Kurzy SRT - Ing. Pavel Kaiser, MBA

Video: Otázky a odpovědi k systému SRT po 20 letech praxe terapeuta a učitele

logo-hlubinna-terapie

Otázky a odpovědi k systému SRT – nejen pro studenty z mých kurzů

V době, kdy se nemůžeme setkat, jsem připravil na základě dotazů mých studentek a studentů pár odpovědí ve formě videa. Máte-li i Vy otázky k systému SRT nebo k terapiím, s radostí na ně odpovím. Stačí mi napsat přes formulář.

Video 1: Jak se liší má práce se systémem SRT od práce autora Roberta Detzlera

Video k otázkám od Lucie. Ptá se na certifikaci konzultantů SRT. Kromě toho, a to je pro mě velmi důležité, zde vysvětluji i to, jak moc podstatné je při terapii pomoct klientovi s hlubokým pochopením jeho programů. Tím se velmi liším od systému práce, který používal Robert Detzler. Také zde odpovídám na otázku, zda je důležité studovat knihy Roberta Detzlera.

Video 2: O důležitosti důvěry ve své Vysoké Já – základní podmínka pro úspěch v práci s SRT

Video k otázkám od Honzy. Honza se ptá na několik témat, práce s vyššími tabulkami, silovými kódy, atd. Hlavní téma ale je ověřování správnosti odpovědí od Vysokého Já, toto je pro všechny studenty SRT!!

Video 3: Problém při odvádění přivtělených duší a důležité duchovní principy při práci terapeuta

Video k otázkám od Majky z H. Majka se ptá na opakované čištění a odvádění přivtělených duší u syna. V odpovědi zdůrazňuji i určité zásadní principy pro duchovní práci s SRT.

Video 4: Jak si správně stanovit téma pro terapii

Video s odpověďmi pro Janu od Olomouce. Jana se ptá, jak správně stanovit téma pro práci s Vysokým Já. Také se ptá na práci s tabulkami, které ještě po prvním kurzu SRT nemá.

Video 5: Jak se s pomocí Vysokého Já připravit na operaci

Video s odpověďmi pro Silvu z Olomouce. Silva si není jistá, jak je možné, že ví odpověď dříve, než ji dostane prostřednictvím kyvadla. Také se ptá, jak může čistit vnoučka, který má jít na operaci.

Máte také otázky?

Napište mi, rád odpovím v dalších videích.