Kurzy SRT & Čtení z kroniky Akáša – co nám napsali klienti v roce 2019

Obsah - co zde najdete

logo-hlubinna-terapie

Zde je několik ukázek toho, co nám napsali klienti. Na této stránce samozřejmě neuvádíme žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkujeme!

 

Krásné poděkování

“Ještě jednou, Pavle, můj neskonalý dík! Vůbec jsem nečekala, že to bude takový fofr. Jsem ráda, že jsem se svěřila do Vašich rukou, a kdyby něco, vím, na koho se obrátit.

Celý můj problém vyřešen, maximální spokojenost! Krásný večer!”

 

Tančila bych radostí!

Dopis studentky, která se u mě učila SRT asi tak 10 dní před tímto mailem.

“Děkuji Pavle, a já sama slavím první úspěch! O našem víkendovém sezení jsem si čistila ekzém, který se mi už několik let pravidelně každý podzim dělá na krku – strašně to svědí a udělá se z toho mapa po celé levé polovině krku – po několika dnech je téměř pryč! Tančila bych radostí !

 

Po kurzu SRT I jsem hned byla přezkoušena

“Dobrý den Pavle, SRT mě opravdu nadchlo. Ovšem hned první noc po návratu jsem byla přezkoušena.

Ve 3 hod v noci mě vzbudil můj labrador, který vypadal dost vyděšeně a dýchal jak při astmatickém záchvatu. Sice jsem ho chvilku přemlouvala, že u nás v bytě nestraší, obzvláště tedy ve 3 hod ráno, ale pak jsem vstala, našla ještě čerstvé poznámky z kurzu a šla hledat programy.

Když jsem potřebné vyčistila a zametla, pes se zklidnil a prospal pak celé dopoledne. Měla jsem z toho velikou radost, i když jsem mu záviděla, že může spát a já musím pracovat…

Takže ještě jednou děkuji za pěkný kurz a budu se těšit na další pokračování.”

 

Na kurzu SRT jsem viděl, jak to krásně funguje

“Milý Pavle, kurz SRT se mně moc líbil.

Viděl jsem, jak to krásně funguje, a dozvěděl jsem se mnoho zajímavého, na co jsem už nějaký čas hledal odpovědi.

Jsem rád, že nás to na SRT přivedlo právě k Tobě. Řadím si tě tedy na první místo mezi své oblíbené učitele SRT 😀 a těším se, že se znovu potkáme!”

 

To zasvěcení do Reiki se vůbec nedá porovnat…

“Krasny den Pavle, moc dekuji za zasveceni 😊.

Vubec, co si pamatuji, se to neda srovnat se zasvecenim pred x lety. Hlavne jsem citila neuveritelny pocit z dlani, teplo, energii, citila jsem, ze neco je jinak.

Vim jakou energii z rukou vyzaruji a tohle bylo naprosto neco silnejsiho. Uz v ten vecer jsem zkousela pusobit energii na kamaradku na dalku, ktera nic nevedela, ale potvrdila mi, ze citila v tu chvili zvlastni brneni. Jeste jednou, moc Vam dekuji a jak se sziji s energii a reiki jednickou, velmi rada se na Vas obratim s dalsim zasvecenim😊.”

 

Moje první úspěchy po kurzu SRT I

“… A chtěla bych se podělit o čištění syna, je mu 9, kdy jsme řešili Nikdo si mě nevšímá, ve škole a táta. Vyčistila jsem to a když pak měl zopakovat to Nikdo si mě nevšímá, jednou to vyslovil a pak se zarazil a řekl, “Mami, to ale nejde, to je jako bych byl nějakej chudinka chudáčkovej. Nejde to, je mi to blbý říkat.”

Je to pro mě tak skvělý pocit!

Zkoušela jsem mu čistit totiž jeho chronickou rýmu, nedařilo se mi to, tak jsme si o tom povídali a on si ji chce nechat, vůbec se jí nechce zbavit, sám to řekl. Tak třeba časem přijde sám.

Mějte hezký večer a nepřestávám děkovat!

 

Vaše laskavost, pokora a vstřícnost byla pro moji cestu hledání velikým přínosem

“Ráda bych Vám poděkovala za skvělý kurz, na který jsem se dlouho odhodlávala, a jak jsem se přesvědčila, šla až na ten daný kurz z konkrétního důvodu.
 
Mimochodem ještě jednou děkuji za tu pomoc během té přestávky.
 
Kurz pod Vaším vedením byl nabitý informacemi a Vaše laskavé vedení celé naší skupiny, kdy se občas člověk chová natvrdle a nechápe, bylo velmi podporující.
 
Děkuju za příležitost naučit se něco nového, za cenné zkušenosti, které jste nám předal a za kterými je spousta let práce, hledání té správné cesty a objevování.
 
Vaše laskavost, pokora a vstřícnost byla pro moji cestu hledání velikým přínosem a opravdu se těším na pokračování.
 
Hezké dny Vám i Vaší ženě.”

Neměla jsem klientelu a po SRT mám plný diář…

“Dobrý večer, Pavle. Píšu Vám, abyste měl zpětnou vazbu ohledně mé terapie SRT. Velmi jste mi pomohl a v reálu to vypadá tak, že se zákaznicemi se roztrhl pytel a mám plný diář. Také mé zábrany ohledně finanční odměny za práci zcela zmizely a nemám s tím již žádný problém.

Terapie byla bleskově účinná, zhruba týden po ní se mi začaly objednávat zákaznice a nemám čas… Vytestoval jste mi, že se podvědomě bojím, že když budu mít plný diář, nebudu mít čas na děti, rodinu.

Ale to už je minulost, vůbec mi to nevadí! Takže ještě jednou velké díky!”

 

Zprávy klientů po čištění Vysokým Já

“Dobrý den, pane Kaisere, před časem jsem se u Vás “čistila” metodou SRT a můžu říct, že od té doby jsem pocítila na sobě pocit energie a dobré nálady a hlavně jako kdyby úlevy. Najednou jsem úplně v pohodě a usmívám se a mám pocit, že vše v práci lépe stíhám a zvládám.
Ještě jednou Vám moc děkuji.”

“Dobrý den, pane Kaiser, s odstupem posílám zpětnou vazbu k čištění mého bytu. Ještě tentýž den po odeslání e-mailu, s upřesněním adresy, jsem zavnímala v bytě “změnu”. Tato se mi potvrdila i druhý den, kdy mě zaujalo neuvěřitelné ticho a klid. Nelze popsat tu úlevu, kdy po šesti letech v tomto bytě mám pocit, že bydlím a nepřežívám v neustálém napětí .

Proto Vám chci moc poděkovat, DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI…”

 

Pár ohlasů na terapie systémem SRT – manželka neměla práci, teď má dvě

“Dobrý den, pane Kaisere,

před časem jsem se u Vás “čistila” metodou SRT a můžu říct, že od té doby jsem pocítila na sobě pocit energie a dobré nálady a hlavně jako kdyby úlevy. Najednou jsem úplně v pohodě a usmívám se a mám pocit, že vše v práci lépe stíhám a zvládám.

Ještě jednou Vám moc děkuji.”

 

Před dlouhou dobou jsem pracoval s klientkou, která sedm let (!!) nemohla zavadit o práci. Schopnosti, zkušenosti, praxe, to vše měla, ale… Objevil jsem u ní silná prokletí, požádal jsem Vysoké Já o jejich zrušení.

Teď si čtu delší mail od jejího manžela, vyjímám jen kousek a detaily vynechávám:

“… tam kde pracovala po celý rok jej zmluvu nepredĺžili, bola nebezpečná – znamená že bola novej riaditeľke veľkou konkurenciou do budúcna, ale hneď si našla novú prácu, dokonca (tento mesiac) pracuje pre oboch zamestnávateľov naraz, … Niekoľko rokov nevedela nájsť prácu, teraz má aj dve …”

 

Další krátká potěšující zpráva z mobilu:

“S Vašimi službami jsem byla velice spokojena! Budu Vás doporučovat.”

Tato klientka byla tak spokojená, že fakturu zaplatila hned dvakrát, ale nebojte, jednou jsem jí peníze vrátil…

 

Teď už svůj vztah s bratry chápu

“Milá paní Kaiserová, mnohokrát Vám děkuji za výklad. Po jeho přečtení se mi udělalo špatně, ale teď už cítím úlevu. Moc jste mi pomohla pochopit nejen situaci ohledně dědictví, ale i mé celoživotní nepochopitelné pocity viny, obrovskou tíhu, která na mě leží, bolesti zad a neustálý pocit, že si nic nezasloužím, i když pořád dřu.

Celý život přicházím o peníze a o majetek…

Když se bratři narodili, tak jsem je nechtěla, protože na mě rodiče neměli čas a já jsem chtěla sestřičku. Pak už jsem se s tím smířila a naopak jsem měla až doteď potřebu se o ně “starat” a pomáhat jim. Myslela jsem si, že máme pěkný vztah, ale pořád jsem podvědomě cítila, že “něco” není v pořádku, teď už to chápu.

Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji Vám krásné dny.”

 

Čtení z Akáši – bylo to velmi emotivní čtení

“Dobrý den paní Tamaro, děkuji Vám za email. Bylo to velice emotivní čtení. Již při čtení prvního odstavce se mi draly slzy z očí. Po přečtení slov “je mrtvá” jsem se rozbrečela. A tato slova ne a ne mi odeznít z hlavy, jako bych to nemohla stále pochopit. Posledních pár let (už si nevybavuji, kdy to začalo) jsem měla pocit, že nepatřím do tého doby, že bych měla být někde v minulosti (patrně středověk, který se mi často dral na mysl), jako bych byla ve špatný čas na špatném místě, prostě z ničeho nic, jakobych si uvědomila, že je něco jinak a špatně – bylo to při diskuzi s přáteli tehdy. Ale vůbec by mě nenapadlo to spojovat mým sebepřijetím (možná proto, že jsem nevěděla, že s tímto mám problém). Chvílemi cítím vibrace v rukou a lehký třas…”

 

Protože bez lásky to nejde…

Tento ohlas klientky pro mě byl nejen velice potěšující, ale také zvláštní tím, že reakce na čištění přišla tak pomalu. Ale já vždy říkám – Sláva za to!!

Dobrý den, posílám Vám zpětnou vazbu na vyčištění nemovitosti.

Omlouvám se, že Vám píši téměř po roce, ale pokrok a změny všichni pocítili až poslední měsíc.
Vlastně se 9 měsíců nic nedělo, stále byly vztahy narušené a dalo by se říci, že se zhoršily a moc mě mrzelo, že jsem to zavinila já, tím, že jsem se na Vás obrátila, ale v tuto chvíli věřím, že jsme si museli projít asi vším co se dělo.

Chtěla jsem pomoci jak ve vztahu, tak i pomoci s domem.

Vztah z manželem je super. Dříve byl naštvaný a ani nevěděl proč. Nedokázali jsme normálně komunikovat, okamžitě viděl i malý problém jak katastrofu. Dnes je sice unavený, občas bez energie,ale učí se s tím žít, ale dokáže komunikovat a opět “žít”.

Dcera je zase to dítě, které není naštvané a ani neví proč. Přestala se bát a slyšet špatné hlasy. Přestala si ubližovat a je z ní superholka, která opět umí říci, mami mám tě ráda. I kdyby se to ostatní nepovedlo, tak už jen toto je pro mně to největší štěstí, co můžu mít, a nejhezčí věta, co mohu slyšet.

Co se týká domu, cítím se konečně po několika letech konečně doma. Pro nás je to domov, a ne jen dům

Dnes jsme spokojeni a doufám, že ještě dlouho budeme.

Ještě jednou Vám moccc děkuji za navrácení lásky k nám domů. Protože bez lásky to nejde.

Děkuji moc za pomoc a přeji Vám hodně štěstí a lásky.”

 

Ta změna je úžasná

“Dobrý den pane Pavle, je to asi víc jak měsíc, co jsem u Vás byla na terapii.

Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat. Musím uznat, že mi nějaké to ,,prozření” trvalo docela dlouho a vnitřní změnu jsem zaznamenala až možná po dvou týdnech od terapie, ale ta změna je úžasná.

Sama sebe se kolikrát ptám, jak je možné, že teď jednám jinak, a občas mě to i zarazí. Dokážu dávat lásku ostatním a mnohem víc si jich vážím – na oplátku dostávám vše zpátky.

Cítím, že jsem víc sama sebou.

Určitě se ještě potřebuji uzdravovat a nacházet se, ale díky Vám už vím, že je to možné a moc Vám za to děkuji.

Omlouvám se za dlouhý obsah zprávy, ale zároveň věřím, že energii, kterou nám dáváte, musí být vrácená alespoň tímto způsobem zpět. Budu moc ráda za další setkání nebo spojení. Za vše ještě jednou moc děkuji a přeji krásné dny.”

 

Díky za tu skvělou energii, kterou dokážete rozdávat

“Dobrý den, Pavle,  něco mě tlačí Vám napsat zpětnou vazbu ke kurzům SRT.  Použiju na to svoje oblíbené volné psaní, tak snad nebude dlouhé jako vždycky :-).

Můj první kurz v X proběhl hladce a byť jsem byla namotivovaná, s čarováním jsem neexperimentovala a nijak jsem ho nerozvíjela. Rozhodně nemůžu říct, že bych v jeho sílu a moc nevěřila (X mi odčaroval pomocí VJ migrénu, která se čas od času objevila, a od té doby musím říct, že mám klid. A byla to vážně jízda a velká síla.)

Nicméně, i přestože jsem hned na začátku zavrhla možnost absolvovat kurz SRT II. v X, pořádaný mně už známou partou, jsem neskonale vděčná, že mě moje intuice/Vysoké Já nenechalo v klidu a na kurz jsem se na poslední chvíli přihlásila.

Bylo vážně úžasný sledovat, jak to do sebe zapadá. Jak jsme se tam všichni sešli a v tématech jsme se shodli a doplnili. Vše je tak, jak má být…

… Jinak kletby, o kterých jsem Vám vyprávěla v autě, jsou pryč jedním zatočením. Stačila jedna jediná jednoduchá otázka a jedno naprosto, teď už jasné, uvědomění.

Tímto jsem Vám chtěla jen vyjádřit velké DÍKY. Díky za Váš čas, za Vaše vedení a za tu skvělou energii co dokážete rozdávat.

 

Za Vaší prací se skrývá mnohem více…

“Dobrý den Pavle, velice si Vaší práce vážím, děkuji za ni a jsem za ni vděčná. Myslím, že má velký význam. Za Vaší prací se skrývá mnohem více, vnímám velkou moudrost, klid a lásku.

Odkazy si ráda přečtu, musím konstatovat, že jsem je dříve mazala, rovnou házela do koše a dlouho jsem odmítala vše, co ke mně v lásce přicházelo.

Na Vašem kurzu jsem asi za ty dva dny pochopila mnohem víc, propojila jsem si mnohem více souvislostí, než by se mohlo na první pohled zdát. Co shledávám naprosto geniální je to, že si dokážu sama pomoci, zpracovat, pročistit a zbavit se svého pocitu již napořád. Jedno úskalí pouze vidím v tom, že jedno téma si sám zpracujete a další se vynoří. Něterá témata jsou lehčí, jiná těžší.

Ta těžší trvají delší dobu, než pochopíte, přijmete skutečnost takovou, jaká je, a ve finále sám v sobě vše otočíte do pozitivní energie, která již neubližuje, neobracíte negace plné výčitek sám proti sobě, ale tato energie již léčí, je plná pochopení, smíření, lásky a ve finále i uzdravení.

Dokonce jsem se přistihla, že nemusím mít v ruce kyvadlo, ale, že je možné si kyvadlo pouze představit a dostanete odpověď též.

Po kurzu se mi zase zdál sen, tento sen mně uvedl do hlubokého klidu a vnímání nekonečna, nekonečného prostoru, kde není začátek ani konec.

Děkuji za vše a přeji hezké dny.”

 

Reakce na události z kurzu SRT

“Dobrý den Pavle, … nebylo to odvedení “duše,” ale návrat. I když to tak nevypadalo, znovu jsem se narodil 😀 A tentokrát tady být chci !!! Děkuji za SRT, které jsem dostal k znovunarození…”

 

Jsem opravdu zaskočen…

Toto je zpráva klienta, kterého jsem očistil od mnoha přivtělených duší a také dalších entit. Byli jsme domluveni, že očistu zahájím v 18 hodin. To není běžně nutné, ale takové bylo klientovo přání. Chtěl na to mít klid a být už doma.

“Dobrý večer, pane Kaisere. Nevím co říct, jsem opravdu zaskočen tím vším, co jste u mě našel… a také tím jak rychle jste to zvládl vyčistit 😊.

Jasné ale je, jak říkáte, že bych měl cítit pozitivní změnu. Už před 18 h jsem seděl v klidu na zahrádce s přítelkyní a synem a po 18 h začal jsem pociťovat jakousi lehkost na hrudi a uvědomil jsem si, že se nadechuji jaksi hlouběji a bez sebemenší námahy oproti předešlému stavu. Následně jaksi pohyby těla začaly být volnější, jakoby lehčí na váze nebo jak to říct… a další věc je, že jsem začal vnímat přítomné okamžiky jeden za druhým a cítit tak více co se okolo mne děje. Byl jsem se posléze projet na kole a bylo to velice příjemné, jiné než jindy a víc takové s energií a procítěné. Nevím jak dál bych Vám to teď takhle popsal, myslím, že to ještě vyplyne a víc si to uvědomím s postupem času 😊 To jsou prozatím mé velmi pozitivní poznatky.

Jsem velice potěšen tím, co jste pro mne udělal, pane Kaisere. DĚKUJI VÁM 😊 Jste borec.

 

Ne každý má dar učit…

“Chtěla bych Vám v první řadě moc poděkovat, protože Váš kurz SRT byl pravděpodobně ten nejzajímavější a nejpřínosnější, jaký jsem kdy absolvovala, a to nejen díky jeho obsahu, ale především díky Vašim schopnostem tyto informace předat dál.

Potkala už jsem spousty velmi vzdělaných a schopných odborníků, terapeutů apod., ale bohužel zdaleka ne každý má dar učit ostatní. Na Vašem kurzu jsem dokázala udržet maximální pozornost po celé tři dny, a to se mi ještě nikdy před tím nepodařilo! Nevím, jestli jsem byla víc vyčerpaná po prvním dnu, kdy jsem se v potu tváře (doslova ) pokoušela o své první napojení, nebo v neděli, kdy jsem od Vás dostala ten „dáreček“, ale byly to opravdu nezapomenutelné tři dny, za které ještě jednou děkuji.

Od kurzu se zkouším napojovat a pracovat s VJ pravidelně a musím říct, že mě to baví čím dál tím víc. I když jsem úplný začátečník, podařilo se mi, aniž bych to byl původní záměr, odstranit jeden svůj (zlo)zvyk, který mě pronásledovat už od dětství a který jsem mylně považovala za „svou přirozenost“. Místo toho se ukázalo, že to byl několik set let starý program, který navíc souvisel s tím, co jsme čistili v neděli na kurzu, takže obě čištění se vzájemně doplnila a účinky jsou neuvěřitelné!

Čím víc s tím ale pracuji, tím víc cítím potřebu dalších informací, případně tabulek, takže už se nemůžu dočkat na pokročilý kurz SRT, dnes jsem Vám poslala přihlášku na prosincovou dvojku do Prahy!”

 

Čtení z Akáši dá klientkám někdy “zabrat”

… ale tato klientka k tomu přistoupila naprosto skvěle!

“Dobrý den, Tamaro,

říkala jsem si, že Vám napíšu až v momentě, kdy ve mně zpráva nebude vyvolávat ani kapku emocí – a to je až dnes! Až po dvou týdnech. Oproti prvnímu “poklidnému” čtení, mi tohle dalo hodně zabrat, stejně asi jako Vám. Ráda bych se s Vámi podělila o pocity, protože věřím, že pro Vás mohou být zajímavé.

Když jsem zprávu otevřela a viděla pouze textu emailu, hned mi naskočila husí kůže a neměla jsem vůbec chuť si zprávu přečíst. Cítila jsem vyloženě odpor k tomu přílohu vůbec otevírat, měla jsem chuť mail okamžitě smazat.

Fungovala jsem tedy běžně celý den a zprávu si přečetla až večer. Při čtení jsem cítila obrovské návaly zlosti a nenávisti – a to i vůči Vám. Měla jsem pocity typu “jak si někdo může dovolit mi tohle říkat a psát” a podobně. No, moc jsem se na Vás zlobila :).

Celé tělo jsem měla v sevření a měla jsem chuť mlátit do všeho kolem a křičet. To jsem i v mírné formě provedla. Hned po dočtení jsem se cítila tak vyčerpaná, že jsem na chviličku usnula. Potom jsem si zprávu četla znovu a ten samý den ještě jednou. Pořád přicházely ty stejné hrozné emoce, ale už ne vůči Vám, ale vůči tomu zážitku, vůči lidem, nespravedlnosti…

Řekla jsem si, že si každý druhý den budu zprávu číst znovu, protože emoce ustávaly postupně a pomalu oproti prvnímu čtení (tam jsem po třetím přečtení neměla emoci žádnou). Postupně se situace hodně zklidnila a emoce byly menší a menší a dnes už nebyla emoce žádná.

Celkově cítím velký nárůst energie a chuť do věcí. Co mě trápilo, je mi už jedno, a co mi jedno není, tam si dokážu říct, co potřebuju a obhájit se. Dokonce mám i větší chuť užívat si ženských věcí, jako je nakupování, kosmetika a podobně 🙂

Největší změnou ale je, že už neberu život jako “ať už to je za mnou”, ale začalo mě to docela bavit 🙂 vymýšlím teď pořád, co bych dělala a kam s kým šla a podobně. Je to nesmírně ulevující. A víte co? Vypadám i líp jak předtím – vždy jsem měla problém s akné, ale teď mám pleť jak děťátko.

Takže bych Vám moc chtěla poděkovat. I přes prvotní pocity nenávisti vůči Vám a celému čtení a přes obrovské vyčerpání, které mi způsobilo opakované čtení a zpracovávání emocí, jsem došla klidu a smíru. A věřím, že stejně jako u minulého čtení, bude tento efekt doživotní 🙂

Velmi Vám děkuji.”

Ani jsem nevěděla, jak může být život příjemný

 
“Dobrý den, dělal jste mi SRT asi před rokem na to, že se neumím pohnout vpřed a odkládám věci a tak. Úžasný výsledek. Obrovská nečekaná změna přišla trochu v jiné oblasti, ale všechno se vším souvisí. 
 
Zbavil jste mě pocitu viny! Pocity viny byly můj celoživotní společník, cítila jsem se vinna stále a za všechno od maličkostí až po vážné věci, většinou neopodstatněně.
 
Ani jsem nevěděla, jak může být život příjemný a jednoduchý bez této brzdy. Velmi jsem Vám za to vděčná, byl to velikánský posun vpřed…”

Kurz SRT II. stupně? Byla to prostě paráda.

 
“Dobrý den Pavle, tak přidávám i já nějaký ten feedback ke kurzu SRT II v X. Ještě jednou za něj chci moc poděkovat.
 
V práci s Vysokým Já mne kurz posunul o několik mílových kroků dál a zase mi celá metoda SRT dává větší smysl.
 
Ukázalo se, že má obava, že na kurzu člověku přibude akorát kupa dalších tabulek, do kterých se ještě více zamotá, byla naprosto lichá. Naopak jsme se tam dozvěděli plno zajímavých rad a postřehů, které mi práci s VJ ve výsledku více usnadnily oproti původním znalostem pouze z kurzu SRT I.
 
Také společně řešená témata skupiny mi tentokrát sedla na 100 %. Musím říct, že to byla prostě paráda a určitě si jej zase ráda zopakuji.

Mám v sobě takový zvláštní klid…

“Dobrý den, Pavle, díky moc za materiály.

Co se týká kurzu, byl pro mě velkým přínosem a taky zaúkolováním do budoucna. Vnímala jsem, že se tam “mele” hodně silných energií a to, co se vyčistilo na duši, mi teď v těle dobíhá s docela velkou silou. Ale něco se změnilo, mám v sobě v hloubce takový zvláštní klid.

Tak se pustím do další práce, abych snad ještě mohla časem alespoň trochu pomoci lidem, kteří o to budou stát.
Více jak 28 let dělám alternativní medicínu.Tu klasickou jsem opustila po 5 letech praxe.

A i když jsem se snažila a věděla, že výsledky nezáleží jen na mně, ale i na klientovi samotném, narážela jsem na určité hranice, za kterými to nešlo dál. A díky SRT už vím, proč to tak bylo.

Takže za vše moc díky. A když budu mít nějaké výsledky, ozvu se.”

 

Terapii SRT považuji za zázračnou

“Vážený a milý pane Kaisere, před měsícem jste mi věnoval dvě hodiny čištění SRT a já jsem Vám slíbila, že napíšu, jak se mi daří.

V ten samotný den (pracovali jsme od asi 9 do 11 hodin) jsem již nebyla schopná nic dělat, cítila jsem únavu. Ale myslím, že po tak intenzivní práci je to přirozené.

Únava postupně opadala a dostavoval se zvláštní pocit jistoty, že věci jsou tak, jak mají být. V mém „vnějším“ životě se nestalo nic převratného, ale v rovině emocí nastal klid. Především postupně slábly mé dříve velmi časté obavy o mé dcery. Dokonce jsem začátkem května odjela na tři dny do zahraničí a obě to tu samy skvěle zvládly a já se o ně nebála.

Před 14 dny jsem se setkala s otcem a „zvnějšku“ bylo naše setkání jako obvykle, ale uvnitř jsem cítila jakési vakuum, klid, nicotu, jako by mezi námi nebyla žádná vazba. Byl to pocit vlastně úlevný, doposud pro mě byla setkání více či méně stresující.

Minulou neděli jsem se pak setkala s bývalým manželem, otcem mých dcer. Moje pocity byly podobné jako u otce. Najednou mi připadal nejistý a nebála jsem se ho. Řekla jsem mu, že byl mým vytrvalým učitelem, ale že jsem ráda, že už jeho „učení“ nepotřebuju. Nic na to neřekl. Necítila jsem k němu vůbec nic – ani v dobrém ani špatném.

Celkově jsem se celý měsíc cítila velmi dobře, jen tento týden v úterý ráno mě přepadla zvláštní fyzická slabost. Měla jsem velmi málo energie, jako kdyby se o mě pokoušely mdloby. Musela jsem se omluvit v práci (výuka angličtiny) a ani doma jsem neudělala téměř žádnou práci. K večeru už to bylo lepší.

Myslím, že mi terapie velmi pomohla a stále ji považuju za zázračnou. Zároveň jsem přemýšlela, jak dál…”

 

Kurz SRT? Prostě to nemělo chybu…

“Ahoj, Pavle, posílám pozdravy z Prahy. Kurz s Vámi byl bezvadný, zábavný, no prostě to nemělo chybu. Mně osobně to dalo ze všech seminářů nejvíc. Po letech hledání jsem našla konečně to pravé. Je to sice náročné, ale funguje to. Dávám si dohromady více metod a funguje to dokonale. Takže díky a ať se Vám daří, a to úplně ve všem. Mějte se krásně, zdraví…”

 

Čtení z Akáši pořád pomáhá

“Dobrý den, Tamaro, já bych vám chtěla ze srdce poděkovat. To, co jste mi napsala, je svatá pravda. Jsem třetí dítě – 10 let od bratra a 8 let od sestry. Maminka se mnou chtěla jít na potrat, prý si to rozmyslela na poslední chvíli. Stále mi opakovala, že se mnou nepočítali, že na tom byli finančně špatně, a proto chtěla jít na potrat. Důvod, proč si to rozmyslela, byl, že kdysi dávno jí jeden pacient v nemocnici (ona byla zdravotní sestra) četl z ruky a řekl, že budou mít 3 děti. A že si na to vzpomněla a že by stejně ty 3 děti měli, a tak jsem zůstala naživu.

Také si myslím, že ty pocity nejsou moje, a věřím vám, že jste udělala, co jste mohla, že jste mi pomohla nastartovat nebo podpořit už snad probíhající proces mého osvobození od toho, co není moje, a odevzdání těm, kterým to patří.

Je to tak silné, že většinou propadám zmaru, ten pocit vzdání se snahy, apatie, o které píšete, že nejde se od toho odstřihnout, že to nikdy nedokážu. Doufám, že jste mi pomohla něco zase pročistit a tu cestu trochu více zviditelnit, prohrnout, a já půjdu dál a snad to půjde lépe.

MOC VÁM DĚKUJI ZA VŠECHNO. Držte mi pěsti, já se budu řídit tím, co jste mi napsala, a budu si také věřit.  Mějte se krásně.”

 

“Dobrý den, Tamaro,

děkuji vám za toto čteni, které se mě hodně dotýká.

Ze všech čteni asi nejsilnější. Je to pro mě tedy hodně silný příběh, a i když jsem měl jiné představy, s čím to může souviset, tak z toho, co popisujete, z toho, jak se znám, jak se cítím, jak se znám, že reaguji v nějakých situacích apod., tak mi ten příběh dává smysl.

Musím říct, že to pro mě doteď byl nejnáročnější příběh a nebylo pro mě lehké ho číst. Ale jsem moc rád, že jsem ho dočetl, a myslím, že se k němu budu ještě hodně dlouho vracet.

Jsem vám velmi vděčný, že díky vám se o sobě mohu dozvědět mnohem víc 🙂

Díky za to, že jste 🙂

Velmi rád vás budu opět kontaktovat. Mějte se moc fajn…”

 

Reakce na čtení z Akáši – smajlík za smajlíkem

 

“Dobrý den, paní Tamaro, moc děkuji za odpověď, cítím se opravdu super, hrozně se mi ulevilo, jako kdyby balvan a ta tíha, zlatá klec zmizela a já se mohla nadechnout a roztáhnout křídla😊. Opravdu moc děkuji. Četla jsem si to hodněkrát, je to tak smutný příběh a tak pravdivý… Úplně stejně jsem se cítila totiž já a nechápala jsem proč??? Hrozně ráda bych se někdy dozvěděla, proč se mi vrátil znova do mého života právě on? Ale asi vše nemusí mít odpověď…🙂 Krásný víkend a děkuji moc, jste úžasná🙂.”

 

Čtení z kroniky Akáša pomáhá řešit mezilidské vztahy (a odstranilo i astma)

“Dobrý den, paní Kaiserová,

dneska mě napadlo, že je to vlastně už měsíc od Vašeho čištění a že jsem se vůbec neozvala.

A víte co? Paráda.

Dneska zrovna se tu tchán zastavil, přičemž můj muž na něj neměl náladu, pozvala jsem ho dál, udělala mu kávu, popovídali jsme si a zase jel domů. A úplně v klidu. Na moje nedávné narozeniny jsem je pozvala k nám na oběd i s dezertem po obědě si u nás tchán i zdřímnul na gauči, nepohádali jsme se, užili jsme si pěkný den. Zklidnil se, nenahání mě, nekomanduje, poprosí, poděkuje a já se (ač až po půl roce) v domě začínám cítit dobře, jako ve vlastním.

Předtím to bylo divné, jako na návštěvě s neustálým napětím, kdy se tu zase zjeví. Ale po čištění to byla horská dráha, občas jsem se cítila úplně na dně, druhý den dobré, další den totální vztek, pak zase jinak. Ale jak mi čtení na poprvé přišlo úplně absurdní, tak jsem postupem času sledovala, jak vlastně všechno do sebe zapadá. Až jsem se občas smála, protože ON nikam nechce cestovat, ale neustále mají někde koberečky s palmami, velbloudem atd. .

Prostě klobouk dolů před Vámi, paní Kaiserová, že se umíte tak přesně trefit. Zachránila jste mě před psychiatrem nebo válkou v rodině. Už tenkrát s mým astmatem jste se trefila, mám od toho úplný pokoj, a to všichni říkají že je to na celý život.

Moc děkuji!

Zdravím Vás i Pavla.”

 

SRT má velkou sílu… Zbavil jsem se tří zlozvyků

“Dobrý den Pavle, je tomu týden, co proběhl kurz SRT v Praze. Hodnotím ho velice kladně. Vlastně mě naučil dívat se na život z úplně jiného úhlu pohledu.

Ještě před měsícem jsem zápasil s depresí, kam jsem to v životě dovedl – plný problémů, samoživitel s dvěma dětma, u kterých lékaři vyslovili neléčitelné diagnózy. Týden je velice krátká doba, abych mohl říct, že už je vše v pořádku. Zatím jsem rozhalil a vyčistil pouze prvních pár bloků a programů a zjistil příčinu mnohých problémů, které budou předmětem dalších čištění. Odezva přišla prakticky okamžitě. Nejenže jsem přestal provozovat tři čištěné zlozvyky, ale ani myšlenkou mě v nich nenapadá pokračovat a cítím je jako cizí, nic neříkající. Prostě už je v hlavě nemám. SRT má velikou sílu a cítím ho jako skutečnou zkratku, potřebnou pro dnešní dobu.

Na závěr bych ještě doplnil myšlenku, která mne napadla při jednom čištění. Doba není negativní.

Jen se sem rodí mnoho lidí, kteří s sebou mají mnoho negativního a mají vlastně jedinečnou příležitost se očistit. Kdo to neudělá, prožije mnoho inkarnací pro nápravu, neporovnatelně proti tomu, než když na sobě zapracuje nyní.

Až přijde ten správný čas, uvidíme se na kurzu SRT II.”

 

Účast na kurzu SRT je to první, co mi v životě skutečně pomohlo

Takovéto maily mi dělají pořád radost:

“Dobrý večer Pavle, byla jsem před … dny na kurzu SRT I v …., píši až dnes, protože jsem chtěla chvíli počkat…

V tuto chvíli myslím, že už můžu říct, že účast na tomto kurzu je první, co mi v mém životě skutečně pomohlo….

Mám pocit, jako by ze mě někdo sundal obrovskou tíhu – sama nevím čeho:-).

Přitom jsem za posledních deset let absolvovala poměrně dost terapií i kurzů. Od kineziologie, Cesty Brandon Bays, rodinných konstelací, užívání Informační medicíny, homeopatie, autopatie – a vždy jsem se cítila lépe chvíli, ale postupně se vše vracelo zpět k původnímu stavu.

Ten pocit úlevy někde hluboko v mém nitru slovy popsat neumím…

Takže chci vám upřímně a pravdivě poděkovat, určitě si kurz SRT I zopakuji – koukala jsem, že v červenci budete v Praze.

Čistím každý den – moc mě to baví, ale chápu velmi dobře že jsem na začátku:-)…”

 

Reiki, SRT a MiniWave – dopis od spokojené studentky a klientky

“Krásné dobré ráno, pane Kaisere, vím že e-mailů řešíte hodně, ale toto jsem si nemohla nechat ujít. Nenapsat Vám? Musím, mám nutkání A teď k věci.

Nejdříve asi Reiki. Používám a je to fajn. Nejsilnější zážitek mám, když jsem šla ráno do práce a posílala Reiki nejdříve sobě, ruce schované v rukávech, venku okolo 0 °C. Poté jsem ruce vytáhla a posílala Reiki probouzející se přírodě a zvířátkům na jaře, i těm, co už se probudila. Během chviličky mě lehce brněly ruce, přejel mně mráz po zádech a z dlaní mi šlo neuvěřitelné teplo! Zatímco prsty mně omrzaly… studené a červené, dlaně horké. Tady jsem si říkala, že to je jasný důkaz proudící energie.

Při sportu jsem si narazila koleno, vypadalo/cítila jsem, že to nebude dobré. Tak jsem si hned udělala chviličku a ošetřovala si kolínko Reiki. Druhý den, koleno bez bolesti a modřina jako po 5 dnech, kdy mizí… z neošetřených rukou ještě po týdnu nejsou modřiny pryč. Tož to si myslím, že je krásné.

Jak se daří SeReTění (poznámka: tak mezi sebou říkáme práci s metodou SRT)? Samé dobré zkušenosti, změny cítím nejvíce druhý den, kdy se z toho tzv. vyspím a jsem naprosto v pohodě a jak se říká “happy”… Za všechno děkuji, není dne, kdy bych si na Vás nevzpomněla. Vzpomenu pokaždé, kdy si vezmu kyvadlo do ruky. Ať vědomě či ne.

A do třetice. Miniwave. Ty brďo, tak to je nářez! Největší rozdíl cítím v práci, kde jsou geopatogenní zóny zhruba po metru od sebe jedna vedle druhé a kolmo další. Pobolívala mě hlava v práci, začaly mě bolet ramena. Divná věc. Brněly mě občas nohy. Pomocí SRT jsem si zjistila, že můj zdravotní stav je v pořádku, není, z čeho by mě bolela hlava, ramena, nohy. Jestli ty potíže způsobují zóny? Ano. Opravdu? Testuji správně? Ano. Ovlivňuje mě něco? Ne. Dál to znáte, vlnku mi obstaral manžel A je to paráda! Ramena nebolí, nohy nebrní, hlava nebolí. Všechno pryč.

Omlouvám se, že jsem nedodržela Váš požadavek, aby emaily byly stručné. Tady to opravdu nešlo :D. Pro tuto chvíli stačí.

Tak Vám přeji krásný den a mějte se blaze…”

 

Skvělá metoda, skvělý učitel 🙂

Na mé práci mě nejvíce těší, když z “ničeho udělám něco”. Tedy když lidé, kteří nikdy nepracovali s Vysokým Já si najednou po mém kurzu SRT mohou sami začít pomáhat a pomáhat i dalším. Někdy dostanu i pochvalu za odvedenou práci, ale při téhle se mi až zatajil dech:
 
“Zdravím, Pavle,
 
rozešli jsme se sotva před pár hodinami. A moje VJ říká – napiš hned, než toho polovinu zapomeneš… 🙂 Já jako vzorná posluchačka Tvého naprosto úžasného kurzu SRT I bych si nedovolila neposlechnout, tak po dohodě s výborem píšu😊.
 
Především myslím, že nebudu mluvit jen za sebe, když vyjádřím obrovské díky za tři úžasně strávené dny.
 
Myslím, že skvěle složená skupina pod profesionálním vedením člověka, který umí velmi dobře vysvětlit teorii a stejně tak najít způsob, jak u té spousty informací na praktických příkladech ukázat jejich využití, je skoro zázrak.
 
My všichni, co jsme byli na Tvém kurzu, jsme se tři dny bavili, nasávali informace, chvílemi se v tom zcela ztráceli a pak zase nacházeli nitky, které nám dávaly smysl a přivedly nás k ohromujícím výsledkům.
 
Je velmi těžké najít slova, která by přesně vyjádřila mé pocity. Já osobně jsem na tom kurzu byla podruhé. A říkám si – neskutečná metoda. Skvělá. Skvělá metoda, skvělý učitel – vše ostatní máš ve svých rukách.
Pavle, ještě jednou děkuji. Z celého srdce. Byly to moc fajn tři dny. A do budoucna mocný nástroj k tomu, abych si mohla zlepšit svůj život. Děkuji.”

Rozloučení se zemřelými přináší úlevu

Nevím, jak se to seběhlo, ale odváděním duší zemřelých se zabývám už od minulého století. Nepamatuji si, co mě k tomu přivedlo, ale podařilo se mi pomoct spoustě lidí, kteří se nedokázali vyrovnat se smrtí blízké osoby. Jako tato klientka:

“Dobrý večer, pane Kaisere, děkuji za očistu i za Vaší zprávu. Uvědomila jsem si, že je mi lehčeji už v úterý kolem poledne, jen jsem neměla možnost dostat se k mejlu, rozkmotřil se se mnou počítač…

Moc děkuji za očištění, už mám zase sílu a energii, takže můžu řešit všechny ty neveselé záležitosti, které nás čekají, i prožívat běžné radosti i starosti každodenního života. Krom toho, že mně je lépe, také doufám, že mámina duše už našla klid.

Moc Vám ještě jednou děkuji a přeji hezký večer.”

 

Léčivé video pro přitahování hojnosti sbírá skvělé komentáře

Já sám jsem při prvním přehrání léčivéo videa byl poněkud rozpačitý… Jako by se “nic nedělo”. Ovšem to jsem ještě netušil, co to ve mně vyvolá během pár hodin za řetězovou reakci! A účinky videa stále pokračují a přinášejí jedno překvapení za druhým!

Pod videem, které je také na YouTube, se objevil nádherný komentář:

“Při sledování videa jsem se jen usmívala a cítila neuvěřitelnou pohodu. Pak mi hlavou proletělo, že hojnost může znamenat i mít rád život a sám sebe. Po dvou dnech jsem nečekaně vyhrála menší finanční obnos a ještě ten den jsem dostala darem peníze. Takže, jak se zdá, působí to i na materiální stránku. Je to skvělé, ale člověk nesmí zapomínat na pokoru a za každou hojnost poděkovat :-))).

Moc děkuji a myslím, že nejsem jediná, kdo Vám musel poděkovat :-).”

 

Měsíc a půl po terapii SRT aneb “už se necítím jako oběť”

Klientka mi napsala o svém problému:

„Žila jsem si poměrně spokojeným životem, než na povrch vyplavaly nové osobní problémy. Zjišťuji, že tím, že budu dělat, že toto téma neexistuje, tak mě stejně vždy znovu dostihne. Nějakým způsobem jsem se brouzdáním na netu opět dostala na Vaše stránky a zhlédnutí Vašeho léčivého videa pro odstranění prokletí se mnou opravdu zamávalo… Závratě, nevolnost, brnění těla a na konci videa obrovská únava…“

Provedl jsem s klientkou terapii SRT na dálku. Samozřejmě jsme se domluvili na přesném tématu, které bylo třeba řešit. Po měsíci a půl dostal tuto zprávu:

„Dobrý den, pane inženýre,

slíbila jsem Vám, že se po nějaké době ozvu… Prvně se omlouvám, že jsem hovor tak ukončila, cítila jsem se opravdu jako probuzená z narkózy a nebyla jsem vůbec schopná mluvit, byla jsem strašně unavená a nějakou dobu jsem nemohla vůbec pracovat…

Jisté změny nastaly naprosto okamžitě, začala jsem pravidelně jíst, trošku sportovat a dělat si drobné radosti. Dřív, když jsem si myslela, že bych se měla mít víc ráda, tak jsem si z donucení dala třeba vanu, abych tedy všem ukázala, jak se mám ráda. Ale nyní pro sebe dělám věci s radostí. Začaly se stávat takové malé zázraky. Například jedno pondělí ráno se mi rozbil hrneček na kávu, pro člověka, který bez kávy nemůže ráno ani promluvit, naprostá tragédie. Ale hned druhý den jsem si šla něco vyzvednout do květinářství a tam měli ten nejkrásnější hrneček na kávu, jaký jsem v životě viděla, a nyní mi dělá radost každé ráno. Asi to bude znít jako hloupost, ale opravdu jsem z toho měla a dosud mám neuvěřitelnou radost.

No a v partnerství se stalo to, že si přítel našel milenku. Nejdřív jsem byla zdrcená, nespala a nejedla jsem několik dnů, než jsem si uvědomila, že je to vlastně to nejlepší, co se mohlo stát. Nebyla jsem schopná ho opustit, pořád jsem doufala, že se vztah zlepší… Takže nyní jsem na cestě potkat toho pravého.

A ještě jedna věc. Z celého léčení jsem měla takový pocit, že jsem “obětí”. Že jsem ten chudáček, kdybych Vás nevyhledala, byla bych chudáčkem dál a všechno jsem si zavinila sama, moje duše si takovou cestu zvolila, atd… A při návštěvě knihkupectví mi vysloveně padla do ruky kniha Radikální odpuštění od Colina C. Tippinga a tam mi to autor hezky vysvětlil. Už se necítím jako oběť.

Uvidíme, co budoucnost přinese. Pokud vyplave na povrch nějaký další problém, což mi budoucí partner jistě krásně ukáže, zase se ozvu. Moc Vám děkuji za pomoc .“

 

Milé ohlasy na kurz SRT I v Bratislavě

“… mne osobne sa kurz veľmi pozdával, aj keď to možno tak nevyzeralo. Snažil som sa pýtať na veci, ktoré „určite“ boli ostatným jasné a pridať trocha srandy (uvoľnenia), keď bolo toho veľa. Dúfam, že to nepôsobilo veľmi rušivo.

Skladba kurzu bola dobrá, presnejšie témy a odporúčania, pravdepodobne sme sa zišli príbuzná skupina, možno ste si nás „oskenovali“ večer pred kurzom, prípadne 1. deň kurzu – poznámky na papierikoch, takže každý si našiel nejaké odpovede, predpokladám aspoň na základe vyjadrení – reakcií ostatných z kurzu.

Na Váš kurz som šiel, lebo ste mali dobré referencie a metódu stále rozvíjate a zjednodušujete, aby bola blízka čo najviac študentom. Prezentácie a postupy boli prekvapivo jednoduché, bol to však prísun veľa informácií a musím sa priznať, že aspoň ja som sa viackrát zahltil, najmä keď som si potreboval niečo uvedomiť. Preto sme chceli s J. v sobotu podrobnú – polopate prezentáciu. Predpokladám, že sme pomohli viacerým. Nezaregistroval som, či sa niekto pýtal, či si to môže nahrávať – povoľujete to? Pri počúvaní si človek myslel, aké je to jednoduché, horšia bola prax, tá neistota ako na to, veď to bolo také jednoduché – sme zložití?”

“Kurz bol pre mňa veľmi prospešný, rada som spoznala tak zodpovedného a príjemného učiteľa SRT.
Určite sa ozvem s otázkami.”

“Dakujem pekne za uzasne vedeny kurz SRT, zaroven sa mi splnil sen, stretnut sa osobne s Pavlem. Kurz bol super, zrozumitelny a odniesol som si kopu novych poznatkov. Este raz velka vdaka za mna aj za skupinu:).”

 “Dakujem za vsetko, budem na Bratislavu a Vas velmi rada spominat.”“Dakujeeeeem a este raz vdaka za cely kurz. Velmi sa mi pacilo, aj sposob akym to vyucujete. Pre mna urcite prinosne a ak by bol casom zaujem aj v X o tento kurz, urcite Vas oslovim.”

“Drahy Pavel,
 
dakujem este raz za uzasny kurz, ktory mi naozaj vela dal. Dakujem, ze som sa mohla ucit prave u Vas, pretoze je velmi malo ucitelov, ktory maju snahu naozaj ucit a ktory maju svoje duchovne ego pod kontrolou tak ako vy. Prajem Vam v zivote vsetko dobre.”

Velmi milé hodnocení kurzu SRT I. stupně

“… A proto, Vám chci moc poděkovat za tak úžasný kurz! Opravdu jsem nikdy lepší nezažila.

Hlavně Váš krásný výklad, spousta příkladů, i Vašich, to vše tak krásné plynulo a 3 dny mi v životě tak neutekly a měla jsem pocit, že bych mohla chodit celý týden! A největší radost jsem měla, když jsem zjistila, že opravdu metoda funguje, že jsem si stihla udělat během kurzu spoustu čištění, odstranila svoje největší a prioritní bloky.

Ale hlavně Váš kurz přišel opravdu za vteřinu dvanáct. Byla jsem po tolikáté na úplném dně, měla jsem pocit, že nejsem schopná najít cestu, která by mě přivedla zpátky do života. Už jsem chtěla skoro každý den skončit s tím těžkým životem. Manžel a dospělé děti už nevěděli, co se mnou dělat. Ale já si pořád v poslední době říkala: “Pane Bože, prosím, udělej nějaký zázrak!!!” To byla moje denní modlitba.

A ve čtvrtek před kurzem jsem se dostala na Vaše stránky takovým zvláštním “vedením”, že jsem si pak musela zpětně uvědomit, jak jsem se tam vůbec dostala! Takže děkuji, děkuji, děkuji.

Píšu to s plným vědomím toho, co říkám, ale Vy a kurz, který jste tak krásně vedl, mi zachránil život!!!

Jste úžasný člověk, který toho tolik zažil a přežil, setkal se s tolika lidmi, se kterými se běžný smrtelník nikdy nesetká, a je skvělé, že to vše předáváte dál. Moc fandím Vám i Vaší práci.

… A díky tomu, že lze postupně projasňovat podvědomí, tak se dnes cítím, jako kdybych měla lehčí mozek a tak nějak je mi spousta věcí jedno. To jsem nezažila asi nikdy. Tak ještě jednou veliký dík.

Mějte se moc krásně Vy i Vaše rodina.”

 

Nečekané uvědomění po čtení z Akáši

Někdy klienti a klientky po čtení z Akáši nevidí hned všechny souvislosti. Tato klientka, která Tamaře napsala, byla přesně stejný případ – psala, že se s výsledkem čtení nemůže ztotožnit a že to nechápe. Po malém časovém odstupu napsala:

“Krásná slova, paní Tamaro, jsou božská a pro lidské bytosti léčivá, cítím jak hladí po Duši a dokáží zázraky, nyní úsměv na tváři.

Ale ten pokles na těle a na mysli se chová jak deprese už delší čas, stále se snažím dostat se z toho vědomě, ale jsou tu rychlé vlny. Je pravdou to, že tak hluboké uvědomění ke své negativní emoci jsem v tomto životě zatím neprožila. A panovačnost ani nepojmenovala, byla jsem náročná na detail a dokonalost k sobě, ale pak i k druhým a teď chápu, jak o to více mi to partner zrcadlil a já jen negativně reagovala.

Vám patří velké DÍKY 🤗. Děkuji …”

 

Přesně z tohoto důvodu dělám kurzy SRT – aby si lidé mohli pomáhat sami…

… a aby mohli pomáhat i druhým, třeba jako tato studentka, která zatím prošla pouze kurzem SRT I. stupně.

“Dobrý deň p. Pavel. Chcem sa pochvaliť jedným väčším úspechom, aj ked každé jedno čistenie je úspech a pomoc druhým.  Mám za sebou niekoľko čistení, odzvy väčšinou veľmi dobré, ľudia sú pokojnejší, môžu konečne spať…

Ale väľmi ma teší tento príbeh… Mam kolegynu a sme teraz v práci… ju som už davnejšie čistila… a hovorí, že má znamu, ktorá je celkom na dne, že nevládze žiť, je slabá, nešťastna, že už viackrát zvažovala že vezme syna a pojde na koľaje… býva kúsok od štreky.
Že či by som mohla pomôcť. Pani je z východu, ja v práci. Tak som chcela cez skype alebo videohovor, pani to nemá, tak som rozhodla, že urobím to po telefone.

Tak v sobotu sme sa večer spojili, previedla terapiu, čistenie a odvedenie okrem diskarnátov aj duše zomrelých… Čistila som stach z budúcnosti, strach zo života, z manžela /ten ked je par dni doma, väčšinou popíjal a ubližoval hlavne psychicky/.

Všetko prebehlo dobre, povedala som ako si robiť ochranu, očistenie, pozrieť daake duchovne seminare…

Ráno mi ďakovala, že konečne spala, konečne ma energiu, varí, upratuje a pod. Včera píše, že manžel prišiel po 4 dnoch z práce, uplne v pohode, milý, pomohol jej s riadom , druhy deň prekvapivo chystal obed… tak zas dakovala… a navečer píše, že syn 5ročny vravi, mami, tatovi dnes nič nevadí, nehádate sa…

Takže som aj ja veľmi šťastná, že môžem a budem môcť aj iným takto pomôcť.”

 

Úspěch terapie vždy závisí na klientovi

… A toto je příklad toho, kdy klientka skutečně “zafungovala” úplně skvěle. Posuďte sami!

“… minulý týden jsme spolu měli skype a hodně se nám toho povedlo. Slíbila jsem, že vám pak napíšu, jak mi je. Psychicky je to mnohem mnohem lepší. V meditaci jsem pak cítila, že obrovský kus jako kdyby odpadl, akorát se tam objevila taková prázdnota, kterou je potřeba zaplnit. No ono to není překvapivé, když jsem bezmála 20 let žila v něčem a teď jsem zjistila, že je to vlastně iluze.

Začínám se vracet k věcem, které jsem dřív opravdu ráda dělala, moje duše je ráda dělala (třeba hodně čtu), ale já si je poslední roky odpírala, protože jsem měla pocit, že si to nezasloužím. Naopak jsem se pořád učila, pracovala a hnala se za úspěchem v marné naději, že mi to přinese štěstí a uznání. No a pak jsem zjistila, že ten vnitřní boj, který svádím poslední roky, kdy mě všechno, co dělám, stojí hromadu úsilí (víc než ostatní), je jen proto, že dělám věci, které vymyslela hlava, ale duše je nechce.

Připadá mi to, jako kdybych byla znovu malá holka a teprve zjišťovala, co vlastně chci. A to je mi teprve 24 let. Představa, že na něco takovýho přijdu o deset, dvacet let později… to bych rozdýchávala asi o dost hůř.

Poslední týden docházím k docela zásadním rozhodnutím, ke kterým jsem dřív neměla odvahu. Třeba nad tím, že přeruším školu, jsem přemýšlela poslední rok, ale pořád jsem si říkala, že by to byla škoda. Pořád tam byl ten pocit, že bych to přece měla dodělat, když už jsem začala, a hlavně představa, jak mi všichni gratulují (teď se nad tím musím smát, jak hloupé to je).
Teď už vím, že přeruším.

Chci dělat něco úplně jiného, potřebuji dělat něco úplně jiného, pokud chci být konečně zdravá a já chci! Třeba si dám pauzu, víc zjistím, co chci a pak tu školu s větší lehkostí dodělám, protože už na ní nebudu tolik lpět. Nebo ji nedokončím, protože zjistím, že je to pro mě opravdu zbytečné. Uvidím. Jen vím, že to, v čem jsem doposud žila, to jak jsem žila, tak to už dál nejde. Můžu si vyčistit řadu věcí, ale pokud se chci opravdu uzdravit, tak tu změnu musím udělat i v tom hmotném světě (nebo jak to nazvat), což znamená žít v radosti. Což znamená v souladu s duší.

Teprve zjišťuju, kdo vlastně jsem, protože jsem dlouho měla na sobě přilepené jiné duše a s tím balíkem emocí a prokletí… ale to se nedá nic dělat. Můžu být ráda za tuhle cestu, na kterou jsem došla namísto ládování se prášky a běhání od doktora k doktorovi, kdy jsem dostala nyní příležitost si to všechno vyčistit. Ne každému se tyto možnosti otevřou.

Vím, že se uzdravím. Bude to proces a nebude to na lusknutí prstů, ale bude to a to je hlavní. Už teď jsem zdravá, příčiny nemoci jsou pryč, jen se musím naučit žít v pravdě k sobě samé a cítím, že potom, co se dalo pryč, to jde a půjde snadněji.

Mockrát vám děkuji a těším se v létě na kurz. Nejradši bych jela už teď, ale všechno má svůj čas…”

 

Jak klientka prožila zasvěcení do Reiki na dálku

“… Děkuji za certifikát. K tomu zasvěcení. Bylo to zajímavé. Že se něco děje, jsem nejvíce cítila mezi spánkem a bděním. Jako když velmi vzdáleně posloucháte hučení, provoz, ruch v příjemném tónu. Postupně mnou prostupovalo teplo. Nebyly to návaly tepla, jak je znám, bylo to takové příjemně hřejivé. Jinak mě i trochu zabolelo břicho blízko solaru. Také jsem znovu poznala pocit, když byl manžel zasvěcen a šel spát, že mě něco obklopilo/přikrylo. Úžasné! I taková hmotná energie v dlaních mi lítala, byla jsem velmi překvapená. Nicméně po skončení jsem totálně vytuhla a ráno jsem se probudila, jako kdyby mě přejel parní válec. Během dne se to zlepšuje a už se těším, jak si budu dělat radosti 🙂 a nejen sobě, i tomu, kdo o to bude stát.

Děkuji, bylo mi potěšením a těším se na další shledání.”

 

Kurz SRT I. stupně – zkušenost

“Dobrý den Pavle, mockrát děkuji za materiály a hlavně za kurz, protože byl opravdu skvělý a hodně mi to dalo. Můžu poprosit o odkaz na facebook? Ráda bych se přidala mezi sledující.

Jinak posílám referenci:

Na kurz jsem přišla se všemi strachy, které snad existují. Byla jsem jedno ustrašené klubko. Hned po prvním dni se mi hrozně ulevilo. A ještě líp nyní po kurzu se mi začíná život obracet k lepšímu a strachy mizí. Nejenom že jsem pomohla sobě, ale již jsem něco testovala i na rodině a i tady jsou skvělé výsledky. Mamka měla celý život strach z výšek a létání a pomocí terapie jsme blok odstranily. Určitě pokud váháte, jestli na kurz jít nebo ne, určitě jděte. Vřele doporučuji!

Mějte se hezky, T.”

 

Čtení z Akáši nám opravdu změnilo život

“Dobrý den, velmi děkuji za vyčerpávající příběh. Měsíc jsem cítila bolest žaludku a dnešní noc byla ta nejhorší. Cítila jsem obrovský tlak na hrudi a bolest celého břicha. Vše mi ustoupilo až kolem poledne, kdy mi po těle projel přímo oheň , najednou bylo vše pryč a já se usmívala. Opravdu jsem byla bez energie delší dobu a cítila šílenou směs pocitů. Ještě jednou děkuji, třetí čtení z Akáši už beru lépe.

Naopak jsem hned viděla souvislosti a odpovědi, které mi dávají smysl. Doufám, že to dobře přijme i X .

Dlouho jsem se chystala i napsat, jak se změnil můj vztah vůči dcerce, kde nám Akáša opravdu změnila život. Náš vztah je dokonalý, bez výčitek a díváme se do očí s láskou a pochopením. Vše je jiné a troufám si říct, že takové, jaké má být.

Určitě jsem nenapsala naposled, ještě cítím, že nějaké řešení bude určitě potřeba, ale až na vše dojde čas…”

 

Reakce na zasvěcení do Reiki na dálku

“Dobrý den, Pavle. Ja bych se chtěl omluvit. Ani jsem vám nepodekoval. Mám spoustu práce teď a také hodně pracují s Reiki, tak jsem na to úplně zapomněl. Je to úžasné, cítím se skvěle a taky cítím, ze po letech zájmu v těchto zejména duchovních věcí jsem našel to, co mě naplňuje . Určitě se budu učit a zabývat Reiki hlouběji. Moc rád pomáhám druhým lidem a není lepší pomoci než s ozdravenim těla i ducha. Mockrát vám děkuji. Přeji krásný den.”

 

ěapeklitý příběh s velmi negativní a agresivní dcerou

Čistil jsem 10letou slečnu, která byla ohromně zlá, vulgární a nenávistná ke své matce. Nejprve jsem od ní odvedl spousty přivtělených duší a jiných entit, ale to nepomohlo. Udělal jsem tedy sondu do minulých životů a zjistil, že matka dceři v minulých životech velmi ubližovala. Po vyčištění těchto životů jsem dostal tuto zprávu:

“Dobré ráno, pane Kaiser, chtěla jsem vám moc poděkovat za dceru. Měla jsem ten nejklidnější víkend za posledních 8 let. Je klidná, není už tak vulgární. Moc vám děkuji, až jsem radostí brečela, že se někdo najde a pomůže nám…”

 

Zvláštní přivítání ve vyčištěném bytě

Čistil jsem byt, zatížený velmi negativními energiemi, kde se v minulosti staly doslova hrozné věci. Dostal jsem tuto zprávu:

“Ahoj, díky za čištění, představ si, co se stalo. Přišli jsme do bytu, tady úplně jiný pocit už po otevření dveří, prostor, vzduch přímo svěžest bych to nazvala a po několika minutách najednou rána, utrhlo se dno zavěšené skříňky a všechno spadlo na zem, ale NIC se nerozbilo, ani sklo. Máš pro to nějaké vysvětlení kromě toho, že skříň neunesla zatížení?”

Asi vás zajímá moje odpověď, ale já jsem nevěděl… Takže jsem napsal, “Vysvětlení pro to nemám, tak to berte jako přivítání do nového bytu :-).”

 

Tato zpráva po čištění rodinného domu mě velice potěšila

“Dobrý den, chystáme se Vám napsat trošku komplexnější zprávu po pár dnech, tak teď alespoň rychle, stručně.

První změnu jsme pocítili ještě před čištěním, po našem odvádění duší. Synova fenečka, která téměř každý večer vrčela a štěkala na komín, který vede synovo pokojem, a upřeně na něj koukala, toho hned první den večer nechala. Byl z toho sám v šoku, od té doby se to už nestalo, mají večer klid a dnes po týdnu říkal, že se ráno vzbudil a spala u něj v posteli na jeho břiše, což nikdy neudělala, byla hodně bázlivá.

Ale teď ke změnám, které pozorujeme my (syn neví, že čištění proběhlo, čekáme, s čím ještě přijde sám):

V noci, když jsme četli Vaši zprávu v posteli na ntb a doslova a do písmene nám lezly oči z důlků, pravil můj partner, že jste frajer a jdete do hloubky :-).

Pak mi říká miláčku, slyšíš to? Já co? No to ticho……. v ložnici máme naše pejsky, byli mimořádně klidní, spali, což jindy při rozsvícené lampičce nebylo. V noci pak dlouho nespal a přemýšlel a všiml si, že neproblikává kontrolka na vypnuté televizi, která dříve občas lehce blikla.

Ráno jsme se vzbudili poměrně svěží, nebyli jsme unavení tak, jako v posledních týdnech. Spánek je daleko kvalitnější, hlubší, tvrdší.

Včera jsem si uvědomila, že rádio, které, jak jsem si vždy dělala legraci, nám po nějaké době od puštění duch vypnul, už se nevypíná. Bylo to vždy po jiné době……. nenapadlo mě, že by to mohlo být něco takového, prostě jsem si dělala legraci, ale asi to tak nějak bylo.

Na štědrý den jsme zprovoznili novou kuchyň a sklokeramická deska občas zablýskla, udělalo to hlasitou ránu a vyhodilo jistič až venku na sloupku. Vždy jsem se tak lekla, až jsem odskočila. Už jsem to i reklamovala prodejci a ejhle, od pátku zatím nic …….

To jsou zatím asi tak naše poznatky, myslím, že i tak je toho spousta, až mě mrazí, když si teď spoustu věcí uvědomuji a dávám do souvislostí.

Jinak v úvodním emailu jsem Vám zapomněla napsat, že čerstvý novomanžel mojí neteře u nás spadl ze střechy při výměně krytiny na hospodářské části – bylo to asi 2 měsíce po koupi. Naštěstí se mu nestalo nic vážného, ale i tak nad tím teď přemýšlíme, jestli to byla opravdu jen jeho neopatrnost.

Druhá  věc, o které jsem se nezmínila, je ta, že jsem v kuchyni uprostřed stolu nechala zapálenou svíčku ve skle a odešli jsme si lehnout. Do kuchyně jsem se ještě vrátila  a byl na ní spadlý papír, který ležel o kus dál, a už byl ohořelý…… myslela jsem si, že průvan, teď už si to nemyslím…”

 

Dopis klientky po zasvěcení do K-Reiki na dálku

“Dobrý den, pane Pavle, velmi děkuji za večerní dálkové zasvěcení do Reiki. Byl to intenzivní příliv energií, dat, informací, hlubokého uvolnění, silného uzemnění. Jak Vám se pracovalo?? Korunní čakra, čakra třetího oka intenzivně zpracovávaly, nahrávaly energie a data. Krční čakra a srdeční čakra pracovaly s bloky. Otevřela se otázka duše. Uzemnění bylo velmi silné, potřebné. Během závěrečné části zasvěcení jsem usnula. Moc děkuji také za příručku k samostudiu, obsahově je výborná…”

 

První letošní ohlas…

“Milá paní Tamaro, milý Pavle, přeji vám do nového roku zdraví a životní optimismus a síly do další práce a taky dost té práce. Moc vám oběma děkuji za pomoc v loňském roce. Opět musím konstatovat, že díky vaší práci se mi zlepšila kvalita života. Práce se SRT a s Vysokým Já mě baví a díky tomu všemu nejsem nikdy na nic sama, když vím, kolik se kolem mě potuluje různých bytostí.

28. listopadu 2017 jste mi, paní Tamaro, četla “myomy na děloze”. Letos v létě mi lékař řekl, že se zmenšily. Po dvaceti letech. Přes všechny peripetie letošního roku. Všem to říkám (těm co chtějí slyšet). Ještě někdy předtím to byly bolesti šlachy na noze. To odcházelo hodně pomalu, ale odeznělo to nějak postupně a pomalu, teď už o tom vůbec nevím, ani na jaké noze to bylo…”