Hlubinná terapie PLUS & Spiritual Response Therapy & Čtení z kroniky Akáša – co nám napsali klienti v roce 2017

Obsah - co zde najdete
logo-hlubinna-terapie

Zde je několik ukázek toho, co nám napsali klienti. Na této stránce samozřejmě neuvádím žádná jména a obsah je upraven tak, aby byl naprosto anonymní. Za Vaše maily moc děkuji!

Krásný dopis od mé studentky z kurzu SRT I

“Dobrý deň pán Kaiser, 

som absolventka zo XX 🙂 . Som veľmi vďačná Vám aj M., že moje kroky smerovali na Váš kurz. Môžem povedať, že som odvtedy duchovne na inej úrovni a chápem oveľa viac súvislostí života.
S pokorou a úžasom vnímam metódu, ako neoceniteľnú možnosť pomáhať sebe aj každému, kto má o to záujem.

Ste skvelý učiteľ. Nepíšem to preto, aby som získala “bobríky” u Vás 🙂 Nájsť jednoduchosť v zložitosti, hravosť vo vážnosti a pochopenie pre študentov je prednosť tých najlepších učiteľov. A Vy ich máte. Teším sa na ďalšie stretnutia, na ďalšie zážitky s metódou a so skvelým učiteľom.

To je môj dlh voči Vám po kurze. Chcela som Vám to napísať už dávno. Ale s Majkou Vás “ohovárame” častejšie 🙂

Metóde sa venujem skoro každý deň, cvičím, odhalujem dôvody, keď mi to nejde. Potom je veľká radosť, keď na to prídem. Myslím, že mám aj úspechy, v ktoré som ani neverila. Ale tých príbehov poznáte asi na stovky.

Mala by som k Vám aj jednu prosbu. Ponúkli ste nám na kurze možnosť overiť si našu prácu. …”

 

Zasvěcení do Reiki I. stupně na dálku

“Vážený pane Kaisere,

velice děkuji za včerejšek, pro mě to byl úžasný zážitek. I když mám zkušenosti s meditací, nemyslela jsem, že to bude tak intenzivní. Cítila jsem teplo v celém těle, nejvíce však na hrudníku, brnění a v hlavě a uších zvláštní tlak… Výraznější pocity jsem měla na levé straně. Ukončení jsem cítila před 21:00 hod. Pokud začnu myslet na reiki, cítím horko v rukách… a mám je teplé (což u mne v zimě není vůbec zvykem), tudíž jsme byli úspěšní :-).

Teď začnu s její aplikací na sobě a rostlinkách. Až bude čas, mám v úmyslu absolvovat i Reiki II., budu ráda, když si najdete na mně čas…

Ještě jednou děkuji a přeji Krásné Vánoce a hodně spokojených studentů a klientů.”

 

Další odvedení duší…

“Dobrý den, moc děkuji, cítím se skvěle.Nejsem unavená, práce mne baví, stihám vše v klidu. Jen v  jedné práci je jedna, která když tam je tak mne nejde práce tak jak má. Mohu dát na Vás kontakt jedné paní? Jste úžasný…”

 

Čtení z Akáši na téma artritida

Dobrý večer, paní Tamaro, moc Vám děkuji za čtení z Akáši. Dnes, kdy jste čtení prováděla, jsem si po 13. hodině říkala, že se nějak špatně cítím. Musela jsem si jít lehnout – cítila jsem slabost, zimnici, tekla mi rýma a slzy. Po probuzení jsem cítila bolest v nohou. Ted už jen cítím chlad  po těle, ale jinak je mi dobře. Váš příběh čtu stále do kola. Pochopila jsem, že jsem  byla na vše tvrdá a neústupná a neuměla odpouštět sobě ani ostatním. Velmi Vám děkuji a brzy se opět ozvu.”

 

A to jsem si myslela, jaká nejsem chudinka…”

Ohlas klientky, která si přečetla, co jí Tamara našla při čtení z kroniky Akáša.

Dobrý den paní Tamaro, moc děkuji za čtení. Upřímně jsem v šoku. Pořád jsem si myslela, jaká to nejsem chudinka! A pak ze mě vyklube taková potvora! 😀 Hlavně to oblečení, sloupy a vůbec tu dobu naprosto miluji. (Už vím proč:D)
No každopádně mám pocit naprostého osvobození z role oběti a hned po přečtení se mi to nějak všechno poskládalo dohromady a úplně změnilo pohled na věc.

Mockrát bych Vám za to chtěla poděkovat!”

 

Úžasná reakce klientky na hlubinnou terapii – sociální fobie a strach ze smrti

Musím se s Vámi podělit o úžasnou referenci. Jde o ohlas klientky, která prošla hlubinnou terapií. Hlubinná terapie má velkou přednost – člověk při ní pochopí spoustu souvislostí. A taky že se to podařilo!

Toto je odpověď na můj mail, kde jsem se klientky ptal, zda v minulém životě našla odpovědi i na téma, o kterém jsme vlastně nemluvili, jen ho na začátku setkání zmínila. Mně samotnému došly další souvislosti až pár hodin poté, co jsme skončili. Odpověď je zde, je ovšem upravena tak, aby byla zcela anonymní:
 
„Zdravím vás, pane Kaisere, v první řadě Vám ještě jednou moc děkuji za terapii a skvělou práci. Jste jednoznačně člověk na svém místě a vím, že se nebudu s žádnými problémy tohoto typu obracet už na nikoho jiného, než na vás. A kdokoliv se bude s něčím takovým potýkat, tak ho bez prodlení posílám za Vámi. A děkuji i za to, že jste na mě ještě takhle potom myslel.
 
Tuto souvislost jsem si uvědomila velice dobře hned, jakmile se mi to celé rozlousklo. To, co jsem tam tenkrát prožila, bylo hodně silné a nedivím se, že ten strach ze smrti, krom té pozornosti lidí na mě, byl tak silný.
 
Teď na to nahlížím úplně jinak a to i díky faktu, že ačkoli jsem vždy věřila na více životů a naše duše, ale na druhou stranu jsem si říkala, že nemám důkaz tak těžko říct s jistotou, že to tak je, tak včera se mi dostal hodně pádný důkaz a celkem mě to vědomí uklidňuje, musím říct. Že i když ta smrt přijde, tak se nic neděje, přijde zase další život a znovu budu s těmi, které miluji. To je krásné vědomí.
 
A tohle mě ještě přivádí na jeden můj postřeh, který jsem Vám nějak nestihla včera sdělit, něčím jsme to asi zamluvili, ale uvědomila si ho taky – jak jste se mě ptal, jestli v té prožité zkušenosti z minulého života poznávám někoho z tohoto života, tak nejen že jsem poznala mamku v tom dotyčném, co mě přiměl k tomu strašnému činu i přes mou vůli, ale ten muž s dětmi doma byla má nynější přítelkyně.
 
Já jsem našla a stále zpětně nacházím díky terapii odpovědi na tolik otázek a momentů v životě, které se mi děly a dějí, a jedním z nich jsou právě i ty neskutečně silné city, které vůči sobě od začátku chováme a které jsem i včera prožila (samotnou mě to překvapilo).
 
Nedokázaly jsme si vysvětlit, proč máme obě pocit, jako bychom spolu nebyly poprvé, chtěly jsme se k sobě co nejrychleji nastěhovat i přesto, že jsme spolu byly relativně krátce, a dřív se toho s kýmkoliv přede mnou má přítelkyně bála, a teď najednou měla potřebu ona i já všechno co nejrychleji změnit a sestěhovat se k sobě…
 
… Teď už spolu bydlíme a je nám neskutečně krásně, máme pocit, jako bychom si něco měly vynahradit a dohnat – jak by ne, když nás tam smrt předčasně rozdělila. Tohle jsem nikdy předtím s nikým necítila a nezažila. Dokonce ani jeden den bez sebe nechceme trávit. Je to krásné.
 
Snad jsem vás teď nezahltila dojmy, ale chtěla jsem se o to s Vámi podělit :-)“
 

Zpráva klienta po vyčištění jeho firmy

Zavedl jsem po praktických zkušenostech novou službu, a to je čištění firmy za účelem zvýšení prosperity. Ohlas jednoho z klientů následuje. Vynechal jsem vše, co by nějak narušilo soukromí klienta. Firma se věnuje zhodnocování financí klientů.

Nejprve dopis těsně po čištění firmy:

“Dobrý den, pane Kaisere, moc děkuji za čištění, muselo to dát dost práce. Ty energie firmy před čištěním se už za ty roky neúspěchů v našich obchodních strategiích takto naakumulovaly, tomu se vůbec nedivím. Po těch letech trápení se už těším na obrat k lepšímu. Ještě jednou děkuji…”

A reakce klienta po měsíci od provedeného čištění, kdy jsem čistil jeho firmu, ale i jeho samotného, protože měl dost zásadní bloky, které mu hatily úspěch:

“Dobrý den, pane Kaisere, tak se ozývám cca po měsíci, co se zatím událo. Velmi krátce po terapii se objevila strategie s fenomenálními výsledky. Velmi vysoké zisky v desítkách procent a skoro žádné ztráty. Nejdřív jsem si myslel, že je to nějaká blbost, která zanedlouho skončí s velkou ztrátou, ale po bližším prozkoumání to vypadá, že to bude úspěšné i dlouhodobě.

Strategie z našeho portfolia zatím nic moc nepředvedly, až na jednu, kde máme zrovna nejvíce kapitálu. Ta se chválabohu ve velmi krátkém čase vyhrabala z celé ztráty. Takže aspoň toto je nyní veselé. Ostatní si nijak moc dobře nevedou, takže už pomalu přesouváme klienty do té nové…”

 

Dva ohlasy na zasvěcení do Reiki

“Dobrý den Pavle, děkuji za Váš certifikát, v životě každého z nás opravdu jsou chvíle, které si pamatujeme navždy, toto k nim skutečně patří, velice děkuji. Jak jsem prožila zasvěcení? ……… Začalo mnou prostupovat teplo, které šlo od hlavy směrem dolů, v oblasti srdce, srdeční čakry se zastavilo, chvilku mne bolelo u srdce, potom jako by se vše zklidnilo a teplo prostoupilo celým tělem, potom jsem usnula. Měla jsem sen, ve kterém jsem viděla anděly, říkali mi, abych se podívala sama na sebe, vystoupila jsem ze svého těla a udělala jsem přesně to, co mi říkali. Viděla jsem sama sebe……… V jednu hodinu jsem byla vzhůru, celou noc jsem cítila velké teplo v rukou, v dlaních a v nohou. K ránu se vše zklidnilo a na chvilku jsem usnula…”

“… děkuji za milou pozornost, velmi mě to potěšilo. Zasvěcení bylo neskutečně silné, úžasný zážitek, velmi zajímavé vjemy a obrazy. Je fantastické, že člověk cítí, ve kterých místech přesně reiki působí. Tak teď si jdu hrát a poznávat a o své zkušenosti se s Vámi ráda podělím. Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji za tu možnost. Děláte velmi záslužnou práci.

 

Pěkná zkušenost klientky, kterou jsem zasvětil do Reiki na dálku

“Dobrý den pane Kaiser, jen krátké info o úžasném působení reiki – syn večer kašlal a spustila se mu rýma, po ošetření partií na kašel a nachlazení druhý den naprosto bez problémů. Maminka – dlouholeté a hlasité hučení v uších – hlasitost hučení nyní nepatrná, úleva od bolesti krční páteře. Sestra problémy s bederní páteří, je cca 7 let po operaci – po dvou dnech bez bolesti. Jen u mě samé to jaksi nefunguje tak jako u ostatních. Možná potřebuji víc času a zkušeností abych tomu přišla na kloub 🙂 . Každý den hodně čtu a praktikuji reiki. Na co bych se vás ale chtěla zeptat je to, …”

 

Po vyčištění se dům snad již prodá…

“Dobrý den pane Kaiser, velice děkuji za očištění domu v K. Moc se omlouvám, že píšu o svých poznatcích po delší době. Hned po vyčištění se začali hrnout zájemci o koupi domku. Proto jsem si pořád říkala – “napíšu hned, jak se někdo vyjádří, ať mám dobré zprávy”. Bohužel domek se po měsíci stále neprodal, ale je pravdou, že máme prohlídky skoro ob den. Před čištěním to bylo tak 1x do měsíce. Takže zde úspěch určitě je.

Co se týká mých pocitů, byla jsem pěkně nervózní, když jsem odemykala vrátka. Hned po vstupu na pozemek jsem zůstala stát a čekala jsem, co ucítím. Během chviličky jsem pocítila strašně velký příval příjemné energie. Bylo mi na pozemku dobře jako v době, kdy jsme s bývalým přítelem začali stavět. Jsem docela vnímavá na to, když mi někdo energii bere, nebo naopak dává. Na pozemku to bylo opravdu silné a bylo mi tam opravdu krásně. Pak jsem odemkla vchodové dveře a vstoupila do domku. Tady jsem žádný přísun ani odběr energie necítila. Jen strašný smutek. Asi to bude znít směšně, ale přišlo mi to, jako by byl hrozně smutný ten dům a já to vnímala. Asi by v něm měl někdo bydlet, byl takový opuštěný.

Celkově tedy určitě čištění velmi pomohlo, a proto bych Vás tímto ráda požádala, zda by bylo možné provést kontrolu… Moc Vám děkuji za Vaše služby a jsem velmi zvědavá na kontrolní výsledek…”

 

Zasvěcení do Reiki proběhne někdy jinak, než si přejeme 🙂

Ale vždycky funguje!

Této klientce, která byla po prvním zasvěcení do Reiki velmi spokojena (“… ráda bych vás poprosila do zasvěcení druhého stupně z důvodu zesílení energie.  Pálí to fajně 🙂 ,energie mi proudí i chodidly.”), jsem po jejím druhém zasvěcení do Reiki na dálku napsal: “Zasvěcení jsem si užil, bylo to silné, doufám, že u Vás to bylo podobné…” Odpověď klientky je zde:

“Včera ve 20.55 jsem si udělala pohodlí a….. usnula jsem.Vybavuji si jen teplé, velmi teplé nohy….. Celkem mě to štve, už jen proto, že jste psal, že to bylo silné 🙁 , ale asi to tak mělo být. Je to ale zvláštní, v devět hodin spát nechodím a takto rychle obvykle neusínám. Mockrát vám děkuji 🙂 . Pokud mi vyjde práce, kterou mám momentálně rozjednanou, budu mít velmi mnoho času věnovat se naplno Reiki. No a pokud se budu naplno věnovat Reiki, uvidíme se osobně, protože budu chtít stupeň 3. Mějte se krásně, pane Kaiser, přeji vám hodně spokojených žáků – zákazníků 🙂 , jako jsem já.”

 

Přivtělené duše se někdy odvedení brání…

… ale neubrání :-). Klientka mi v den čištění napsala:

“Děkuji za tak rychlou reakci, ráno v šest jsem s vzbudila a točila se mi hrozně hlava a to jsem nikdy neměla, jako by se něco dělo a je pravda že teď je mi ale dobře, hodně dobře. Takže Vám moc děkuji!!!”

 

Pěkný ohlas na kurz SRT na Slovensku

Tento ohlas jsem zkopíroval ze svého profilu na facebooku. Je to reakce na kurz, kde se odehrála spousta důležitých změn, které byly na některých lidech hned vidět…

“Milý Pavel! Zo srdca ďakujem za tri dni Vášho času a energie, ktoré ste nám venovali a trpezlivo učili úžasnej metóde SRT. Bolo to ú-ž-a-s-n-é ! Ďakujem :-).”

 

Čištění metodou SRT možná zachránilo jeden život a také vztah

Vybírám z dlouhého mailu:

“… uplne nejdriv Vam posilam srdecny pozdrav a velke podekovani, pred casem jste velmi pomohl memu priteli. Odvedl jste dve duse, ktere mel privtelene, a tim okamzikem se z nej stal jiny clovek. Kdyby se tohle nestalo, nejspis bychom spolu uz ani nebyli partnery, zmena byla opravdu velka. A myslim, ze Vas muze zajimat i to, ze se mi pred tim sveril s tim, ze kdyz stal na balkone, slysel vnitrni hlas, ktery ho nabadal, at skoci dolu. Po tomto zazitku jsem Vas tenkrat vyhledala. Nebudu psat, co se presne delo, bylo by to zdlouhave, ale bylo to uzasne i pro me. Vim, ze se i se mnou prisla rozloucit duse jeho tatinka, ktery spachal sebevrazdu ve dvanacti letech meho pritele. Bylo to krasne…”

 

Jedno zvláštní čištění s pomocí Vysokého Já, které se podařilo…

Neprozradím, o co se jednalo, ale uvedu jen zprávu od klientky, které jsem pomohl:

“Dobrý den, moc děkuji za čištění. Je to až neskutečná úleva. Předtím jsem si připadala jako loutka. Pronásledovaly mě nechtěné myšlenky a stavy, nemohla jsem se na nic soustředit, nic mě nebavilo a netěšilo. Fyzicky mě bolelo u srdce. Jako kdyby to ovládalo i mého muže. Choval se jinak. Byl agresivní, hodně žárlivý. Jsem moc ráda, že jste mi dokázal pomoct. Už jsem byla docela zoufalá. Děkuji.”

 

Reakce klienta na odvedení přivtělených duší

“… velice děkuji za očistění. U malého asi těžko poznáme nějakou změnu. Za sebe bych mohl zhodnotit to, že mám pozitivní náladu, takovou, jakou jsem neměl už dlouho, a zdá se že i energie mám více. Moje paní nepoznala nic a před chvíli usnula nerušeným spánkem :-). 

Velice vám děkuji za vaši pomoc.”

A po pár dnech další mail:

“Od doby vašeho zákroku cítím mnoho pozitivních podmětů a zajímavé urovnání rodinných mezilidských vztahů. Nevím, zda je možné, aby se v těchto úrovních pohyboval i “lidský upír žijícího člověka”, neboť došlo, z mého pohledu, k nápravě i zde. Ještě jednou děkuji za vše, pokud by se přivtělování opakovalo, rád bych využil vašich schopnost a případné další možnosti řešení.”

 

Po čištění domu se nám zde lépe dýchá

“… chtěla bych Vám napsat, jak to vypadá s naším domkem. K čištění našeho domku mám pocit, že se neustále odvíjí. Nejprve jsem nevnímala nic moc, po nějaké době jsem začala vnímat náš dům úplně jinak, než doposud. Mám takový pocit, že náš dům má duši a že ho mám tak nějak ráda a nějak se tu i lépe dýchá a je cítit uvolněnost. Nějakým způsobem mu naslouchám a on nás nějak vede k tomu, co tam dál provádíme. Máme s manželem velkou potřebu vyčistit prostory od všeho zbytečného a nepotřebného, prostě vyklidit, co se dá a zhodnotit, co potřebujeme, a co ne. I na zahradě vnímám, že mě něco kope, abych provedla to a to. Mám velkou radost a věřím, že díky pomoci, které se nám dostalo a díky tomu, že i ten náš domek, nebo jeho duše nás nasměrovává, možná i trochu dokopává k tomu, abychom dál pracovali, to prostě dokončíme. Vnímám i radost z toho, třeba když umyju okna, že má radost i ten dům…”

 

Reakce klientky na čištění metodou SRT

“Dobrý den pane Kaisere,

Velice Děkuji za KRÁSNOU OČISTU.. Už působí..!! Kolem mě se daly věci do pohybu a je to moc dobře. “Problém” jsem měla opravdu já! Díky Vám jsem si spoustu věcí ujasnila a mám JINÝ nadhled! Teď jsem Od Vás krásně pozitivně naladěna a RÁDA si toto pozitivní očistu UDRŽÍM.

Ještě jednou Velice Děkuji.”

 

Poděkování Tamaře – stručné, ale jasné…

“Dobrý den, vážená paní Tamaro :). Děkuji za čtení a vyčištění metodou SRT, je to neskutečné, děkuji :). Martin”

 

Mají mé terapie vedlejší účinky? Ano…

“… Jinak od posledního čištění přes SRT u Vás a vyčištění bytu, a to bylo 31. 7. 2017, jsem si našla náhodou práci a budu působit jako sociální pedagog při jedné základní škole ve V… a to jsem práci v oboru hledala od roku 2014 a pořád to nějak nešlo… ale práce nebyla hlavním tématem našeho minulého čištění, takže vidíte, že SRT způsobuje i vedlejší efekt… “

 

Práce pro malého chlapce, který měl několik trápení… A maminka se docela diví 🙂

S malými dětmi pracuji jen výjimečně (v minulém století jsem ale několik let ale pracoval pouze s nimi). Většinou to řeším pouze s matkou dítěte, protože ta je s ním nejvíce propojena. Moc mě potěšil následující mail od jedné maminky, která byla mile překvapena pozitivními změnami. Synovi je něco málo přes 6 let.

“… píši po 18 dnech od “sezení”. Syn se pomalu, ale jistě lepší. Ukončili jsme učení ježdění na kole. Nešlo mu se rozjet, dlouho jsme to trénovali, teď už může na cyklostezku, takže jsme byli všichni 4 na výletě, což mne udělalo moc radost. Mašličku už taky zavazuje jistě a s vědomím, že to umí.

Hned druhý den jsem pocítila úlevu jakéhosi jeho oddělení ode mne. Nerada bych, aby to znělo blbě, ale on se na mne pořád “věšel”, jako v 1 roce.

Taky se potápí beze strachu a sám jel s kruhem na tobogánu. To vůbec nepřipouštěl, teď je z něj “vodník”. Pokojíček si vyluxoval a udržuje uklizený, což nějak nechápu. Občas sleduju něco z Feng Shuij – že by měl více “čisto v životě”? Co se týče řeči…. Opravdu se už nevrací opětovné cvičení už nacvičené a dobře vyslovované hlásky. I v běžné řeči říká “C” krásně. “K” cvičíme dál, ale v nějakých slovech to stále nejde, ale pak se najednou v řeči objeví a zase ztratí. Asi to teprve přijde. Včera v autě řekl “kráva” úplně správně, i muž si toho všiml. Cvičíme “R” taky. to řekl dvakrát a pak už zase nic.

Občas i “G” začíná jít vyslovovat. Tak to snad časem půjde. Představte si, že začal vyhrávat v prší – karetní hra. Ono vlastně i v jiných hrách. Jako by se mu začalo dařit…”

 

Co mi při mé práci dělá největší radost?

Jsou to klienti, kteří vědí, že jednou terapií nic nekončí a že pokud chtějí mít opravdu velké výsledky, je třeba se rozhodnout pro změnu a pokračovat. Dnes se mi shodou okolností sešli takoví klienti (!!! muži !!!) dva:

U prvního jsem odváděl přivtělené duše na dálku. Napsal mi:

“Moc Vám děkuji. Nevím zda-li je to možné, ale pociťoval jsem zvláštní pocit, jako by něco uvnitř mě odcházelo. Je mi jasné, že tímto cesta nekončí a budu se snažit na sobě pracovat. Mockrát Vám děkuji.”

U druhého to bylo mnohem komplikovanější, řešili jsme ohromný balík problémů naráz (a v takovém případě obzvlášť je potřeba pokračovat, neustrnout na jediné terapii). Napsal mi krásnou (aspoň pro mě) zprávu:

“Dobrý den, pane Pavle,

chtěl bych Vám moc poděkovat za Váš čas a metodu SRT. Cítím se nyní lépe a myslím, že vše je na dobré cestě, ale ještě to není úplně ono. Možná by to chtělo ještě jedno čištění, jelikož těch problémů, co jsme řešili, bylo naráz hodně. Chtěl bych se přihlásit na Váš kurz SRT v Olomouci, který proběhne v říjnu, jelikož mě SRT metoda opravdu zaujala a rád bych se naučil pracovat se svým “Vysokým Já”, abych mohl pomoci a pracovat sám na sobě a třeba časem pomoci lidem kolem mě…”

 

Čtení z kroniky Akáša stále pomáhá

Mám velkou výhodu, že mám možnost využívat čtení z Akáši doma, kdykoliv se vynoří nějaké důležité téma. Nutno říct, že mi Tamara pomohla vyřešit už několik věcí, které mě blokovaly a byly pro mě zásadní. Nedivím se tedy, že dostává pozitivní ohlasy i od svých klientek. Zde je jeden z nich:

“Vážená paní Tamaro, děkuji za čtení z Akáši. Je to vážně velmi silný příběh. Mám pocit, že najednou vím, kdo jsem. Poprvé v životě necítím vůči otci výčitky. Naopak vím, že mi vlastně ukazoval můj odraz z minulého života. Určité chování se nezměnilo z jeho strany ani v momentálním životě, ale cítím už jen pochopení. Jsem ráda, že jsem dostala novou šanci v pohledu na život. Odmala věřím v Boha a nedávám mu za vinu své přešlapy. Oči mám slabé a zhoršuje se mi zrak a teď vím proč. Vše si táhnu z minulého života. Statek, pole jsou místa, kde se cítím doma. Jen jsem jiná. Miluji život, Boha a snažím se neubližovat. Utvrdila jste mě, že jsem na správné cestě a co bylo, je vážně už jen nehezká minulost… Děkuji Vám z celého srdce.“

 

Co cítí klienti po odvedení zbloudilých duší

Prosím, mějte na paměti, že na očistu od přivtělených duší (a jiných cizích přivtělených entit) reaguje každý jinak. Nikomu proto neslibuji, že bude mít stejné výsledky jako ostatní, je to velmi individuální záležitost…

“Dobrý den, tušil jsem to, že očista proběhla :-). Dopoledne se mi začala měnit nálada, cosik ze mne spadlo a úzkost také skorem zmizela :-). Děkuji moc a přeji pohodový den.”

Vážený pane Kaisere, ráda bych Vám poděkovala za moji očistu. Dnes jsem byla v práci dost vytížená, takže až teprve cestou z práce, když jsem měla čas vnímat sama sebe, mi došlo, že je najednou něco jinak. Obvykle cestou domů ve vlaku usínám a jsem úplně vyšťavená, a dneska jsem měla dobrou náladu, hlučící spolucestující jsem téměř nevnímala a i teď, když obvykle už sotva vidím, jsem stále plná energie. Ještě jednou tedy děkuji a přeji mnoho sluníčkových dní.”

 

Po čtení z Akáši se náš vztah neuvěřitelně změnil

Dobrý den, moc děkuji za vaše poslední čtení. Všechny ty pocity byly stejné, jaké jsem k otci měla celý život. Postupně se teď náš vztah mění, počkám, co změna přinese.

Ráda bych vám také napsala reakci na vaše první čtení (tuším listopad 2016). Psala jsem vám ohledně mého vztahu s přítelem, hodně nesmyslně jsme se hádali, já už chtěla ze vztahu odejít atd… Teď s odstupem vám mohu napsat, že náš vztah se neuvěřitelně změnil. Jakoby ho opustil nějaký skrytý vztek, o kterém ani nevěděl, odkud pochází, ne že bychom se od té doby nepohádali, spíš když už, tak to nebylo bez příčiny jako předtím a rozhodně se ke mně chová pořád opravdu hezky. Takže děkuji.

Chtěla bych vás požádat ještě o jedno čtení. Na jaře jste mi dělala čtení na vztah k penězům – což se mi v té době také zlomilo a od té doby jsem v plusu, po dvou letech podnikání…”

 

Děkuji za zázrak léčivého videa

Stále dostávám ohlasy na svá léčivá videa (jedná se o první video a také druhé video). Klient, který u mne byl zasvěcen do Reiki (viz možnost objednat si také zasvěcení a článek o tom, co zasvěcení obnáší), mi napsal:

Vážený pane Pavle 🙂 

Po delším čase se ozývám ohledně zasvěcení do K-Reiki II. stupeň, myslím že už jsem připraven… Zároveň jsem Vám chtěl poděkovat,za ten zázrak léčivého videa, to, jak mi to pomohlo, se nedá slovy popsat, tohle je ta pravá psychologie/očista  SRT a Hlubinka 🙂 Moje plány do budoucna s kurzem SRT zůstávají samozřejmě stejné…Posílám Vám foto, abyste viděl výsledek Mojí/Vaší/Naší práce 🙂 Duše má je zpět, jsem to já, konečně já :)”

 

Klientka s odstupem času hodnotí čtení z kroniky Akáša

“Dobrý den, paní Tamaro, dlouho jsem pozorovala, jaké změny nastanou v mém životě po tomto čtení. Nějak jsem na to pořád nemohla přijít. Pak jsem najednou zjistila, že hlavní věc, co se odehrála, bylo to, že jsem se přestala bát a mít pocit viny a zoufalství, když má X “špatnou” náladu. Prostě mi to najednou je fuk. Dokonce jsem odjela na dovolenou, aniž bych se svíjela v obavách, co na to bude říkat. Je fakt, že během těch pěti dnů, co ho hlídala Y, nejedl, pak upadl z postele a přivodil si menší otřes mozku, a když jsem přijela, byl zase úplně jako na začátku po operaci před dvěma lety. Teď po 14 ti dnech už je zase trochu fit. Jsem ale pořád bez těch pocitů viny, co mě provázely celý život, když jsem si dovolila – no vlastně cokoliv. Jen jsem dost přetažená a zase se mi ozývá žaludek. A tím bych chtěla požádat o další čtení…”

 

Po terapii SRT sleduji mnoho změn k pozitivnímu a mám velkou touhu na sobě pracovat

Dobrý den pane Kaiser, chtěla bych Vám tímto popřát krásné prázdniny a s odstupem poděkovat za mě i dceru v řešení jejích migrénChystala jsem se napsat již minulý týden s tím, že migrény zcela ustoupily a zrovna včera dostala dcera migrénu znovu. Nicméně… migréna se ozvala poprvé po 6 měsících, což je po jejích původních 2měsíčních intervalech zázrak. Pořád mi to připadá neuvěřitelné a beru to teď spíš jako výzvu k další práci.

Za celou tu dobu od SRT sleduji mnoho změn k pozitivnímu a mám velkou touhu na sobě pracovat. Včerejší migréna ve mně vyvolala zase spoustu otázek, ale alespoň mě „nakopla“, protože se delší dobu chystám napsat Vaší ženě o čtení z Akáši 😊. 

Děkuji moc za Vaši práci a přeji celé Vaší rodině krásné léto.”

 

Čištění domu nám přineslo nepopsatelnou úlevu

Dobrý den, vážený pane Kaisere, v pátek 16. 6. 2017 jste nám dělal čištění domu. Chci Vám moc poděkovat za domeček  i moji rodinu. Je to tak velká úleva, že to nejde ani popsat. Zase se k sobě chováme hezky, plánujeme a těšíme se na spoustu věcí.  Předtím nás už nic nebavilo,  netěšilo, a to je pryč.”

 

Čtení z kroniky Akáša bourá (moje) bariéry

Nikdy jsem se necítil na to řešit s lidmi zdravotní problémy, které už se dlouhodobě projevují v těle (výjimkou jsou např. migrény). Mnohem raději řeším témata, která se týkají psychiky. Moje žena Tamara, která dělá čtení z kroniky Akáša, však tyto bariéry neustále bourá. Začali ji vyhledávat klienti, kteří chtějí pochopit příčiny svých nemocí. A jak uvidíte dále, přináší jim to úlevu.

Tento klient si přál čtení z Akáši na téma vysokého krevního tlaku. Po měsící Tamaře napsal a objednal si hned další čtení. Pěkně je zde vidět, jak si klient ze čtení vzal různá pochopení a jak je aplikuje ve svém životě. Zde je úryvek z jeho mailu:

Dobrý den, Tamaro :-), chtěl jsem Vám napsat, jak se mám a jak se cítím. Musím říct, že po příběhu, který jste mi napsala, se mi dost ulevilo a cítím, že jsem se začal snažit se víc projevovat, víc říkat, co si myslím, víc dávat najevo své emoce a nepotlačovat se. Protože na to potlačovat se jsem dost velký expert 🙁

Spousta věcí a mých fungování a toho, jak se cítím, je mi z toho příběhu hodně povědomá a známá. Snažím se na sebe už tak netlačit (v tom být dokonalý), ale co vidím jako velké plus, je, že mám teď větší sebedůvěru a že nejsem tak úzkocitlivý, jako se znám. Mám sice spoustu dalších různých obav a strachů, hlavně asi z toho nebýt špatně, zalíbit se, ale tak na tom pracuji a snažím se si v tom dělat pořádek. Cítím se vlastně jaksi černě a hodně mně v tom pootevřel dveře i váš příběh, který na mě teda vyloženě sedí. Jsem moc rád, že jsem tento příběh od vás dostal a budu moc rád za další k jinému tématu.

Chci Vás, Tamaro, požádat a poprosit o další čtení k následujícímu tématu…”

 

Léčivé video stále “boduje”

Před časem jsem natočil dvě léčivá videa. První je “léčivé video”, kde demonstruji možnosti mého Vysokého Já, a druhé je “video na odstranění prokletí”. Stále dostávám nové a nové ohlasy, jeden z nich přišel právě dnes.

To, že lidé při sledování videa (a tedy při jejich čištění, které dělá mé Vysoké Já) mají různé fyzické pocity, je jen vedlejším průvodním jevem odstraňování jejich duchovních bloků. Není to tedy to hlavní.

“Dobrý den – krásnou neděli, dívala jsem se na Vaše léčivé video – moje pocity jsou horké dlaně, hlasité dýchání a tlak v krku, brnění v nohách – od kolene dolu. Jsem moc ráda za příjemné léčení a pomoc od Vás, ráda se podívám, zda to jde vícekrát. Děkuji za odpověď.”

A odpověď je jednoduchá – ano, na videa se můžete dívat stále dokola, opakování v tomto případě prohloubí Vaše čištění. Já sám jsem si videa také pustil několikrát a bylo to vždy zajímavé!

 

Při čtení tohoto mailu jsem měl husí kůži…

Při práci s energiemi mi někdy, když se stane něco důležitého (nebo se “strefím” do nějaké hodně silné energie), naskočí husí kůže. Dnes mi naskočila při čtení následujícího mailu od klientky, která “chtěla dítě”, ale nevěděla, že ho ve skutečnosti nechce. Při terapii (byla pouze jediná) jsme řešili celou spoustu podvědomých bloků, kterými si klientka početí dítěte blokovala… Ta “X” jsou v místech, kde jsem nechtěl uvést přesné údaje z mailu.

“Milý pane Kaisere, posílám Vám pozdravy z X a přeji Vám krásné letní dny. Jak se Vám daří?

V tuhle chvíli, kdy Vám píšu, jsme už tři . XX se nám narodila X. března, všechno proběhlo dobře. Měla jsem nakonec plánovaný císařský řez, bylo znát, že je všechno (i lékaři) více v klidu, protože jsme s tím všichni “počítali”. Malá se narodila drobnější (porod byl v termínu), ale krásně to dohání, je zdravá, veselá, čilá a má se k světu. Moc si ji užíváme. Jsem šťastná, že Vám tuhle novinu můžu napsat. Také přikládám fotku.

Moc Vám děkuji za pomoc a podporu. Také mám od Vás z e-shopu teď nějaké esence (přece jen je to životní změna), jsou opravdu blahodárné.

Ráda o Vás uslyším, mějte se krásně a moc Vás zdravím. X”

 

Po vyčištění historického domu se jeho prodej podařil

Někdy se prodej nemovitosti nedaří, protože zájemce odpuzují negativní energie. V tomto případě to bylo podobné. Provedl jsem běžné čištění nemovitosti (které si můžete objednat zde) a dům se potom skutečně prodal. Paní mi napsala:

“Dobrý den, pane Kaiser, ráda bych Vám chtěla poděkovat za Vaši práci… Dům jsme prodali! Vlastně už v dubnu, jen jsem to chtěla mít na 100 %, až Vám budu psát… Prodávali jsme cca 3 roky, čištění bylo v únoru, prodalo se v dubnu. Děkuji!”

 

Je mi krásně a vrátila se mi energie a chuť do života

“Dobrý den, pane Kaisere, musím se s Vámi podělit o zpětnou vazbu. Od včerejšího dne mi je krásně, vrátila se mi energie a chuť do života. Mám pocit, jako byste ze mne sejmul kletbu. Je to strašně zvláštní pocit ale, tak nějak úplně automaticky funguji, vše mne baví, mám radost, usmívám se. Je to až zvláštní pocit z takové změny. Nádherně jsem se vyspala a vstávala ráda a s chutí do života, dokonce mne nebolely záda, to už se mi asi dva roky nestalo… Nepřemýšlím negativně, neřeším to, co neovlivním, zkrátka je mi dobře a moc. Tak doufám, že to tak nadále zůstane. 🙂

Vy víte, co vše jste ze mne odstranil a kde byl největší problém? Platba za čištění domu byla odeslána. Těším se na nové zítřky.”
 

Odvedení přivtělených duší zase pomohlo

… Což nemusí být pravidlo, stále lidi učím, že přivtělené duše nelze obviňovat ze všech našich problémů. Nicméně někdy to má opravdu znatelný a okamžitý efekt. Paní, jejíhož manžela jsem čistil včera na dálku, mi dnes napsala:

“Dobrý den, pane Kaisere!

Moc Vám děkuji za Vaši práci, manžel nečekaně odjel za prací do L., kde i spí, z telefonických hovorů jsem pochopila, že je velmi zaneprázdněný, a cítím jeho velkou radost z práce a zainteresovanost… což mi dělá radost. Dříve byl stále unaven, i přes den pospával a po nocích pak sledoval různé seriály na netu. Změnila se celkově jeho životní zainteresovanost, což mi dělá radost….

Až přijede domů, pravděpodobně v neděli, víc se ho vyptám… Ještě jednou Vám moc děkuju, děláte pro lidské duše opravdu neohodnotitelné … Nezbývá jen říct: Pán Bůh Vám to zaplať… protože jste velmi nedoceněný.

Přeji krásné odpoledne a vydařený celý květen. Ještě jednou moc velké díky!”

Chtěl jsem sem dát odkaz na nějaký svůj článek a až mě překvapilo, kolikrát jsem o tom už na webu psal… Jste zváni! Zde jsou mé články o přivtělených duších.

 

Další zkušenost se čtením z kroniky Akáša

“Dobrý den paní Tamaro, moc vás zdravím.

Naše poslední čtení byl můj vysoký tlak a arytmie. Arytmie zmizela okamžitě a od té doby jsem ji vůbec nezaznamenala. Tlak se mi upravoval pomalu. Je fakt, že manžel přestal chodit a já jsem pořád dost “pod tlakem”. Ale postupně jsem dosáhla i na hodnoty 128/85, což jsem neměla několik let. Tak jsem vám moc vděčná. A chci zase pokračovat. … Předem moc děkuji.”

 

Zprávu o čištění našeho domu jsem si přečetla až po měsíci… a vše mi dávalo smysl!

Toto je mail od klientky, která z nějakého důvodu nečetla mou zprávu o vyčištění jejího domu. Ukázalo se, že to bylo dobré – než se k přečtení dostala, vlastně se jí některé věci potvrdily… A protože to je moje bývalá studentka z kurzů SRT, byly její poznatky o to zajímavější, protože sama ví, v čem čištění spočívá.

“Vážený pane Kaisere, z celého srdce Vám děkuji za vyčištění domu, mě i manžela a za následnou kontrolu a dočištění. Když jsem včera četla původní záznam čištění, vypadala jsem skoro jako smajlík s otevřenou pusou a vyjevenýma očima. Ten záznam jsem četla poprvé, nějak se před měsícem nedostal k mým očím. Je to legrace :-D, ale určitě to tak mělo být… některé události, které se staly, mi teď dávají ještě větší smysl. A byla bych tím záznamem ovlivněna při rozhodování v situaci, kterou jsem řešila, a možná bych si ji neprocítila úplně. Také přijměte velké poděkování za následné vysvětlení a popis Vaší práce. Hodně mě to zajímalo, protože mám kurz, takže vlastně i ze studijních důvodů :-). Děkuji za doporučení esencí. Dnes se mi pokazil sprej s esencí Angelic Canopy :-D, prozatím tedy natírám, ale asi ten můj domeček chce nějakého úžasného Elohima. Jdu na výběr :-). S úctou…”

 

Podivné vlivy jedné zbloudilé duše

Klientce se děly velmi zvláštní věci ve vztahu s mužem, kterému zemřela první manželka. Vše to souviselo s bludnou duší zemřelé bývalé manželky. Provedl jsem tedy odvedení této zbloudilé duše do Světla, a protože si klientka přála více porozumět tomu, co to vše mělo znamenat, snažil jsem se získat i nějaké informace. Obvykle to nedělám a většinou se bráním takové informace zjišťovat. Toto byla výjimka – a zajímavá… Úryvek z naši korespondence s klientkou následuje:

Pavel Kaiser: “…Odvedení duše jsem provedl. Při odvádění jsem dostal informaci, že nechtěla odejít do Světla – proto bylo důležité provést i její očištění. Nešlo ani tak o to, že by Vám osobně nepřála vztah, spíše jsem tam cítil potřebu zůstávat s bývalým mužem a bránit JEMU ve vztahu. Nebyla to ale forma ochrany, to jsem tam necítil.

Nejdříve důvod nebyl až tak zřejmý, ale nakonec jsem zjistil, že duše toužila po odpuštění ze strany bývalého muže, který ji nevědomky ještě zcela nepropustil. To byl asi hlavní důvod, proč zde setrvávala, žádné detaily mi ale nebyly „sděleny“.

Po přijetí této informace jsem v oné duši cítil velkou úlevu a naskočila mi husí kůže. Také se mi začalo mnohem volněji a hlouběji dýchat.

S Vámi osobně to tedy opravdu moc nesouviselo. Takové byly alespoň moje pocity. Nic dalšího nebylo třeba vědět a duše mohla odejít. Povedlo se to.”

 

Klientka: “Z celého srdce Vám děkuji… naskočila mi také husí kůže, když jsem četla…

Ano, toto jsem věděla… proto jsem její pozornost připoutala na sebe, aby svého manžela nechala. Ale byla velmi zarputilá a ve finále chtěla, abych s ní odešla – proto jsem měla vážnou autonehodu, když jsem za ním jela, ale můj strážný andílek mě ochraňoval, takže pouze auto bylo na odpis, já bez šrámu… A další a další věci… a když ke mně mluvila v autě, káplo mi na tvář – z ničeho nic… nebylo naprosto z čeho… a já věděla, že je to slza – zda její, či andělíčka mého, nevím… jen vím, že jsem měla okamžitě a razantně jednat, aby jí a nám všem bylo pomoženo… před chvílí mi telefonoval přítel – a jeho hlas – “zvonil” byl čistý… děkuji Vám.

Za nás všechny.

Mimochodem, můj syn… tehdy 12letý – když jsme se s přítelem seznámili, mi řekl – ON MÁ JINOU… tehdy jsem tomu nerozuměla, než jsem pochopila… paní ho nepustila a děti mají větší cítění, než dospělí.

Mějte se krásně a přeji Vám hodně úspěchů a radost ze šťastných lidiček – dušiček.”

 

Po vyčištění domu k němu dcera pocítila lásku…

“Dobrý den, pane Kaiser, ještě se ozývám s tím, že mi dnes  volala dcera, že všichni výborně spali a cítí se dobře. Řekla mi, že najednou ucítila i lásku k tomu domu, což dříve neměla. Říkala, že doslova cítí to boží světlo. Tak jsem moc ráda, že jsem se na Vás mohla obrátit. Dcera by také ráda objednala ještě jeden MiniWave pro svého syna… Za všechno děkujeme a určitě se za čas ještě ozveme a podáme zprávu, jak vše vypadá…”

 

Čtení z kroniky Akáša má stále pozitivní ohlasy (až na jeden)

Nejprve začnu tím, že doposud jsme dostali pouze jeden jediný negativní ohlas. Něco ve smyslu “Jsem si jistá, že jste podvodnice”. Byl to ohlas klientky, která odmítala přijmout fakt, že v minulém životě ublížila. Podle jejího názoru by to naši duchovní učitelé a mistři nikdy nedovolili. S tímto názorem je těžké souhlasit, když se rozhlédneme, co vše se děje ve světě i teď, když bychom měli být mnohem moudřejší než před stovkami let… Duchovní učitelé se určitě snaží pomáhat, ale naši svobodnou vůli škodit si a ubližovat navzájem nám vzít nemohou.

Tolik tedy k jednomu z ohlasů a nyní dva zcela nové a opět pozitivní. Pokud jste zvědavi, jak vypadá výsledek čtení z kroniky Akáša, napsali jsme o tom článek o čtení z Akáši pro jednu z našich klientek – týká se to řešení vztahů s muži. Své čtení z Akáši si můžete objednat pouhým vyplněním formuláře.

Ohlas klientky, která si objednává čtení opakovaně:

“Dobrý den, paní Tamaro, já chci zase další Akášu, ale zatím jsem rozmýšlela téma. Děkuji moc za minulou Akášu – cítila jsem opět úlevu a závěr z toho opět sedí. Akorát fyzicky mi hned od rána, asi před čtením, začaly bolet žebra nalevo od hrudní kosti, ne celá, ani se tam dotknout nemůžu (je to ta strana k srdci). Chtěla bych také sama studovat Akášu, protože je to asi jediné, co mně teď pomáhá, a mám hodně témat… Moc za vše děkuji.”

Ohlas klienta:

“Dobrý den, paní Tamaro, ta první událost velmi dobře koresponduje s tím, jak jsem se kolikrát cítil. To těžké srdce se manifestovalo skrze “těžký” solar… Odtud se vytratila autenticita mých emocí v jejich vyjádření.

Druhou událost jsem při čtení viděl tak živě, jako bych tam teď byl. Poznal jsem, kdo je ta žena v mém současném životě, respektive mi přišla na mysl její tvář. Cítil jsem zděšení, strach a později soucit a odpuštění. Už vím, proč tak toužím stát se otcem a být tím “vzorným” otcem.  Cítím se hodně unavený, běhá mi mráz po lebce, ale vím, že to je všechno v pořádku. Přijímám to a odpouštím si.

Moc Vám děkuji a ještě napíšu, jak se to projevuje po delším čase. :-)”

 

Metodou SRT někdy změním lidem život…

… a jsem za to velice rád. Jak mi napsal tento klient:

“Dobrý den, chtěl bych vám moc poděkovat, naše životy se od toho čištění změnily, a to dost pozitivně. Na manželce je to hodně znát, její zdravotní stav se zlepšil, a to o dost. Já se také cítím výborně. Věděl jsem, že nám pomůžete. Moc vám děkuju.

Chtěl bych vám ještě napsat, že v budoucnu bych rád využil vašich služeb. Vím, že můj osud je práce s energií,  ale zatím jsem nenašel odvahu se do toho pustit. Třeba právě vy mi pomůžete nastartovat tu správnou cestu.

Ještě jednou mé hluboké díky.”

 

Po vyčištění je byt hezčí 🙂

“Dobrý den, už je to víc jak měsíc, a tak píšu znovu o překontrolování, zda vše zůstalo čisté. Já osobně pozorují, že se mně ulevilo, a i lidi prohlásili, že mám pěkný byt, a při tom se tam kromě energií nezměnilo nic. Tak je vidět, že to pomohlo. Moc děkuji a přeji hezké Velikonoce…”

 

Čištění nemovitosti přineslo pozitivní změny celé rodině

“Dobrý den, děkuji moc za vyčištění prostor. Ta změna byla okamžitá. Najednou se dalo v domě volně dýchat, okamžitě se výrazně zlepšily vztahy mezi jednotlivými členy domácnosti. Pocítila jsem také příliv energie, dříve jsem bývala k smrti unavená už po poledni, teď mám dost energie až do večera.

Také moje potřeba mít neustále po celý den zapálenou svíčku zmizela jak mávnutím kouzelného proutku.

Poslední dobou také cítím propojení s “vesmírem”? Něco si přeji a ono se mi vzápětí, jaksi mimochodem, bez vědomého úsilí, splní. Ještě jednou děkuji a přeji krásně dny…”

 

Léčivá videa stále pomáhají

První léčivé video a také druhé léčivé video stále pomáhají dalším lidem, aby se očistili. Samozřejmě nemůžeme vždy očekávat nějaké zázraky, ale někdy se opravdu stanou. Pak dostávám maily, které jsou ale často dost osobní a nemohu je zvřejnit.

Tato paní mi napsala také pěknou zkušenost, která se zveřejnit dá:

“Vážený pane Kaisere, děkuji Vám za Vaše videa. Při jejich sledování jsem skutečně cítila, že se v mém těle něco děje. Vybavovaly se mi určité situace z minulosti, na které jsem už dávno zapomněla. Domnívám se, že mi pomohla zvládnout trému z důležitého pohovoru v práci. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.”

 

Poděkování klientky po čištění metodou SRT

“Dobrý den, pane Kaisere, dneska je to 10 dní, co jsem u Vás byla na terapii. Musím před Vámi a Vaší prací smeknout! Od té návštěvy u Vás se cítím naprosto skvěle –  sebevědomější, klidnější, vyrovnanější, plná síly a optimismu se spoustou nadějných vyhlídek a energie. Pozoruji na sobě hodně změn. V různých situacích, ač třeba jen běžných, reaguji tak, jak chci, a ne tak, jak bych měla. A to naprosto přirozeně 🙂 Mám z toho strašnou radost a po několika letech se cítím zase ve své kůži a šťastná. Děkuji.”

 

Super změny po vyčištění “narkotického domu”

Narkotický dům je jeden z typů škodlivých domů. Setkal jsem se s ním při čištění nemovitostí již několikrát, ale čištění, o kterém je tato zpráva, mělo až nečekané výsledky. Manželka klienta byla velmi nemocná a málo komunikovala. Výsledek? Posuďte sami:

“Dobrý den, pane Kaiser, dle mého názoru a mých pocitů se mi zdá pobyt v domě lepší. Je u nás mnohem více radosti, vidím to na dětech a hlavně na manželce. Jak jste popisoval ten narkotický dům, tak jsem v tom našel taky naše problémy, pořád jsme řešili maličkosti, a nikam to nevedlo. Teď se mi zdá, že mám jasno, a už plánuji s lehkostí další rekonstrukci domu.

Byl jsem jako zaslepený, největší úspěch byl, že jsem konečně našel odpověď na zdravotní problém mé manželky po několika letech. Za což Vám moc děkuji. Ani nevíte, jak se jí ulevilo, a to chodíme po doktorech a nikdo na nic nedokázal přijít. Nemám rád lékaře ani jejich pilulky. Chovají se už pouze jako stroje, testují na lidech všechny možné preparáty, a když nezabere jeden, dají jiný.

Nedávno jsem se koukal i na Vaše první léčivé video a mohu říci, že mi také moc pomohlo. Určitě bych se v budoucnu chtěl zúčastnit SRT kurzu. Měl bych moc otázek na toto téma, ale to bych se s Vámi raději setkal osobně. Určitě budete velmi zaneprázdněný. Co se týče toho nového výrobku (pozn: jde o GeoWave a MiniWave), čtení vypadá velmi pozitivně, bohužel je to zatím mimo naše možnosti na pořízení. Ale časem kdo ví. 

Moc Vám fandím a přeji do budoucna hodně štěstí a zdraví.”

 

Dopis spokojené klientky po čtení z kroniky Akáša

Text je zkrácen – některé informace jsme museli vynechat, abychom zachovali co největší anonymitu…

“Milá paní Tamaro, celý víkend jsem přemýšlela nad přečteným z Akáši, a jak už jsem Vám psala, uvědomila jsem si, že muže si k tělu vůbec nepouštím… Dospěla jsem k poznání, že pro dotyky (placené) si chodím k fyzioterapeutovi a i sama pro sebe je vydávám za léčivé, že vlastně obelhávám sama sebe, že bych ráda, ale tyhle “dotyky” jsou bezpečné. 🙂

Co se člověk o sobě nedozví!!! 🙂

Víte, ve středu, den před čtením, jsem běžela trénink a píchlo mě v zádech… Je to asi na dráze močového měchýře (tedy emoce), ale nějak to nemůžu vyřešit. Totiž, necítím k té vzpomínce žádnou zášť, nenávist, odpor, vztek vůči mužům. Jen lítost. Snažím se to pochopit. Doby byly barbarské, i když teď možná jsou ještě barbarštější (potraty, antikoncepce, hypotéky, klamavá reklama…). Muže jsem v tomto životě považovala za “úžasné bytosti” a pořád je považuju, chci vynikat v mužských disciplínách. Moc se mi to líbí… a miluju vítr 🙂 a moře a Sever (Skandinávii) 🙂 to je trefné, to se tedy povedlo… a jsem hubená a světlovlasá. 🙂

A na ty muže tehdy se nezlobím, možná ne všichni mě nechali odvézt s lehkým srdcem, možná tu “tvrdost” taky mohli předstírat, viděno mým dnešním pohledem, ono to pro ně všechny asi taky nebylo úplně jednoduché… té vzpomínce jenom posílám lásku a pro sebe, v tomto životě, chci vytěžit z toho to nejlepší, vydestilovat pochopení a taky, milá paní Tamaro, pro mě je to hodně inspirativní a vysvětlující moje chování.

Takže Vám ještě jednou moc a moc děkuji za Vaši schopnost takto pomáhat. Ještě jednou děkuji pěkně a zdravím srdečně…”

 

Po čištění metodou SRT se mi zvýšila pracovní výkonnost

… tedy ne mně, ale samozřejmě klientce. Z dlouhého mailu vybírám:

“Dobrý den, pane Kaisere, po velmi náročném víkendu se konečně dostávám k napsání emailu. Naše setkání má již teď velmi pozitivní odezvu. Zvýšila se mi pracovní výkonnost, odezněly strachy a mám chuť pustit se do správného stravovacího režimu… Také se moc těším na informace od vás k výrobkům GeoWave. Jeden si určitě koupím, pokud možno ještě tento týden. Taťka jde ve čtvrtek na operaci, tak bych mu ho chtěla půjčit pro lepší zotavení. 

Až jsem byla doma a myšlenky se usadily, došlo mi, že celou dobu, co jsem u vás byla, působila i ta velká vlna (pozn: GeoWave, kterou máme instalovánu doma), myslím si, že tahle skutečnost pomohla s efektivitou čištění a prohlubuje vnímání zúčastněných. Byla jsem dost zaskočená, jak jsem z vás intenzivně cítila zamrazení, když jsme řešili prokletí. Jisté empatické schopnosti mám už léta, ale v této intenzitě nikdy, proto si myslím, že to způsobuje vlna, což je dobré :-)…”

 

 

 

Čištění domu klienty hodně překvapilo (a jedna reakce byla extrémní)

V jednom dni jsem čistil dva domy, oba dost silně zatížené (sebevraždy atp.). A tak se mi sešly dvě reakce naráz. Ta první není vůbec typická, ale ukazuje na to, co vše asi klient v domě musel mít, když s ním čištění tak “zacvičilo”. Podotýkám, že po poledni, jak tento mimořádně citlivý klient zmiňuje, už byl dům vyčištěný, ale pracoval jsem na jeho rodině:

“Hezké odpoledne, pokud bych nevěděl, že v tom máte prsty, nechal bych se odvézt na JIPku. Po poledni se mi udělalo šíleně zle, skoro jsem se udusil. Byl jsem s kamarádem na obědě, tam to “na mě přišlo”, nemohl jsem sedět, dusil jsem, doslova jsem lapal po dechu. Musel jsem jít domů asi 300 m, sotva jsem se doplazil a jen doufal, že na ulici nepadnu. Změřil jsem si tlak – 169/100 a 101 tepů, několik měření mi ukázalo, že mi tlak kolísá nad únosnou hranici. Je 13:39 a tlak se mi skoro srovnal, neklepu se a jsem pouze unavený. Vaše závěry jsem ještě nečetl, zatím nemám sílu a počkám, až se dostanu do normálního provozního stavu.

Díky za vše a dám vědět.”

 

A druhý klient napsal:

“Vážený pane Kaisere, dovolte mi, abych vám poděkoval za Vaši pomoc. Když jsem se včera vrátil domů z práce, k mému překvapení manželka byla veselá, plná energie a dokonce se mnou i komunikovala. Říkala, že se cítí lépe. Já se také cítím dobře, hlava nebolí a únava již po ránu také odešla. Věřím, že se teď obrátí vše k lepšímu. 

Byl jsem překvapen z vaší zprávy, jak jste se trefil, co nás sužuje. Intuitivně jsem věděl a věřil, že nám pomůžete a my tu pomoc opravdu potřebovali. Jsem vám velice vděčný a určitě se připomenu.

S přáním hezkého dne…”

SMS a mail po čištění metodou Spiritual Response Therapy

S touto klientkou jsme řešili několik závažných životních událostí, a to včetně několika úmrtí. To vše se nakonec “podepsalo” na zablokovaných vztazích a strachu z mužů. Po terapii jsem dostal SMS a pak ještě mail:

“Zdravím, p. Kaiser, jen jsem vám chtěla říct, jak se po vaší terapii cítím dobře. Cítím uvnitř sebe lásku a pořád se směju. Ještě jednou děkuji.” (Je pravda, že této klientce se po čištění doslova rozzářily oči, to byl pohled!)

“Děkuji za leták GeoWave, podívám se na něj. Je mi dobře a pořád se usmívám. Věřím, že teď mi ten pravý partner přijde do života.”

 

Zvítězíme nad domnělou epilepsií?

Někde jsem zde na webu o sobě napsal, že celá moje “duchovní kariéra” začala tím, že jsem se kvůli synovi začal učit odblokovávat psychické bloky. Díky tomu se syn zbavil “epilepsie”, a to dokonce velmi rychle. Je to věc, která se jen tak nedá dělat na běžícím páse, každý člověk je naprosto jiný, ale snad se to podaří i v případě této klientky:

“Vážený pane inženýre, ještě jednou Vám chci moc poděkovat za dnešní úžasné čistění, po kterém se mi po dlouhé době velmi ulevilo a cítím se mnohem lépe 🙂 Bylo by fajn, kdyby mi to vydrželo :). Je to velmi úžasný pocit, když se mi po tak dlouhé době ulevilo. Po pravdě jsem už byla na pokraji svých sil. Teď už to tak necítím. Velmi se mi u Vás líbilo, že jste mi chtěl za každou cenu pomoci a nevzdal jste to se mnou po tom telefonu :). Moc si toho vážím. Jste úžasný člověk. Budu Vás informovat, jak to se mnou vypadá, a věřím, že to budou jenom dobré zprávy :).

Ještě jednou moc děkuji a mějte se krásně.”

 

Příběh, který začal léčivým videem…

Tento klient mě našel náhodou a zhlédl mé první léčivé video. Poté zjistil, že by zde byla cesta, jak se zbavit svých problémů, a objednal si odvedení přivtělených duší. Jeho komentáře najdete pod videem. Dále si tento pán několikrát pustil i mé druhé léčivé video, zaměřené na zrušení prokletí. Po těchto zkušenostech (viz též komentáře pod videem) mi napsal několik krásných mailů. Zde je úryvek z jednoho z nich:

“… Stále se mi daří výborně! Začal jsem nový život. V sobotu mi jeden člověk vynadal, bylo mi zle…. nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem si pustil poslední video a nařizoval jsem tomu, kdo se u mě usídlil, aby se vrátil tam, odkud přišel. Celý incident se mi záhy vyřešil a vše se vrátilo do původních “dobrých” kolejí. Budu rád, když se nám podaří všechno dotáhnout do dobrého konce a snad se vylepší i moje obchodní bilance. Je to úplně stejné, jako vy někde popisujete u vlastních prožitků. Každopádně jsem vděčný i za současný stav. Hlavně jsem mohl drasticky omezit antidepresiva a již za to jsem nesmírně vděčný. Nemít zamlžený mozek je úžasná věc.”

 

Můj život se po čtení z kroniky Akáša hodně zlepšil…

“Paní Kaiserová, nevím, jestli se změnil náš vztah s A., ale určitě se změnila jedna věc. Přestala jsem se o ni bát. Hlavně u nás doma. Protože manžel na ni nebyl nikdy moc hodný a mě to hrozně trápilo. Vždycky jsem byla vystresovaná, když mi řekla, že jede domů. Tenhle víkend byla u nás doma a proběhlo to úplně v klidu a hlavně jsem byla v klidu já. Bylo mi úplně jedno, jak to proběhne, dokonce spolu něco řešili a i vyřešili a já jsem byla jen pozorovatel. To je pro mě úplně zásadní zvrat k lepšímu.

Moc vám děkuji za vaši práci, můj život se o hodně zlepšil.

 

A ještě ohlas od další klientky:

“Dobrý den, Tamaro, moc Vám děkuji za Vaši práci, kterou jste pro mě udělala… moc mi to pomohlo k pochopení všeho… a snad ještě dále pomůže časem ☺. Mějte se moc hezky, ať se Vám stále daří.”

 

Silná a pozitivní reakce po čtení z kroniky Akáša

“Dobrý den, paní Kaiserová, tak po pár dnech pro informaci píšu, co se se mnou děje. Fyzicky mi druhý den začala reagovat levá ledvina a odcházet písek, vyletěl mi tlak, zimnice atd… tak jak to u ledviny je. Ale vše jsem zvládla. Teď už je toto lepší. 

Psychicky se cítím klidnější, vyrovnanější a mám pocit, jako bych se dřív dívala jen na jednu stranu, kde je smutek, trápení, negace… a ani mě nenapadlo, že mohlo být  v životě líp. Ale teď začínám vidět to hezčí, začínám cítit radost, je to nádherné a jsem za to moc vděčná.

Tuším, že ještě velký kus práce mám před sebou, ale tak nějak mám pocit, že v tomto životě mi Vesmír dává šanci spoustu situací, zranění a  bolestí rozpustit. Nechám ještě nějaký den působit a ozvu se.”

 

Pochvala pěkně po chlapsku

Toto mi napsal klient poté, co jsem mu vyčistil dům. Je pravda, že tam bylo co čistit, ale byla to jen otázka času, jinak nic, co by se nedalo zvládnout. Čišzění jsem dokončil někdy kolem 22. hodiny. Ranní mail doručil tuto zprávu:

“Dobrý den,  moc děkujeme za pomoc, již po probuzení se všem ulevilo, moje žena chtěla hned poslat slova díků :), až si vše se zbytkem rodiny prostudujeme, napíšem…  Jste Frajer 😀

 

Ach, ty vztahy…

Jedna klientka mi popsala zkušenost po čištění vztahových záležitostí (o kterých jsem napsal například tento článek). Kus jsem musel vynechat, ale zpráva pokračovala takto:

“… Aby se muž po tom, co na mě vyjel, omluvil, se mi ještě nestalo… 😀  Zatím se žádné velké objevení Ameriky nekonalo, ale cítím se taková spokojenější a šťastnější. Jinak si všímám jiného typu mužů. A srandovně jsem taková v klidu ohledně toho, jestli si někoho najdu, nebo nenajdu. Je to příjemné a nestresuju se a najednou nemám ani pocit, že mi nějak v něčem, co se vztahů týče, ujel vlak a taky mám takový dobrý pocit, že se všechno v mém životě stalo přesně tak, jak mělo, a že je to fajn. Takový příjemný pocit, že jsem se vlastně nenudila, mám dvě krásné báječné děti a je to všechno fajn. 😀

Takže moc děkuju a kdyby se něco objevilo, tak napíšu. 😉 Mám u sebe vypozorované, že větší výsledky po SRT čištění se u mě dostavují tak zhruba do dvou měsíců, tak uvidíme, co se bude ještě dít.”

 

Čištění historického domu

Dobrý den pane Kaiser, velmi děkuji, to jsem ráda, že to je v pořádku… Za sebe se cítím teď velmi dobře, to předtím nebylo, takže pro mne velký úspěch už takto :-). Děkuji a přeji pěkné dny.”

 

Jako bych si u vás odložila několik vagonů s uhlím

Ohlas klientky, která prošla mým “čtením z duše” a čištěním metodou SRT. Samozřejmě jsem se musel podělit o radost z tak krásných výsledků. Protože práce s touto klientkou mě velmi bavila, inspirovalo mě to mj. k napsání článku o tom, jak lidé často kopírují vztah svých rodičů, aniž by si to samozřejmě přáli…

“Dobrý den pane Kaisere, moc děkuji za letáky (pozn.: to souvisí s www.geowave.cz) i za včerejší terapii. Je mi skvěle a cítím se vnitřně mnohem lehčí, jako bych u Vás včera odložila několik vagonů s uhlím, které jsem táhla na zádech.

Během terapie, a když jsem od vás odcházela, mi bylo, jako by mě někdo chytil za nohu, obrátil hlavou dolů a vše, co jsem si v sobě nashromáždila, vytřepal ven. Cítila jsem obrovskou úlevu a zároveň nezůstalo nic na svém místě, i v hlavě mi dunělo. Postupně už po cestě domů a až do večera jako by si nové věci usedaly na své místo a večer, když jsem uléhala do postele, jsem cítila naprostý klid, lehkost a harmonii. Vnitřní rozkol, bolest na hrudi a úzkosti, jejichž příčinu jsem ani nedokázala najít, jsou pryč. Těším se na to, co přijde.

Kurzu SRT se určitě ráda zúčastním a v budoucnu bych se ráda podívala pomocí terapie i na ostatní oblasti svého života jako finance a práce. Děkuji ještě jednou, přeji Vám krásné dny a těším se znovu na viděnou.”

 

Odvedení “duchů” se podařilo

“Dobrý den, velice a mnohokrát Vám děkuji za dobré zprávy! Ráno, když jsme se synem kolem půl deváté vstali, měla jsem konečně zase po čase dobrý pocit – a pomyslela si, “že by snad už bylo hotovo”? To asi ještě ne, to se mi bude jen zdát, asi sugesce, přání otcem myšlenky. Teprve dnes musela přijít platba a to celé ještě chvíli potrvá.” 

Ale přece:) Zkontrolovala jsem e-mail, a tam dobrá zpráva od Vás, že už jste zbloudilé duše i ty ostatní odvedl… Díky, díky, díky!!! A to se přitom malý vzbudil neobvykle brzy, už někdy po páté hodině, ale měla jsem nějaké nutkání ho protentokrát ještě držet v posteli, ačkoliv už neusnul, až do té půl deváté, kdy jsme vesele vstali.

O astrálních parazitech jsem nikdy dřív nic neslyšela, ale moc mne to nepřekvapilo. Již jsem Vám psala, že jsem dříve zažila věci, které mne vedou k tomu, že na “duchy” věřím úplně stejně jako na gravitaci nebo třeba déšť, ale nikdy jsem se nebála. Až teď jsem měla neodbytné nutkání, že to musím nějak vyřešit a před něčím syna i domov chránit.

Pokusím se teď pár dní vše vnímat a synovo chování bedlivě pozorovat a napíši Vám po čase, pokud se Vaše práce nějak výrazně viditelně projeví. Ale už teď se mi ulevilo a ten můj klid jistě uklidní i malého… Ještě jednou Vám děkuji za pomoc!”

 

Po čištění metodou SRT jsem celkově klidnější

“Milý pane Kaisere, děkuji za další úžasnou terapii, od pátku je mi velmi lehko a veselo, i doma se všelicos uvolnilo… jsem celkově klidnější a mám zas o něco větší nadhled. Terapie s Vámi zkrátka mají smysl!

Myslela jsem teď na Vás několikrát, doporučovala Vás kamarádce z Olomouce, také by potřebovala hnout s určitými tématy v životě, takže jí budu dávat kontakt na Vás…  A také jsem na Vás myslela v souvislosti s Elohimy, protože se ke mně dostala kniha o nich a jsem velmi nadšená. Vím, že je máte na eshopu (pozn. 2023: esence již nenabízíme), je to krásná energie, velmi léčivá.

Přeji Vám krásné dny a ještě jednou díky za to, co všechno s Vaší ženou děláte!”

 

Čtení z Akáši mě hodně zasáhlo

Tato klientka v průběhu čtení (o němž ale nevěděla) prožila něco jako “léčebnou krizi”. Nestává se to často, ale můžeme to považovat za zajímavý důkaz toho, co vše se při čtení z kroniky Akáša asi děje na jemnějších energetických úrovních.

“Dobrý den, paní Kaiserová, moc Vám děkuji za čtení z Akáši. V mnohém se v tom příběhu poznávám, dá se říct, že jsem si ho při čtení prožila, jako bych v něm byla. Je to smutný příběh, ale jako by mě ničím moc nepřekvapil, “cítila jsem se v něm”.

Včera, kdy jste čtení prováděla (pozapomněla jsem na to), jsem si něco po 13. hodině říkala, že se nějak špatně cítím – začalo mě všechno bolet, trochu zimnice – řekla jsem si, že na mě “leze” nějaká viróza. Potíže se zvyšovaly, takové ty klasické příznaky chřipky – bolest v kostech, kloubech, nevolnost, pocení a zimnice, večer už horečka 38,4, nepříjemná noc. Dnes ráno ani památky po horečce a potížích. Na mailu jsem našla Vaši zprávu a napadlo mě, jestli ty problémy nesouvisely s tím. Časově by se to shodovalo. A viróza by asi měla delší průběh.

Nejvíc mě zasáhlo “Nezasloužím si volnost, svobodu a štěstí”, protože cítím, že to mám v sobě i já. Zajímalo by mě jít dál, do větší hloubky, proč to ta paní má v sobě tak hluboko a tak hodně potlačené. Myslíte, že by to bylo možné?

Ještě jednou Vám děkuji, že jste se čtení věnovala, a mimo to ještě trochu nostalgicky oceňuji Vaši slohovou a gramatickou úroveň, protože dnes už málokdo klade důraz na tyto věci.”

 

Děkuji za každou pozitivní změnu…

“A teď k těm pozitivním věcem, co jsem vypozoroval za těch pár dní. Pozoruji, že se mi zlepšilo trávení, dokonce se ke mně dostalo video, které vysvětluje, co přesně jsem dělal doteď špatně ve své stravě. Při cvičení se cítím silnější a mám pocit, že moje klouby jsou pevnější, dřív jsem s tím měl pořád problémy a cítil se doslova křehce.

… nemám žádné pochyby, prostě vím, že xyz se pro mě najde. Celkově se cítím šťastnější a jako bych objevil novou naději ve světlé zítřky. Mám pocit, že svět stojí při mně.

Partnerku už nevyhlížím na každém kroku, a když jdu po ulici, tak mám pocit, jako bych mohl začít rozhovor s kteroukoliv. Ten strach, že nebudu mít co říct, zmizel.

Ještě jednou děkuji za každou pozitivní změnu.

 

Poděkování – klientka našla vytouženého partnera

“Vážený pane Kaisere, minulý rok v lednu jsem se vydala za Vámi do Olomouce. Setrvala jsem u Vás víc než 3 hodiny. Terapie byla náročná, leč užitečná. Minulý rok byl výživný co se týče mužů a různých nabídek od nich. Podzim roku mi přinesl velký dar, muže, kterého jsem si přála. Neuvěřitelné splynutí, porozumění, láska. V neděli slavíme 4 měsíce společného života a těšíme se na další desetiletí. Díky za Vaši práci. Přeji další spokojené…”

 

Strach z vážného onemocnění zmizel

U tohoto klienta jsem metodou SRT hledal příčinu jeho strachu z onemocnění, které by následně postihlo celou jeho rodinu. Tento strach se objevil před plánovanou operací. Zjistili jsme, co se v minulém životě zhruba stalo, klientovi jsem řekl, co jsem vytestoval, a pak jsem provedl čištění. Zpráva od klienta je jasná, stručná a úderná…

“Vážený pane Kaiser čištění bylo úspěšně fobii z nemoci nepozoruji mám 6 hodin po operaci a cítím se dobře platba s výplatou 15 tého děkuji.”

 

Čtení z kroniky Akáša mne velmi zasáhlo. Ve vztahu se teď cítím šťastná.

“Dlouho mi trvalo, než jsem věděla co vám vůbec napsat. To čtení, co jste mi posílala, mne velmi zasáhlo. Jako bych znovu žila stejný život jen v odlehčené verzi. Byla jsem z toho velmi dlouho hodně špatná, protože všechno, co jste tam psala, jsem s přítelem prožívala i teď, jen ne do takové hloubky a s trochu lepšími vyhlídkami do budoucnosti. Každopádně bych vám chtěla poděkovat. Předtím jsem mezi námi cítila určitě nevysvětlitelné napětí, jako bychom na sebe koukali a vlastně nás ten druhý hodně rozčiloval (to jsem cítila hlavně z přítelovy strany). I on sám mi kolikrát řekl, že prostě neví proč, že sám to nechápe, ale že se ke mně chová špatně z nějakého záhadného důvodu. No a po vašem čištění se to začalo postupně uvolňovat a dnes po měsíci se ve vztahu s ním cítím v bezpečí, láskyplná a šťastná a ne v ohrožení, jako to bylo vlastně poslední rok a půl. Takže moc děkuji.”

 

Rodina poznala po čištění starobylého domu na dálku příznivou změnu

O tom, co je předmětem čištění nemovitosti, jsem napsal článek, který napoví, co vše pro vaši nemovitost (rodinný dům nebo byt) mohu udělat. Vše probíhá na dálku, takže není třeba moje přítomnos. Součástí práce je i určité čištění obyvatel nemovitosti. Na negativní energie a cizí duše v domech nejvíce reagují děti, i o tom je v dopise klientky zmínka. A zde je ohlas, který mi samozřejmě udělal radost:

“Dobrý den pane Kaiser,

moc Vám děkuji za Vaši práci a zaslání zprávy. Při čtení mi trochu běhal mráz po zádech, to jsem opravdu nečekala, že tam toho budeme mít tolik, nicméně když se ohlédnu za minulostí předešlého domu a pozemku, tak se není čemu divit.

Jako první bych Vám chtěla říci, že v domě cítím takovou lehkost a vzdušnost (to samé tedy i na sobě)  i přesto, že  máme celý den zavřená okna. Předtím při návratu z práce byl doma těžký vzduch  a dokonce jsem cítila i takový zvláštní zápach – přirovnala bych to trochu jako syrečky, ale opravdu jen trochu. Pořád jsem chodila po bytě co by to mohlo být, a nikdy jsem nic neobjevila a včera i dnes ráno jsem to už necítila, tak nevím jestli je možné, že to bylo tím, že nás v domě bylo “tolik” :-).

Na závěr ta nejdůležitější věc, jak vyčištěný domov působí na syna: Ty dva dny ho tak po očku pozoruji, večer si chodí sám do pokoje pro věci, dokonce včera šel sám s takovou jistotou i do kuchyně, když už bylo zhasnuto a ani mi neřekl ať jdu s ním. Dnes ráno první co mi řekl bylo, že spal s nataženýma nohama a ne se skrčenýma, nikdy nic takového  mi před tím neřekl (tak netuším, jestli to má nějakou spojitost). Určitě Vám dám ještě vědět, jaké jsou u nás “změny”.

Děkuji za informaci o Vašich esencích určitě se na ně podívám. Já  essence používám konkrétně Australian bush flowers, mám doma  space clearing, tak jsem je hned použila, jinak jsem jich vyzkoušela již několik, jak hotových tak i namíchaných na míru a musím říct nejen za sebe, ale i za mé známé, že fungují úplně neskutečně…..  Přeji krásný den a hlavně pevné zdraví.”

 

Čištění nemovitosti – sídla firmy

“Vážený pane Pavle, v tom firemním domě se cítím úplně jinak, než dřív, měla jsem zimnici, někdy se mi chtělo plakat. Jsem klidnější a práce mě víc baví. Ale co je hlavní, to je náš kolega, co převzal vedení firmy po manželovi. Přestal hlučně nadávat, hádat se s montérama, dokonce se občas zasměje. Nezměnila se mu povaha, takže pořád chodí a mumlá, že všechno stojí za nic… , ale už nekřičí. Je to super, jak to funguje a jsem vám za to velmi vděčná. Doma v O. je to taky lepší i po posledním čtení  od paní Tamary. 

Škoda, že jsem neviděla vaši přednášku v Děčíně, ale doufám, že se mi letos podaří cesta k vám do Olomouce na SRT. Ještě jednou srdečně děkuji.”

 

Spousta díků od klienta po terapii a po zasvěcení do Reiki na dálku

Někdy za svou práci dostanu tolik díků, že je to až moc. Snažím se sice pracovat co nejlépe jsem schopen, ale velký podíl na úspěchu má i klient, který je terapii otevřený a dobře spolupracuje. Pak dostanu takovýto mail:

“Dobrý den,pane inženýre, Reiki se nyní učím používat a je to obrovský dar, děkuji Bohu i Vám, jsem určitě v procesu dalšího čištění a rozpouštění, musím se stát co nejčistším kanálem, jinak to nepůjde :)…

Já už ani nevím jak Vám mám poděkovat, to je neuvěřitelné…

Opravdu jste mi zachránil život, cítím se naprosto skvěle, konečně žiji a jsem očištěn od toho všeho po mnoha životech i tom současném, díky pochopení minulých životů a současného, spolu jsme to očistili a většinu uzavřeli. To okamžité vymizení  negativní psychosomatická energie z jemnohmotných těl po regresivní terapii je neuvěřitelný proces duše a Vašich schopností v průběhu terapie, osvobozující a tak očistný, že to se nedá ani popsat, prostě znovuzrození, to člověk musí zažít. Dýchám a žiji konečně svobodně, už jsem to zase já, díky Bohu a díky Vám.

To čtení z Akaši tento měsíc zrealizujeme 🙂 po těch skočkách na té terapii cítím že by to bylo vhodné. Myslím že mi to umožní pochopit dost věcí ,uzavřít a dočistit, tak abych mohl na sobě rychleji duchovně pracovat. Snažím se posílát Reiki do minulých životů ,ale učím se to pomalinku ,podle srdce, Reiki mi jde i normálně z nohou:-D, což jsem rád, prej to není časté:-) Dělám vše proto abych byl co nejčistším kanálem, a to je na tom to nejkrásnější 🙂 Vaše práce je opravdové požehnání :-). Děkuji Vám.”

 

Když se dílo podaří… reakce na čištění metodou Spiritual Response Therapy

“Velice děkuji za Vaší úžasnou terapii. Dnešek byl pro mě po probuzení pocitem klidu a nového začátku v životě. Nikdy jsem necítila takový vnitřní klid a vyrovnanost. Ted už mohu říct, že se cítím ženou a je to báječné. 🙂 Určitě se na Vás opět někdy obrátím. Přeji krásný večer a ještě jednou děkuji za Vaší úžasnu práci.”

 

Čtení z kroniky Akáša dá člověku někdy zabrat

A to píšu z vlastní zkušenosti, o poslední čtení jsem si poprosil u své ženy právě včera. Když mi řekla, co viděla, padla na mě gigantická únava a musel jsem okamžitě jít spát. Takovou reakci na čištění nemívám moc často, ale stane se. A co napsala další klientka?

“Dobrý den, paní Kaiserová, už jsem se trochu uklidnila, ale po přečtení té zprávy jsem cca 5-10min brečela jak želva, to teda byla síla. Ale už se cítím dobře. V podstatě to jasně vystihuje to, proč žiju život, jaký žiju v současnosti. Zcela jsem se v tom našla, jako byste mluvila o mně dnes, ne v minulém životě. 

Jestli jsem byla v minulém životě …. a milovala jsem svobodu, tak to vysvětluje, proč mám takový problém v čemkoliv setrvat delší dobu, ať už je to práce nebo cokoliv jiného. Já jsem měla takový pocit, že mi řeknete, že jsem byla samotář v minulém životě. Třeba nějáký tulák nebo psanec, lovec, který žil sám a miloval v svobodu. Já si myslím, že možná těch životů, kdy jsem byla samotář, tam mám víc. 

Je fakt, že ….. moc ráda, vydržím i 4-5 hodin, když někam jdu. Teď už tedy dlouho ne, ale možná bych se mohla přihlásit do nějákého kurzu …, ale spíš z toho mám pocit, že mi v mém životě chybí pohyb, že když budu mít více pohybu, budu šťastnější. 

A jak jste psala o tom muži, to v podstatě vystihuje můj typ partnerů, … Až si trochu srovnám myšlenky a všechno ostatní, tak se určitě znovu ozvu. Ještě bych se ráda podívala na vztah se svými rodiči. Každopádně Vám moc děkuji.”

Ty tečky znamenají, že něco bylo vynecháno, text byl zkrácen.

 

Někdy to jde po krůčkách, ale sláva za to…

“Dobrý den, pane Kaisere, mně je lépe, co se týče depresí, nebýt vás, spadla bych do toho znovu, prášky na mě, myslím, skoro nefungují a vytáhl jste mě z nejhoršího a jsem schopna fungovat a čelit svým fyzickým potížím a jsem v rámci možností optimistická!!

Časem bych ještě chtěla pokračovat v práci na sobě s vámi, ať už SRT nebo hlubinka, co Vám vyjde 😉 P.S.: Malá už má dokapané kapičky (pozn. 2023: jednalose o esence z www.e-esence.cz, které už ale nenabízíme) a minulý a tento týden přestala brečet, když ji dávám ráno do školky, a nebojí se tolik aut!! Fobie z vysavače a hlasitých zvuků obecně přetrvává – chtěla bych to dále s vaší pomocí řešit…”

 

Čtení z Akáši může pomáhat dlouhodoběji, než se na první pohled zdá

Není to poprvé, co nám někdo řekl, že se k zápisu ze čtení z kroniky Akáša opakovaně vrací a nachází tam stále další souvislosti. Z dnešního mailu vyjímám:

“Milá paní Kaiserová, včera jsem s Vaším mužem absolvovala další SRT přes skype a říkala jsem mu, jak mi Vaše čtení z Akáši pomáhá a je pro mě velmi cenné. Tak to chci říct i přímo Vám! Hodně z Vašeho čtení čerpám a opravdu cítím velké posuny, jste moc šikovná a jde Vám to krásně. Děkuji za Váš úžasný dar! Často si vzpomínám na to, co jste mi napsala v jednotlivých příbězích, a pořád mě to inspiruje, hodně mi to dává. Velice Vám děkuji! Chci si nyní i znovu Vaše zápisy přečíst, třeba mě tam zase něco ťukne do nosu.

Musí to být ale velmi náročné! Samotné se mi občas děje to, že se “někam” dostanu, když se to děje často, mám pak trochu pocit, že blázním 🙂 a potřebuju se uzemňovat úplně obyčejnými aktivitami. Dnes bych Vás chtěla požádat o další čtení – téma, o kterém vím již dlouho, ale po tom včerejším SRT na mě vykouklo naplno…”

 

Poděkování klientky, která využila naše služby již vícekrát

“Dobrý den, milý pane Kaisere, děkuji za naši včerejší seanci :). Náš včerejší rozhovor mi pomohl odkrýt další mé téma, o kterém už nějakou dobu vím, jen jsem si ho v sobě potřebovala ujasnit a pojmenovat – a tak jsem při děkovném mailu Vaší paní rovnou poprosila, aby se mi na něj podívala. Děkuji moc za to, co děláte, protože to opravdu mění životy a činí je šťastnějšími, svobodnějšími, radostnějšími.”

 

Dopis od bývalé studentky SRT, která nemohla najít práci

O této klientce jsem se už asi zmiňoval v minulém roce, letos jsem od ní dostal přání k Novému roku a krátký mail, který mě samozřejmě potěšil. Je to reakce na to, že jsem oznámil opětovné zahájení kurzů Spiritual Response Therapy.

“Ani nevíte, jak jste mě potěšil takovou pěknou zprávou 🙂 já jsem také moc ráda, že jste, jste pro mě obrovským vzorem, učitelem, mentorem, … Viděla jsem Váš příspěvek na facebooku – ohlasy klientů, tak já Vám hlásím, že jsem už rok a čtvrt v zaměstnání, které jste mi tenkrát přičaroval 🙂 a mám dokonce i 2 nové mladé super kolegy (původní osazení se dosti povyměňovalo) a taky jsem přebrala zajímavější a pro firmu důležitější agendu. Tak jsem ráda. Mějte se moc hezky, …”

 

Ohlas dvou klientek na čtení z kroniky Akáša

První zprávy si ceníme o to více, že klientka byla ke čtení z Akáši zpočátku skeptická. Napsala nám mnohem více, ale to nelze zveřejnit, bylo to dost osobní.

“Když jsem si poprvé od vás četla čtení z akáši, které jste pro mě udělala, tak jsem si říkala, že tam nic moc není, ale věřila jsem v léčivou sílu tohoto procesu. Když jsem však dál a dál řešila svoji situaci, tak se to vždy stočilo k tomuto čtení a vždy jsem v něm našla nové a nové uvědomění…

Druhá zpráva:

“Moc Vám děkuji za čtení a za Váš empatický a kreativní přístup. Je to fantastické. Děkuji moc za poprošení o vyčištění.  Zdravím Vás a přeju Vám samé krásné, pěkné a pozitivní věci a krásné dny, naplněné štěstím a láskou.”

Po jedné velmi hluboké terapii

Klient, který objevil několik opravdu drsných minulých životů, mi napsal následující zprávičku. S prací nejsme hotovi, budeme pokračovat. Klient se rozhodl, že chce podstoupit více terapií jako součást své duchovní cesty. I díky jeho záměru se nám pracovalo velmi dobře a udělali jsme velký kus práce.

Děkuji, těch změn k lepšímu je tolik, že už to ani nespočítám. Cítím se dobře, ale jsem pořád strašně unavenej, ne fyzicky ale spíš duševně, ale tak jinak, ne negativně, rád teď spím a jako by duše potřebovala odpočinek. Nevím, jak to popsat… Přeji mnoho odpočinku při Vaší práci. Zachraňujete lidské životy a to chce hodně síly :).”