akáša

Čtení z kroniky Akáša – nová služba pro vás a moje vlastní zkušenosti

logo-hlubinna-terapie

Čtení z kroniky Akáša – nová služba pro vás a moje vlastní zkušenosti

Čtení z kroniky Akáša je velmi zajímavá cesta, jak uzdravit svou minulost, své minulé životy. Cílem je samozřejmě zlepšit svůj současný život. Výhodou je, že čtení minulých životů z kroniky Akáša dělá někdo, kdo to umí – odpadá zde tedy obava, že byste si svůj minulý život museli vybavit vy sami (jako například v hlubinné terapii).

Protože mohu úspěšnost čtení z Akáši dokumentovat na řadě příkladů ze svého života, rád bych vám tuto metodu představil. Na závěr uvedu konkrétní vlastní zážitek – jak mi čtení z kroniky Akáša pomohlo v mé práci terapeuta. Další zkušenost jsem popsal v článku o alergii na kouř.

 

Co je to čtení z kroniky Akáša a v čem nám může pomoct

Protože sám na čtení z akášických záznamů nemám potřebné schopnosti, požádal jsem o rozhovor svou ženu Tamaru, která tuto službu provádí pro mé klienty a klientky.

 

Pavel: Tamarko, prosím, vysvětli nám nejprve, co to vůbec je čtení z kroniky Akáša.

Tamara Kaiserová: Mám ráda, když se duchovní věci vysvětlují jednoduše a srozumitelně. Takže bych k tomu řekla, že čtení z Akáši je prostě jeden ze způsobů, jak dokážeme nahlédnout do svých minulých životů, najít tam příčiny aktuálních obtíží a vyléčit je. Pomoc proběhne na více úrovních – na vědomé úrovni člověk pochopí, co bylo příčinou jeho problémů v minulých životech, ale současně žádám o vyléčení příčiny na úrovni duše. Není to tedy moje vůle, která určí, co se má stát, ale vždy si to řídí ta duše, do jejíchž akášických záznamů nahlížím. Může to tedy být přirovnáno ke “spouštěči” procesu uzdravení duše. Vždy záleží na tom, co mi je duše klienta ochotna ukázat.

Důležité je tedy svolení klienta a jeho touha nechat si pomoct. Tím musí každé léčení začínat.

Pavel: Zní to jednoduše, ale až tak snadné to nebude… Když jsem potřeboval velmi dobré médium pro práci na dálku nebo pro sebe sama přes prostředníka, tak jsem vždy využíval tvé schopnosti jako média. Myslím, že to byla předehra k tomu, že nyní dokážeš v kronice Akáša tak dobře číst. Tvoje cesta ke čtení z Akáši byla skoro pohádková, ale to si necháme pro sebe :-).

Tamara: Jsem za to, že jsem dostala možnost takto léčit minulé životy, velmi vděčná. Mně samotné už to pomohlo vyřešit celou řadu témat a věcí, které mě aktuálně trápily. Někdy je volání duše o pomoc tak intenzivní, že nemohu jít spát, dokud je nevyslyším… Víc k tomu asi není co dodat :-).

Pavel: V čem tedy může našim klientům čtení z kroniky Akáša pomoct? Já osobně v tom vidím skvělou alternativu hlubinné terapie.

Tamara: Čtení z Akáši pomáhá vždy, když potřebujeme pochopit příčiny nějakých problémů, když chceme porozumět tomu, co se nám děje například ve vztazích. Do minulých životů můžeme nahlížet i tehdy, když chceme posílit své talenty a mnoho dalšího. Já se zabývám hlavně tím, že vyhledávám příčiny problémů. Využívám to i v naší rodině pro řešení nejrůznějších situací. A jak říkáš, čtení z kroniky Akáša je alternativa hlubinné terapie pro toho, kdo si na ni netroufá, kdo to má k nám do Olomouce daleko, nebo kdo prostě potřebuje pomoct a cítí, že to pro něj je ta pravá cesta.

Pavel: Ano, měli bychom říct, že čtení z kroniky Akáša děláš pro lidi písemnou formou, takže nemusejí nikam cestovat. Pouze ti popíšou svůj problém nebo situaci, kterou chtějí řešit.

Mně se na tvém čtení z kroniky Akáša líbí, že dokonale obcházíš veškeré bloky, které by mohly člověku bránit ve vybavení minulých životů. Samozřejmě obcházíš i vědomou úroveň klienta. Vždy se ti ukazuje přesně to, co člověk potřebuje vědět a pochopit. V tom vidím velkou výhodu oproti mým terapiím, kdy můžeme narazit na nevíru klienta v to, že by si mohl vybavit svůj minulý život…

Namátkou si vzpomínám, co už jsi pro nás doma řešila: objasnění vztahů k dětem, řešení vztahu nastávající maminky k ještě nenarozenému dítěti, ubývání klientů v mé praxi (můj příběh následuje na konci článku), vztah k penězům, nejrůznější osobní témata

Tamara: Já si ještě vzpomínám na minulý život, ve kterém jsem našla celou řadu prokletí a taky důvod tvých minulých problémů s dnes už dospělými dětmi…

Pavel: Tak to pro mě byla ohromná síla! Když jsem se dozvěděl, co jsem v minulém životě těmto dětem provedl, bylo to tak energeticky náročné, že jsem se z toho musel několik hodin vyspat. Ale nesmírně mi to ulevilo a spadl ze mě veliký balvan.

 

Jak se provádí čtení z kroniky Akáša

Pavel: Prosím, pověz nám něco konkrétního o tom, jak čtení z kroniky Akáša provádíš.

Tamara: Na čtení z Akáši potřebuji nejprve zadání od klienta. Třeba to, že si žena přeje pochopit vztah se současným manželem nebo dětmi. Na vlastní práci pak potřebuji mít naprosté soukromí a klid, provedu určitý zahajovací a otevírací rituál a už se mi otevírá vhled do prvního minulého života. O tom, co uvidím, nerozhoduji já. Stane se to tak, že se objeví to, co nejlépe pomůže naplnit záměr čtení z Akáši.

Obvykle nejdřív vidím konec, třeba smrt člověka. Pak se v minulém životě pohybuji zpět a zase dopředu. Cestuji takto v čase a kladu si různé otázky, kterými vyvolávám další a další podrobnosti z minulého života, který zkoumám. Mohu to dělat libovolně dlouho, až dokonale pochopím, co bylo důležité z Akáši zjistit. Vše si musím zapamatovat, abych to pak klientovi mohla napsat.

Pavel: Jednou, a to je asi výjimka, jsi viděla i můj současný život.

Tamara: Ano, jednou se to stalo, když jsem viděla, jak ti matka doslova „vtloukala do hlavy“, že si nic nezasloužíš a že musíš jen pracovat a pomáhat druhým. Jako bys tu nebyl od toho, aby ses mohl v životě radovat.

Pavel: Jojo, tak to v mém životě bylo. Tohle zjištění pro mě byl šok. Nebylo to poprvé, kdy jsem se dozvěděl podobné věci ze svého dětství – a vždy mi to obrovsky pomohlo a dokonale to dávalo smysl… Když si člověk představí, co všechno takto nevědomě provedl svým dětem…

Tamara: Obvykle se mi ale ukazují pouze minulé životy. Někdy jeden, někdy více. Když vidím třeba situaci, kdy došlo k něčímu zabití, a cítím, že je třeba pochopit i příčiny toho, co k tomu vedlo, požádám o ukázání dalšího minulého života. Někdy se na závěr čtení z kroniky Akáša ještě ptám na prvotní příčinu problémů. Tam mohu vidět například nějaké přísahy, smlouvy, prokletí, nějaké důležité rozhodnutí člověka, atp. U jedné klientky jsem třeba viděla rituál černé magie, který ji připoutal k jejímu stávajícím manželovi.

Pavel: Co má tedy člověk, který cítí potřebu něco vyřešit, udělat, když má zájem o tvé čtení z Akáši?

Tamara: Stačí mi krátce popsat problém nebo situaci. Třeba jedna klientka si přála pochopit, proč v jejím životě stále její milovaní mají závažné choroby. Jiná klientka si přála odhalit příčiny problémů svého syna. Nebo my jsme si doma řešili několik témat souvisejících se vztahy k různým lidem v rámci příbuzenstva.

Pavel: A může se stát, že v kronice Akáša nic neuvidíš?

Tamara: Ano, stalo se mi to u chlapce, který je nemocný, ale nechce svou situaci nijak řešit ani měnit. O toto čtení z Akáši mě jeho jménem požádala dcera, ale ukázal se mi jen jeden důležitý náznak a pak se Akáša zavřela. Další čtení nebylo možné. V takovém případě samozřejmě hned práci ukončím.

Pavel: Jaký je to pocit, když vidíš minulé životy sebe nebo druhých lidí?

Tamara: Naštěstí jsem na to už zvyklá z mnoha hlubinných terapií… Proto mi nevadí, když vidím někdy i dost drastické události. Pro vyléčení současnosti je třeba pochopit životy, kdy jsme zažili války, smrt, mučení, prostě ubližování. Někdy jsou to velice hluboké zážitky a cítím, jak si duše klienta naléhavě přeje situaci vyřešit. Proto mě to ke čtení z kroniky Akáša někdy „nutí“ a musím to udělat dřív, než jsem původně plánovala.

Pavel: Jaký nejsilnější zážitek si vybavuješ ze svých minulých životů?

Tamara: Viděla jsem už hodně svých minulých životů a většinu z nich si už nepamatuji. V poslední době mnou dost otřáslo, když jsem hledala příčiny svého „ostražitého vztahu“ k penězům. Cítila jsem, že tam něco není v pořádku a že se vlastně peněz bojím.

Objevila jsem život, kdy moje matka vraždila kvůli penězům, byla na nich chorobně závislá. Já jsem v tomto životě peníze proklela, naházela jsem je do studny, aby nemohly nikomu dalšímu škodit, a na konci jsem odešla do kláštera. Tam jsem v modlitbách odmítala peníze a majetek. Není divu, že jsem v současném životě prožila mnoho let, kdy jsem žila opravdu jen „z ruky do huby“ – přesně tak, jak jsem si to v onom minulém životě “vymodlila”. Tak jsem si to tam naplánovala – měla jsem na základní životní potřeby, ale nic navíc. Prostě jsem se bránila penězům jako původu zla a umírání nevinných lidí.

Pavel: Pro mě je z naší práce jedním z nejdůležitějších poznatků to, že jsme všichni prožili v minulých životech neuvěřitelnou škálu zážitků. A byli jsme od králů až po nejnuznější žebráky. Takže nikdo z nás nemůže říct, že neublížil, to mi pomáhá udržovat ego na uzdě. Už jsem se z Akáši i z hlubinných terapií dozvěděl o tolika životech, kdy jsem ubližoval, že se ani nedivím, že v tomto životě mám touhu pomáhat…

Tamarko, děkuji ti za rozhovor!

 

Čtení z kroniky Akáša – dvě osobní zkušenosti

První zkušenost se čtením z Akáši jsem udělal, když jsem u sebe zjistil alergii na kouř. Jak jsem se jí díky Akáše zbavil, jsem popsal v prvním článku o čtení z Akáši.

 

Můj druhý příběh se seběhl takto. Jednou v pondělí jsem se podíval do kalendáře, kolik klientů mě čeká v novém týdnu. Pondělí až pátek – nikdo! Podíval jsem se na další týden – nikdo!! Pořádně mě to vyděsilo! Z čeho budu žít? Jak uživím rodinu? Co se to děje, je to konec mé kariéry?

Požádal jsem tedy okamžitě Tamarku o čtení z Akáši, protože jsem to potřeboval nutně pochopit, ale hlavně vyřešit. Při pohledu na prázdný kalendář mě ohromně rozbolela hlava a dostal jsem strach…

 

Proč jsem najednou neměl klienty – Akáša ukázala příčinu v minulých životech

Zde je krátký výtah ze čtení z kroniky Akáša, kdy Tamarka hledala důvod, proč jsem najednou neměl klienty. I tento zkrácený text vám ukáže, co se za tím skrývalo. Dokonale mi to objasnilo celou situaci a uvědomil jsem si, že to bylo naprosto přesné – tíha zodpovědnosti a strach z trestu ve mně podvědomě působila, až jsem vlastně klienty mít nechtěl… A oni to vycítili a přestali se hlásit! Zde je, co jsem se dozvěděl…

 

Čtení z Akáši: Tvoje energie před čištěním – pocit odmítnutí, obav, strachu, nejistoty. Vnímám to také tak, že máš před sebou napřažené ruce a lidi od sebe odstrkuješ

Vhled: Vidím muže (tebe). Prochází krutým mučením. Je připoutaný za ruce a za nohy a násilím mu lijí do krku velké množství vody. Muž cítí v těle obrovský tlak, má pocit, že praskne… Nechají jej ještě žít. Pak jej uvězní do malé klece a potápějí jej do řeky. Tak to udělají třikrát, počtvrté jej utopí.

Muž byl poustevník, mnich, léčitel, bylinkář, pověstný svýma léčivýma rukama.

Když ho vezou k řece i při topení vnímá velké množství diváků – řada z nich jsou jeho bývalí „klienti“. Muž cítí jejich nevděk, je to hluboký, fatální, nekonečný pocit. Cítí zklamání, bezcennost, nepotřebnost, ubohost, hlubokou frustraci, úplné odpojení… V duchu si slibuje a přísahá – Už nikdy nebudu léčit a uzdravovat, už nikdy nic pro lidi neudělám!

Nedokáže pochopit, jak mu to mohli udělat, proč mlčí a dívají se na jeho utrpení a smrt – přece jim pomáhal, léčil je, zachraňoval. Vnímá jejich oči, pohledy  a naprostou necitelnost, chlad, odmítání, lhostejnost. Jsou rádi, že jim se nic takového neděje…

Když se ptám na příčinu utopení v tomto životě – nechtěl jsi pomoci k potratu nějaké kněžně. V ní poznávám tvou stávající matku. Vykonavatel trestu je kněz (jezuita) – tvoje současná sestra. Kat je syn ze současného života.

 

Pro hlubší porozumění se ještě ptám na dávnější příčinu této události

Ukazuje se mi život (zřejmě v Atlantidě), děláš pokusy s živými lidmi, máš vědeckou, studenou a krutou mysl. Cítím z tebe neúctu k životu a chlad.

 

Na závěr jsem požádala o uzdravení a vyčištění všech příčin od jejich kořenů až po důsledky v současnosti.

 

Jak na mě čtení z kroniky Akáša zapůsobilo

V tomto konkrétním případě mi přineslo čtení z Akáši ohromnou úlevu. Pochopil jsem, proč ve mně s narůstajícím počtem klientů a klientek narůstal i vnitřní blok. Porozuměl jsem tomu, že jsem v minulém životě byl za léčení a pomáhání lidem potrestán a usmrcen. Toto zjištění mi vrátilo klid a chuť pokračovat dál. Zaujalo mě i to léčení rukama, protože můj zájem o duchovno a pomoc lidem začal v minulém století po prvním zasvěcení do Reiki.

Od té doby, kdy Tamarka vyléčila tyto mé minulé životy, se mi kalendář zase začal plnit. A tak to trvá už stále…

 

Máte i vy potřebu porozumět svým minulým životům, vyřešit své vztahy nebo jiné záležitosti? Pak se můžete s Tamarou spojit a objednat si čtení z kroniky Akáša.

1 názor na “Čtení z kroniky Akáša – nová služba pro vás a moje vlastní zkušenosti”

  1. Pingback: Čtení z kroniky Akáše - k čemu je vhodné a jak probíhá

Diskuse uzavřena.