přivtělené duše

Přivtělené duše: Otázky a odpovědi

logo-hlubinna-terapie

Přivtělené duše: Otázky a odpovědi

Přivtělené duše stále vyvolávají spousty otázek, a tak jsem se pokusil shrnout alespoň některé odpovědi do přehledného článku. Na téma odvádění přivtělených duší odpovídám svým klientkám prakticky denně. Zbloudilé duše, tedy ty, které se nacházejí v bytech, domech a podobně, zde probírat nebudu. Odvádění zbloudilých duší se ale věnuji také, a to v rámci čištění nemovitostí.

Dostávám značné množství žádostí o pomoc s odvedením duší. Neustále mě udivuje, kolik lidí tento problém trápí.

Když jsem kdysi dávno četl první knihu od Dr. Fiore, Tajemství zbloudilých duší, udělal jsem svůj první pokus a odváděl přivtělenou duši od mé matky. Hned jsem tak získal první a tehdy dost drastickou zkušenost. Nyní odvádím přivtělené duše a zbloudilé duše prakticky každý den, ale dělám to s pomocí svého Vysokého Já. Naučil mě to Robert Detzler, nejdůležitější učitel mého života.

O tématu přivtělených a zbloudilých duší jsem psal již dvakrát. Poprvé v článku o tom, jak mohu pomoct zemřelým i pozůstalým, podruhé pak v článku o tom, jak tyto duše odvádím,

 

Je vůbec třeba odvést přivtělenou duši?

Odpověď: Pokud u vás přebývá nějaká přivtělená duše, pak je jistě dobré jí pomoct odejít do Světla. Přivtělené duše vždy svého nositele nějak energeticky nebo psychicky ovlivňují. To ale neznamená, že po odvedení duše do Světla každý nutně pocítí výraznou změnu!

Jak mi napsala slečna Lucie: Děkuji za vyčištění. Vůbec žádnou změnu nepociťuji. Sama jsem z toho překvapená. Čekala jsem velkou změnu k lepšímu po odvedení 6 duší.“

Ať už je to jak chce, odvést duši do Světla je vždy přínosem. A je to pomoc i pro onu duši, která sama do Světla odejít nedokázala.

 

Jak je možné, že odvádím přivtělené duše na dálku?

Slečna Jana mi napsala: „Promiňte, že se tak nevěřícně ptám, ale přijde mi divné dělat takovou věc na dálku. Nic o mně nevíte, nevíte ani jak vypadám. Jak tedy něco takového probíhá z Vaší strany?“

Odpověď: Odvádění duší dělám na dálku a k napojení na Vás mi stačí Vaše maily. Nemusím o Vás vědět vůbec nic, vše je to otázka vycítění energií a napojení přes tzv. Vysoké Já. Funguje to skvěle. Je to vše jen otázka vnímání a naladění – každý z nás funguje jako televizní vysílač a naše energie se dá přečíst na libovolnou vzdálenost. Všimněte si, že jsem se Vás například neptal ani na to, kde nyní právě jste – pro testování a odvedení duší není to vůbec důležité.

Mně toto přijde normální, třeba to neumí tolik lidí, ale nic na tom není.

 

Proč se duše přivtělují?

Důvodů, proč u sebe mají lidé přivtělené duše, je celá spousta. Vždy to znamená, že je k sobě podvědomě vpustili. Doslova si je vlastně přivtělili sami.

Napsala mi Simona: „Dobré ráno, zdravím Vás z Opavy… velice děkuji, zatím mě přestala bolet pravá paže. Uvidím, zda mě přejde i ta obrovská únava, u které usínám i přes den. Ráda bych se zeptala, zda netušíte, proč se jich na mě tak moc přivtělilo? Byly to problémy, které jsem měla? Nebo tušily, že bych jim mohla pomoct, tím, že Vás vyhledám, na druhou stranu?“

Odpověď: K přivtělení duše může vést spousta důvodů, oslabení člověka, trhliny v auře a mnoho dalšího. A jak správně píšete, může se stát, že si člověk duše sám přivtěluje na základě podvědomého programu, který jsem míval také (proto tuto problematiku znám osobně velmi důvěrně). Můj program zněl asi takto: „Pojďte ke mně, přivtělte se, já vám pak pomohu do Světla.“ Než jsem tento program objevil a odstranil, působil jsem na zbloudilé duše jako magnet.

 

Jak poznám, že přivtělené duše odešly?

Ptá se opět slečna Jana.

Odpověď: Někdo to pozná velmi výrazně, někdo vůbec. Nedokážu předpovědět, jak to bude u vás. Jde o to, jestli vám duše působila nějaké zřetelné obtíže, nebo nikoliv. A záleží i na vaší citlivost a vnímavosti…

Jak mi napsala Vladimíra: „V první řadě Vám chci poděkovat, děkuji za odvedení přivtělených duší. Dnes jsem se cítila dobře, začíná se všechno lepšit, byla jsem dnes mimo jiné na kreslení mandal a bylo to úžasné, kreslení se vyvedlo a i nálada byla po celý den skvělá.“

 

Může se přivtělování duší opakovat?

Otázka: „Vážený pane Kaisere, mnohokrát Vám děkuji za rychlou odpověď a diagnostiku. Ráda bych se zeptala, jestli odvedení duše je trvalé, jestli nemá odvedená duše tendenci se vracet zpět. A potom další otázka, jestli duše, která je se mnou z karmických, vnitřních příčin, jestli tam proběhne určité pochopení, smíření atd. Byla bych Vám velice vděčná, kdybyste mi něco málo o tom napsal. Přece jenom je to zásah do energetického pole.“

Odpověď: Odvedení duše je trvalé za několika předpokladů. Jedním z nich je, že tuto duši člověk nestahuje zpět, což se stává třeba u hodně truchlících pozůstalých.

Také se může stát, že si člověk časem přivtělí nějaké další duše, a to zejména když je oslabený a navštíví některá z „rizikových míst“. To jsou hřbitovy, nemocnice, porodnice, místa, kde došlo ke smrtelné nehodě, hospody, atp. Pokud si člověk přivtělí další duši, znamená to, že je na přitahování duší zemřelých „naprogramován“. V takovém případě mohu udělat to, že se zaměřím na odstranění těchto programů. To je práce na hodinu a půl, výjimečně déle.

Potom už by se přivtělování duší nemělo opakovat, nebo by se to mělo stát jen naprosto výjimečně. Toto vše jsem mj. dělal i na sobě, takže vím, že se tohoto problému dá „zbavit“.

Duše se tedy sama o sobě vracet nebude, protože je odvedena, jak říkáme, do Světla. Ale i ze Světla je možno ji stáhnout zpět, to se stane například při „vyvolávání duchů“. I toto jsem si vyzkoušel a vřele nedoporučuji.

A máte pravdu, při odvádění duší dojde i k jejich čištění, takže by mělo proběhnout i nějaké pochopení, smíření a odpuštění. Vysoké Já s duší pracuje, aby odcházela čistá a klidná, není to tedy jen pouhé její „vypuzení“ nebo něco podobného.

Zásah do energetického pole to být může, ale největší zásah do něj dělají právě ony duše, proto je vždy dobré je odvést.

 

Mohou mi přivtělené duše pomáhat?

Odpověď: Někteří lidé se domnívají, že jim přivtělené duše mohou i pomáhat. Já toto ale neuznávám a považuji zdržování duše na Zemi za velmi sobecké – duše VŽDY touží odejít do Světla, takže držet si je zde jako domnělé „pomocníky“ je přesně to, co si ony nepřejí.

Když jsem s dušemi hovořil prostřednictvím svých klientů nebo média, nikdy jsem je nevyháněl násilím. Po rozhovoru a jistém uvědomění ze strany duší tyto samy vždy zatoužily po vysvobození a odchodu do Světla. A snad ve všech případech děkovaly za pomoc. Proto neuznávám to, když si člověk nějakou duši chce schválně držet.

Duše mohou být zejména po rychlé a násilné smrti zmatené. Ustrnou v emocích a bolestech, se kterými opustily fyzické tělo. Čištění, vysvobození a odvedení je pro ně opravdu pomocí a úlevou. Proto odcházejí vždy smířené a klidné.

 

Mohou přivtělené duše ovlivňovat partnerský vztah?

Otázka: „Dočetla jsem se Vašich stránkách, že se zabýváte odvedením přivtělených duší. Včera jsem navštívila paní, která se tímto problémem také zabývá. Mám delší dobu problémy se vztahy a tato paní mi řekla, že mám u sebe dvě přivtělené duše. Jsem z toho trošku v šoku.

Odpověď: Rád bych vás upozornil, že bych od odvedení přivtělených duší (tzv. diskarnátů) nečekal výraznou změnu v partnerských vztazích. Obtíže v této oblasti mají vždy hlubší důvody a duše jsou spíše důsledkem než příčinou. Anebo s tím nemusejí nijak souviset. Jen zcela výjimečně jsem se setkal s případy, kdy například duše zemřelého předchozího partnera negativně ovlivňovala vztah.

Se vztahy Vám mohu pomoct též, protože se tím často zabývám. Řeším i problémy, kdy lidé nemohou navázat vztah, jsou závislí na partnerovi, atp.

A ještě bych dodal – není proč být v šoku. S touto duší jste možná žila už roky, a dokud vám o ní ta paní neřekla, nic se nedělo. Takže se nebojte, není to nic strašného.

 

Odvedení přivtělených duší určitě není všelék

Otázka: „Dobrý den pane Kaisere, obracím se na Vás s radou o pomoc… Už asi pět let jsem velice unavená (usínám i v práci po vydatném spánku), mám pocit velmi těžkých ramen, občas cítím, jako by mě na pažích svíraly ledové ruce, objevil se mi jemný třes hlavy a občas jsem velmi přecitlivělá a třeba i půl dne propláču. Neumím si to všechno vysvětlit. Skrze únavu a třes hlavy jsem byla vyšetřována lékaři, ti ale nic nezjistili. Po brouzdání internetem jsem došla k názoru, že by se u mě mohlo jednat o přivtělené duše.“

Odpověď: Podíval jsem se na Vás, a co se týče přivtělených duší, našel jsem jich u vás cca devadesát. Takový počet opravdu není běžný. Znamená to, že pouhé odvedení duší bude opravdu jen první pomoc, ale určitě ne kompletní řešení.

Mohu to pro Vás samozřejmě udělat, ale je velmi pravděpodobné, že si potom budete přivtělovat zase další duše. To se může stát na nejrůznějších místech, např. na hřbitovech, v nemocnicích, v kostelích, ale i kdekoliv jinde. Mně se to dříve stávalo např. při setkání s opilci nebo s bezdomovci, ze kterých jsem duše doslova „stahoval“.

To, že člověk k sobě přivtěluje duše zemřelých, je dáno jeho podvědomým nastavením, jeho „programy“. Tyto programy umím zrušit také, ale už to obnáší více práce. Dělávám to přes skype, není nutné kvůli tomu za mnou jezdit.

Doporučuji vám toto řešení:

  1. Odvedení duší, abyste si ověřila, jak na to budete reagovat; pokud pozitivně, pak sláva.
  2. Po uplynutí nějaké „zkušební doby“ udělat kontrolu a podle toho, zda budete opět mít nějaké přivtělené duše, skočit na bod 3.
  3. Odstranit programy, kterými si duše přivtělujete; toto lze udělat přes skype.
  4. Kdyby nějaké obtíže přetrvávaly, tak můžeme přistoupit k dalším terapiím, kde už byste se zabývala pouze sama sebou, a ne energiemi cizích duší.

 

Sebevražda a přivtělené duše

Celkem často se stává, že když někdo spáchá sebevraždu, jeho duše (která svého činu nekonečně lituje) nedokáže odejít do Světla. Pak se může přivtělit k někomu, s kým za života žila.

Otázka: „Dobrý den, přítel mé dcery spáchal sebevraždu, dcera od té doby trpí úzkostmi a nespavostí. Nevím, jak jí pomoct, nechce brát žádné prášky, ale dobře se stále necítí, jako by ji něco pořád táhlo dolů. Jak by se jí dalo pomoct?“

Odpověď: Dobrý den, podíval jsem se na dceru a má u sebe devět cizích entit (duší, astrálů). To znamená, že pro ni mohu udělat dvě věci:

  1. Odvést tyto duše a cizí entity
  2. Pokud se jí dokonale neuleví, provést s ní kompletní terapii, zaměřenou na odstranění traumatu ze sebevraždy přítele. Na to je hlubinná terapie naprosto ideální. Mohu ale pracovat i metodou SRT.

Obojí je velmi dobře zvládnutelné. Má-li o to dcera zájem, ať se rozhodne, zda spojí body 1 a 2 a přijede do Olomouce, nebo zda zkusí zatím č. 1.

Každopádně to lze bez problému vyřešit bez prášků, to bych rád zdůraznil. Lidé, kteří užívají antidepresiva, což je samozřejmě někdy pro přežití těch nejtěžších období dobré, mají pak utlumenou psychiku a terapie s nimi jde mnohem hůře. To, že dcera prášky nechce brát, je tedy z hlediska mé práce veliké plus.

 

Dá se zjistit, jaká duše u mne byla přivtělená?

Toto lidi často zajímá, ale já to testuji nerad. Jsou ale možnosti, jak se spojit s duší zemřelého a dozvědět se vše potřebné. K tomu ale potřebuji šikovné médium. Někdy se pak dozvím tolik věcí, že to až není milé… Běžně to ale nedělám a zastávám názor, že to ani není podstatné.

 

Proč už neděláte odvádění přivtělených duší zdarma?

Odpověď: Tato služba u mě skutečně bývala zdarma, ale nedlouho poté, co jsem vytvořil tento svůj nový web, se informace o tom rozkřikla a počet žádostí o pomoc překročil veškeré únosné meze. Proto jsem přistoupil k „regulačnímu poplatku“ a odvádění duší provádím za symbolickou cenu podle mého ceníku. Vzhledem k cenám, které jsem viděl u ostatních terapeutů je to opravdu jen symbolický poplatek za čas, který tomu věnuji.

 

Dočetli jste až sem a nenašli jste odpověď na své otázky? Tak mi napište, rád vám odpovím.