přivtělené

Proč lidé přitahují přivtělené duše

logo-hlubinna-terapie

Proč lidé přitahují přivtělené duše – příběh ze života

Často se na mě obracejí lidé s tím, že mají přivtělené duše. Nevím sice už, proč a jak to začalo, ale tato problematika mě přitahovala od minulého století.

Moje první pokusy v této oblasti byly dost dramatické a odvedení přivtělené duše od mé matky, kdy jsem postupoval podle knihy Dr. Fiore (Tajemství zbloudilých duší), mi dalo řádně za vyučenou. Jednoduše řečeno uprostřed odvádění duše jsem dostal strach. Dělal jsem něco a netušil jsem, co se může stát. Strach způsobil, že ona duše se ke mně okamžitě přivtělila a vzala mi veškerou energii. Několik hodin jsem se z toho musel vyspat a pak modlitbami duši konečně odvést. Měl jsem tehdy pořádně nahnáno!

Další moje zkušenosti s dušemi přišly, když jsem se vydal za hranice klasické hlubinné terapie a začal s dušemi zemřelých hovořit. Také jsem v sobě objevil schopnost fungovat jako médium, takže jsem duším pomáhal jako prostředník. Bylo to nesmírně poučné a dodnes z toho těžím, ač s dušemi již moc často nemluvím. Odvádím je do Světla s pomocí Vysokého Já, což je rychlejší, ale chybí tam to “popovídání si”. Nemohu tedy zjistit, jaké duše jsem odvedl, případně proč u daného člověka byly přivtělené. Někdy ale i při tomto druhu práce dostanu nějakou informaci, která může být (např. pro pozůstalé) důležitá.

O tématu duší jsem již napsal další články, najdete je zde: Otázky a odpovědi na téma přivtělené duše. O tom, jak duše odvádím do Světla, je něco v článku Jak odvádím zbloudilé a přivtělené duše.

 

Přivtělené duše vždy ukazují na nějaký hlubší problém

Abychom měli nějaké přivtělené duše, musíme si je k sobě podvědomě pustit. Zní to možná bláznivě, ale duše si skutečně přitahujeme a přivtělujeme sami. Nejsme tedy jejich obětí, ale je to jen důsledek toho, co máme “nastaveno” v podvědomí.

Pokud se na mne někdo obrátí s tím, že ho trápí přivtělené duše, mohu udělat několik věcí. Duše mohu odvést, ale to často nemusí stačit. Proto doporučuji projít hlubším čištěním, při kterém dokážu zjistit příčiny toho, proč si duše člověk přivtělil.

 

Příběh z praxe

Obrátila se na mě kdysi klientka, kterou duše trápily velmi citelně, a to více než 20 let. Měla z toho i fyzické obtíže a už sama přesně poznala, když se k ní nějaká duše přivtělila. Ve výsledku jich v sobě nosila několik desítek. Pravidelně si nechávala duše odvést (ne u mě), a to cca každé dva týdny. Efekt byl ale vždy jen krátkodobý. To je jen potvrzení toho, co jsem uvedl v předchozím odstavci. Dokud není objeven a odstraněn důvod pro přivtělování, budou se s největší pravděpodobností duše k člověku přivtělovat stále.

Klientka mě vyhledala těsně před tím, než měla navštívit hřbitov, což ji už předem naplňovalo obavami. Takových případů jsem řešil víc (jedna moje známá řekla “Kdybych šla na hřbitov, tak mě to zabije”). Zde pro poučení naznačím, co bylo důvodem přivtělování duší v tomto konkrétním případě.

Při terapii jsem nejprve testoval přes Vysoké Já:

  • Přeji si přitahovat přivtělené duše. (Test ukázal 100 %)
  • Nepřeji si toto změnit! (Test potvrdil 0 %)

Po tomto jednoduchém testu jsem se “podíval” do duše klientky a začal hledat příčiny. Co jsem objevil:

  • Život je těžký.
  • Já chci lidem pomáhat, chci z nich snímat těžkosti světa.
  • Nemohu a nechci se radovat ze života.
  • Lidé si zaslouží žít spokojeně. Já jim chci pomáhat.
  • Tato pomoc je mojí službou Bohu! (Odhalení tohoto přesvědčení klientku překvapilo asi nejvíce.)
  • V minulých životech jsem lidem ubližovala a takto to chci odčinit.
  • atd.

Ukázalo se tedy, proč klientka působila na přivtělené duše jako magnet – byl to její způsob pomoci a odčinění starých ublížení! Dále už zbývalo jen ověřit, že to, co jsem si v ní “přečetl”, bylo pravdivé. Tato podvědomá přesvědčení (o kterých neměla klientka ani tušení) se postupem času stala jejími závazky. A ty stále dokola svědomitě plnila. Tak na sebe přejímala zátěž jiných lidí a také postupně nabírala přivtělené duše v počtu několika desítek.

Po terapii jsem se znovu podíval klientce do duše a uviděl tam zcela nový program, který se vám určitě bude taky líbit:

  • Jsem šťastná a chci pomáhat druhým, aby byli také šťastní.

Jistě cítíte ten rozdíl. Klientka v sobě i nadále má touhu pomáhat, ale ne za cenu osobního zničení. Nyní k tomu může přistupovat z úplně jiné pozice.

 

Jak to dopadlo na hřbitově

Vzpomněl jsem si na klientku po její návštěvě hřbitova, přetestoval jsem její stav a byla naprosto čistá, bez jediné přivtělené duše. Informoval jsem ji o tom a přišla mi tato SMS:

“Dobrý den. Opravdu to funguje… Jste šikovný, a co jste slíbil, opravdu funguje. Ještě jednou velké díky.”

To mě samozřejmě potěšilo a dalo mi to impuls k napsání dnešního krátkého vyprávění.

 

Závěr

Pokud snad i Vy přitahujete přivtělené duše, není to vlastně tak špatné – může to pro vás být signál k vyřešení něčeho mnohem hlubšího, nějakého zásadního životního tématu. Dnešní příběh vám ukázal, co se může skrývat v podvědomí. A je z toho zřejmé, že přitahování duší už bylo jen důsledkem něčeho důležitějšího.

Úplně na závěr bych rád zdůraznil, že když odvádím duše zemřelých (ať už přivtělené nebo zbloudilé), je to pomoc i pro ně. Nejde jen o jejich “vyhnání”, jak se řada lidí domnívá. Já to formuluji při práci tak, že žádám o jejich vysvobození, vyčištění a odvedení do Světla.

 

Rád pomohu s dušemi i vám.