léčivé video - přitahování hojnosti

Léčivé video – přitahování hojnosti

logo-hlubinna-terapie

Léčivé video – přitahování hojnosti

Dlouho jsem nenapsal žádný článek, ale už od loňského roku jsem měl od Vysokého Já za úkol natočit video, které vzniklo právě dnes – 3. jarní den roku 2019.

Pokud jste viděli má předchozí léčivá videa (odkazy následují), tak víte, že čištění proběhne pouze s vaším vnitřním souhlasem.

Jednou ze zásad práce s Vysokým Já (neboli s metodou SRT) je, že NIKDY nečistíme nikoho bez jeho souhlasu. Tento souhlas nemusí být vždy vědomý, ale musí proběhnout přinejmenším na úrovni duše.

Napadlo mě, že se podívám na Wikipedii, abych zjistil, jak tam definují hojnost. Podle Wiki je to “stav, kdy něčeho je k dispozici velké množství”.

Lidé si samozřejmě nejvíce představují hojnost jako množství peněz na účtu v bance. Já jsem toto video pojal trochu jinak – jako přitahování hojnosti v tom nejširším slova smyslu. Třeba v tom, že si uvědomíme, jaký je právě krásný den, kolik hojnosti máme k dispozici kolem sebe ve formě energie, dobrých lidí, nebo třeba kulturních památek (jako u nás v Olomouci). Také je důležité uvědomovat si hojnost zdravého těla, které nám slouží, hojnost přátelských vztahů a podobně.

Mým přáním je, abyste si také uvědomili, čím si hojnost ve svém životě blokujete. A samozřejmě také to, abyste si ji blokovat přestali.

Video je samozřejmě experiment se zcela neznámým výsledkem, ale věřím, že se osvědčí minimálně tak jako první dvě léčivá videa:

Léčivé video – nezvyklá ukázka možností mého Vysokého Já

Jste prokletí? Pusťte si další léčivé video s mým Vysokým Já!

 

Toto video je současně malou pozvánkou na moje kurzy SRT, kde se samozřejmě naučíte milionkrát víc, než dnes uvidíte.

Pokud v aktuální nabídce kurzů nenajdete kurz ve svém městě, stačí napsat a domluvíme se, že za vámi přijedu, samozřejmě pokud se podaří dát dohromady více zájemců. Informace si můžete vyžádat na stránce s mým kontaktem.

 

Tak a teď pojďme na video. A ještě jednou opakuji: Čištění proběhne pouze s vaším souhlasem.

 

Léčivé video pro přitahování hojnosti

 

 

Po zhlédnutí videa mi, prosím, napište své dojmy do komentářů. A chcete-li, odkaz na video můžete volně sdílet se svými přáteli, tlačítka tu na to máme :-).

1 názor na “Léčivé video – přitahování hojnosti”

  1. Hned první noc po nahrání videa jsem měl sen. Mluvil jsem v tom snu s paní, která si mé video pustila. Řekla mi:

    “Po zhlédnutí videa jsem si uvědomila, že zdroj hojnosti mám v sobě.”

    Tak to mě úplně probudilo a musel jsem si to zapsat. Bylo to pro mě velice silné sdělení!

    Další den u nás doma video spustilo nečekanou sérii reakcí a uvědomění toho, kde všude máme bloky. To jsem vůbec nečekal, můj první pocit z videa totiž byl, že se při čištění “nic nedělo”. Jsem ohromně překvapen tím, jak to působilo nenápadně, ale velice silně!

Diskuse uzavřena.