nemovitost

Jak čistím nemovitost na dálku

logo-hlubinna-terapie

Jak čistím nemovitost na dálku

Nemovitost (rodinný dům, byt, parcela a podobně) je z pohledu čištění skrze Vysoké Já také „bytost“. O čištění nemovitostí je mezi mými klienty velký zájem, protože je spousta domů a bytů, kde se lidé necítí dobře. Buď poznají sami, že něco není v pořádku, nebo jim někdo „napoví“, třeba šikovná kartářka.

Ve svých starších článcích jsem se problematice nemovitostí již věnoval. V jednom jsem ukázal příklad prokletých nemovitostí (ne vždy je ale prokletí tak markantně poznat, prokletý může být i dům, který na to vůbec nevypadá) a také jsem psal o tom, že v takovém domě se nemůžete cítit dobře.

 

Co může způsobit problémy a je nutno čistit nemovitost

Jak vůbec dojde k tomu, že je třeba čistit nějakou nemovitost? Typickou situací je, že dům byl například v minulosti vyvlastněn a lidé, kteří jej museli opustit, jej prokleli („Tady už nikdy nikdo nebude šťastný, nikomu se tady nebude dařit!“). Pokud má prokletí dostatečnou sílu, začne se skutečně plnit. A působení prokletí neskončí, dokud se nezruší! O tom se přesvědčuje spousta lidí, kteří získali domy v restituci a jsou v nich nešťastní, nemocní, nebo dokonce předčasně umírají – a nikdo netuší proč.

Další způsob, jak nemovitost získá spoustu negativních energií, je z lidí, kteří tam žijí. Když se hádají, nenávidí, jsou si nevěrní, nebo v domě dokonce dojde k vraždě či sebevraždě, dům toto vše absorbuje a podrží si energie svých obyvatel. Když se pak nastěhuje nová spokojená rodina, nestačí se divit, jak se jejich život může začít měnit k horšímu.

Typická situace vzniká také mezi sousedy – například soused, který usiloval o koupi pozemku (a neuspěl) může vyslat prokletí, které zkomplikuje novým majitelům život.

Takových příkladů by mohlo být mnoho…

 

Jak lidé poznají, že nemovitost potřebuje vyčistit

Klienti, kteří si u mě objednávají čištění nemovitosti, se obvykle necítí doma dobře, pozorují nápadné zhoršení pocitů, vztahů, zdraví. Nejsnáze to poznají tehdy, když si koupí nemovitost, nastěhují se a pak si všimnou, že se jejich chování a vztahy prudce změní. Někdy si toho sami všimnou – když přijdou domů, tak se najednou začnou nesmyslně hádat, přestože se tak k sobě běžně nechovají.

Další možností je, že se v domě lidem nedaří, někdo z rodiny spáchá sebevraždu, lidé jsou nápadně často nemocní a podobně.

Občas lidé mají pocit, že jejich nemovitost musí být prokletá. Jedna rodina například pozorovala, že když k nim někdo přijde na návštěvu nebo má v domě má pracovat, dochází zde často k pádům a úrazům (slyšel jsem o vile na Praze 2, kde řemeslníci neustále padali ze schodů a odmítali tam pracovat).

Dalším případem jsou zážitky lidí, kteří cítí v domě nebo v bytě přítomnost jiných bytostí. Pak se jedná o zbloudilé duše nebo astrální parazity. Duše někdy mohou považovat nemovitost za svou vlastní (může se jednat o zemřelé bývalé majitele a podobně), takže mohou například blokovat prodej domu.

Setkal jsem se i s případy, kdy majitelé bytu měli velké problémy se sousedem, který na ně zdánlivě bezdůvodně útočil. Po odstranění prokletí a dalších negací se vztahy urovnaly.

 

Co potřebuji, abych mohl nemovitost vyčistit

Nejprve potřebuji, aby mi zájemce o čištění nemovitosti poslal pár základních údajů:

  • o jakou nemovitost se jedná
  • stručný popis problémů
  • přesnou adresu, případně určení bytu (číslo, patro atp.)
  • alespoň jedno foto – stačí zvenčí
  • seznam jmen lidí, kteří v bytě nebo v domě bydlí (protože i je budu čistit)
  • a pár hodin času 🙂

 

Jak čistím nemovitost

V první řadě chci zdůraznit, že to provádím prostřednictvím tzv. Vysokého Já. Je to tedy duchovní způsob čištění a dělám je na dálku. Není tedy nutné, abych přijel osobně – šetří to můj čas a vaše peníze.

Když začínám s čištěním, napojím se na své Vysoké Já, připravím si kyvadlo a tabulky, které pro čištění používám. Jsou to originální tabulky z metody SRT, které vytvořil Robert Detzler (autor metody SRT a můj učitel).

Dále si připravím i vlastní tabulky, které jsem si vytvořil pro čištění nemovitostí.

Na mapě si vyhledám nemovitost, abych si vytvořil ve spojení s fotografií lepší představu toho, co se bude čistit.

Do připravené osnovy začnu vypisovat informace, které při čištění nemovitosti zjišťuji testováním v tabulkách.

Na konci čištění, když je nemovitost hotova a naplněna (duchovním) Světlem, provedu ještě testování a základní čištění všech, kdo zde žijí. Zaměřuji se na nejvážnější bloky, které lidé mohou mít, například podvědomý program sebevraždy, jak uvidíte v následujícím příkladu z reálného čištění.

 

Co mi lidé píší po čištění nemovitosti

Toto je mail od paní, jejíž manžel spáchal sebevraždu a zanechal po sobě velké dluhy. Proto byla v tísni a chystala se dům prodat. A kromě jiného měla i ona v podvědomí naplánovánu sebevraždu, jak uvidíte dále.

„Dobrý den, velmi Vám děkuji za to, co jste pro nás udělal. Od včerejšího večera cítím cosi. Nejprve to byla lítost, slzy atd. – to bylo včera večer. Dnes kolem poledního nadšení, elán, přemýšlení o tom, co, kde a jak uděláme. Když to shrnu, tak probuzení z jakéhosi útlumu, nezájmu, v podstatě jsem neměla chuť nic už tady dělat. Mám pocit, že dům svítí. A tím pádem i já. Teď jsem na vahách, zda takovýto dům prodat, či ho zkusit zachránit. Jsem přesvědčená o tom, že on si to po tom všem zaslouží. Co se týká mých pocitů (sebevražda), naprosto přesně jste se trefil. Ve své podstatě by to vyřešilo veškeré finanční problémy a oddlužení dětí. Děkuji Vám za to, že jste to zrušil. Miluji svůj život, svoje děti i tento dům. Nechám volný průchod tomu, co se má stát.“

 

Další klientka mi po vyčištění domu v zahraničí napsala:

Dobry den, vazeny pane Kaiser, ze vseho nejdriv Vam chci za nasi celou rodinu i nas dum z celeho srdce podekovat, odvedl jste uzasnou praci jsem moc nadsena a moc si toho vazim! V pondeli, kdyz jste nas zacal cistit, jsme byli vsichni velice unaveni a ja jsem hned vecer citila vekou ulevu. Je to uzasny a ja citim, ze jsem to zase ja 🙂 Muj manzel, i presto, ze to je jak se rika takovy “neverici Tomas”, mi vcera rekl: “Ja se dnes citim uzasne! Je to tim cistenim?

Deti jsou o dost klidnejsi a v nasem dome citime takove volno a svobodu.

Ohledne toho velkeho poctu zbloudilych dusi u nas jsem o tom dost premyslela, ale historie naseho mesta Z. a jeho okoli je velka a byl tu velky pocet valek a urcite i nestesti s tim spojene, byl tu dokonce i velky pozar, kdy cele mesto shorelo a take misto, kde bydlime je byvala dulni oblast, kde se tezilo hnede uhli.

Ja se Vam velice rada za mesic ozvu na kontrolu a jeste jednou Vam za vsechno moc dekujrme a prejeme Vam krasne dny.”

 

A ještě jeden ohlas od další klientky, jejíž nemovitost jsem vyčistil.

“Dobrý den milý pane Kaisere, moc děkujeme za čištění. Pozoruji situaci a mám pocit, že změny se ještě budou dít a budeme je vnímat intenzivněji – zatím mohu říct, že mám pocit, že dům se raduje a je takový šťastný, je takový jakoby prázdný – v tom dobrém slova smyslu, jednoduše prostý té negativity, čistý. Opravdu mám pocit ochrany – jakoby nad námi byla průsvitná kopule, která vytváří ochranný štít. Je tu větší klid, mladší syn se začal smát.

Když jsem si procházela Vaše komentáře – uf, to zas byla síla, ale dost to odpovídá tomu, jak to tu bylo, těžká deka, těžké stavy. Označení narkotický dům jsem si vyhledala, no, je to přesné… a život podporující na 25% – už se nedivím, že se tu děly takové věci.

Starší syn včera neskutečně vyváděl, tak jsem si říkala, co to je za reakci na pozitivní změnu!? Ale dnes je klidnější, tak to taky beru jako dobrý ukazatel. A věřím, že příští týden se nám to podaří zas posunout dál, už se mooooc těším 🙂

Napíšu ještě, až se v novém domě lépe “usadíme”, ale změnu cítím, rozhodně jsem sama klidnější a nemám zvláštní pocity strachu nebo úzkosti, které mě občas přepadaly bez důvodu. Přijde mi, že tu jsme konečně sami za sebe. Hurá!”

 

Záznam o čištění nemovitosti – skutečný příklad z praxe

Čištění domu, klientka: Lenka V., mail …….

Datum čištění: 21. března 2016

Adresa domu: ……….

Foto domu: ……….

 

Hlavní energie domu před čištěním

Zablokovaná radost, neporozumění, nesympatie, zablokovaný optimismus, neodpuštění, nepohostinnost.

 

Barometr chování – hlavní energie domu (toto je jiná pomůcka, kterou používám na testování, je sice určena primárně pro lidi, ale i na nemovitost se dá využít a poskytne další informace)

Strach ze ztráty, nechaný na holičkách

 

Hlavní bloky, které jsem čistil (názvy jsou z různých tabulek pro metodu SRT, se kterými pracuji):

čištění jemnohmotných úrovní domu (obdoba aury u člověka, zjednodušeně řečeno), spousta astrálních parazitů – viz níže,

vytvoření Vysokého Já domu a napojení na Vysoké Já – viz níže,

neochota k pozitivním změnám,

karmická pouta,

programy likvidace, černá magie, program úpadku, sebeobětování, programy bezbrannosti vůči negacím, víra v existenci zla (to je forma prokletí), magie Silvovy metody, programy nehybnosti a zatuhnutí (obdoba odporu vůči změně), programy úzkosti a beznaděje, program stárnutí, sebelikvidace, programy nemoci,

uhranutí, exkomunikace, negativní napojení, „uvězněná duše“ (domu), prokletí,

programy neúspěchu,

sliby a přísahy, slib oddanosti – toto jsem vnímal tak, že dům je „jen Váš a nikdy jinak“ – to mohla být jedna z mnoha překážek prodeje, sliby sebeobětování, sliby chudoby,

zákazy.

Vše vyčištěno.

 

Je dům „život podporující“?

Pouze na 50 %, snažil jsem se to vytáhnout čištěním na 100 %.

 

Cizí entity v domě:

Diskarnáti – zbloudilé duše – vyčištěny, vysvobozeny a odvedeny do Světla. Při čištění jsem cítil, že tyto duše považovaly dům za svůj – „nikoho sem nepustíme“, to byl můj hlavní pocit z těchto duší.

 

Astrální bytosti

V domě jsem nalezl několik druhů astrálních bytostí (parazitů), jsou zrušeny. Čistily se dlouho a bylo jich mnohem více, než obvykle v domech nacházím. Byli zde i elementálové (larvy) – negativní myšlenkové formy.

 

Psychopatogenní zóny

Ve vašem domě nebyly.

 

Vyčištění Vysokého Já domu

Provedeno. Dům neměl své vlastní Vysoké Já. Je to, jako by byl odpojený, když jsem to čistil, měl jsem pocit, že dům byl „ztracený“, neukotvený nebo tak nějak :-). Asi jako dítě bez rodičů… Požádal jsem o vytvoření Vysokého Já a následně o napojení domu na toto Vysoké Já.

 

Naplnění domu Světlem

Na závěr čištění jsem prosil o tzv. naplnění domu Světlem, to si můžeme představit jako náhradu původních negativních energií pozitivními.

 

Pozemek:

Vyšlo mi, že nebylo třeba čistit pozemek samostatně.

 

Hlavní energie domu po čištění

Jemnost, zájem, nadšení, výdrž, radost.

 

Barometr po čištění

Rovnost, výkonný.

 

Kontrola a čištění obyvatel Vašeho domu

Naprogramované, tedy podvědomě do budoucna naplánované záležitosti; přivtělené duše a prokletí.

 

Lenka

nemoci Ne

úrazy Ne

tragická smrt Ne

nehody Ne

sebevražda Ano

 

přivtělené duše Ne

prokletí Ano

 

Květoslava

nemoci Ano

úrazy Ne

tragická smrt Ne

nehody Ne

sebevražda Ano

 

přivtělené duše Ano

prokletí Ano

 

Jitka

nemoci Ne

úrazy Ne

tragická smrt Ne

nehody Ne

sebevražda Ne

 

přivtělené duše Ne

prokletí Ano

 

Pavel

nemoci Ano

úrazy Ano

tragická smrt Ano

nehody Ano

sebevražda Ano

 

přivtělené duše Ano

prokletí Ano

 

Tam, kde bylo Ano, je to vyčištěno.

Poznámka: Některé z těchto programů si člověk může časem vytvořit, v tuto chvíli jsem ale žádné další nenašel.

 

Také máte pocit, že vaše nemovitost není v pořádku? Napište mi a já pro vás zdarma vytestuji, zda by čištění nemovitosti bylo vhodné, nebo ne.