kniha Života

Jak pomáhá čtení z kroniky Akáša našim klientkám

logo-hlubinna-terapie

Zkušenosti klientek se čtením z kroniky Akáša

Tento příspěvek ponechám bez komentářů. Jsou to výňatky z mailů klientek mojí ženě Tamaře, která provádí čtení z Akáši.

 

Toto čítanie ma stálo veľmi veľa sĺz

“Krásny deň Vám prajem, neodpisovala som Vám hneď, ale chcem Vám dať spätnú väzbu, pretože energiu, ktorú ste do mňa investovali, by sa Vám aspoň z časti chcela vrátiť.
 Ďakujem veľmi pekne za toto čítanie. Dalo mi to veľmi veľa. Konečne mi to objasnilo, prečo mám v určitých situáciách také pocity, aké mám. Toto čítanie ma stálo veľmi veľa sĺz, ale hlavne mi dalo konečne odpovede. “Rozjasnilo” sa mi a je to neopísateľný pocit. Budem to čítať ešte mnoho krát a vždy tam nájdem niečo nové, to je jasné, ale už teraz sa cítim ľahšia a uvoľnenejšia, a to tu ešte nebolo :).  Z celého srdca ďakujem.”

 

Ze syna cítíme větší nadšení pro život

“Dobrý den paní Kaiserová, chci Vám opět poděkovat za čtení (včetně čištění) pro mého syna. Pozorujeme na něm nějaké změny v chování, kdy k jednotlivým situacím přistupuje, připadá nám, odlišně (z našeho pohledu o něco lépe, klidněji). Ale co je asi ještě důležitější, připadá nám, nebo ještě lépe, cítíme z něj větší nadšení pro život. Připadá nám, že má zářivější oči, apod. Nevím moc jak to popsat, nenacházím moc slov, která by to dobře vyjádřila. 🙂  Ale máme radost. Je sice možná příliš brzy takto hodnotit a uvidíme hlavně jak to bude vypadat dále, ale už teď tyto pocity máme.

Není bez zajímavosti, že nejhorší byl pro něj pondělek (den před čtením), kdy i sebemenší důvod (z našeho pohledu téměř žádný) byl pro něj důvod k pláči až hysterii… Zřejmě nějaké již otvírání situací, které měly následující den přijít, toto zapříčinily. Je to v plném kontrastu s tím jak se projevoval naopak den po čtení… Znovu Vám děkuji.”

 

Presne ako v minulom živote to bolo medzi nami aj v tomto živote

“Ďakujem pani Tamara. Presne ako v tom minulom živote to bolo medzi nami aj v tomto živote. Obidvaja sme k sebe niečo cítili, ale nikdy ani jeden neurobil ten prvý krok. Dlho som čakala, že ho urobí, ale nikdy nič také neurobil. Tá hrdosť tam bola aj v tomto živote. I keď ja mám pocit, že on vedel, že ho mám rada, ale vedome konal tak, aby k ničomu neprišlo, akoby z nejakého strachu alebo kvôli niečomu inému nechcel. A presne aj v práci, kde som robila, so X bol kolega Y a ten dal hneď najavo všetkým aj mne, že sa do mňa zamiloval a snažil sa o mňa, ale mne sa nikdy nepáčil a keď to jeho dvorenie bolo už príliš, tak som s ním prestala udržiavať kontakt a vyhýbala som sa mu. Narozdiel od X s Y som stále v kontakte aj keď už v A. nepracujem. Sem tam si napíšeme. Napadlo mi, či náhodou Y nebol tým manželom, ktorého som si vtedy vzala. 

Teraz po Vašom čítaní, mi je trochu ľúto, že sme si so X v tomto živote nedali šancu. Kvôli mojej hlúposti a vydaju z trucu si vzal život. To ma najviac zasiahlo. Príde mi akoby bolo medzi nami niečo nedokončené. Možno sa to týmto čítaním uzatvorí.

Ešte by ma zaujímalo, či tá blízkosť so X bola spojená len s týmto životom, alebo sa naše duše stretávajú častejšie v životoch. Predpokladám, keďže k ničomu medzi nami neprišlo, že asi nie sme duchovná rodina. 

Ešte raz Vám ďakujem za čítanie. Momentálne cítim hlavne potrebu sa mu ospravedlniť za to, čo som porobila v minulom živote. Fyzicky sa mu ospravedlniť nemôžem, ale mentálne mi teraz v hlave bežia len slová typu prepáč, prepáč X, že som bola taká blbá”

 

Dává mi to hodně a myslím si, že při dalším přečtení mi to ukáže zase jiný směr

“Dobrý podvečer paní Tamaro, moc se omlouvám, že píši až teď, ale byla jsem nemocná a nebyla jsem schopná odepsat.

Poprvé, když jsem to četla, byla jsem pod vlivem horeček a vůbec jsem to čtení nepochopila. Ale po dvou dnech jsem si to přečetla znova a začala jsem chápat a vnímat tuto situaci v minulosti jinak. Vycítila jsem z toho, že ta žena, která zemřela na zánět pobřišnice, tak v mé situaci to bylo obdobné. Jelikož před čtyřmi lety, kdy se mi narodil syn, tak v šestinedělí mě odvezla záchranná služba, protože jsem v děloze ještě měla kus placenty, a já skoro vykrvácela a byla jsem na pokraji života. V další části se píše, že manžel mě měl spíše jako pečovatelku a matku. A ano, je to pravda, jsem se svým manželem už jedenáct let. A já ho strašně milovala a on se ke mně nechoval zrovna jako k milující manželce. Vyhovovalo mu, že má doma ženu, která se o vše postará, a on i tak mě shazoval, jak doma před rodiči, tak i před našima přáteli.

Připadala jsem si jen jako služka, která se stará o děti a o manžela, když zrovna měl chuť.

V další části textu se píše, že ta žena zpronevěřila peníze. V mém případě to byla nevěra z mé strany. Byla jsem zoufalá z celé situace, a protože jsem už ani nevěděla, co pro svého muže znamenám, zda mě miluje, a láska a něžnosti vyprchaly. Našla jsem bohužel oporu u našeho společného přítele, který mi ukázal sebevědomí a že o mě taky jako o ženu někdo může stát.
Nevěra praskla a jak se píše v textu, můj muž se obrátil ke mně zády. Byla to pravda i v této situaci. Sice jsme to ustáli, ale bohužel, i když jsem se snažila sebevíc. Můj manžel mě psychicky týral.

Naše manželství je momentálně jako na houpačce a už teď jsem chtěla od svého muže odejít. Ale naše děti nás stále drží. A já se bojím toho, že už v tom není láska, ale jen zvyk.

Moc Vám děkuji za výklad, jsem hrozně moc ráda za něj. Dává mi to hodně a myslím si, že při dalším přečtení mi to ukáže zase jiný směr.”

 

Už si ani nevzpomenu, kde mám sprej proti astmatu

“Dobrý den, paní Kaiserová, před časem jste mi četla v Akáše ohledně mého astmatu. Slíbila jsem, že se po nějaké době ozvu, a dneska mě napadlo, že už je to od čištění 3 měsíce. A víte co? Už si ani nevzpomenu, kde mám sprej, nebudím se a celkově cítím, že jsem fyzicky více fit. Takže SUPER jste opravdu nejlepší  !!! 🙂
 
Ještě jednou děkuji moc.  Přeji krásné Velikonoce a pozdravujte ode mne Pavla.”