Logo SRA

Zkušenosti studentů mých kurzů SRT

logo-hlubinna-terapie

Zajímají vás zkušenosti s kurzy SRT? Zde jich je aspoň několik z roku 2018.

Tento článek je složen z dopisů studentek a studentů, kteří prošli mými kurzy SRT (Spiritual Response Therapy, práce s Vysokým Já). Kurzy jsou pro mne to nejdůležitější, protože chci naučit co nejvíce lidí, aby si mohli pomáhat sami a nebyli závislí na terapeutovi.

 

Dlouhý ohlas od studenta, který na kurzu prošel zásadním čištěním:

Zpětná vazba, aneb jak to vidím já: Stručně řečeno, kurs se mi líbil, a Ing. P. K. mě opravdu nezklamal!

Profesionálně odvedená práce ve mně vždy vzbuzuje respekt. Vaše snaha předat maximum zkušeností získaných vlastní praxí, byla zcela jasně patrná.

Účastníci byli navíc lidi, se kterýma se docela rád opět uvidím, a bylo vidět, že všichni už vědí, proč tam jsou a co chtějí. Tím Vámi zmíněným zdvojnásobením počtu lidí, kteří kurs nedokončili, se tudíž nenechejte nijak rozhodit! Přikláním se také k názoru, že ta parta „studentů“, co se tam sešla, byla asi opravdu sestavena nějakým vyšším vedením, a jsem rád, že to tak bylo.

Pokud Vás zajímají moje další postřehy a názory na kurs, tak musím přiznat, že díky mému dlouhodobějšímu stresu a neodpočinku, byl pro mě docela problém pochopit ten příval informací a ještě si je správně utřídit… aby to dávalo dokonalý obraz. Velmi stresujícím momentem bylo pro mě zjištění, že mi „ujíždí vlak“ a kolegové mě o dost předbíhají v pochopení i následné aplikaci technik. Nestíhal jsem si ani moc zapisovat, informace plynuly tak rychle, že to mým navyklým tempem ani stíhat nešlo. Spoléhal jsem jako vždy na svou dobrou paměť, která ukládá většinu informací, které moje mysl vyhodnotí jako potřebné či užitečné. Na kolik procent ale ono uložení bylo trvalé, bych si musel nejspíš vytestovat za pomoci Vysokého Já nově zakoupenou pomůckou, (kterou jsem rychle začlenil do své výbavy).

Zkrátka uvědomil jsem si, že napoprvé to nejspíš všechno „nepoberu“, a (několikeré) opakování bude tedy pro mě nezbytně nutné. Každopádně tím nijak nekritizuju systém Vaší výuky. To, že jste zvolil výběr praktických ukázek pomocí VJ, mi přišlo zajímavé a nepochybuju o tom, že ukázky byly velmi působivé (má poklona vybraným kolegyním za jejich odvahu a otevřenost!)

Za velmi důležité považuju to schéma postupu, co jste pro nás vytvořil. Doporučoval bych graficky zpracovat, a přidávat k tištěným materiálům, které rozdáváte každému na kursech.

 

Ano, přál jsem si vždy ukázat, že jsem jen obyčejnej kluk ze Žižkova…

Dobrý den, Pavle, není nad to, být jen smrtelníkem :-). Určitě je fajn vědět, že jste si taky musel něčím projít a můžete nás vést a ukázat směr.

 

Další milý ohlas:

Milý Pavle, jsem moc vděčná, že jsem se mohla zúčastnit právě tohoto kurzu. Pro mě byl kurs SRT prohloubením toho, co jsem znala o duchovnu, a posunutí se na další úroveň poznání o sobě a o druhých lidech. Za největší přínos považuju, že mohu pomáhat, jak sobě, tak druhým lidem, pokud je dovoleno. A to, že jsem si vybrala termín kurzu v B. není náhoda, mám to tam ráda a ráda se tam vracím.

Děkuji Vám, za Váš přístup, milé příjemné vystupování a nekonečnou trpělivost s námi studenty.

Já jsem po kurzu v neděli byla unavená a cestou domů v autě jsem málem usnula, tak jsme s V. zastavily a prošly se a pak v cestě pokračovaly.
Další dny už mi bylo a je dobře, cítím se svěže a naplněná.

Příští týden budu v lázních a těším se na čas, který strávím se sebou samotnou, kdy vyčistím další programy. Co a jak se mi povedlo Vám dám, Pavle, vědět, až se vrátím, a pak Vás požádám o kontrolu. Mějte krásné a šťastné dny!

 

Ani po kurzu nemáme vše vyčištěné, tak krátký proces to není:

Dobrý den, Pavle, děkují za tabulky a také za seminář. Dalo mi to hodně, hlavně, pochopila jsem ten chod života. Při čištění první den byl tlak v hlavě, potom nic a teď taky nic. Je mi dobře. Budu trvat na tom, že máte léčivý hlas a víte, o čem mluvíte. Ještě jednou děkují.

Zaujala mě i práce Vaší manželky, kde pomáhá lidem jít tou správnou cestou, podíváním se do záznamu AKÁŠI. Možná využiji…

Čistila jsem se dost, mám, prosím, vše vyčištěné, co ještě čistit?

 

Někdo přichází na kurz s jasným cílem – pomoct své rodině:

Ahoj, Pavle. Moc děkuji za kurz SRT. Já to cítím tak, že na začátku  kurzu byl u mě trošku pocit, jestli to zvládnu, a na konci kurzu takové docvaknutí.Všechno začalo sedět. Tedďpracuji na rodině a chystám se na J. S pozdravem a přáním mnoha úspěchů rodina X.

 

Někdo potřebuje na reakci po všech energetických změnách svůj čas:

Ahoj, Pavle, ještě jednou jsem ti chtěla poděkovat za vše co proběhlo na kurzu. Za mě můžu říct na velké úrovni po všech stránkách. Od pondělí jsem si musela vzít volno, protože to čištění je takové výraznější, ale zároveň mám radost, že probíhá a zas mě někam posune.
Ráda si zopakuji 1. stupeň, a pokud to finance dovolí, ráda bych šla na 2. Už kvůli setkání se všema to stojí za to.

 

Ukázka toho, jak každý po kurzu jde svou jedinečnou cestou:

Zdravím Vás, pane Pavle, nejprve Vám musím poděkovat za tabulky a také za celý kurz SRT, který byl prostě nezapomenutelný. Klidně bych na něm ještě týden vydržela. Jo a moc hezky se posloucháte 🙂

Jestli si vzpomínáte, jak jsem Vám vyprávěla o Thotově učení – soubor 4 knížek co napsala Kerstin Simone:

Projekt lidstvo
Brány Atlantidy
Thovt na každý den
Křišťálová čakra

Pomocí SRT Tab 3 jsem testovala jejich duchovní úroveň a vycházelo mi to velmi vysoko, až bych řekla mimo tabulku. Mohl byste to prosím otestovat také?

A i přesto, že jsem je četla, tak na otázku, zda je i nahrát, tak VJ odpovědělo – i nahrát. Všechny 4. Od té doby mám pocit, že pokaždé, když mi přijde myšlenka podle starého myšlenkového vzorce, tak hned na to přijde “oprava” a je mnohem silnější a rychlejší než dřív. Takové to, že když ještě sjedeme do vyjetých kolejí, ale víme, že je to špatně, a vzápětí se opravíme.

SRT vidím jako nejsilnější a nejúžasnější nástroj v kombinaci s jeho učením. Moc by mě zajímalo, co byste na ty informace obsažené v těchto knížkách, říkal. Samozřejmě, že nemůžu nikoho nutit, aby si je četl a znám lidi, co je mají už všechny doma, ale ještě se k nim nedostali. Místo toho řeší, kolik toho ještě neumí a jsou nervózní, protože jiní lidi toho umí víc a mají víc certifikátů a vědomostí, ať už v té či oné oblasti. Ale o tom to vůbec není. To duši ve finále nepomůže. Jenže na to si každý musí přijít sám, až přijde ten správný čas.

Tím, že se teď vědomě napojuji na VJ několikrát denně, tak mi přijde, že si v hlavě při rozhovorech doplňuji věty ostatních lidí a intuice je teď jasnější a hlasitější, což je prostě úžasné.

Za pozdní SMS se omlouvám, nakonec se ukázalo, že to byla “jen” střevní chřipka, ale díky SRT jsem si i zjistila, kdy jsem si ten program vytvořila, což je zase a opět super. Děkuji za radu, budu na to pamatovat – být jen prostředníkem.

Za vše moc děkuji a ať se Vám daří.

 

Skvělé je, když lidé hned po kurzu začnou pracovat a nedají si čas zapomenout nebo získat nějaké bloky…

Moc děkuji za zaslané tabulky a hlavně za to, co jste nás naučil. Sice mi spojení s VJ občas vypadává, ale to už bude boj začátečníka 🙂 Už jsem si i čistila domek, kam se tento týden budeme stěhovat, a snad jsem tedy byla úspěšná 🙂 Každopádně budu určitě ráda, pokud si v budoucnu zase s nějakým dalším kurzem na téma SRT najdete cestu do B., protože zájemci se o něj určitě najdou. Vím už aspoň o jednom člověku, kterého to velmi zaujalo a já bych si SRT I klidně také zopakovala. Člověk se má stále co učit 🙂

 

Moje klientka se na kurz moc těšila a byla ve výhodě – SRT už zažila víckrát a věděla, do čeho jde:

Milý Pavle, děkuji moc za kurz i Vaše vedení… já mám pocit, jako by se mi kurzem otevřely moc důležité dveře. Všechno je hlubší, silnější, jasnější, já vnímavější, citlivější, ale také klidnější a víc s realitou propojená. Cítím daleko jasněji, co je “správné” a co není moje cesta, také co je upřímné a co si na to jenom hraje.

Od víkendu pracuji na různých tématech a čistím různé věci, je to úžasné – už jen to, že čistím věci sobě, ovlivňuje naši rodinu a domácnost. Začátek vypadal opět dramaticky, ale všechno se nesmírně rychle mění a já se nestačím divit, ale přijímám to s vděkem. Svou pomoc jsem včera večer nabídla i mamince, zaryté ateistce, kterou okamžitě po čištění přestalo bolet břicho, tak byla trochu překvapená 🙂

Musím si jen stále připomínat téma, které jste sám zmiňoval, že Vás dobře vyškolilo – a to je zodpovědnost za čištění a za druhé. Nechat se vést Vysokým Já je něco nádherného.

 

Je pravda, že nerad teoretizuji, proto učím tím, že uvádím (často i osobní) zkušenosti a vše předvádím prakticky:

Po pravdě jsem unavená a taky trochu zmatená… Ale to si sedne, jako vše. Mívám to tak a není to pro mě nic nového. Souvisí i to s mým zdravím, takže na tom zapracuju.

Kurz byl moc inspirativní, potvrdila jsem si, že jsem učinila správný výběr toho, u koho se chci naučit SRT.

Jste velice dobrý učitel, super bylo to, že jsme si vše ukazovali na příkladech, je mnohem snazší pochopit souvislosti a postup, alespoň pro mě. Nicméně, jsem na začátku a už teď vím, že pro mě osobně bude největším problémem najít správné otázky a taky si je správně položit. Doufám, že se to bude lepšit pravidelným procvičováním a pak bude snazší si vybavit dotazy. Moc děkuji za uvedení do světa SRT a pokud najdete nějaký termín, určitě bych ráda pokračovala.

Pokud jsem mohla vypozorovat, pro některé jste vkládal moc osobního povídání, ale já si myslím, že jsme Vás tak mohli trošinku poznat nejen z profesního hlediska a kdo chtěl, dozvěděl se i jiné zajímavosti. Pro mě to bylo OK.

Krásný den Vám přeji a jsem ráda, že jsem Vás mohla osobně poznat.

 

Někdo potřebuje pro nácvik napojení na Vysoké Já a hlavně neutrality při testování více času:

Mám pocit, že jsem kyvadlo-ruku celou dobu ovládal pouze vědomou myslí. Očekávám-li ANO či NE, dostanu odpověď. Zeptám-li se na neznámé, vyjde mi nesmysl. Asi se nejsem schopný uvolnit a nechat projevit skrze mě VJ. Jsem holt dřevo…

Na víkendovém kurzu byly krásně vidět Vaše bravurní schopnosti coby terapeuta.

Přítelkyni už jsme strach z řízení auta odstranili (kyvadlo samozřejmě držela ona, já jen předstíral terapeuta) :-).

 

Každý po kurzu vyrazí svou vlastní cestou a dostává se mu vlastních zkušeností. A když je při tom i veselo, je to úplně nej:

Děkuji za kurz SRT I, rozhodně to stálo za to, nezažil jsem lepší.  Na podzim pošlu na SRT I manželku, nebo přijdeme rovnou oba.

Mám obrovský příval energie, projevující se jak fyzickou výdrží, tak i přívalem mentální energie. Seznamování se s prací s VJ mi přineslo i jednu příhodu, které jsem se od srdce zasmál.

Páč neumím pokládat natolik správné otázky, aby to přineslo kýžené ovoce, stala se mi jedna vtipná příhoda. Jedním z témat, která jsem nastolil VJ, byla bolest levého kolena. Po různých otázkách jsem se dostal k přání: Vyčisti mi tedy bolest levého kolene na fyzické úrovni. V tu ránu mě opravdu bolest levého kolene opustila, ale okamžitě se přesunula do pravého 🙂 Tak ti tedy pěkně děkuji, kamaráde… , byla okamžitá moje reakce.
No.. lepší důkaz o napojení jsem nemohl obdržet.