Necítíte se doma dobře? Možná váš dům potřebuje zbavit prokletí.

logo-hlubinna-terapieNecítíte se doma dobře? Možná váš dům potřebuje zbavit prokletí.

Jak poznáme prokletí domu? Prokletí se dá zjistit i na dálku, ale člověk na to musí být „cvičený“. Jak můžete prokletí odhadnout sami, i když bez záruky?

S tímto článkem souvisí i konkrétní ukázky prokletí domu – podívejte se na článek s fotografiemi Prokletí domu – jak je poznáte i bez zvláštních schopností sami.

Pokud na dům někdo uvalil prokletí, mohou se tam dít “divné věci”. Lidé se tam mohou bát (nejcitlivější jsou na to děti a zvířata) nebo se tam necítí dobře. Dochází zde k úrazům, v horším případě k předčasným úmrtím. Prokletí také způsobuje, že dům může být neprodejný nebo se jej nedaří pronajmout.

Prokletí domu také často poznáte už od pohledu. Jeden takový prokletý dům je nedaleko nás v Olomouci – uprostřed krásných vilek se zahradami stojí tmavý, šedivý, zanedbaný dům, o který nikdo nemá zájem. Další dva příklady prokletí máme přímo v naší ulici – jsou zde dvě restaurace, kde se neustále střídají nájemci. Žádný tam nevydrží déle než pár měsíců – nastěhuje se, vyrobí nové nápisy a reklamy, chvíli chodíme okolo a sledujeme, jak restaurace zeje prázdnotou a pak nevyhnutelně přijde další cedule “K pronájmu”. Je skoro nepochopitelné, že někdo zkouší zřídit restauraci v prostorách, kde již celá řada restaurací před ním zkrachovala. A je to také v rozporu se základními principy feng-šuej…

Odstranit prokletí z těchto olomouckých nemovitostí jsem samozřejmě nemohl, protože k tomu vždy musím mít povolení – nedělám to tedy „jen tak“, když mne napadne.

 

Studna, která ztratila vodu

Ve své praxi jsem prokletí domu řešil několikrát. Narazil jsem i na případ studny, která kvůli prokletí ztratila vodu. Když se tam voda po odstranění prokletí vrátila, byl jsem z toho tak udivený, že jsem tehdy musel napsat svému učiteli Robertu Detzlerovi dotaz, zda to je vůbec možné. Považoval to ale za něco naprosto normálního. “Duch prostě přesměroval proud spodní vody”, napsal mi.

Potěšilo mě, že se o prokletí píše už i na Wikipedii. Dokonce se tam zmiňuje i prokletí budovy. Píší tam i o prokletí rodiny, prokletí místa. Já bych doplnil ještě třeba prokletí rodové linie (třeba ženské linie v celém rodě) atd. Úsměvné ale je, že tam píší, že “kletba se vyskytuje zlváště v… lidových pověstech a pohádkách”.

Vítejte tedy v pohádce o prokletí…

 

Prokletí domu po jeho konfiskaci

První případ, který se mi vybavuje, bylo prokletí domu v Praze. Byl naprosto neprodejný. Když už se snad objevil nějaký zájemce, okamžitě si to rozmyslel a už se nikdy neukázal. V domě docházelo k neustálým úrazům, lidé tam často padali ze schodů. Řemeslníci, kteří tam přišli, odmítli v domě pracovat a téměř odtamtud utekli. Často tam lidé umírali dost mladí. Jednou, když už to vypadalo, že se dům podaří prodat, si najednou zájemci naprosto nečekaně usmysleli, že je prodávající chtějí okrást a podali na ně trestní oznámení.

Bylo to silné prokletí. Zjistili jsme to tak, že jsem majitelku v rámci hlubinné terapie navedl na to, aby se na dům „napojila“ (vcítila se do něj). Poté jsem ji vedl tak, že v domě objevila skupinu zbloudilých duší, které dům považovaly za svůj. Jedna z duší zde dominovala – byla to duše původního majitele, kterému byl dům v 50. letech zkonfiskován. Když musela rodina dům opustit, majitel dům silně proklel. A jeho prokletí skutečně působilo i desítky let poté. Jeho prokletí bylo ve smyslu „nikdy tady už nikdo nebude šťastný, přesně si to již nepamatuji. Po smrti se tato duše cítila s domem natolik svázaná, že neodešla „do Světla“, ale zůstala připoutána ke svému bývalému majetku.

Toto prokletí jsme odstranili a situace v domě se uklidnila. Další zprávy o něm již ale nemám.

Toto byl jeden z prvních případů, kdy jsem prokletí domu ještě řešil v rámci hlubinné terapie, i když to už je daleko za hranicemi toho, co se v hlubinné terapii běžně dělá. V současné době už je to pro mě podstatně jednodušší, prokletí odstraňuji metodou Spiritual Response Therapy a je to snazší, rychlejší a dá se to provést i na dálku.

 

Prokletí domu na Moravě

Další případ je z minulosti ne tak vzdálené. Klientka mi napsala:

Ráda bych poprosila o vaši pomoc. Potřebovala bych vyčistit svůj dům od negativní energie, popř. odvést duše, které by se zde údajně měly nacházet. Každopádně mám pocit, že je tu energie vlídná i zlá. Pro ověření této dedukce jsem navštívila jednu kartářku, která mi nesdělila příliš pozitivní informace a potvrdila mi, že v tomto domě se nestaly jen dobré události. Avšak nebylo mi úplně jasné, co mám tedy udělat dál.  Mně jde hlavně o to, aby duše, které se zde pravděpodobně nacházejí, byly odvedeny (jestli budou chtít) do Světla. Často máme úrazy (naštěstí ne vážné), rozbíjí se zde často věci a i já s manželem se občas chováme nám nepochopitelně.

Tento dům jsem čistil na dálku metodou Spiritual Response Therapy (SRT – práce skrze Vysoké Já) a celá práce trvala zhruba hodinu. Potom jsem napsal zprávu, ze které vyjímám:

Nejprve jsem vytestoval, jaké jsou hlavní (nebo řekněme převládající) energie v domě:

  • Nepřátelství
  • Neodpuštění
  • Nelaskavost
  • Nesvoboda
  • Neláska
  • Pesimismus a další

Všechny energie jsem poprosil vyčistit. Odstranit to neodpuštění trvalo nezvykle dlouho. Dále mi vyšlo, že v domě bylo cca 10 zbloudilých duší. Poprosil jsem o jejich odvedení. Odvést tyto zbloudilé duše do Světla kupodivu nešlo tak snadno, jak je obvyklé. Jevilo se mi to tak, že jedna z těchto duší považovala dům „za svůj“ a bránila se odvedení (nicméně neúspěšně :-)).

Dále jsem v domě objevil mj. i zatracení a prokletí. Mám z celého čištění velmi dobrý pocit. Poprosím o Vaši zprávu, jak se budete v domě cítit a hlavně jestli pocítíte změnu.

 

Po dvou dnech jsem ke své radosti dostal tento mail:

Moc vám děkujeme. To, co píšete, mě vůbec nepřekvapilo a tušila jsem to. Moc se mi ulevilo, když jste to takhle charakterizoval. Ta silná dušička, která dům pokládala za svůj, byla velice citelná :-). Jsem moc ráda, že se to pohnulo dál a cítím úlevu a silný vděk.

 

Tolik tedy tři z případů prokletí nemovitosti, které jsem ve své praxi řešil. Pokud máte pocit, že i na váš dům působí prokletí, mohu vám pomoct. Zde je pro vás můj Kontakt.

Tématu prokletí se budu věnovat i v některém dalším článku, protože prokletí může mít velmi negativní vliv na mezilidské a partnerské vztahy. Jsem dokonce přesvědčen, že prokletí je příčinou řady zbytečných rozvodů a rozchodů… Ale o tom třeba až jindy.

 

V tomto videu se hovoří o vlivu prokletých předmětů, kvůli kterým lidé měli nejrůznější problémy.