Kurzy hlubinné terapie a osobní mentoring

logo-hlubinna-terapie

Kurzy hlubinné terapie

jsou zde pro Vás, pokud Vás hlubinná terapie zaujala a chtěli byste se ji naučit. Nabízím zcela netradiční možnosti kurzů pro budoucí, ale i pro stávající terapeuty.

Termín, místo kurzu a vše ostatní si můžeme domluvit naprosto individuálně. Pouze je třeba mít sudý počet účastníků. Prosím, napište mi přes rubriku Kontakt a domluvíme si vše ostatní.

 

Mentoring hlubinné terapie pro stávající terapeuty

Pro stávající terapeuty nabízím osobní mentoring. Pomůže Vám v případě, že se Vám terapie nedaří a nevíte si rady se svými klienty. Nepochopili jste teorii? Nedaří se Vám práce s postuláty? Nepoznáte somatika? Nevíte, jestli jste u primárního engramu? Klientům se pod Vaším vedením nedaří návrat do minulých životů? Máte slabý záměr? Nebo nevíte, co to jsou čtyři běhy? Pak je pro Vás můj osobní mentoring jako dělaný! Na reálných případech procvičíme veškeré techniky a Vaše dovednosti i sebevědomí vzrostou. Podívejte se na ceník kurzů hlubinné terapie pro terapeuty.

 

Kurzy hlubinné terapie pro ty, kdo chtějí mít raketový start

Pokud se chcete vyhnout dlouhému tápání a spoustě nejasností po nějakém hromadném kurzu, kde se Vám lektor nebude moct osobně věnovat, pak Vás jistě zaujmou moje individuální kurzy hlubinné terapie. Znamená to, že budeme pracovat pouze s jednou nebo max. dvěma dvojicemi budoucích terapeutů, takže budete mít nesrovnatelně větší možnost si vše procvičit a budete pro sebe mít mou plnou pozornost po celou dobu kurzu. Podívejte se na ceník kurzů hlubinné terapie pro terapeuty.

 

Kurzy hlubinné terapie na Slovensku

Na Slovensku jsem již učil mnohokrát a velmi rád se tam zase vrátím. Spojte se se mnou přes můj Kontakt.