Co nám napsali klienti v roce 2023

logo-hlubinna-terapie

Zde je výběr z mailů od mých klientů. Na této stránce samozřejmě neuvádím žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkuji!

Vzhledem k tomu, že se těžiště mé práce přesunulo k předávání Božího Slova mým studentkám (a zcela výjimečně i studentům), neuvádím už tolik ohlasů. Práce s Božím Slovem je velmi osobní záležitost, a proto zkušenosti studentů ve většině případů nelze uveřejnit.

Mentoring pro studenty SRT (i od jiných učitelů)

Za více než dvě desítky let jsem se při práci se systémem SRT něco naučil a rád to předávám dalším studentům. Kurzy SRT zdaleka vše neobsáhnou, často se zde – a to je hlavní bolest – lidé nenaučí správnému napojení na Vysoké Já. A tak zájemcům nabízím osobní mentoring, při kterém odhalujeme a odstraňujeme mnohé chyby a ukazuji lepší a lety osvědčené postupy. Dopis jedné ze studentek, která se ke mně ráda vrací, následuje.

“Pekný večer, dnešok mi veľmi pomohol, ako vždy doteraz. Veľmi sa teším na ďalší mentoring. Všetko mi dáva zmysel a vždy sa mi v živote veci pohnú k lepšiemu po každej konzultácii s Vami. Som Bohu vďačná, že Vás môžem kontaktovať a že môžem využívať Vaše služby…

 

Reiki je dar nad dar

“Dobrý den, je tomu 9 měsíců, co jste mě zasvětil do Reiki 1 a 2. Musím Vám opět poděkovat, je to dar nad dar. Skvělě cítím energii dotyčné osoby ( i na dálku). Jsem tak napojená na tu osobu, že při Reiki to cítím na svém těle, a díky tomu přesně vím, kam má energie proudit, a nebo mám tak velký tlak v rukách, že se někdy musím kouknout, co tam je. Jsem vděčná za ten dar. DĚKUJU, DĚKUJU. Marie K.

 

Jsem z Reiki nadšená – zkušenost po zasvěcení

Tento ohlas jsem dostal právě v den, kdy jsem sám “slavil” velký úspěch s Reiki. Velmi nehezky oteklý zvrtlý kotník po 10 minutách předávání Reiki splaskl a byl citelně pocitově jiný.

Dobrý den, děkuji za zasvěcení (do Reiki). Bylo to příjemné. Jsem z toho nadšená. Ještě před zasvěcením jsem dávala Reiki mamce na dálku do práce, protože ji začaly bolet záda a během necelých 10 minut mi psala, že už je to dobré…”

 

Poděkování “za záchranu syna a rodiny”

Takovéto zprávy nikdy nebudu považovat za samozřejmost, práce s lidmi je vždy dobrodružství s nejistým výsledkem. A to zvláště u menších dětí, které při čištění ani osobně nevidím. Není možné s nimi probírat duchovní příčiny jejich obtíží a vysvětlovat jim Boží Slovo 🙂 V tomto případě se práce velmi povedla, a to je radost pro rodinu klientky i pro mě… A těší mě i to, že na mě klientka dostala doporučení od paní, jejímuž potomku jsem také pomohl.

Zdravím Vás pane Kaiser, konečně jsem se dostala k tomu Vám napsat… chtěla bych Vám moc poděkovat, za záchranu mého syna a vůbec celé naší rodiny.

Den po tom, co jsem dostala Váš email, nastal u syna neskutečný obrat. Začínal víkend a já jsem si potom, co jsem ho vyzvedla ze školky, všimla, že je najednou moc šťastný. Jakoby z něj spadl obrovský balvan. Běhal po domě, zpíval a tančil 😄. Rozplakalo mě to… byla jsem šťastná, už dlouho, možná nikdy předtím jsem ho takového neviděla.

Změna byla tak velká, že si jí hned všiml i starší syn a manžel (ani jeden neví, že jsem Vás kontaktovala). Měli jsme opravdu nádherný víkend a máme každý den až doteď. Syn s námi mnohem víc komunikuje a zdá se, že postupně nachází kamarády mezi dětmi, nebojí se jich tak jako dřív.

Za celou dobu byl jen jeden problém ve školce a ten jsme hned vyřešili. Paní učitelky syna chválí, dokonce říkají, že se jim po něm bude stýskat, až půjde do školy. Jediná věc, s kterou stále bojujeme, je jakýsi strach zůstat sám v místnosti. Ale to už nějak snad časem zvládneme 🙂.

Snad jsem se moc nerozepsala, ale chtěla jsem, abyste věděl, jak velká změna nastala. Náš život je teď plný radostí, užíváme si jeden druhého. Snažíme se vést syna správným směrem, je to dobrý človíček, trochu rošťak, ale s veelkym srdcem.

Každý den děkuji za tu změnu a snažím se udělat alespoň jednomu člověku, kterého potkám, den hezčí nebo nějak pomoci. Má to smysl. Ať se Vám moc daří a děkuji za to co děláte❤🙏🙏

Přeji krásný víkend, s pozdravem A.”

 

Už jsem vás doporučila svým blízkým a přátelům

“Dobrý večer, moc Vám děkuji za tuto práci. Opravdu zajímavý zvrat. To, že jsem šla navštívit hroby příbuzných mě dovedlo až k jádru problému. Výsledek ještě lepší než jsem čekala. Úplně jiný ale pozitivní. Nebýt té nepříjemnosti s dušemi, co jsem přitáhla, nevyřešili bychom problém s energii a nechtěnými obyvateli domu a ani s přivtělenými dušemi. Moc děkuji, už teď cítím změny.

Za čas se ozvu jaká je energie domu a jestli pociťujeme pozitivní změny v životě. Už teď jsem Vás doporučila svým blízkým a přátelům…”

 

Odvedení duše bude vysvobozením

Obvykle při odvádění přivtělených duší nezjišťuji nic, žádné počty, ani odkud a proč duše přišly. Pro jejich odvedení to není důležité a nedávám lidem informace, které je v minulosti někdy vystrašily.

Tentokrát jsem dostal informaci, kterou jsem ale s radostí klientce předal. Boží Slovo znělo: Odvedení duše otce pro vás bude vysvobozením. To mě potěšilo, protože spíše klienty upozorňuji na to, že si nemohou od pouhého odvedení duší slibovat vyřešení naprosto všech obtíží.

Po pár týdnech mi klientka napsala:

“Dobrý den! Pane Kaiser – moc Vám děkuji – po odvedení duše otce se mi ulevilo a hlavně ustaly noční můry, kdy jsem byla pořád mezi mrtvými. Konečně se po letech budím odpočatá a vyspalá. Moc děkuji a přeji krásné dny!!! LB”

Boží Slovo se tedy naplnilo – jako vždy.

Zkušenost věrného klienta: V domě je radost bydlet

Šest let po čištění nemovitosti se mi ozval klient a potěšil mě:

“Dobrý den pane Kaisere, ozývám se po čase znova, rodinný dům jste nám čistil na konci roku 2017. Ještě jednou Vám za to musím poděkovat, protože od té doby je radost v domě bydlet i podnikat, všichni jsme zdraví a spokojení…”