Pavel Kaiser - certifikovany ucitel SRT

Zkušenosti s kurzy Spiritual Response Therapy (SRT) – ohlasy mých studentek

logo-hlubinna-terapie

Pozitivní ohlas na kurz SRT, ale také na MiniWave

Pro ty, kdo to ještě neznají, MiniWave Gold je rakouský patentovaný výrobek, který chrání zdraví před geopatogenními zónami, před elektrickým zářením atp. Najdete ji (“vlnu života”) na našich dalších stránkách www.geowave.cz.

“Dobrý den, pane Kaisere, děkuji za pozdrav… Na kurz stále vzpomínám, byla tam výborná atmosféra a celkově byl kurz pro mě obrovským přínosem… Leč zatím mnoho času na práci s VJ jsem nevyšetřila, ale to se poddá……….., nemalým přínosem byl MiniWave, který jsem začala hned dávat synovi pod polštář na spaní. Synovi je 11 let. Už léta nechce ve své posteli spát a tak většinou usíná u některého ze sourozenců. Dům jsme si nechali vyčistit, ale situace se spaním u syna, byla stále stejná. MiniWave nazýváme doma “kouzlo” a hned od prvního dne, co jsem synovi dala “kouzlo” pod polštář, usnul tam a spal sám celou noc. A je tomu tak i nadále…… Dokonce si i sám řekne, že můžeme při usínání zhasnout na chodbě, což dříve nebylo vůbec reálné, i když ležel s někým v posteli…… Jsem velmi ráda, že se nám tak daří, neboť si myslím, že syn už je ve věku, kdy se potřebuje v noci pořádně vyspat a odpočinout, což bez dostatku prostoru a vůbec soukromí, moc nejde.”

 

Zkušenosti účastnic mých kurzů SRT

Již jsem psal o tom, že metodu SRT mě naučil přímo sám autor Robert E. Detzler. Ten tuto metodu tvořil a rozvíjel 29 let a já jsem měl to štěstí, že mne ustanovil zcela prvním certifikovaným učitelem SRT v ČR a v SR. Měl jsem možnost učit se od Roberta řadu let a byl jsem jeho žákem už v době, kdy se u nás ještě žádné kurzy nekonaly.

V dalším článků jsem krátce naznačil, co vše se naučíte na základním kurzu SRT (práce s Vysokým Já).

Dnes pro vás mám několik ohlasů od lidí, kteří s SRT pracují a které jsem tuto metodu učil. Snad vám tyto zkušenosti s SRT pomohou, pokud se rozhodujete, zda na kurz ano, či ne.

Další ohlasy na mou práci najdete i na mé stránce na facebooku – hlubinná terapie.

 

Co mi napsaly studentky základního kurzu SRT

“Za mě jsou to nejlépe investované peníze v životě. SRT má tak obrovský potenciál pomáhat, že to považuji téměř za zázrak 🙂 Pro mě jako pro maminku je třeba úžasné, že své děti můžu zbavit různých strachů, vybrat pro ně to (ať je to cokoliv) nejvhodnější. Dokonce už jsem několikrát velmi výrazně zmirnila začínající akutní nemoc. Za sebe jsem získala životní jistotu, jemní se mi vztahy s nejbližšími, pomohla jsem svým blízkým se správně rozhodnout (x krát ověřeno), zrušila třeba klaustrofobii, fobii z klepet… i službu blízkým zemřelým (odvedení do Světla) považuji za krásnou… prostě je to jedna z nejúžasnějších věcí v mém životě (hned po manželovi a dětech ;-)!!! Jděte do toho, nebudete litovat!! :-)”

 

Další studentka popisuje svou zkušenost. Naráží na to, že na kurzu vyšlo najevo mnoho věcí, které se opakující studentky naučily špatně na jiných kurzech. Proto jsme museli udělat ve věcech pořádek a odstranit chyby a nedostatky, které už měly částečně zažité… Snažím se totiž předávat lidem učení SRT tak, jak jsem ho obdržel od Roberta Detzlera, bez nesmyslů, zbytečností nebo dokonce nebezpečných dezinformací.

“Na tomto kurzu bylo pro mě vše nové, bylo tu hodně příkladů, které se dotýkaly nás všech. Zatím nějak vše vstřebávám a začínám pomaličku řešit hodně jednoduché situace, které se týkají mé osoby. Velká výhoda byla v tom, že jsem nemusela řešit situaci, kdy někteří byli již před tímto kurzem jinde… Nemusela jsem řešit a porovnávat, čím se řídit a čím ne… Očekávání jsem neměla, neboť jsem netušila, co vše mě čeká, ale jsem velice ráda za to, že jsem se zúčastnila. Určitě si kurz ještě někdy  ráda zopakuji, než půjdu na II. Moc děkuji za vše.”

 

Na kurzu děláme vždy dostatek praktického procvičování, napojování na Vysoké Já, bez kterého metodu SRT nelze vůbec dělat, atd. Kromě toho během tří dnů studentům ukazuji celou řadu praktických čištění, na kterých učím principy práce s SRT. To ocenila tato studentka.

Kurz byl perfektní, oceňovala jsem praktické ukázky, samozřejmě nejenom. Nyní studuji skripta a snažím se čistit. Většinou zatím používám zkratky. Prosila bych, jestli je to možné, o občasnou kontrolu mého napojení. Na SRT 2  bych ráda šla v listopadu…”

 

Další studentka píše:

“Konečně se dostávám k tomu, abych napsala svůj dojem z kurzu SRT. Popravdě, už před kurzem jsem měla pocit, že to pro mě bude něco vyjímečného, a tak to také bylo. Pořád na to vzpomínám a ještě dlouho budu. Do té doby jsem znala popisy různých případů pouze z Vašich stránek, takže jsem moc ráda, že jsem Vás mohla konečně vidět při práci osobně. Pokud jde o SRT, vůbec jsem netušila, co všechno se dá pomocí této metody řešit, a to byl pouze základní kurz. Už se těším na SRT II. Ještě jednou děkuju. Mějte se krásně.”

 

Další ohlasy:

“Dobrý den pane Kaisere, ráda bych velice poděkovala za Váš kurz, bylo mi potěšením vidět Vás při práci. Práce se SRT nabízí nekonečné možnosti pomoci sám sobě i druhým. Děkuji a budu se těšit na Váš další kurz SRT II.”

 

“Ptal jste se na názor na kurz. Jsem vděčný za Vaši práci na nás všech, jistě jsme si všichni čistili, co zrovna potřebujeme. Bylo tam hodně praxe – čištění, a to bylo z mého pohledu důležité. Teorie si časem sedne.”

 

Studentka, která přijela na kurz z Belgie, napsala

“Dobry deň pán Pavel, ďakujem za Vás email, i za sprostredkovanie nových poznatkov a praktik na školení – naozaj sa intenzívne venujem skúmaniu môjho VJ a toho, je naozaj fascinujúce. Myslím, že postupy skúmania sa mi postupne objasňujú a niekedy mám pocit, že otázky i vyber tabuliek ide akosi mimo mna, z informácií vyvstávajú nečakane otázky i odpovede…”

 

Zkušenost studentky, která již má základní i pokročilý kurz SRT

Této reference si velmi cením, protože když jsem “nastoupil na scénu”, byla zde skupina velmi zklamaných a velmi rozezlených absolventek jiného kurzu SRT. Naše práce začínala tím, že jsem všem studentkám musel odstranit bloky na metodu SRT :-). Ty si vytvořily na předchozím kurzu. Dílo se podařilo, posuďte sami:

“Ohľadom SRT a kurzov by som chcela napísať dve veci.

S SRT pracujem približne 3 roky. Vďaka úžasnosti SRT sa mi už podarilo dosiahnuť nejaké tie zázraky. Nikdy by som nebola verila, že ja, úplne racionálny človek, človek bez akýchkoľvek “nadprirodzených” schopností, budem vedieť robiť “nadprirodzené”, neuveriteľné veci. Je zvláštne a zároveň fantastické sledovať ľudí s alergiou, ktorým alergia zmizne do druhého dňa po čistení. Nechápu, ako je to možné, ale funguje to!!! A takýchto malých zázrakov sa dá vďaka SRT vytvoriť veľa.

Dôkazom fungovania SRT sú jednoznačne naše malé deti. Keď ich čokoľvek začne trápiť, prídu a povedia: “Maminka, vykyvadluj ma!” :-).

Hranice SRT? Neviem, či vôbec nejaké sú. Zatiaľ všetko, čo som sa snažila riešiť, sa riešiť dalo. Obmedzenia budú asi len v človeku samom.

KURZ SRT??? VEĽKÝ POZOR PRI VÝBERE UČITEĽA!!!!

Nie je jedno, akého učiteľa si zvolíte. Mala som česť zúčastniť sa kurzu u dvoch rôznych učiteľov. Prvý kurz som absolvovala u jednej nemenovanej panej. Za tri dni na kurze SRT 1 sme sa vôbec nič nenaučili, ale dozvedeli sme sa, kde všade pani učiteľka bola. Po kurze som bola veľmi sklamaná, znechutená, naštvaná na svoju neschopnosť “kyvadlovať”. Samozrejme, začala som o SRT pochybovať. No a ako bonus – po kurze mi bolo nesmierne zle – natiahla som si totiž desiatky diskarnátov, ktoré som ale nevedela riešiť, tak ich napokon odviedol Pavel. Neskôr som pochopila, že tento nevydarený kurz som pravdepodobne nemala absolvovať preto, aby som sa niečo naučila, ale aby som sa tam zoznámila s úžasnými ľuďmi, ktorí poznali Pavla, a tak sme si s ním dohodli ďalší kurz. Pekne sme si zopakovali SRT 1. Ale to už bolo o niečom úplne inom. Boli to zážitky na celý život. Nebolo by mi prekážalo, keby kurz trval hoci rok :-).

Som nesmierne rada, že som stretla Pavla, ktorý je ochotný neustále dookola vysvetľovať a pomáhať. A čo mi veľmi vyhovuje, je to, že má na celú vec triezvy pohľad, veci zbytočne nekomplikuje a “nehrá sa na dôležitého”, čo sa o pani učiteľke z prvého SRT 1 nedalo povedať. Som mu nesmierne vďačná za všetko, čo viem.”

 

Tolik tedy zkušenosti z kurzů a z práce s metodou SRT. Nyní se i vy můžete přihlásit na kurz Spiritual Response Therapy. Kurz pro vás mohu udělat přímo ve vašem městě, pokud se sejde skupina několika zájemců. Přijedu za vámi rád i na Slovensko. Detaily rád sdělím na vyžádání.