partnerský vztah

Jana navštívila kurz SRT a začala si řešit problémy s partnerskými vztahy

logo-hlubinna-terapie

Skutečný příběh o tom, jak si můžeme řešit vztahy metodou SRT – Spiritual Response Therapy

Jana absolvovala třídenní kurz SRT, kde se naučila mnoho věcí. Součástí kurzu bylo nejen napojení na Vysoké Já, řada praktických ukázek čištění nejrůznějších psychických bloků a problémů, ale také velmi podrobný návod na to, jak postupovat při řešení reálných případů v praxi. Kurz se tedy neomezil jen na naučení “techniky”, protože to je málo. Byla to příprava na praktické využití SRT pro práci na sobě, pro práci pro rodinné příslušníky, nebo dokonce i pro klienty.

Jana si po kurzu u Pavla uvědomila, že má velký problém v partnerských vztazích. Každý její vztah se řídil vždy stejným schematem. Jana si to uvědomila poté, co už asi posté odpověděla na seznamovací inzerát. Ve chvíli, když šla na první rande, si v duchu říkala… “To zase bude nějaký blb. Nakonec to stejně dopadne tak, že se s ním rozejdu. Každému chlapovi jde stejně jen o sex.”

Jana byla po kurzu SRT pozornější ke svým myšlenkám, a tak pochopila, že má ve vztazích velký blok. Vlastně, když o tom přemýšlela, ani nečekala, že by nějaký její vztah mohl dopadnout dobře.

Další rande skončilo a byla to zase hrůza. Jako vždycky, nic nového… Jana si cestou domů říkala, že je stejně nejraději sama. Úplně se zarazila, když si to uvědomila. “Na jednu stranu pořád hledám chlapa, na druhou stranu jsem ale strašně ráda sama”, řekla si pro sebe. Udělala si v duchu poznámku, že se na to musí doma podívat.

 

Jana se rozhodla vyřešit si bloky z minulých životů

Jana se na kurzu dozvěděla, že naprostá většina našich podvědomých bloků (programů) má příčinu v řadě minulých životů. Uvědomila si, že opravdu v tomto životě nezažila nic takového, co by jí tak výrazně mohlo zablokovat vztahy. “Něco na tom musí být, to musím mít z jiných životů”, pomyslela si.

Jana si doma vzala kyvadlo, provedla celý postup napojení na Vysoké Já, který ji Pavel Kaiser naučil přesně tak, jak se to sám kdysi naučil od Roberta Detzlera, autora metody SRT. Tento postup je jednoduchý, když se dobře zvládne, současně je ale spolehlivý a měl by zaručit dokonalé napojení na Vysoké Já. Bez toho vlastně není vůbec možné spolehlivě testovat a zbavit se podvědomých bloků nebo “akášických záznamů duše”.

 

Jaké podvědomé bloky u sebe Jana objevila

Jana se pokusila, stejně jako to viděla na kurzu, dobře vnímat své pocity, týkající se vztahu s muži. Zapisovala si je, aby si je pak mohla ověřit testováním. Napadla ji celá řada negativních prohlášení o mužích jako partnerech, až ji to překvapilo. Taky se zamyslela nad tím, jak se vlastně cítí ve vztazích jako žena.

Uvědomila si toho dost a pak si začala testovat, na kolik procent má tyto myšlenky skutečně v podvědomí jako bloky nebo programy. Ověřila si tak, zda to, co si myslela, odpovídá i jejím záznamům duše.

Jana si vždy vedle zapsané myšlenky poznačila, co jí ukázalo Vysoké Já. Ptala se vždy “na kolik procent mám v podvědomí opravdu toto přesvědčení?”.

Na kolik přijímám sama sebe jako ženu? … 15 %

Na kolik jsem přesvědčena, že se ve vztahu nemohu chovat jako žena? … 90 %

Chlapům jde jen o sex. Na kolik věřím, že je to pravda? … 100 %

Chci opravdu mít vážný vztah s nějakým mužem? … 10 %. Toto Janu opravdu překvapilo. Vždyť se tolik snažila, tolikrát šla na rande, ale ani jednou z toho nic nebylo. Jen další zklamání a potvrzení, že její negativní očekávání byla správná. Uvědomila si, jak velký rozdíl může být mezi tím, co si myslíme, a tím, co máme v podvědomí.

Bojím se, že mě muž opustí, proto jej raději opustím já sama. … 100 %. Jana hledala důvod pro toto další zjištění. Našla ho rychle, na kurzu si to mockrát ukazovali… Ano, kdyby mě muž opustil, bolelo by mě to. Proto se této bolesti chci vyhnout a ze vztahu odejdu co nejdříve sama.

Věřím vůbec v to, že bych mohla mít trvalý vztah? … 5 %. Tady už Jana viděla, že v minulosti prostě neměla šanci. Kdyby tak o těchto blocích věděla dřív, mohla si ušetřit spousty zklamání!

Už když zkouším nějaký nový vztah, počítám s tím, že mě muž opustí. … 100 %!

Věřím vůbec v to, že bych našla muže, který by mě miloval? … 5 %. Toto Janě ukázalo, proč vlastně všichni partneři zmizeli z jejího života velmi záhy. Proto si tedy myslela, že jim jde jen o sex.

Myslím si, že moje vztahy dopadnou stejně špatně, jako jsem to viděla u svojí mámy? … 100 %. Zde se Janě potvrdilo, že svůj vztah k mužům vlastně kopíruje od své mámy. Ta ve vztahu zažívala také jen zklamání a žádnou lásku.

 

Co pro mě znamená vztah?

Jana si vzpomněla, jak na kurzu Pavel ukazoval, že Vysokému Já můžeme klást nejrůznější otázky a získat tak určitou nápovědu k nějakému tématu. Zkusila to tedy udělat taky. Vzala si tu správnou tabulku a zeptala se: Co pro mě (v mém podvědomí nebo v tzv. záznamech mé duše) vlastně znamená “mít vztah s mužem”? Testovala si:

Závazek, který nechci … 100 %

Dluh vůči partnerovi za to, že mi ve vztahu něco dává … 100 %. Tady si Jana potvrdila, proč jí vadí, když jí někdo chce něco dát – vnímá to jako závazek a svazující dluh.

Vztah mi vezme mou svobodu … zde se Janě ukázalo “nekonečno %”. Uvědomila si naplno, že opravdu svou svobodu vnímá jako něco naprosto zásadního! Vida, další důvod, proč jsem vlastně nikdy vztah mít nechtěla, řekla si s údivem.

Všechno, co se od Vysokého Já dozvídala, jí dokonale zapadalo do sebe. Najednou viděla své dosavadní vztahy ve zcela novém světle. Pochopila, proč její pokusy o vztahy byly už předem předurčeny ke krachu.

 

Co si Jana vyčistila skrze Vysoké Já

Jana si testováním zjistila dostatek informací a pochopila, proč jí žádný pokus o vztah nemohl vyjít. Všechno jí to do sebe zapadlo jako puzzle. Nestačila se divit! Dokud neměla možnost “podívat se do svého podvědomí” s pomocí Vysokého Já, byla naprosto přesvědčena, že vždy chtěla pěkný vztah, jen prostě nikdy neměla štěstí na chlapa…

Jana si tedy vzala tabulky pro čištění bloků a začala pracovat. Zjistila, že jí v mnoha minulých životech, kdy byla v roli manželky, její manžel ublížil. Dokonce jí vyšlo, že to ve většině životů skončilo smrtí. Proto si Jana vytvořila silný blok vůči mužům a slíbila si, že už nechce trpět. Proto bude v dalších životech raději sama, bude to pro ni rozhodně jednodušší a bezpečnější.

Jana si udělala kompletní čištění s pomocí tabulek pro SRT. Poděkovala svému Vysokým Já a snažila se vnímat, jak se cítí.

 

Výsledek čištění Janu potěšil

Jana si přetestovala vše, co zjistila před čištěním, a byla mile překvapena. Přestože pracovala jen s jednoduchým postupem, který znala ze základního kurzu SRT, její podvědomí na čištění zareagovalo.

Co Janě nyní vyšlo:

Chci opravdu mít vážný vztah s nějakým mužem?100 %.

Bojím se, že mě muž opustí, proto jej raději opustím já sama. … 0 %.

Věřím vůbec v to, že bych mohla mít trvalý vztah?100 %.

Už když zkouším nějaký nový vztah, počítám s tím, že mě muž opustí. … 0 %.

 

Jana se znovu zamyslela nad vztahy, nad muži, nad sebou, aby si uvědomila, jestli tu pozitivní změnu opravdu vnímá. S překvapením zjistila, že najednou cítí radost a těší se (!) na to, až pozná nějakého muže, se kterým prožije skutečnou lásku.

“Takhle jsem o tom nikdy neuvažovala”, uvědomila si. “Vida, něco se změnilo! Jo, teď věřím, že si fakt můžu najít partnera, se kterým mi bude dobře, a současně nebudu mít pocit, že jsem ztratila svou svobodu. Vlastně mohu mít vztah, ale nemusím ho vnímat jako omezení ani důvod k zoufalství, jak jsem to vnímala dřív!”

Jana byla udivena takovou změnou myšlení o to víc, že během čištění neměla žádné pocity a nevnímala žádnou změnu. A najedou… Takhle pozitivně a příjemně o vztazích a o mužích nikdy nepřemýšlela.

Na to, že celé zkoumání a čištění trvalo Janě asi dvě hodiny, byla velice spokojena.

 

Naučte se pomáhat si také sami. Vyplatí se to!

Jana si s vděčností uvědomila, že na kurzu SRT dostala nástroj, který jí může změnit život.

Už se těšila, jak kurz SRT doporučí i kamarádkám, o kterých věděla, že je taky trápí spousta věcí, se kterými si zatím nevěděly rady. Nyní už dala zapravdu Pavlovi, který na kurzu říkal, že práce s Vysokým Já má obrovské možnosti a může nám pomoct výrazně urychlit náš osobní a duchvní rozvoj.

A co Vy? Chcete taky vzít svůj život do vlastních rukou a naučit se, jak si pomáhat třeba ve vztazích nebo ve spoustě jiných oblastí? Pokud ano, od kurzu SRT Vás dělí už jen jedno kliknutí…