vděčnost

31.08.2022 Vědomý život po Božím Slově

Boží Slovo vnímám jako cestu pro toho, kdo je opravdu připraven žít vědomě. Proto stále tvrdím, že to není žádná metoda a vlastně ani terapie, je to opravdu cesta. Klientů, kteří Boží Slovo využijí na maximum, asi není stále zdaleka dost. Jeden takový mi ale napsal. Konzultace, kterou jsme spolu měli, se odehrála před necelými třemi měsíci.

Při každé konzultaci se ptám, co si lidé přejí. Tento konkrétní klient si přál “nalézt vnitřní klid a pokoj bez ohledu na to, co se děje venku.” A jak to dopadlo? Jeho dnešní mail napoví.

“Dobrý den, pane Kaisere. Z upřímného srdce Vám děkuji, jsem tak šťastný. Od doby terapie Božím Slovem všechno se mění k lepšímu. Cítím se po fyzické a po duševní stránce o HODNĚ LÉPE a jsem štastný.

Jsem Vám velmi vděčný, můj život se každý den mění k lepšímu. Uvědomuji si, že Bůh řídí!!!
A je to opravdu tak!!! Když mám problémy, prostě požádám Boha o pomoc a stejně Bůh řídí!!! Ono to možná vypadá primitivně a jednoduše, ale tak to opravdu je. 

Takže stalo se mi fakt HODNĚ věcí od doby terapie, ale  to by mi upadla ruka a jestli by stačil papír a naše stromy, abych to všechno mohl vyjádřit. Je to prostě úžasné mít Boha při sobě, každý den žádám o plné vedení a o pomoc a stále se mi daří!!! Nejde to slovy vypovědět, dějou se mi samé dobré veci.

(část textu vynechána)

Ano, dostal jsem vnitřní klid, o který jsem žádal, ještě je stále co zlepšovat. Prostě se mi život změnil k lepšímu. Děkuji Vám z upřímného srdce a přeji hodně zdraví, štěstí po všech stránkách a spokojenosti a hodně Božího požehnání!!!

Je to paráda, děkuji!!!”