu čištění a následnému uvědomění a získání určité prozatím alespoň částečné vnitřní volnosti jsem tedy doma dokázala požádat o to, zda bych mohla Váš kurz SRT absolvovat již nyní v nějaké dohledné době a ne až za několik let, až bude syn plně samostatný, abych neměla výčitky vůči němu i partnerovi, který se bude muset jako otec nějak postarat o program a náplň dne pro skoro tříletého uličníka, vše ostatní (jako například to nejdůležitější – jídlo :-)) budou mít chlapci samozřejmě nachystané. Ty 3 dny jen mé malé přítomnosti totiž budou mnohonásobně vynahrazeny těmi dalšími roky s SRT, které bych jinak promarnila čekáním na tuto možnost a to samozřejmě nejen pro mě, ale pro celou rodinu, a to by byla škoda… alespoň takto to cítím…”

 

Reakce na čištění nemovitosti a rodiny

Toto čištění bylo zajímavé tím, že jeden z členů rodiny se ješčtě nenarodil. Objevil jsem u něj ale vážné bloky, které jsem s pomocí Vysokého Já vyčistil. A v nemovitosti bylo také mnoho negací, které rodinu silně ovlivňovaly.

“Dobrý den, pane Kaisere. Jsme opravdu moc rádi, že jste to pro nás udělal se vším všudy a také Vám opravdu moc děkujeme. Jste nejlepší!

Na něco takového jsem se moc těšil, až to bude za námi 🤗. Čekali jsme, že tu najdete nějakou hrůzu ale tak moc velkou by nás vůbec nenapadlo. Moc si toho vážíme a vzhlížíme k lepším zítřkům.

Pane Kaisere, jste opravdu mistr. Časem Vám dáme vědět jak se to tu zlepšilo.

Ještě chceme říct. že až se situace uklidní a lidi se budou moct zase potkávat, moc rádi se přihlásíme na váš kurz.”

 

Díky čtení z Akáši jsem pochopila velmi mnoho

“Dobry den pani Tamaro, chci Vam velmi podekovat za Vase cteni, ktere jste mi pred casem udelala na muj vztah s pritelem. Pochopila jsem toho opravdu mnoho, co se mi v zivote delo, hlavne to, proc jsem prochazela tak bolestivymi zkusenostmi ve vztazich ne jen partnerskych, ale ve vztahu k memu otci, to, jaky vztah mel s moji maminkou. Musim opravdu priznat, ze vsechny tyto vztahy byly velmi narocne a nezdrave, plne slz, litosti, hledani sama sebe.

Konecne muzu rict, ze dycham a nedusim se, opustil me i strach z toho, co si lide budou myslet o mne a me rodine. Za posledniho pul roku jsem se snazila svemu priteli pomoct v jeho situaci, ale doslo mi, ze v tomto vztahu vubec neslo o nas, ale jen o nej. Rekla jsem si dost, podivala se na sebe a dceru, na svoji minulost, na svuj zivot. Diky Vam a Vasemu cteni jsem otevrela oci, nasla v sobe silu odpustit sama sobe i ostatnim a jit dal. Z celeho srdce Vam dekuji.”

 

Video na čištění strachu z koronaviru dělá velkou práci!

“Dobrý večer, musím Vám napsat zpětnou vazbu na léčivé video – korona virus. Opravdu děláte pro ostatní mnoho. Upřímně, mně to zachránilo psychiku.

Pracuji v obchodě. Polední dobou je to velmi, ale velmi náročné. V práci tlak ze všech stran, kolegyně v depresích. Všichni mají strach, jsou paranoidní. Já díky Vám se cítím skvěle. Video jsem si pouštěla už dvakrát a opravdu neskutečné. Jsem klidná, mám dobrou náladu, a co je zvláštní, říkám,,že já to zvládnu, nic to nebude a beru to jako hotovou věc 😇.

Opět Vám musím moooooc poděkovat. Už říkám, že život se děli na život před Kaiserem a po Kaiserovi 😆. Jak Vás člověk pozná, už je vše jinak. Děkuji a přeji mnoho krásných dní ❤️.”

 

Dobrá zpráva po terapii Spiritual Response Therapy

“Dobrý den, pane Kaisere, je to asi měsíc po terapii a já se rozhodla vám napsat, jaké jsou u mě změny a jak se cítím. Začala bych asi tím, že bych vám chtěla poděkovat za to, že jste mně shodil obrovský kámen ze srdce, protože už si ani nepamatuju, kdy tomu tak bylo. Tím chci říct, že se cítím opravdu dobře, klidně, vyrovnaně a víc vědomě. Taky to pro mě moc znamená, protože jsem zjistila, že jsem těhotná. Jsem šťastná, že můžu nosit miminko s klidným srdcem a myslí. Přeju vám krásný den a hodně úspěchů :)”

 

Další ohlas na kurz SRT I

“I já děkuji, že jsem mohla na kurzu být. Díky kurzu mně “docvakalo” několik souvislostí proč se mi děje, to, co se děje. Po ukončení kurzu jsem v takovém zvláštním stavu, nevím jak to popsat, ale určité vnitřní smířeni a jak padlo na kurzu, určité smíření se “s bohem”, možná spíš vědomí, že jsem součást všeho… Nejsem dobrý pisatel, neumím psaným slovem na 100 % vyjádřit, co je uvnitř mě, nicméně tímto Vám moc děkuji za otevření nové cesty.

Snažím se pracovat, čistit. U menších věcí to jde dobře, u mého hlavního tématu jsem se zapotila. A zde bych moc poprosila o kontrolu…”

 

Téma smrti? Těžké, ale důležité

“Dobrý den, p. Kaisere, odvedl jste mi před 14 dny moji zemřelou mamku… nejenže jsem se dostala z nemoci, ale začala jsem se cítit lépe. Už od toho dne mi začalo být postupně lépe a lépe. Mohu říci, že jsem tak pozitivně naladěná dlouho nebyla. V mém životě začal vládnout určitý systém, jak v soukromí, tak v práci. Ráda bych Vám velmi poděkovala…”

 

Mega reakce po odvedení přivtělených duší

Duše a jiné bytosti přivtělené u této klientky, se mi ukazovaly jako skutečně negativní. Ovšem nečekal jsem až takovou reakci. Od odvedení přivtělených duší si někdy lidé slibují nereálné výsledky, někdy to však stojí opravdu za to!!

“Dakujem, pan Kaiser!! Teeda,tolko dusi… Ja som roky uz citila akoby cierny mrak nado mnou, nieco, co ma vzdy zabrzdilo, ked som sa akokolvek snazila sa zdvihnut…

Citila som, ze akoby nieco ma vzdy zrazi, aby som ostavala v negativnej energii. Tak to bolo asi presne to, co ste odstranil!

Neuverite — prave asi pred pol hodinou som zrazu zacitila obrovsky pocit ulavy, akoby som sa rozplyvala, akoby som nemala telo a splyvala s energiou v miestnosti! Pocit absolutnej lahkosti, akoby som sa vznasala! Dcere akurat hovorim, ze citim, ze asi ste odviedli tie duše. Citim to stale a taky pocit stastia mi prisiel! A telo ani necitim:-). Pocit lahkosti bytia, uzasneee!!!

No mega!!!!

Dakujeeeem!!!🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Uzasneeee!!!

Zelam Vam vsetko len najlepsie v zivote! Nech sa Vam to milionkrat vrati 🙏🏼

 

Čtení z Akáši – partnerské vztahy

Poznámka: řešit vztah se zemřelým samozřejmě lze a můžeme to pouze doporučit, je to velmi důležité pochopit, odpustit a uzavřít.

“Přeji Vám pěkný večer, paní Kaiserová. V dubnu jste mi četla z Akáši na téma vztah s bývalým přítelem. Když jsem Vaši zprávu četla, zůstala jsem v němém úžasu, jak přesně to sedí na moji situaci. Nedostala jsem se k tomu, abych Vám napsala, tak alespoň teď, sice se zpožděním, ale přesto, Vám skládám poklonu.

Ráda bych si u Vás zaplatila další čtení na téma vztahu s mojí maminkou, která letos zemřela. Nevím, zda je možné číst takto i o vztahu s někým, kdo nyní není v inkarnaci, ale pokud by tomu nic nebránilo, ráda bych se dozvěděla, co jsme se od sebe přišly učit, čím jsme se měly obohatit a v čem si pomoci, prostě jaký smysl měl náš společný život. Děkuji Vám za vyjádření.”

 

Čištění malé dívky, která ve 4 letech stále nemluvila. A chtěla zemřít.

Toto je velmi zajímavá zkušenost a navazuje na ni i následující příspěvek. Čistil jsem několik dětí a u nich při zvýšení vibrací došlo k fyzickému čištění – nemocí. U dospělých se s tím setkávám naprosto minimálně, v těchto případech se mi sešlo několik dětí, které skončily po čištění s horečkami. Jedná se o tzv. léčebnou krizi a není na ní nic špatného ani nebezpečného. Proto bych osobně ani nedával ATB, ale to musí rozhodnout každý za sebe…

“Dobrý den , moc Vás předem zdravím. Dnešní sen mě donutil se Vám ozvat. Zdálo se mi, že spolu mluvíme u kulatého stolu. Píší ohledně čištění dcerky. Ta dva dny po čištění dostala teploty, silný kašel a rýmu. Celkově se asi čistí, ale bohužel tento stav trvá přes týden a bere antibiotika. Jedna změna k dobrému je patrná od začátku. Začala malovat barevné obrázky a hlavně jsou pozitivní. Před čištěním každý obrázek byl černou fixou a většina postav neměla hlavy.

Je více radostnější, začala se mazlit, pořád říká, jak miluje své rodiče. Nejkrásnější věta ale zněla tak, že chce žít…

To jsem se neubránila slzám. Slyšet tohle bylo vážně nádherné.

Člověk si ani nedokáže představit jaká je tohle úleva na srdci po všech těch slovech, kdy chtěla umřít, nechtěla žít a nenáviděla vše a všechny.

Pouze sebe někdy nazve opět bláznem, má problém si sebe sama vážit, ale mám vážně pocit, že je to na dobré cestě. Snad je to nejhorší za námi. Uvidíme :-). Pokud si nebudu jistá, dovolím si Vás opět kontaktovat. Krásný den a ještě jednou děkuji za Vaši pomoc.”

 

Reakce těla na čištění jsou někdy dost silné…

Není obvyklé, aby lidé po SRT onemocněli, ale stane se. V poslední době se mi to stalo u několika malých dětí. Dostal jsem například tuto zprávu od maminky syna, který velmi málo na svůj věk mluvil a navíc trpěl velkými výbuchy vzteku. Maminka reakce brala pozitivně, byla si vědoma, že existuje tzv. léčebná krize.

Vazeny pane Kaiser, dekujeme za vcerejsi cisteni, asi to probiha i na urovni fyzicke, Syn teploty a ja vcera zvracela jak stary pes… A rekl nam vcera nove slovo …”

 

Po očistě se syn směje a tančí

Toto čištění bylo trochu výjimečné, protože šlo o malého chlapce a nemělo cenu s ním o čištění hovořit. Nechal jsem se tedy plně vést Vysokým Já a věřil, že to pomůže.

“Dobrý den, pane Kaiser, moc Vám děkuji za provedenou očistu syna a mail, který jste mi poté poslal. Jsou to 4 dny, kdy prošel očistou a já ho sleduji, pozoruji jeho chování. Nevím přesně, jaké změny u něj mohou nastat. Teď je právě nemocný – kašel, rýma, to s tím ale nijak nesouvisí. Pozoruji, že je více uvolněný, víc se směje, někdy vyloženě až záchvaty smíchu (spolu i se starším bratrem). Kolikrát nevíme čemu, což popuzuje hlavně manžela. A taky tančí a směje se. Když jsem se ho ptala na sny, říkal, že ve snech teď hledá poklady. O duchách zatím nemluví. Nevím, jestli Vám nějak pomohou tyto informace. Ještě jednou Vám děkuji za provedenou očistu”

 

I dlouholeté problémy se dají zvládnout…

A je samozřejmě práce každého klienta, aby po terapii našel nový způsob života. Tato klientka na tom pracuje pěkně a věřím, že kdybychom se ještě setkali, celé by se to zase rychle posunulo dál.

“Dobrý den pane Kaisere,

chtěla bych napsat počáteční pocity po terapii /bylo to 6/1/2020/.

Zpočátku jsem si pořádně pobrečela, bylo mi poměrně špatně, nevěřila jsem, že to pomůže, pak se to zlepšilo, i když se objevovaly nějaké myšlenky z minulosti. Někdy divoké sny.

Tento týden se cítím celkově lépe /ale nechci to zakřiknout/, cítím se mnohem líp mezi lidmi /tělesně i psychicky/, občas udělám vtípek. Když se objevují /sem tam/ nějaké křeče či náznak tiků, zatím si beru vápník, hořčík, béčko, příp. třezalku.

Na angličtině jsem byla taky celkem v pohodě /bez výrazného stresu/ a řekla bych, že mi to šlo i líp.

Vidím kolem sebe občas všelijaké ty energie, nějak mne to tedy zatím neomezuje. Včera jsem byla unavená, jak nikdy, dnes je to lepší, pořád se tam asi něco děje.

Po dlouhé době se cítím docela dobře, sebevědoměji, takže to beru pozitivně. Dnes jdu k zubaři a zatím ani nemám strach.

Napíšu zas za nějaký čas, jak se to vyvíjí. Myslím, že aspoň měsíc to chce na nějaké větší zhodnocení.

Mějte se pěkně a zatím děkuji.”

 

Dva ohlasy na zasvěcení do Reiki na dálku

Tato klientka má po zasvěcení očistnou reakci. To se může stát, ale je to dost vzácné.

“…Zasveceni bylo velmi silne, rekla bych silnejsi nez zasveceni u reiky jedna. Behem zasveceni to bylo uzasne (energie v dlanich byla neskutecna) az me to vycerpalo a usnula jsem.

Po hodine spanku a celou noc silene fyzicke stavy, nevolnost zaludku, velka horkost atd.. pred tim jsem byla uplne zdrava. Brala jsem to jako stav po zasveceni.

Po reiky jedna u me dochazelo k cisteni ale predevsim psychickeho razu. U dvojky jsem mela a mam pocit, ze vytahuje hlubsi veci a vic pusobi na fyzicke telo.

Dekuji jeste jednou za zasveceni, ta energie byla neco neskutecneho😊 a je samozrejme😊”

 

Dcera je opět usměvavá holčina

Kdyby to bylo vždycky takhle jednoduché, to bych si pískal…

“Dobrý den pane Kaiser,

v dubnu 2018 zemřel tchán a následující měsíc mi začala dcera ve škole kolabovat. Tento stav přetrvával i následující školní rok tedy září, říjen, kdy kolapsy ve škole byly na denním pořádku.

Několikrát dcera hospitalizována, ale nález žádný. Tehdy jsem se s Vámi spojila a vy jste dceru vyléčil – závěr – přivtělená dědova duše. Stačil jeden skype s vámi a dcera od té doby jak vyměněná.

A to přetrvává dodnes, opět usměvavá holčina. Moc moc díky!”

 

Po mnoha letech taková chvála velice těší…

Toto je úryvek z mailu od mé studentky, kterou jsem učil na začátku století…

“Ahoj Pavle,

moc tě zdravím z P. Jsem jedna z těch, kteří u tebe prošli kurzy HAP a SRT. Ráda vzpomínám a jsi jediný, kdo mě napadá, že by provedl terapii dobře a správně a mohu jej doporučit, když je klient z Moravy a ke mně to má daleko. Jen jsem měla trochu problém tě najít, když sis změnil jméno, ale našla.

Je dobře, že stále pracuješ v tomto oboru, protože v tvém podání jsem dostala – dle mého dlouhodobého názoru – opravdu vynikající poctivou školu a pracuji podle tvých rad. Ne sice na plný úvazek, HAP dělám jen jeden den v týdnu (je to přece jen pro mě hodně vyčerpávající), pak se věnuji své škole na výuku AJ a NJ, ale změny v životě, které se pak dějí klientům, jsou velmi uspokojivé a radostné.”