Exorcista nejsem, ale tajemství zbloudilých duší jsem objevil

Exorcista nejsem, ale tajemství zbloudilých duší jsem objevil

Jak jsem zmínil už několikrát, například v příběhu Vina za smrt dítěte, někdy pracuji s dušemi zemřelých. V tomto povídání bych tedy rád naznačil něco z toho, co jsem se při práci s dušemi naučil. Také uvedu několik málo vzpomínek na příběhy z praxe.

Podle toho, co vidím na internetu, exorcista zachází s dušemi, které jsou hodně agresivní a zlé. Mám zkušeností s takovými dušemi zemřelých jen pár, ale nikdy nebyly tak dramatické, aby se nedaly zvládnout. Většinou zbloudilé duše ve skutečnosti touží po naší pomoci a chtějí dovést “do nebe” nebo jak říkáme my “do Světla”. Takových případů jsem s klienty řešil spousty a žádný z nich nebyl případ pro exorcistu.

Můj první případ, kdy jsem zjistil, že není snadné být “exorcista” amatér

Tajemství zbloudilých duší jsem začal odhalovat už před mnoha lety. Klientka (z rodiny) mě požádala o pomoc. Vzal jsem si tehdy jedinou dostupnou knihu Tajemství zbloudilých duší (autorka Dr. Fiore) a jal se postupovat vpřed podle tam uvedeného návodu (dělalo se tam něco se zrcadlem atd.). Uprostřed práce jsem náhle dostal strach. Duše, která skutečně byla u klientky přivtělená, můj strach využila, přivtělila se ke mně a v mžiku mi vzala veškerou energii. Dopadlo to tak, že vyděšená příbuzná odkvačila (o něco lehčí) domů a já jsem se z toho musel několik hodin vyspat. Vypadal jsem prý příšerně, ale bylo to dobré – pochopil jsem, že mít strach a zároveň odvádět zbloudilé duše nejde. Potom jsem tuto lekci mnohokrát využil k prospěchu svému i druhých :-).

Přivtělená duše tedy jednoduše řečeno znamená, že duše, která opustila fyzické tělo (“diskarnát”), neodešla do Světla a “nastěhovala se” do těla jiného člověka. To může onomu člověku působit nejrůznější potíže, ale také si toho nemusí být dlouhou dobu vůbec vědom. V současné době tyto duše odvádím velmi snadno a rychle a dělám to úplně jinak než ve svých dobrodružných začátcích. Odvést duše do Světla lze i na dálku, takže pokud se domníváte, že máte tento problém, napište mi na můj Kontaktní formulář.

Tajemství zbloudilých duší

Zbloudilé duše jsou duše zemřelých, které zůstaly na nějakém místě – tam, kde se stala autonehoda, v nějakém domě, ale třeba i na místě trestného činu… Tyto duše jsou často příčinou toho, že se lidem v domě (pokud se přidržím tohoto příkladu) dějí nepříjemnosti, dochází zde k úrazům, dům se nedaří prodat, pronajmout atp.

Zvláštní je, že s těmito dušemi se dá i hovořit. K tomu je třeba médium (což dělám výjimečně) neboli prostředníka, který je této práci alespoň trochu otevřený (ale nemusí s ní mít žádnou zkušenost – pomohu mu, aby fungoval jako médium). V současnosti už to ale běžně nedělám, protože nakonec vše skončí stejně odvedením duše do Světla, což se dá udělat jinak a nesrovnatelně rychleji.

Pamatuji si případ, kdy dítě nemohlo spát ve svém pokoji, neustále plakalo a bálo se. Ukázalo se, že celý byt byl “průchoďákem” pro duše zemřelých, které zde dítě vnímalo. Na totéž jsou vnímavá i zvířata. Zajímavá byla i adresa bytu – Padlých Hrdinů! A navíc – celý dům stál na místě jakéhosi bývalého pohřebiště… Po vyčištění se vše zklidnilo.

Někdy ale může být třeba toto čištění opakovat – ne že by nebylo účinné, ale může se stát, že začnou přicházet i další duše, které také touží po odvedení do Světla. Pak se jich mohou shromáždit třeba i stovky.

Dořešení neuzavřeného vztahu se zemřelou osobou

Velmi příjemné je pracovat s přivtělenými dušemi za účelem dořešení vztahů. Tyto duše se totiž často po smrti přivtělí k někomu, koho měly rády, aby mu mohly pomáhat nebo prostě být s ním. Velmi zřídka jsem se setkal s případy, že by takové duše chtěly škodit. Jejich odvedení do Světla vše vyřeší. Je ale pravda, že někdy si člověk na to, že “s ním někdo bydlí” v jeho těle, tak zvykne, že po odvedení duše může pociťovat i smutek.

Vzpomínám si na klientku, která si takto u sebe držela duši svého dítěte, které zemřelo při porodu. Velmi těžko se s ním loučila, ale nakonec se to podařilo, paní se usmířila s tím, co se stalo, a věřím, že se oběma ulevilo.

Spojení se zemřelou osobou může pomoct vyřešit neuzavřený vztah. To přinese oběma stranám (tedy i oné duši zemřelého člověka) obrovskou úlevu.

Přivtělená duše – syn, který se po autohavárii přivtělil k matce

Kdysi jsem při zasvěcení jedné známé do Reiki měl zvláštní zážitek. Při zasvěcení se pracuje se silnou energií a často může dojít k tomu, že tato energie uvolní i přivtělené duše. Ty pak mohou svobodně odejít do Světla. Tato známá mi po zasvěcení do Reiki vyprávěla, co se při něm stalo. Viděla svého syna, který se několik let před tím zabil při autonehodě. Paní od jeho smrti měla velmi neobvyklý problém – každou noc ve dvě hodiny se probudila a v pyžamu chodila podél brněnské dálnice na Praze 4!! Při odchodu jejího syna do Světla to pochopila – duše syna byla od nehody stále u ní a v době, kdy došlo k nehodě (tedy kolem druhé hodiny ranní), se stále chtěla vracet na místo, kde se to stalo a kde tak nečekaně opustila své tělo. Po odvedení duše, které jsem v tomto případě neudělal záměrně, problém definitivně zmizel.

Prokleté nemovitosti, které jsou neprodejné

Možná také víte o nějaké nemovitosti, která se od okolních liší výrazně horším stavem a je v podstatě neprodejná. Nikdo nemá chuť se u ní ani zastavit. Taková nemovitost může být obsazena a doslova “hlídána” jednou nebo i více bludnými dušemi, které si ji “chrání” pro sebe. Nemovitost může být často také prokletá, uřknutá a podobně… I s tímto se dá dobře pracovat.

Pokud Vás trápí něco podobného, je tu pro Vás můj Kontakt.

Případů přivtělených, bludných a jiných duší by bylo mnohem více. Snad poslední na konec.

Sebevražda pod vlivem přivtělené duše

Moje žena měla kdysi známou, která od jisté doby začala pracovat s věcmi, které nad ní získaly převahu. Skončilo to tím, že začala slyšet hlas, který ji nabádal ke skoku z okna. Dopadlo to opravdu tragicky. To, že se jednalo o případ přivtělené (a v tomto případě musím připustit že zřejmě zlé) duše, jsme pochopili a vytestovali si až řadu let poté (když se to stalo, ani jsem svou ženu ještě neznal). Toto je asi jediný případ, který by možná měl řešit exorcista, avšak ta paní by o to tehdy stejně nestála. Byla přesvědčená, že u ní došlo k rychlému duchovnímu rozvoji a že jejím posláním je pomáhat všem kolem sebe. Nebyla prý bohužel přístupná ničemu jinému a zřejmě by bylo velmi těžké jí od problému pomoct.

No a takto by se dalo pokračovat pořád dál, například na témata, jako jsou závislost na alkoholu, závislost na cigaretách, závislost na sladkém (další úspěšný případ z dávné minulosti) a asi i mnoha dalších.

Kdo je exorcista – video z DV TV

Pokud byste chtěli shlédnout video o tom, kdo je exorcista, kolik je u nás exorcistů a v čem zhruba spočívá jejich práce, tak zde je odkaz na video – rozhovor s farářem pro televizi DV TV. Slovo exorcista sice při rozhovoru pro širokou veřejnost používá opatrně, ale přesto tam několikrát zaznívá. Dokonce se zde zmíní i slovo vymýtání. Myslím, že je ohromné, že i známá televize už věnuje takovému tématu prostor a bere je vážně.

Jsem zde pro Vás – Kontakt.