Užitečné odkazy

logo-hlubinna-terapie

Esence pro Váš život, s.r.o.

www.e-esence.cz: Stránky naší rodinné firmy Esence pro Váš život, s.r.o. – distributora duchovních a energetických esencí – nabídka esencí květových, zvířecích, Bachových, archetypových, orchidejových a dalších. Jedná se o dlouhými roky užívání osvědčené typy esencí z různých zemí světa… Na trhu v ČR a SR působíme od začátku roku 2005. Proč doporučuji esence? Protože jsou samy o sobě výbornou terapií (“terapeuti v kapkách”), ale hlavně se dají použít jako doplněk dalších terapií. Esence také působí jako skvělá příprava na další terapie.

 

MiniWave a GeoWave

www.geowave.cz: Stránky s rakouskými patentovanými ochranami před geopatogenními zónami a elektrosmogem. Tamara je distributorkou těchto výrobků pro ČR a SR. Geopatogenní zóny mohou mít velmi zhoubný účinek na zdraví člověka a stojí za to se před nimi včas ochránit. Oba výrobky sami používáme a doporučujeme je na základě několika let vlastních zkušeností.

 

Půst

www.pust.cz: Stránky o půstování, které mne velmi ovlivnily a díky nimž jsem se již před lety stal aktivním příznivcem dlouhodobých vodních (a výjimečně i suchých) půstů.

 

Poselství od Jeshuy (Ježíše)

Doporučuji velice všem, kdo se zabývají léčením nebo učením. Velmi mne oslovily stránky www.jeshua.cz – jsou to poselství, ve kterých, ač jsem zatím ani zdaleka nestihl přečíst vše, jsem našel potvrzení či vysvětlení věcí, které jsem zažil, cítil nebo které jsem tušil. A našel jsem tam i spoustu dalšího, co jsem netušil :-). Stránky vytvořila Denisa Vaňková. Velmi je doporučuji zejména terapeutům, kteří zde mohou najít mnoho informací na téma “Pracovníci Světla“. Současně tam najdete i Aramejský Otčenáš, který si můžete stáhnout v souboru MP3. Na tyto stránky se budu ještě mnohokrát vracet a děkuji za ně! Originální stránky v angličtině najdete na www.jeshua.net.

 

Radikální odpuštění – Colin Tipping, jeden z mých skvělých učitelů

Colin Tipping je nesmírně tvořivý a aktivní, takže jej najdete na více webových stránkách. Colin je skvělý učitel, jeho kurzy jsou nesmírně dobře připravené, své učení předává perfektním a profesionálním způsobem. Vytvořil také spoustu internetových programů pro ty, kdo nemohou navštívit jeho kurzy, ale přesto potřebují například odpustit sobě, odpustit rodičům, odpustit partnerovi.

Radikální odpuštěníwww.radicalforgiveness.com – toto jsou hlavní webové stránky Colina Tippinga.

Možnost darovat a být obdarován – štědrá sociální síť

Objevil jsem stránky www.hearth.net, kde si lidé vzájemně vyměňují to, co už sami nepotřebují a co by rádi darovali. Současně tam lidé píší, co by rádi dostali darem. Pěkná myšlenka, zapojil jsem se.