upálení

Nedokážu se bránit – upálení v minulých životech

logo-hlubinna-terapie

Tato klientka se trápila tím, že se nedokázala nikomu bránit

Klientka, o které je tento příběh, se na mne obrátila s problémem, o kterém mluvila zhruba takto:

Mám problém, že se nedokážu bránit. Fakt se mi to zavře a nedokážu to. Je tam něco, nevím… Manžel mi říká, že se to nějak vyřeší, ale nevyřešilo se nic. Vždy, když se jedná o něco důležitého, poslechnu toho druhého. Nedokážu se bránit, nedokážu s tím nic dělat.

Cítím při tom vztek, zlobu sama na sebe. Hází mě to dozadu. Jsem taková, že to nechám být a trápím se tím. Takhle se to nikdy neuzavře.”

Když jsme o problému hovořili podrobněji, klientka ještě řekla celou řadu důležitých vět (tzv. postulátů, neboli vět, které vlastně odrážejí podvědomé bloky), které – až když jsme objevili příčinu problému – dávaly dokonalý smysl:

“Nepřijde se na pravdu. Nikdo nechce pravdu slyšet. Každej si na mě jen ukazuje… Nic se mi nedaří. Nejde mi to ani v práci, všechno je to někde zastavený. Finance, všechno.
Jsou to rány do zad, psychika mi spadla úplně na nulu.”

 

Co ukázalo testování s pomocí Vysokého Já

Když jsme problém probrali, začal jsem klientce testovat platnost jejích negativních prohlášení. Zde jsou výsledky, které mi ukázalo Vysoké Já (tedy testování metodou SRT). V uvozovkách jsou další prohlášení klientky, která během úvodního rozhovoru zazněla:

“Jsem přesvědčená, že vše říkám špatně. = 100 %

“Cítím se nepřijatelná.” = 100 %

Nevěřím, že když se budu bránit, uspěju.” = 95 %

“Cítím se přijímána a pochopena těmi, kterým se mám bránit.” = 0 %

“Vždycky dostanu opak toho, co chci.” = 100 %

“Na důvěru vždycky doplatím.” = 95 %

 

Potom jsem ještě potřeboval další informace, a tak jsem opět využil mou schopnost “číst si v duši klientky”. Tak jsem objevil další blokující přesvědčení (procenta opět ukazují, na kolik je Vysoké Já označilo za pravdivé):

Kdybych se bránila, byla bych potrestána = 95 %

Když se budu bránit, tak tím tomu druhému ublížím = 100 %

Cením si svých názorů = 5 %

 

Našli jsme hlavní příčinu problému v minulých životech

Při práci s metodou SRT je možná celá řada přístupů. Někdy velmi pomůže, když klientka pochopí, co se jí stalo v minulých životech. Tak porozumí také tomu, co a proč se jí dělo v životě součastném. Tuto metodu jsem zvolil i v tomto případě.

Dalším testováním jsem zjistil, že problém pocházel z devíti minulých životů, kde se odehrál zhruba stejný scénář:

 

Klientka byla ženou, byla obviněna, že někomu ublížila při tom, když lidem pomáhala. Měla ale důvěru, věděla, že je nevinná, cítila se v právu. Věřila tedy, že se ubrání. Obviněna byla skupinou lidí, byli to samí muži (tady jsem se klientky zeptal, zda má problém ubránit se mužům i ženám. Uvědomila si, že její problém vždy souvisí pouze s muži).

Přestože byla podle svého přesvědčení v právu, bylo jí ublíženo. Byla odsouzena k smrti a poté upálena.

 

Při testování takovýchto informací mne vždy zajímá, jak lidé reagují. Zeptal jsem se tedy klientky, jak na ni tato zjištění působí… „Je to jedna z nejhorších smrtí,“ prohlásila klientka a bylo vidět, že na ni taková představa opravdu působí.

 

Po vyčištění minulých životů se klientce vrátila sebedůvěra

Klientka po následném čištění minulých životů (a hlavně záznamů o ublíženích a smrtích) výrazně pookřála, cítila se mnohem sebevědomější a silnější. Když jsme se bavili o tom, jak bude nyní reagovat v situacích, ve kterých se doposud neuměla bránit, cítila v sobě sílu a odhodlání se ubránit a obhájit. Byla tedy celkově velmi spokojena. Pro mne byla její proměna tak výrazná, že jsem jí téměř nemohl uvěřit. Proto jsem se raději zeptal, jestli si tím je klientka opravdu jistá, protože jsem se trochu bál, že si jen vymýšlí, aby mě potěšila :-).

Vše se ale jevilo v naprostém pořádku a klientka mě ujistila, že se cítí opravdu dobře a cítí, že nyní se bude schopna úspěšně bránit, pokud bude třeba.

Když jsme se ještě pro hlubší pochopení s klientkou vrátili k tomu, co říkala před terapií, dávala všechna její negativní prohlášení dokonalý smysl. Věřila ve své právo, bránila se, ale přesto jí nikdo nenaslouchal a byla potrestána smrtí. Tento strach, že bude opět odsouzena k smrti, ji podvědomě blokoval, a proto se neuměla v tomto životě bránit.

 

A to je šťastný konec dalšího příběhu z mé praxe. Pokud byste se také chtěli naučit pracovat s Vysokým Já a pomáhat sobě i ostatním, máte možnost. Podívejte se na stránku s aktuální nabídkou kurzů.

Pokud hledáte pomoc a věříte, že jsem pro vás ten pravý, s důvěrou se na mne můžete obrátit prostřednictvím stránky s kontaktním formulářem.