Kurzy SRT - zkušenosti kurz SRT Spiritual Response Therapy

Kurzy SRT – 100 + 1 ohlas a zkušenosti účastníků

Obsah - co zde najdete
logo-hlubinna-terapie

Tento článek berte jako ohlédnutí do minulosti, kurzy SRT jsem totiž zrušil. Důvodem je to, že již pracuji výrazně jinak, než jak tomu je v systému SRT zvykem. Nechci tedy učit něco, co nedělám.

 

Zkušenosti a ohlasy na facebooku

Krátké aktuální zprávy můžete sledovat na mém facebookovém profilu.

 

Jsem šťastná, že jsem mohla být, byť jen na chvíli Vaší žákyní

“Zdravím Vás pane Pavle, tak konečně jsem se odhodlala k tomu, abych Vám poděkovala za úžasný víkend, byl pro mě vskutku plnohodnotný po všech stránkách. Ale až teď mi vše dosedá a marně vzpomínám, co jste nám vštěpoval do hlavy, sice mám zápisky, ale teď bych potřebovala ještě nějaké shrnutí, takže se ještě určitě uvidíme. Chtěla bych znovu na kurz SRT I, abych věděla konečně. A samozřejmě půjdu dál. Jsem šťastná, že jsem mohla být, byť jen na chvíli Vaší žákyní. Za vše moc děkuji a ať se daří.”

 

Chci Vám poděkovat za kurz SRT. Systemická terapie a SRT se mi krásně propojily

“Chtěla bych Vám poděkovat za kurz SRT. Opravdu jsem si ho užila, naučila jsem se spoustu zajímavých věcí a jsem ráda, že to bylo praktické. Byla jsem ze začátku trošku skeptická ohledně SRT, ale zároveň mě to velmi lákalo. SRT mi pomohl příjmout Váš přístup ke klientovi. To, že nemůžeme nikoho čistit, aniž jsme od něj byli požádáni, že pracujeme s tím, co klient chce, a ne s tím, co si myslíme, že je pro něj dobré. Tento přístup se shoduje s mým způsobem práce, takže se mi systemická terapie a SRT krásně propojily.

Snažim se seretit a objevovat, co to jde :(… Využiji brzy Vaši nabídku a poprosím Vás o kontrolu. Popřemýšlím ještě o využití individuálního mentoringu.

Mějte se krásně a těším se na další setkání v budoucnu.”

 

Naozaj zázrak

Na kurze bolo úžasne, bola tam skvelá atmosféra (aj napriek Vašim početným veselým príhodám so slovenskými absolventkami SRT kurzu, či aj vďaka nim ;-)) , mala som pocit, že je medzi nami všetkými fajn chémia 🙂 O to ťažší bol návrat do reality… A odvtedy som vlastne v jednom kolotoči…

Chcem Vám povedať, že stále považujem za zázrak, čo ste tam v ten piatok so mnou “porobili,” pretože, ako som Vám povedala, hneď v ten večer sme mali s manželom debatu, akú snáď ešte nikdy nie, a odvtedy ešte niekoľkokrát a veci sa skutočne rozhýbali… Naozaj zázrak!”

 

Bylo vidět, že jste se snažil předat, co nejvíce

“Dobrý den, Pavle, kurz byl úžasný, informací byla skutečně hromada, kterou stále ještě vstřebávám a zřejmě ještě dlouho budu…:-) Bylo vidět, že jste se snažil předat, co nejvíce šlo během krátké doby. Sama za sebe vnímám, že klíčový je začátek celého procesu, tj. definování tématu, cesta k jádru věci a definování cíle. To určitě bude chtít dost praxe, jak se k tomu co nejlépe dopracovat.
Atmosféra byla příjemná a také jsem moc ráda, že mi bylo dopřáno provést praktickou ukázku na mém vlastním tématu a také jsem ráda, pokud toto čištění nějakým způsobem pomohlo i ostatním. Mohu říct, že jsem vnitřně uvolněnější, mám více energie a chuti do života atd., další aspekty se jistě ještě projeví časem, ale nějaké břemeno rozhodně spadlo :-)”

 

Kurz byl od první do poslední minuty nabitý informacemi

“Kurz byl od první do poslední minuty nabitý informacemi. Pan Kaiser se nám po celou dobu věnoval, provedl nás systémem SRT a vždy si udělal čas, pokud jsme měli nějakou otázku. Doporučuji jít na kurz s jasným záměrem, co byste si z něj chtěli odnést. Jakmile znáte svůj cíl, mnohem lépe se vám bude pracovat, napojovat se na Vysoké Já a budete mít více důvěry v to, co děláte. A taky doporučuju si vzít spoustu papíru na poznámky a aspoň 2 propisky, kurz je velmi intenzivní ;-).”

 

Kurz pěkně odsýpal

Toto hodnocení se mi ohromně líbí a cením si ho. Asi si ho dám za rámeček 🙂

“Kurz pěkně odsýpal, působil jste velmi energicky a trpělivě vůči neodbytným dotazům. Váš styl výuky mi velmi vyhovoval, abych parafrázovala Vaše oblíbené Cimrmany – jaképak s tím medle sraní! Na kurzy jste chodil včas, připravený a pozitivně naladěn. Výstupy byly prosty dramatu a kudrlinek, hlavně fakta a storky z reality. Dobrý poměr cena/výkon, i s vyšší cenou bych byla OK.”

 

Jsem moc ráda, že jsem na Vás dostala tip

“Dobrý den Pavle, kurz pro mě byl opravdu inspirativní a obohacující. Jsem moc ráda, že jsem na Vás dostala tip a kurzu se zúčastnila. Určitě doporučuji. Zpočátku jsem postupovala opravdu pomalu, hodně dlouho mi trvalo prvotní napojení a vyčištění úvodu před prací. Čím častěji se napojuji a pracuji se svým VJ, tím je to lepší.”

 

Vše dává větší a větší smysl… Máte můj velký dík a respekt

“Zdravím vás Pavle, moc děkuji za zprávu…. je milé číst řádky psané od vás. Není dne, kdy bych na vás nemyslela. Od doby, kdy jsem měla tu čest vás poznat, se mi mění každý den, vše dává větší a větší smysl. Každý den je pro mě něčím nový a jedinečný. A lidé, co mi nyní přicházejí do života, o tom ani nemluvím. Jedním slovem FASCINUJÍCÍ. Máte můj velký dík a respekt. Těším se na další setkání a přeji vám krásný každý den!!! Vaše sereťačka X.”

 

Moc mi pomohlo, že se celý kolektiv otevřel svým 13tým komnatám

“Uteklo pár dní po absolvování kurzu SRT I a jsem konečně připravená napsat: Byly v tom 3denním pracovním zápřahu pro mne udivující momenty, těžké a i úsměvné, moc mi pomohlo, že se celý kolektiv otevřel svým 13tým komnatám, takže jsem mohla otevřít i tu svou…

Najednou se začíná dít, v co jsem nedoufala… během těch pár dní samostatné práce vidím a cítím a slyším změny, které přišly ke mně i k lidem, kterým jsem nabídla SRT. Učím se stále a naplňuje mne to, jak tak úžasná metoda, kterou bezesporu SRT je, změní život… a to doslova… děkuji.”

 

Mám pocit, že jsem se konečně našla! Systém SRT mě naprosto uchvátil

“Milý učiteli SRT, děkuji za obsáhlý příjemný mail, zase jsem se pobavila, ostatně jako celý víkend.

Víkend prožitý s partou stejně naladěných a smýšlejících lidí, byl pro mne jedním velkým příjemným sdílením. Miluji tato setkání, cítila jsem se naprosto skvěle, navzdory sobotní
“orvanosti” 🌞. Také následné rozloučení a ukončení bylo pro mě težké, nelehko se mi odjíždělo domů.

Startující víkend s SRT mi přinesl obrovskou radost, mám pocit, že jsem se konečně našla. Systém mě naprosto uchvátil, nestačím se divit tou genialitou, přináší mi to obrovskou svobodu, spousty doposud potřebných čístících terapií pro mě a mou rodinu nyní odpadá. Mohu se spoléhat sama na sebe a pomoci si sama. Úžasné. Děkuji Vám za to. Vnímám u Vás obrovský dar, kterým předáváte na kurzech ten poklad skrývající se v SRT. Svým osobitým, příjemným, pohodovým, profesionálním, žertovným způsobem, dokážete předat nemožné. A toho si nesmírně vážím a cením, děkuji z celého srdce ♥.

Mám pocit, že jsem tomu dokonale propadla, čistila bych nepřetržitě, kdyby to šlo. Je to prostě Boží, žeru to. “SeReTění” mě prostě baví, a to je přesně to, co jsem potřebovala. Projela jsem děti, co šlo, ještě potřebuji doladit. Naprogramovaná témata, programy, zdraví. To samé u sebe, včetně všech těl. Manžela kompletně. Byt jsem kontrolovala, protože mám už nějaký čas podezření, ačkoliv jsme před nějakým časem s A. komplet čistili…”

 

Kurz předčil veškerá moje očekávání

“Kurz předčil veškerá moje očekávání, neumim slovy ani popsat, co všechno mi to dalo. Sešli jsme se užasná parta lidí, kde naše strachy, obavy a životní cesty byly tak podobné, jako kdybychom prožívali všichni to stejné v jiné barvě. Jedním slovem dokonalý a neskutečný respekt a strašně se těšíme na SRT II , ale zatim si budeme trénovat, čistit, a lečit❤️.

 

Reference na kurz SRT? Ty po mně nechtějte!

“Jinak co se týká referencí – uff, ty po mně nechtějte. Líbilo se mi to moc, musím si ještě všechny ty informace zpracovat, zařadit a hlavně ZAŽÍT, ale když já se neumím vyjadřovat. 🙁 Určitě ne tak, aby to vypadalo superkůl a přilákalo to další účastníky… (Nicméně můžete si být jist, že kudy chodím, tudy Vás doporučuji a jsem vděčná svému Vedení, že mě navedlo přímo k Vám.)
Nechám to v sobě pracovat a kdyby se mi něco podařilo dát dohromady, tak se ozvu, jo?

Mějte krásné léto a těším se na shledanou na podzim!”

 

Cítím se svobodně a je to úžasné

“Vážený pane Kaisere, moc děkuji za krásný mail a hlavně za Vaši práci, která je úžasná, už 2x jste mi velmi pomohl po telefonu při terapii.

U druhé terapie jsem zjistila, jak velmi snadné je si vytvořit nějaký program a také, že je potřeba se pořád čistit. Z tohoto důvodu jsem se přihlásila na kurz SRT I, abych si byla schopná pomoct sama. Toto mi troufám si říct kurz naprosto splnil, cítím se svobodně a je to úžasné. Nikdy jsem se takhle necítila, pořád jsem měla pocit, že se musím na někoho spoléhat a teď už vím, že mi stačí spolehnout se na sebe a své Vysoké Já.

Vím, že mám ještě hodně práce před sebou, ale je to příjemná práce a moc se na ni těším. Na kurz jsem šla s nějakým očekáváním, ale ani ve snu by mě nenapadlo, jak moc mi to může změnit a ovlivnit život. Bylo to mé nejlepší rozhodnutí, je to jako bych předtím ani nežila, jen přežívala.

Ppokud někdo uvažujete nad tím jít na kurz SRT k panu Kaiserovi, tak neuvažujte a běžte 🙂. Osobně se moc těším na kurz SRT II.

Cítím vděčnost, moc děkuji. Mějte se krásně.”

 

(Druhý) největší zlom v mém životě…

“Milý Pavle, jelikož nemáte rád dlouhé meily, a naprosto to chápu, když jich denně dostáváte jistě víc než dost, přemýšlela jsem, jak se krátce a výstižně vyjádřit ke kurzu (jen se už dopředu obávám, že to stejně zcela krátce nedokážu 😁)…předpokládám, že děkovné dopisy jistě převažují, a tak víte moc dobře, že své poslání děláte skutečně úžasně!

Bohužel cítím, že mně fráze typu: “Děkuji, kurz byl pro mne velkým přínosem, stejně jako Váš přístup.” jednoduše nestačí, byť pro mě za normálních okolností znamenají dost.

To, co jsem už první den kurzu vnímala, druhý den z toho byla dojatá a třetí se usmívala, děkovala a věděla, že jsem někde v hloubi duše asi tušila ihned, když jsem se s Vámi před cca měsícem setkala “zatím pouze” po Skypu na čištění, že tohle je to, co hledám… ale kdyby mi někdo ještě před 2 měsíci řekl, že se mi za nedlouho toto stane, jen stěží bych věřila, byť by to byl krásný dárek…

A co že se mi to vlastně stalo? Cítím to všechno jako velký a zásadní zlom ve svém životě. Uvědomuji si velice dobře, že jsem na začátku dlouhé a vlastně nikdy nekončící cesty, na které mě čeká nikdy nekončící práce na sobě samé, a zároveň pociťuji radost nejen ze svých pokroků, ale i změn a možné pomoci ostatním okolo mě, kdo bude chtít, věřit a mít zájem… a to mě hodně hřeje, a je toho samozřejmě ještě mnohem víc.

Sice zatím vlastně neumím nic a přitom cítím, že mohu a budu moci, když budu chtít a pracovat na sobě, tolik… že nejsem sama, a že mohu brát život s větším úsměvem a nadhledem, i když vím, že ani teď nebude vždy jen veselý a mnohdy jednoduchý… ale…

Setkání s Vámi a možnost nahlédnutí někam dál a výš a možnost čerpání informací a učení od Vás cítím jako skutečně největší zlom v mém dosavadním životě… Teda vlastně druhým… A proč “až” druhým? Prvním bylo totiž narození syna, díky kterému jsem konečně na tuto cestu naskočila a jsem za to velice vděčná. Zkrátka všechno je se vším krásně provázané…

Takže shrnuto podtrženo: Děkuju za nejspíš jedno z nejdůležitějších životních období a možných změn! A jak praví klasik: The Show Must Go On! 😁

Mějte se moc krásně, ať se Vám daří ve všech směrech a budu se skutečně velmi těšit na další pokračování… 😊.”

 

Čo mi kurz dal? VŠETKO A NIČ 🙂

“Dobrý deň Pavle, čo mi kurz dal? VŠETKO A NIČ 🙂

Pred kurzom: som mala v hmotnom svete všetko… Rodinu, priateľov, psy, kone, dom, auto, firmu, atď… a v duši? Strach, smútok, hnev… inak nič… Nikto mi nerozumel. Pre všetkých som bola rozmaznaná a nevážila si čo mám.

A mali pravdu!!! Nevážila som si čo mám. Mám seba (svoje vyššie JA, Boha, duchov, anjelov,..).

Na kurze som pochopila, čo znamená mať (vlastniť, držať) strach. Zároveň som pocítila silu strachu, ale aj svojho JA. Všetky dary, ktoré sú mi poskytnuté z vesmíru (Vyššieho JA, Boha, anjelov,atď…).

Stačí o ne poprosiť, uvedomiť si ich silu, prijať zodpovednosť 🙂

Našla som nástroj, vďaka ktorému viem upratovať v duši a zároveň všade. Našla som jednotu – ducha, tela a mysle. Dokážu pracovať ako jeden tím 🙂 Úžasné…”

 

Naozaj ste nám odovzdali, čo ste len mohli

“Dobrý deň prajem pán Kaiser, Váš kurz bol pre mňa perfektne vedený, naozaj ste nám odovzdali, čo ste len mohli. Kurz splnil omnoho viac než som očakávala a ja dnes vďaka Vám a najlepšiemu rozhodnutiu v mojom živote, tento kurz navštíviť, môžem pomôcť sebe aj iným a dozvedieť sa všetko, čo potrebujem. Veľká vďaka za Vašu prácu, snahu a milé sympatické vystupovanie. Atmosféra bola skvelá a rozhodne absolvujem aj SRT 2, pretože ma to veľmi zaujíma a chcem sa dozvedieť čo najviac 😊.”

 

Pochopila jsem, že se opravdu nejedná o techniku

“Milý Pavle, chci Vám poslat velké poděkování. Seminář SRT II mi dal nahlédnout do hlubších rovin SRT. Pochopila jsem, že se opravdu nejedná o techniku, ale že se můžeme dostat do netušených duchovních rovin.

Z přístupu, jakým kurz vedete, je cítit upřímnou snahu předat studentům co nejvíce poznání, ke kterým jste za léta vlastní práce na sobě dospěl. Teď už je jen na mně, abych prakticky využila všechny možnosti, které SRT nabízí. Přeji Vám vše dobré na další cestě.”

 

Škoda, že lidí jako Vy není víc…

“Dobrý den, Pavle, chtěla bych Vám moc poděkovat za kurz SRT II, byl stejně úžasný jako ten první!!! Musím říct, že témata odpouštění, čištění vnitřního dítěte, ale hlavně restrukturalizace mozku byla pro mě opravdu hodně náročná, nemyslím co do postupu, ale ve smyslu uvědomění a s tím spojených prožitků. Restrukturalizaci jsem raději dokončila až večer doma a chtěla bych Vás tímto poprosit o příležitostnou kontrolu. Potřebovala jsem to sama v klidu zpracovat, protože všechna prohlášení negativní základny a především to páté, mě doslova uzemnila, přesně zapadla do kontextu celého mého života (včetně zatím prozkoumaných minulých) a konečně mi to vše dává smysl. Od pondělního rána se sice cítím hodně „použitě“, ale podle VJ to souvisí právě s nedělním čištěním a mělo by to odeznít.

Jinak pro mě to mělo ještě jeden obrovský přínos, a to pokud jde o vztah resp. napojení na VJ. Nevím proč, ale zřejmě vlivem nějakého informačního šumu jsem žila v domnění, že postup napojení na VJ (afirmace, příprava na práci, kontroly bloků, neutrality atd.) se musí provádět vždy, to znamená, kdykoli se chci VJ na něco zeptat, třeba i na maličkost, a z toho mi pak jaksi ne/logicky vyplynulo, že po ukončení práce s VJ se spojení automaticky přeruší. A aby toho nebylo málo, měla jsem přesvědčení, že délka čištění (pracovního signálu) je přímo úměrná „náročnosti“ problému, resp. když to trvá třeba jen pár vteřin, jednalo se o nepodstatnou banalitu nebo je něco špatně. Asi si dovedete představit praktické důsledky! 😀

Naštěstí mně už od prvního dne kurzu začaly „chodit“ myšlenky a otázky, které mě postupně, ať už s pomocí Vaší nebo mého VJ, pomohly z mnoha podobných omylů vyvést.

Musím říct, že práce s Vysokým Já mě pohltila od prvního okamžiku a vlastně nikdy jsem to nebrala jen jako „metodu“, naopak jsem cítila obrovský vděk a pokoru za to, že mám tu možnost pracovat s něčím, co přesahuje naši realitu. Od začátku mě lákalo hledat nové možnosti využití této spolupráce a radit se ohledně věcí, které nesouvisí s tabulkami ani s čištěním, ale teprve moje „nové zjištění“, že se na ně mohu obrátit kdykoli a kdekoli během dne, aniž bych musela složitě obnovovat a kontrolovat napojení, tomu dalo úplně jiný rozměr! 😀

Děkuji za zaslané odkazy a tabulky, Barometr chování je naprosto skvělá věc a tajně jsem doufala, že nám o něm na kurzu něco řeknete (což se stalo, poznámka Pavla Kaisera). Především Vám ale děkuji za Váš přístup a za trpělivost, škoda, že lidí jako Vy není víc!”

 

Byl to krásný víkend

“Dobrý den Pavle, děkuji za poslané materiály. Kurs byl výborný, počet lidi i složení mně vyhovovalo. Byl to krásný víkend. Ještě jednou děkuji…”

 

Splnilo se mně více, než s čím jsem na kurz přijel…

“Dobrý den Pavle, potěšení je na mé straně… 😉 Na kurzu jste se nás ptal, co od něj očekáváme? Tohle jsem si poznamenal:

  • Dokázat si pomoct
  • Získat větší jistotu v tom co dělám a proč to dělám
  • Spolupracovat s manželkou

Splnilo se mně více, než s čím jsem na kurz přijel… Získal jsem pevnou půdu pod nohama… A úžasného “parťáka,” se kterým se dá ledacos zvládnout…

Postupně jsem si čistil podle poznámek vše, co jsem nestihl ze zadání na kurzu anebo co jsem zachytil díky příspěvkům na vašich stránkách… Hodně jsem pochopil a vyčistil ohledně vztahů nejen doma… Když si nejsem jistý výsledkem, požádám manželku o kontrolu :-).

SeReTím jak jen to jde, kdykoli když cítím potřebu a kde nemám čas na napojení, používám alespoň modlitbu. Ta se mně osvědčila hned následující den, kdy se mně těsně vyhnulo prudce brzdící auto…

Nebudu Vám zahlcovat poštu, ale stránky sleduji a těším se, až ucítím potřebu pokračovat dalším kurzem :-). Díky.”

 

Ne každý má dar učit ostatní…

Chtěla bych Vám v první řadě moc poděkovat, protože Váš kurz SRT byl pravděpodobně ten nejzajímavější a nejpřínosnější, jaký jsem kdy absolvovala, a to nejen díky jeho obsahu, ale především díky Vašim schopnostem tyto informace předat dál.

Potkala už jsem spousty velmi vzdělaných a schopných odborníků, terapeutů apod., ale bohužel zdaleka ne každý má dar učit ostatní. Na Vašem kurzu jsem dokázala udržet maximální pozornost po celé tři dny, a to se mi ještě nikdy před tím nepodařilo! Nevím, jestli jsem byla víc vyčerpaná po prvním dnu, kdy jsem se v potu tváře (doslova 😀 ) pokoušela o své první napojení, nebo v neděli, kdy jsem od Vás dostala ten „dáreček“, ale byly to opravdu nezapomenutelné tři dny, za které ještě jednou děkuji.

Od kurzu se zkouším napojovat a pracovat s VJ pravidelně a musím říct, že mě to baví čím dál tím víc. I když jsem úplný začátečník, podařilo se mi, aniž bych to byl původní záměr, odstranit jeden svůj (zlo)zvyk, který mě pronásledovat už od dětství a který jsem mylně považovala za „svou přirozenost“. Místo toho se ukázalo, že to byl několik set let starý program, který navíc souvisel s tím, co jsme čistili v neděli na kurzu, takže obě čištění se vzájemně doplnila a účinky jsou neuvěřitelné! Čím víc s tím ale pracuji, tím víc cítím potřebu dalších informací, případně tabulek, takže už se nemůžu dočkat na pokročilý kurz SRT, dnes jsem Vám poslala přihlášku na prosincovou dvojku do Prahy!”

 

Vyléčila jsem si ekzém, který mě trápil 13 let

“SRT mě opravdu moc baví. Jsem z něho nadšená, již se mi podařilo vyléčit si ekzém, který mě trápil 13 let. Je to zázrak. A mám i další osobní úspěchy. Je to opravdu skvělá metoda a jsem ráda, že jsem se Vašeho kurzu zúčastnila.”

 

Ohlas na jeden z kurzů SRT II. stupně. Byla to prostě paráda.

 
“Dobrý den Pavle, tak přidávám i já nějaký ten feedback ke kurzu SRT II v X. Ještě jednou za něj chci moc poděkovat.
 
V práci s VJ mne kurz posunul o několik mílových kroků dál a zase mi celá metoda SRT dává větší smysl.
 
Ukázalo se, že má obava, že na kurzu člověku přibude akorát kupa dalších tabulek, do kterých se ještě více zamotá, byla naprosto lichá. Naopak jsme se tam dozvěděli plno zajímavých rad a postřehů, které mi práci s VJ ve výsledku více usnadnily oproti původním znalostem pouze z kurzu SRT I.
 
Také společně řešená témata skupiny mi tentokrát sedla na 100 %. Musím říct, že to byla prostě paráda a určitě si jej zase ráda zopakuji.

SRT má velkou sílu… Zbavil jsem se tří zlozvyků

“Dobrý den Pavle, je tomu týden, co proběhl kurz SRT v Praze. Hodnotím ho velice kladně. Vlastně mě naučil dívat se na život z úplně jiného úhlu pohledu. Ještě před měsícem jsem zápasil s depresí, kam jsem to v životě dovedl – plný problémů, samoživitel s dvěma dětma, u kterých lékaři vyslovili neléčitelné diagnózy. Týden je velice krátká doba, abych mohl říct, že už je vše v pořádku. Zatím jsem rozhalil a vyčistil pouze prvních pár bloků a programů a zjistil příčinu mnohých problémů, které budou předmětem dalších čištění. Odezva přišla prakticky okamžitě. Nejenže jsem přestal provozovat tři čištěné zlozvyky, ale ani myšlenkou mě v nich nenapadá pokračovat a cítím je jako cizí, nic neříkající. Prostě už je v hlavě nemám. SRT má velikou sílu a cítím ho jako skutečnou zkratku, potřebnou pro dnešní dobu.

Na závěr bych ještě doplnil myšlenku, která mne napadla při jednom čištění. Doba není negativní.

Jen se sem rodí mnoho lidí, kteří s sebou mají mnoho negativního a mají vlastně jedinečnou příležitost se očistit. Kdo to neudělá, prožije mnoho inkarnací pro nápravu, neporovnatelně proti tomu, než když na sobě zapracuje nyní.

Až přijde ten správný čas, uvidíme se na kurzu SRT II.”

 

Kurz SRT byla má nejlepší investice

“Zdravím Vás, pane Kaiser. V dubnu jsem byla v Brně na vašem kurzu SRT I. Odjížděla jsem se smíšenými pocity – hlavně z toho dárečku.

Nyní však postupně zjišťuji ty nekonečné možnosti použití SRT a jsem nadšena.

Byla to má nejlepší investice.

Škoda, že jsem se k tomu dostala až teď, mohlo být mnoho věcí v mém životě jinak. V říjnu, pokud mně to okolnosti dovolí, si kurz v Brně zopakuji. Přeji Vám krásné a slunné dny.”

 

Kurz na 100 % splnil má očekávání

“Dobrý den, Pavle, kurz se mi velmi líbil a na 100 % splnil má očekávání. Všem, kteří hledají, kam by na kurz SRT šli, doporučuji Vás.

Obdivuji Vaši velkou zkušenost při práci SRT a upřímnou snahu předat studentům vše, co jste se sám naučil od svého učitele a obohatil o vlastní poznání.

To, že nevyučujete jen suchou teorii a vyprávíte na kurzu i zajímavosti z vlastního života, je skvělé. Vzniká tím přátelská atmosféra a nikdo se nemusí obávat jít, jak se říká, “s kůží na trh” a nechat ostatní nahlédnout do toho, co žije a s čím se trápí.

Stejný pocit z kurzu má i moje dcera, takže to vlastně píši i za ni.

Až trochu získáme praxi a alespoň částečnou jistotu, máme v plánu pokračovat kurzem SRT II.”

 

Používám SRT denně

“… Jinak kurz SRT I v Olomouci byl super, používám to teď denně a jsem za získané poznatky hodně vděčný. Objevení napojení a komunikace s Vysokým Já je něco, čeho si hodně cením a čeho teď dost využívám a dále zkoumám. Ještě jednou díky a přejí krásný den!”

Účast na tomto kurzu je první, co mi v mém životě skutečně pomohlo

“Dobrý večer Pavle, byla jsem před … dny na kurzu SRT I v …., píši až dnes, protože jsem chtěla chvíli počkat…

V tuto chvíli myslím, že už můžu říct, že účast na tomto kurzu je první, co mi v mém životě skutečně pomohlo….

Mám pocit, jako by ze mě někdo sundal obrovskou tíhu – sama nevím čeho:-).

Přitom jsem za posledních deset let absolvovala poměrně dost terapií i kurzů. Od kineziologie, Cesty Brandon Bays, rodinných konstelací, užívání Informační medicíny, homeopatie, autopatie – a vždy jsem se cítila lépe chvíli, ale postupně se vše vracelo zpět k původnímu stavu.

Ten pocit úlevy někde hluboko v mém nitru slovy popsat neumím…

Takže chci vám upřímně a pravdivě poděkovat, určitě si kurz SRT I zopakuji – koukala jsem, že v červenci budete v Praze.

Čistím každý den – moc mě to baví, ale chápu velmi dobře že jsem na začátku:-)…”

 

Prostě super…

“Dobrý den, pane Pavle, chtěla bych Vám móc poděkovat za právě skončený olomoucký kurz. Sešla se skvělá parta lidiček, skvělá nálada. Prostě super.

Hodně mi ten kurz dal a spoustu nových vědomostí získala. Odcházela jsem uvolněná a i dnes cítím, že ze mne spadlo břemeno, a teď pokračovat dál.

Bohužel jsem tedy zjistila, že jsem ten typ člověka, který potřebuje vysvětlení tzv. polopaticky. V hlavě spoustu potřebných informací, ale co dál. Bloky, programy, programy, bloky. Sedím nad tím vším a nic. Budu si nejspíš muset počkat na jednodenní (konzultační) kurz. Ale jinak vše SUPER. Přeji Vám krásný den a nabrání nových sil do další práce.””

 

Po kurzu nejsem schopná “normálně” fungovat, což je asi dobře…

Tato studentka na kurzu prošla velmi hlubokým čištěním, po kterém si přála jet domů a odpočívat. Chybí jí tedy jeden den teorie a praxe… Jeden z důvodů té bouřlivé reakce byl veliký podvědomý strach ze změny. I ten se mi podařilo v rámci praktických ukázek překonat, ale účastníci kurzu díky tomu viděli netradičně silný prožitek…

“Dobrý den, pane Kaisere, děkuji Vám za zprávu a děkuji Vám i za celý kurz.

Chvíli mi trvalo, než jsem byla schopná vymyslet, co bych Vám vlastně napsala, protože po kurzu a Vašem čištění musím říct, že zatím nejsem schopná “normálně” fungovat, což je asi dobře, protože to mé normální fungování mi způsobovalo migrény.

Mám pocit prázdné hlavy, takový pocit normálně neznám, nejsem schopná přemýšlet a jsem celkově hodně unavená, ale hlava mě zkrátka nebolí. Je to skvělý pocit. Má to jediný háček, a sice, že musím fungovat v práci, ale naštěstí to zatím prochází :-).

Co se týče používání metody SRT, tak mi velmi chybí ten jeden kurzu (intenzita mých reakcí na čištění mě samotnou překvapila, na druhou stranu v menší míře tak reaguji pokaždé, když se snažím se sebou něco dělat) , který by mi metodu určitě ucelil, bohužel tam cítím velké okno.

Již jsem si několikrát s kyvadlem pohrála a zatím mě to vede jen na jednoduché otázky ANO – NE, zkoušela jsem i v práci s klíči a také to fungovalo skvěle, takže z toho mám velkou radost. Každopádně nahradit si ten chybějící den bude pro mě nutností. Na nějaké velké čištění si zatím netroufám, protože se do toho moc zamotávám, ale možná v tom jen hledám zbytečné složitosti.

Moc Vám děkuji za předání Vašich zkušeností a dovedností a budu se těšit zase někdy na viděnou.”

 

Atmosféra kurzu se mi moc líbila, pro mě nezapomenutelný zážitek

“Kurz se mi líbil, bylo to hodně zajímavé. Pro mě je to něco tak moc nového, že potřebuji čas si urovnat myšlenky. Asi si stále ještě nevěřím a je to v rozporu s mým mozkem, který říká, že je to všechno blbost. Uvnitř zase nějak vím, že to blbost není.

Takže takový rozpor mám.

Z neděle na pondělí jsem měla zvláštní a živý sen. Zdálo se mi o Vás, že mi něco čistíte. Bylo to strašně jasné a dávalo to smysl, jen už nevím, co to bylo. Ani nevím, jestli jsem opravdu spala, protože jsem se dívala na hodiny a bylo kolem jedné ráno. Tak nevím. Určitě Vám napíšu s odstupem času, zatím vše musím nějak pobrat a zpracovat.

Hodně jsem přemýšlela o tom, jak tam S. nebylo dobře, jak ji bolela ta hlava. Bylo pro mě hrozně těžké, že jí bylo zle a nemohla jsem jí pomoci. Je to opět v rozporu s tím, co běžně dělám. Skoro jsem se zlobila, jak jsou všichni v klidu a nevšímají si jí. Pak jsem ale přemýšlela, že něco na tom asi opravdu bude. Člověk je nemocný, není mu dobře a najednou se o něj někdo stará, věnuje mu pozornost. Tak jak jste dával příklad o tom, že si děti vytvářejí nemoci, aby získaly pozornost rodičů.

Přemýšlím, jestli svou práci zdravotní sestry vlastně dělám dobře.

Jinak atmosféra kurzu se mi moc líbila, pro mě nezapomenutelný zážitek. Děkuji a určitě dám vědět, co a jakým směrem se u mě pohnulo.”

 

Děkuji Bohu za to, že JSTE

“Dobrý den, Pavle, … Jsem moc ráda, že jsem si kurz mohla zopakovat. Hodně mně to dalo, spoustu informací jsem lépe pochopila, spoustu doplnila a co pro mě bylo důležité – cítila jsem celou dobu kurzu vděčnost, radost a naplnění.

Nevím, co vše se mi vyčistilo, ale nepřemýšlím nad tím a jen s obrovskou úlevou a vděčností to přijímám. Vnímám, že se ve mně něco změnilo. Cítím se uvolněně s pocitem lehkosti a s pocitem, že můžu volně dýchat.

Teď s mnohem větší důvěrou a odevzdaností se obracím ke svému Vysokému Já.

Vám moc děkuji, že s takovou trpělivostí se nám všem věnujete a předáváte svoje zkušenosti a Vesmíru – Bohu děkuji za to, že JSTE. Mějte se krásně, pozdravujte Vaši manželku a těším se na SRT II.”

 

Na kurz jsem odjížděla s nevalným očekáváním

Na tento ohlas od studentky SRT jsem obzvlášť pyšný, protože práce s Vysokým Já jí zpočátku vůbec nešla. A právě na ní jsem objevil nový způsob, jak to udělat, aby to začalo fungovat. I při učení se stále učím :-).

“Odjížděla jsem na kurz s nevalným očekáváním, že se snad naučím pomoci sama sobě s některými obtížemi. Ale při praktických ukázkách působení SRT mi doslova spadla brada. Vidět, jak se plačící a zoufalá osoba promění v usměvavou a smířenou ženu, je prostě úchvatné.

Moc Vám děkuji, jakým způsobem jste kurz vedl. Bylo to poutavé, nenásilné a strhující. Otevřel jste nám dveře do světa, o kterém mnozí z nás neměli ani tušení. A tím to nekončí. Stejné proměny zažívám i teď doma při praktikování.metody.

Měli jsme hrozně ustrašenou kočku. Sebenevinnější zvuk v ní vyvolal naprostou paniku.Teď tu leží pod stolem a hraje si s provázkem jako kotě.Občas se mně dotkne, abych věděla, že je šťastná.

A tohle se děje i s lidmi. Ta proměna je prostě fascinující.

A přitom mám pocit, jako by tato metoda byla živá. Zároveň mně učí, čistí i proměňuje, a to v nějaké zvláštní vzájemnosti, ani nevím, jak to správně nazvat.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.”

 

Kurz byl nepopsatelný

Víkendový kurz v Brně byl naprosto nepopsatelný – a to doslova, protože mě nenapadá slovo, které by mé nadšení a spokojenost mohlo vystihnout. Pavel je úžasný člověk a učitel. A parta, která se tam sešla… To už ani komentovat nejde – vřele doporučuji!!!

 

Kdo to nezažije, těžko uvěří

Brala jsem to (kurz SRT I, pozn.) jako jednu z možností rozšíření “obzorů”, ale nečekala jsem, že to bude sedět jako zadek na nočníku. Pokud někdo potřebuje hmatatelné důkazy – díky SRT se mi ztratil alergický ekzém, s kterým jsem dlouho bojovala i za pomoci lékařů… a mohla bych dlouze psát o tom, jak se mi ulevilo od pocitů viny atd… ale stejně – kdo to nezažije, tak těžko uvěří.

Ale já uvěřila.

Nepovažuji se za snadno ovlivnitelného člověka, ani za člověka, který hledá a potřebuje nějakou berličku. Nejsem ani příliš důvěřivá v to, že mne něco najde a spasí – jen tak. Zadarmo. Bližší mi bylo: Pomocnou ruku najdeš na konci svého ramene. Ale tohle – tohle prostě ANO. Kdyby se mne teď někdo zeptal, zda se má kurzu zúčastnit a co si má od toho slibovat a představovat, řekla bych mu: Rozhodně na kurz jdi. Nic si nepředstavuj, nic nečekej, nic neodsuzuj a dopředu nic a nikoho nehodnoť. Jen prostě jdi – třeba jen proto, že zabiješ volný čas (s Pavlem je fakt sranda – jeho anglický humor je super), že třeba chceš poznat, co to za lidi na takové kurzy chodí, nebo třeba, že jsi zvědavý. A buď to budeš vnímat a pochopíš a uvěříš, nebo můžeš prostě odejít. Tvoje volba. Takhle jsem tam šla já – a výsledek mne konsternoval. Ohromil. Přesvědčil. A jsem za to moc vděčná.

 

Hodnocení kurzu SRT od profesionálního terapeuta

Ahoj Pavle, děkuji moc! Přiznám se, že jsem byl velice pozitivně překvapený tím, co jsem na tréninku zažil. Děkuji moc za certifikát!

Tady je reference pro Tvé použití kdekoliv:

„12 let pracuji jako terapeut. Prostřednictvím různých technik (NLP, sexuological bodywork, koučování) zbavuji lidi jejich traumat, pomáhám jim se zorientovat v nich samotných, navést je na jejich vlastní cestu životem. S SRT jsem se setkal „náhodou“, když jsem jím prošel jako podmínkou pro spolupráci s jedním klientem v marketingu. Zaujalo mě, že čištění bloků a programů bylo rychlé a účinné. Přitom vše vypadalo mnohem jednodušeji než NLP nebo práce s tělem. Na trénink s Pavlem jsem šel jako na další seminář, kde nám někdo poví něco z teorie a pak se možná naučím i něco praktického.

U Pavla jsme začali rovnou praktickými ukázkami na účastnících, čímž mě obrovsky překvapil. Rovnou nám během nich říkal, co dělá a proč. Vše pak shrnul v jednoduchém schémátku. Na místě jsme si prošli i čištěním bloků s učením a prací spojených, takže na tréninku nebyl nikdo, kdo by z nějakého důvodu zaostával za skupinou. Opět překvapení.

Z tréninku jsem si odnesl techniku, díky které mohu pomáhat nejen svým klientům, ale hlavně SOBĚ a to i v případě, že mám tendence zakrývat nebo nevidět své skutečné problémy, jejich příčiny či podstatu. Během terapie už nebudu skákat na „to už mám vyřešené“ a „ten problém je jinde“ ani sobě, ani klientům. Děkuji moc za příjemné vedení tréninku, protkané příběhy z 25leté Pavlovy praxe a hlavně spoustou praktických ukázek.”

 

Zase mi začalo svítit sluníčko

Vaše terapie mi hodně změnila život. A já dnes už vím, že přesto, že minulé měsíce byly pro mě těžké a tvrdé, jsem za ně vděčná, protože díky tomu jsem se dostala k SRT a přestala jsem se této terapie bát.

Jinak musím říct, že mi na kurzu bylo moc dobře a dalo mi to nový smysl života a novou cestu. Nechci Vás unavovat dlouhým mailem, takže krátce… zase mi začalo v životě po dlouhých letech svítit sluníčko!!!